Dodaj do ulubionych

- Hej, Mateuszu Pinokio! Wsadź se w du*ę ten swój

17.05.21, 11:45
Tymon Tymański zareagował na najnowsze obietnice i zapowiedzi rządu Prawa i Sprawiedliwości. Muzykowi nie podobają się pomysły rządzących.

Tymański już wielokrotnie dał się poznać ze swojego braku sympatii do obecnej władzy i ostrych słów kierowanych pod jej adresem.

- PiSdnij się mocno w ten schorowany łeb, dziadku. Czas na emeryturę! (...) Zrób wreszcie coś pożytecznego i abdykuj - zwracał się w przeszłości do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. ...

polityczek.pl/uncategorised/15223-tymanski-ostro-do-morawieckiego-wsadz-se-w-du-e-ten-swoj-polski-lad?fbclid=IwAR2slitteeK7_XDVUsEZhJ77tJ66dZw9tkrgOa9oyJ68rR0DlObsN6UDOpE
Obserwuj wątek
  • benek231 - Hej, Mateuszu Pinokio! Wsadź se w du*ę ten 17.05.21, 15:33
   wikul napisał:

   > Tymon Tymański zareagował na najnowsze obietnice i zapowiedzi rządu Prawa i
   > Sprawiedliwości. Muzykowi nie podobają się pomysły rządzących.


   **
   I wcale mu sie nie dziwie bo to przede wszystkim obiecywanie gruszek na wierzbie.
   Ojciec mawial mi kiedys by nie dzielic skory na zywym niedzwiedziu, a ci klero-faszystowscy zlodzieje podkrecaja apetyty poczciwych ludzi obiecankami ktore ma sfinansowac Unia. Choc Unia wyraznie okreslila jakie maja byc kierunki wydawania tych pieniedzy, co w efekcie pozostawia znacznie mniej kasy na czesc tylko (nie wszystkie nawet) wydatki sugerowane przez PiS. Czyli oni nie wiedza jeszcze ile kasy dostana z Unii a planuja wydatki tak jakby juz mieli w kieszeni cale 770 miliardow zlotych. W dodatku te wszystkie ich projekty to na razie ordynarna propagandówa obliczona na spowodowanie masowego entuzjazmu oraz zwiekszenia poparcia dla PiS. Co daloby sie zaakceptowac jako zagrywka pod katem wczesniejszych wyborow, dla uzyskania samodzielnej wiekszosci.
   Mamy wiec do czynienia z kolejna klamliwa akcja propagandowa pisu, przy czym klamliwa dla tego chocby, ze oni zawsze klamia.
   W pelni rozumiem wiec pana Tymanskiego, ktory - jak ja - doskonale zdaje sobie sprawe, ze nawet z tej niewielkiej kasy ktora ma przypasc na czesc pisiorskich projektow pisiory i tak przynajmniej polowe rozkradna.   --
   A czy jest ktos kto moze byc jednoczesnie zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, antymaseczkowcem, antyociepleniowcem, socjopata, katolickim fundamentalista-integrysta, oraz wrogiem praw kobiet?
   Jak najbardziej moze gdyz jest to, po prostu, KretynLuka znany tez jako notoryczny XiaKretyn - plynne gowno w ludzkiej skorze. Ruski troll. To jeden z was, Najmilsi - to kazdy z was.
   • andrzejg Re: - Hej, Mateuszu Pinokio! Wsadź se w du*ę ten 17.05.21, 17:17
    Czyli oni nie wiedza jeszcze ile kasy dostana z Unii a planuja wydatki tak jakby juz mieli w kieszeni cale 770 miliardow zlotych. W dodatku te wszystkie ich projekty to na razie ordynarna propagandówa obliczona na spowodowanie masowego entuzjazmu oraz zwiekszenia poparcia dla PiS. Co daloby sie zaakceptowac jako zagrywka pod katem wczesniejszych wyborow, dla uzyskania samodzielnej wiekszosci.

    Tak mi sie wydaje, że w to grają. Koalicjanci Jarkacza zaczynają brykać wiedząc, że nie mają szans na ponowne dostanie się na listy PiSu. Lewica niekoniecznie będzie chciała włazić w cztery litery. Rząd mniejszościowy?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka