Dodaj do ulubionych

Monia oraz Institoris wychodza z podziemia :O)

11.05.21, 15:36
Jeszcze niedawno wymienieni jedynie usluznie informowali o Alternatywe dla Niemiec (AfD) ale starali sie yc ostrozni w zachwytach. A tu okazuje sie raptem, ze aktualnie nie ma sie czego wstydzic bo AfD i Kreml przestali juz ukrywac, ze ida lapa w lape.
Gdy kiedys zaczalem nazywac Monie 'ruska trollcia' to w duzej czesci byla to intuicja. Teraz jest to pewnosc.


AfD i Kreml - sojusz, którego nikt już nie ukrywa [DIE WELT]

Matthias Kamann, Die Welt
10 maja 2021 | 21:54

>> Kreml znalazł w niemieckich prawicowych populistach pomocników w realizacji swoich interesów. W roku wyborczym okazuje się, że parlamentarzyści AfD jeszcze częściej jeżdżą do Rosji.

Wolą podróżować do Rosji lub w te rejony, gdzie Moskwa realizuje strategiczne interesy. Politycy AfD chętnie udzielają wywiadów stacji telewizyjnej Russia Today i innym mediom bliskim Kremlowi, mówiąc, że

partia będzie "nadal pracować nad poprawą stosunków niemiecko-rosyjskich", jak zadeklarował w lutym lider saksońskich struktur AfD Jörg Urban. Obejmowałoby to "w pierwszej kolejności zniesienie nonsensownych sankcji wobec Rosji zamiast ich rozszerzania".
(...)

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow pod koniec ubiegłego roku demonstracyjnie przyjął jednego z przewodniczących AfD Tino Chrupallę. W marcu po raz pierwszy do Moskwy na rozmowy pojechała wraz z innymi partyjnymi kolegami także liderka frakcji parlamentarnej AfD Alicja Weidel.

Mamy udokumentowanych ponad 100 takich podróży posłów i urzędników AfD od 2015 r. W ostatnich miesiącach było ich uderzająco dużo.

Po co własna propaganda, skoro są użyteczni politycy

Ta rosnąca bliskość jest istotna również dlatego, że Rosja od lat angażuje się w destabilizację zachodnich demokracji. Rosja wspiera prawicowców w całej Europie, także finansowo, jak to miało miejsce we Francji, kiedy skrajnie prawicowy Front Narodowy pożyczył na kampanie wyborcze kilka milionów euro z banków bliskich Kremlowi. Plan Rosji dotyczący destabilizowania demokratycznych rządów jest realizowany również za pomocą kampanii propagandowych w mediach tradycyjnych i społecznościowych.
(...)

Wątpliwe jest jednak, czy Putinowi w ogóle potrzebne są takie środki propagandowe, czy też już od dawna jest w stanie być nawet skuteczniejszy, opierając się po prostu na posłach AfD na szczeblu federalnym i w rządach landowych. Wiadomo, że przed ostatnimi wyborami do Bundestagu startujący wtedy polityk AfD Markus Frohnmaier został określony w rosyjskiej administracji jako "polityk pod absolutną kontrolą". Frohnmaier miał być wspierany w swojej kampanii przez Rosjan, sam do dziś zaprzecza tym zarzutom. >>

wyborcza.pl/7,179012,27067348,afd-i-kreml-sojusz-ktorego-nikt-juz-nie-ukrywa-die-welt.html
Wprawdzie w Polsce podobna role odgrywa PiS, na czele z Kaczynskim, rozgrywajacy swoja polityczna partie tak aby czesto sprawiac przyjemnosc Putinowi, ale jak na razie niezbyt widoczna jest takze rola Konfederacji. A ugrupowanie to ma silne powiazania z Ordo Iuris - finansowane przez rosyjskich oligarchow, czyli takze przez Kreml.
--
A czy jest ktos kto moze byc jednoczesnie zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, antymaseczkowcem, antyociepleniowcem, socjopata, katolickim fundamentalista-integrysta, oraz wrogiem praw kobiet?
Jak najbardziej moze gdyz jest to, po prostu, KretynLuka znany tez jako notoryczny XiaKretyn - plynne gowno w ludzkiej skorze. Ruski troll. To jeden z was, Najmilsi - to kazdy z was.
Obserwuj wątek
  • xiazeluka Re: Monia oraz Institoris wychodza z podziemia :O 11.05.21, 16:26
   "Ordo Iuris - finansowane przez rosyjskich oligarchow"

   O, wygląda na to, że Mła awansował na rosyjskiego oligarchę, wraz z tysiącami innych ruskich oligarchów, którzy wsparli Ordo Iuris darowiznami. Chyba Kolega Institoris także nie pożałował środków na pożyteczną działalność OI, a więc nim Mła będzie mógł rozmawiać cyrylicą.
   • institoris2 Re: Monia oraz Institoris wychodza z podziemia :O 11.05.21, 22:31
    ровно товарищ, дебил нас разоблачил, так что дальше маскироваться незачем.

    Слава России и Путину!

    xiazeluka napisała:

    > O, wygląda na to, że Mła awansował na rosyjskiego oligarchę, wraz z tysiącami i
    > nnych ruskich oligarchów, którzy wsparli Ordo Iuris darowiznami. Chyba Kolega I
    > nstitoris także nie pożałował środków na pożyteczną działalność OI, a więc nim
    > Mła będzie mógł rozmawiać cyrylicą.
    >
    • benek231 Monia oraz Institoris wychodza z podziemia :O) 12.05.21, 08:09
     institoris2 napisał(a):

     **
     Kretyn znow podstawia lape, strugajac idiote bo ten wasz OI to istotnie agent Kremla - co zostalo im udowodnione. Ta wasza Konfederacja jest przez to przynajmniej podejrzana.
     A ja doskonale pamietam jak dzielnie stawales tu w obronie antydemokratycznej OI, ty antydemokratyczne gowno.
     --
     A czy jest ktos kto moze byc jednoczesnie zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, antymaseczkowcem, antyociepleniowcem, socjopata, katolickim fundamentalista-integrysta, oraz wrogiem praw kobiet?
     Jak najbardziej moze gdyz jest to, po prostu, KretynLuka znany tez jako notoryczny XiaKretyn - plynne gowno w ludzkiej skorze. Ruski troll. To jeden z was, Najmilsi - to kazdy z was.
     • xiazeluka Re: Monia oraz Institoris wychodza z podziemia :O 12.05.21, 09:17
      "co zostalo im udowodnione"

      Tak, Mła zajrzał do donosu oko.press na temat finansowania OI i rzeczywiście: dowód jak na dłoni. Otóż Ordo Iuris, co prawda, utrzymuje się z darowizn, ale w jego władzach zasiadają goście, którzy są także członkami zarządów innych organizacje, a te organizacje już biorą, niestety legalnie, dotacje od państwa, więc to skandal, bo mogą potem dokonywać darowizn, a Ordo Iuris robi politykom ekspertyzy na zamówienie, a konkretnie euro- i zwykłemu posłowi Sośnierzowi, a skoro Sośnierz jest z Konfederacji, to Ordo Iuris jest finansowane przez Kreml - i tak wygląda ten prosty, oczywisty, nie do zbicia dowód na słowa Kretyna52.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka