Dodaj do ulubionych

To nie walka z pandemią, to walka z Polakami

13.05.21, 07:41
"Dr Martyka podkreślił, że według raportu NIZP PZH w 2020 roku leczenia szpitalnego z powodu Covid-19 wymagało 102 438 osób. „W ostatnim roku przed wybuchem „pandemii” do szpitali w Polsce przyjęto 9,251 miliona osób. Łatwo policzyć, że chorzy na Covid stanowili nieco ponad 1% hospitalizacji w latach ubiegłych. Równocześnie przez pierwsze 9 miesięcy 2020 roku mieliśmy 1,3 miliona hospitalizacji MNIEJ niż rok wcześniej. Zatem czy powodem paraliżu służby zdrowia była ogromna ilość chorych, czy raczej nieprzemyślane, żeby nie ująć tego mocniej, decyzje władz?” – pytał retorycznie lekarz."

nczas.com/2021/05/13/dr-martyka-obala-pandemiczna-hipokryzje-mamy-twarde-dowody-na-to-iz-lockdown-nie-dziala/
Obserwuj wątek
  • benek231 to walka z Polakami czyli nie z toba, Kretyn :O) 13.05.21, 08:23
   kretynaluka napisała:

   to walka z Polakami
   **
   Zatem po co sie podniecasz, ty antydemokratyczne i antyunijne gowienko Putina.
   --
   A czy jest ktos kto moze byc jednoczesnie zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, antymaseczkowcem, antyociepleniowcem, socjopata, katolickim fundamentalista-integrysta, oraz wrogiem praw kobiet?
   Jak najbardziej moze gdyz jest to, po prostu, KretynLuka znany tez jako notoryczny XiaKretyn - plynne gowno w ludzkiej skorze. Ruski troll. To jeden z was, Najmilsi - to kazdy z was.
  • qwardian Re: To nie walka z pandemią, to walka z Polakami 15.05.21, 08:17
   Ciekawe opracowania czasopisma naukowego Microbiology & Infectious Diseases na temat szczepionek na COVID-19 RNA..
   Krótko, choroby prionowe (Alzheimera i choroba Lou Gehriga) występują, gdy normalne białko prionowe, znajdujące się na powierzchni wielu komórek, staje się nieprawidłowe i zlepia się w mózgu, powodując uszkodzenie mózgu. Ta nieprawidłowa akumulacja białka w mózgu może powodować upośledzenie pamięci, zmiany osobowości i trudności w poruszaniu się.

   Tutaj przetłumaczona na język polski wersja artykułu naukowego...

   translate.google.com/translate?hl=pl&sl=auto&tl=pl&u=https://scivisionpub.com/pdfs/covid19-rna-based-vaccines-and-the-risk-of-prion-disease-1503.pdf
   • wikul Re: To nie walka z pandemią, to walka z Polakami 15.05.21, 11:52
    Antyszczepionkowiec Mławski postanowił uświadomić dziewczynkę, która siedziała w kolejce do lekarza i przeglądała ulotkę o szczepionkach:
    - Czy chciałabyś posłuchać dziewczynko o szkodliwości szczepionek? - Bardzo chętnie - odpowiedziała – to interesujący temat. Mam jednak wcześniej do pana pytanie: Jak to sie dzieje, że koń, krowa i jeleń jedzą to samo czyli trawę, a jeleń wydala małe suche kuleczki, krowa duże, płaskie rzadkie placki a koń wysuszone klumpy? Potrafi mi to pan wytłumaczyć co jest tego przyczyną? - Nie mam najmniejszego pojęcia –odpowiedział Mławski.
    - Czy czuje się pan zatem naprawdę wystarczająco kompetentny by rozmawiać o wirusologii, biochemii i medycynie skoro temat zwykłego gówna przekracza pańskie możliwości?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka