Dodaj do ulubionych

Pisiory zupelnie jak hitlerowcy z SA :O)

17.05.21, 07:30
Gdy nie moga argumentem to "przekonaja" kastetem. Oleg3 znow wyszedl na wala wiec znow zablokowal mi dostep do mojego watku, byc moze w porozumieniu czy z pomoca Kretyna, ktory niedawno likwidowal mi sygnaturke. Zakompleksiony Oleg3 bardzo lubi uchodzic za madrego.
Wczesniej nie moglem takze zakladac nowych watkow, i dlatego teraz sprawdzam.

Juz widze te Polske zmontowana przez was wy "wolnosciowcy" z kastetami.

--
A czy jest ktos kto moze byc jednoczesnie zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, antymaseczkowcem, antyociepleniowcem, socjopata, katolickim fundamentalista-integrysta, oraz wrogiem praw kobiet?
Jak najbardziej moze gdyz jest to, po prostu, KretynLuka znany tez jako notoryczny XiaKretyn - plynne gowno w ludzkiej skorze. Ruski troll. To jeden z was, Najmilsi - to kazdy z was.
Obserwuj wątek
      • benek231 Pisiory zupelnie jak hitlerowcy z SA :O) 17.05.21, 21:45
        kretynaluka napisała:

> Cholera, nie udało się Kretynaluka zablokować zdublowanej sygnaturki Kretyna52 i teraz
        > cały świat dowie się, kim kretynaluka jest.

**
        Forumowy swiat juz to wie - jestes nikim, ty koscielna kurwo.

--
        A czy jest ktos kto moze byc jednoczesnie zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, antymaseczkowcem, antyociepleniowcem, socjopata, katolickim fundamentalista-integrysta, oraz wrogiem praw kobiet?
        Jak najbardziej moze gdyz jest to, po prostu, KretynLuka znany tez jako notoryczny XiaKretyn - plynne gowno w ludzkiej skorze. Ruski troll. To jeden z was, Najmilsi - to kazdy z was.
        • xiazeluka Re: Pisiory zupelnie jak hitlerowcy z SA :O) 17.05.21, 22:28
          Jak to nikim? Zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, antymaseczkowcem, antyociepleniowcem, socjopata, katolickim fundamentalista-integrysta, oraz wrogiem praw kobiet - to jest nikt?
    • oleg3 Re: Pisiory zupelnie jak hitlerowcy z SA :O) 17.05.21, 14:14
      benek231 napisał:

> Gdy nie moga argumentem to "przekonaja" kastetem. Oleg3 znow wyszedl na wala wiec znow zablokowal mi
      > dostep do mojego watku, byc moze w porozumieniu ...

Zadzwoniłem do ambasady Rosji. Wicie, jest tu taki bardzo niebezpieczny, opiniotwórczy, wybitnie inteligentny, pracowity i niesamowicie zorientowany w naszej działalności forumowicz. Zróbcie coś z tym! Nagranie rozmowy trafiło na biurko Bidena. Wkrótce zadzwoni do ciebie prezydent USA z gratulacjami i czekiem na 99,99 USD.
      • institoris2 pojawia sie problem 18.05.21, 12:46
        byc moze nie do rozwiazania; czy istnieje jakies szczegolne okreslenie na wyjatkowe kretynstwo Kretyna, ja w kazdym razie nie znam zadnego adekwatnego, a chetnie zwracalbym sie w strone Kretyna z naleznym mu szacunkiem.
        Jedyne co mi przychodzi do glowy, to Krzys 52, ale to, jak na moj gust, niezbyt atrakcyjne.

oleg3 napisał:

> benek231 napisał:
        >
        > > Gdy nie moga argumentem to "przekonaja" kastetem. Oleg3 znow wyszedl na w
        > ala wiec znow zablokowal mi
        > > dostep do mojego watku, byc moze w porozumieniu ...
        >
        >
        > Zadzwoniłem do ambasady Rosji. Wicie, jest tu taki bardzo niebezpieczny, opinio
        > twórczy, wybitnie inteligentny, pracowity i niesamowicie zorientowany w naszej
        > działalności forumowicz. Zróbcie coś z tym! Nagranie rozmowy trafiło na biurko
        > Bidena. Wkrótce zadzwoni do ciebie prezydent USA z gratulacjami i czekiem na 99
        > ,99 USD.
        >

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka