Dodaj do ulubionych

Woj. mazowieckie nie graniczy z Białorusią

31.05.21, 18:04
Nie znęcałbym się nad głupiutką medialną gwizdką SLD. Można jej zarzucić ośli upór

Cytat
Graniczy. Jest fragment taki, bardzo wąski, ale owszem, zaraz za Łosicami. Już niedaleko jest już granica. Jest to taki mały wycinek Mazowsza, który wcina się między podlaskie i lubelskie.

Ja właśnie mieszkam na przesmyku lubelsko-białostockom. To nie jest woj. mazowieckie.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4e/Wojewodztwa.svg/350px-Wojewodztwa.svg.png

Obserwuj wątek
    • qwardian Re: Woj. mazowieckie nie graniczy z Białorusią 31.05.21, 19:02
      Czasoprzestrzeń jest pojęciem względnym dla różnych kultur, co trafnie zauważył Ryszard Kapuściński w książce Heban. Akurat porównanie Żołnierzy Wyklętych do Banderowców uważam za trafne, ale ta granica mentalna nigdy nie zostanie przekroczona podczas mojego życia. Nadal myślimy kategorią bolszewicką..
    • benek231 Co za roznica czy graniczy z Białorusią? :O) 31.05.21, 20:42
      Wazne, ze to sa te "tamte" strony

oleg3 napisał:

Ja właśnie mieszkam na przesmyku lubelsko-białostockom. To nie jest woj. mazowieckie.

**
      W koncu wyszlo szydlo z worka - mieszkasz niedaleko Losic.

W mojej eskadrze, w wojsku, byl taki jeden wielki cymbal z Losic. Nazywal sie Bakuniak. Nadety i przemadrzaly jak cholera sie zrobil gdy tylko doszedl do Vicka. Ktos niewyobrazalnie wrecz glupi. Ciagle wymadrzal sie nad mlodymi zolnierzami i udowadnial, ze wie wszystko oraz najlepiej. Pouczal ich i instruowal, bez konca. Teraz pomyslalem, ze to mogles byc ty, Oleg3
      Tamten wyszedl ze starszym kapralem, z czynnej!!! sluzby. Wstyd jak cholera bo to prawie trep.
      Czy te wasze to wszystkie takie? Czy tez bylo was takich tylko dwoch?

--
      A czy jest ktos kto moze byc jednoczesnie zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, antymaseczkowcem, antyociepleniowcem, socjopata, katolickim fundamentalista-integrysta, oraz wrogiem praw kobiet?
      Jak najbardziej moze gdyz jest to, po prostu, KretynLuka znany tez jako notoryczny XiaKretyn - plynne gowno w ludzkiej skorze. Ruski troll. To jeden z was, Najmilsi - to kazdy z was.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka