Dodaj do ulubionych

a co się stało ze strajkiem kobiet?

17.06.21, 14:18
bo jakaś cisza nastała.
Podobno rząd planował wojsko nasłać na ten strajk.
Jeżeli ktoś uwierzył w taki fejk to zrównał się rozumem z Kretynem52.
Przecież wystarczyło otworzyć sklepy, galerie i studia urody aby ten strajk rozszedł się.
Została tylko M. Lempart, która płacze, że wyszła na tym jak Kijowski na KOD-zie. Wszystko straciła i nie ma za co żyć, twierdzi. No i że jest na utrzymaniu tatusia.
Zasadniczo dorosła kobieta w nieokreślonym wieku może być na misce ojca.
Ale kobieta zwalczająca tradycyjny model rodziny to już jest tylko śmieszna gdy jej byt zależy tylko od tatusia.
A! i opozycja osiągnęła spektakularny sukces. Ktoś się wdrapał na pomnik smoleński i coś tam wykrzykiwał. Być może wykrzykiwał program opozycji.
Niemniej ludzie w necie pisali, że w TVN24 cały dzień się cieszyli jak to opozycja tym heroicznym czynem utarła nosa PiS-owi właśnie.
Obserwuj wątek
    • oleg3 To jest symboliczny koniec walki z patriarchatem 17.06.21, 14:52

perla_roztocza napisał:

> Została tylko M. Lempart, która płacze, że wyszła na tym jak Kijowski na KOD-zi
      > e. Wszystko straciła i nie ma za co żyć, twierdzi. No i że jest na utrzymaniu tatusia.
      > Zasadniczo dorosła kobieta w nieokreślonym wieku może być na misce ojca.
      > Ale kobieta zwalczająca tradycyjny model rodziny to już jest tylko śmieszna gdy
      > jej byt zależy tylko od tatusia
      .
    • benek231 Bydlaki jak ty rozbili go palkami teleskopowymi:O) 17.06.21, 16:37
      pierdła_z_krocza napisała:

> bo jakaś cisza nastała.
      > Podobno rząd planował wojsko nasłać na ten strajk.

**
      Ten rzad klamie ustami Kaczynskiego, Sasina, Morawieckiego, Macierewicza, i jeszcze paru, od szesciu lat ty kozla glowo. Zatem cokolwiek ten rzad mowi na swoja obrone jest klamstwem - tak ja przyjmuje i tak przyjmuje kazdy rozsadny czlowiek, ktory poznal sie na was, pisiory. Ty klamiesz ciagle na tym forum, ty antydemokratyczne gowno, ale ty jestes kompletnie nikim, roztoczanski cwoku, wiec tobie wolno. Takze gdy klamiesz w obronie swoich zbrodniczych idoli.

Osobiscie uwazalem wowczas, podczas SK, ze pisiory siegna po swoich ORMOwcow powolanych przez Macierewicza. A jesli tego bedzie malo to siegna po zandarmerie wojskwa i wszelkie inne przydatne w tym celu jednostki. Dlatego, ze sa zdeterminowani utrzymac wladze za wszelka cene. Takze, i zwlaszcza, jesli ta cena bedzie krew obywateli, ktora ta klero-faszystowska banda przeleje. Ci twoi idole, czyli takze i ty, syfilityku, gorsi sa od komuchow ktorych ty, smarku, pewnie nie pamietasz nawet. Dlatego, ze komuchy reprezentowali swoich moskiewskich mocodawcow czyli mieli sie kogo i czego bac. Ta czarna banda, natomiast, reprezentuje sama siebie oraz kler, czyli nie czynia zla dlatego, ze sami sie boja lecz dlatego, ze tego chca. To dlatego zwalczaja wlasny narod, ktoremu staraja sie sila narzucic wlasna wole, choc jest to wola zdecydowanej mniejszosci. Zupelnie jak bolszewicy, po wojnie, wsparci sowieckimi czolgami.
      Jestes smiec ty antynarodowa mendo, oraz koscielna kurwo.
      • perla_roztocza Re: Bydlaki jak ty rozbili go palkami teleskopowy 17.06.21, 17:08
        aleś się wściekł Kretynie52, że chyba piana poszło z twojego podłego ryja.
        I to tak, że nijak rozczytać coś tu naskrobał zdechły szczurze.
        We więzieniu dostałeś wpierdol i ci się w tym kwadratowym baniaku pomieszało łajzo oregońska.
        Ty Kretynie52 to chyba dostajesz orgazmu gdy słyszysz słowo "demokracja".
        A co do rządu jest, to już to wszystko było mówione przez takch oszustów jak ty.
        Miały być masowe aresztowania, polityczne mordy, strzelanie do demonstrantów i tym podobne hece.
        No i co buraku, stało się coś takiego?
        Dlatego to ty jesteś kłamcą, oślizgła wszo właśnie.
      • qwardian Re: Bydlaki jak ty rozbili go palkami teleskopowy 17.06.21, 17:18
        Osobiście poszedłem bronić poznańskiej Kolegiaty na Ostrowie Tumskim po apelu Roberta Bąkiewicza. Powiesiłem szybciutko woreczek bokserski w ogródku na starej jabłonce i poćwiczyłem. Muszę stwierdzić, że jestem silniejszy niż mi się wcześniej wydawało, ale po którymś treningu doznałem pęknięcia kości dłoni w rękawicy bokserskiej, więc przez zimę dałem sobie spokój, a teraz uderzam na woreczek z umiarem jak na miękkie nosy pedałków, a nie jak w cegłową szczenę murzyna..
      • oleg3 Re: Bydlaki jak ty rozbili go palkami teleskopowy 17.06.21, 17:23
        Tak by zrobił twój idol Brat No1. Po kilkudziesięciu latach studiowania demokracja, a więc i polityki nie jesteś w stanie zaliczyć 1- go semestru. Opozycja o niczym innym nie marzyła. Oby policja spałowała demonstrujące kobiety. No i demonstrantki biły policjantów. Nie policjanci demonstrantów. To wszystko po polsku. Delikatnie. Nie po amerykańsku czy po francusku. W Polsce rząd, który wyśle armię do tłumienia rozruchów (z przyczyn historycznych i społeczno-psychologicznych) nie przetrwa tygodnia. U nas armia jest od powodzi i rozdawania grochówki.

benek231 napisał:

> Osobiscie uwazalem wowczas, podczas SK, ze pisiory siegna po swoich ORMOwcow po
        > wolanych przez Macierewicza. A jesli tego bedzie malo to siegna po zandarmerie
        > wojskwa i wszelkie inne przydatne w tym celu jednostki.
        • benek231 Bydlaki jak ty rozbili go palkami teleskopowymi:O) 17.06.21, 19:16
          oleg3 napisał:

> Tak by zrobił twój idol Brat No1. Po kilkudziesięciu latach studiowania demokra
          > cja, a więc i polityki nie jesteś w stanie zaliczyć 1- go semestru.

**
          A u kogo niby mialbym zaliczac, cieciu? U ciebie?!
          Nie rozsmieszaj mnie.

Nie uruchomili ORMOwcow Macierewicza gdyz wzorowane na Rosji i Bialorusi techniki rozbijania i pacyfikowania demonstracji okazaly sie skuteczne. Porzadni i spokojni ludzie, kobiety, nie lubia byc poniewierani i bici. A klero-faszysci pokazali, ze sa bardzo zdeterminowani by nie ustapic. Mieli do swej dyspozycji zorganizowane srodki przemocy, logistyke, koordynacje dzialan. Przeciwnikiem dla nich mgly byc wylacznie oddzialy podobnych im umundurowanych bandytow, niemniej nie mam najmniejszych watpliwosci, ze w przypadku przegrywania zaczeliby strzelac. Oni sie boja bo wiedza, ze wiezienia maja jak w banku. Wiedza, ze czeka ich publiczne potepienia. To samo wiedza co Lukaszenka i boja sie tego samego - jak Lukaszenka.
          Oni nie musza, najpierw, siegac po wojsko by pozniej obawiac sie konsekwencji tego kroku. Oni boja sie juz teraz i dlatego nie mieliby problemow ze strzelaniem do ludzi.

Szesc lat temu mowilem tu o mozliwym "przekroczeniu Rubikonu" przez pisiory. O tamtej pory "te kreske" oni przekroczyli wielokrotnie. Dla nich nie ma odwrotu i powrotu. Zwlaszcza ze wsparciem kleru.
          A ty jestes jednym z nich.
    • boomerang Re: a co się stało ze strajkiem kobiet? 18.06.21, 08:55
      Rzecz w tym że strajki kobiet utraciły prawo bytu, jako że każdy dziś może być kobietą. Wystarczy odrobina manipulacji chirurgicznej wzmocnionej kuracją przy użyciu nowoczesnych psychotropów i nawet najbrzydszy mężczyzna (Kretyn52) staje się atrakcyjniejszą kobietą od owej M.Lempart.
      • oleg3 Re: a co się stało ze strajkiem kobiet? 18.06.21, 10:50
        boomerang napisał:

> Rzecz w tym że strajki kobiet utraciły prawo bytu, jako że każdy dziś może być
        > kobietą. Wystarczy odrobina manipulacji chirurgicznej

Chirurg zbędny.

Anna Maria Żukowska postanowiła wytknąć Krzysztofowi Stanowskiemu, że nie zaprasza kobiet do swoich programów na Kanale Sportowym

Polityk Lewicy zapytała za pośrednictwem mediów społecznościowych, ile procent gości Stanowskiego w programie "Hejt Park" stanowią kobiety. Natychmiast udzieliła odpowiedzi. – "W programach prowadzonych przez Pana – do tej pory zero" – napisała. "Nigdy nie zaprosił Pan kobiety. Boi się Pan, czy co?" – dopytywała Żukowska.

Stanowski szybko odniósł się do jej słów. "Z tego co wiem, czterech moich gości identyfikowało się jako kobiety, więc proszę usunąć ten nieprzyjemnych dla nich tweet" – napisał dziennikarz.

Żukowska nie dawała jednak za wygraną, domagając się, żeby wymienił, które to osoby. "Proszę je wymienić" – zażądała poseł Lewicy.

"To jest ich prywatna sprawa, nie rozumiem jak pani może misgenderyzować moich gości i jeszcze chcieć ich wytykać palcami w tym nietolerancyjnym społeczeństwie" – skwitował Stanowski.
    • wikul Re: a co się stało ze strajkiem kobiet? 18.06.21, 12:22
      Rozczulająca jest ta twoja troska o brak aktywności OSK

A wystarczy spytać wujka Googla.

www.facebook.com/ogolnopolskistrajkkobietkrakow/

P.S. Z tego co wiem to działalność OSK polega często na zaskakiwaniu.
      Przy okazji przeczytaj wywiad z Lampart, unikniesz kompromitujących bzdur na jej temat i temat OSK..

www.wysokieobcasy.pl/akcje-specjalne/7,156847,27120032,marta-lempart-superbohaterka-2020-nie-odpalam-swiecy-dymnej.html#s=BoxWyboImg3
      • oleg3 Re: a co się stało ze strajkiem kobiet? 18.06.21, 12:34
        wikul napisał:

> A wystarczy spytać wujka Googla.

Właśnie!
        www.wp.pl/?s=https%3A%2F%2Fwiadomosci.wp.pl%2Fmarta-lempart-wyznala-jestem-w-fatalnej-sytuacji-pomagaja-mi-rodzice-6643487658826720a&nil&src01=6a4c8&src02=isgf
        "Mieszkam grzecznościowo u kogoś, kto jest poza Polską – i oczywiście jestem wdzięczna, bo to też pokazuje, ile mam szczęścia. Zarabiam teraz 20 proc. tego, co pięć lat temu" - powiedziała o swojej obecnej sytuacji Marta Lempart w "Wysokich Obcasach".

Przyznała, że nie ma żadnych oszczędności, a za jej zakupy płacą rodzice. "Finansowo pomaga mi tata, który naprawdę zasłużył już dawno na to, żeby nie musieć ratować córki, która ma lat 42 i w ramach kosztownego hobby ratuje Polskę" - stwierdziła. Mówiła też o mamie, która kupuje jej ubrania i "robi zakupy jedzeniowe, robi przelewy 'na waciki'
        • benek231 a co się stało ze strajkiem kobiet? 18.06.21, 15:58
          oleg3 napisał:

> Przyznała, że nie ma żadnych oszczędności, a za jej zakupy płacą rodzice. "F
          > inansowo pomaga mi tata, który naprawdę zasłużył już dawno na to, żeby nie musi
          > eć ratować córki, która ma lat 42
          i w ramach kosztownego hobby ratuje Polsk
          > ę" - stwierdziła. Mówiła też o mamie, która kupuje jej ubrania i "robi zakupy j
          > edzeniowe, robi przelewy 'na waciki'

**
          Czy wg. ciebie jest to zabawne, ze ML jest na utrzymaniu rodziny czy tez karygodne?
            • benek231 a co się stało ze strajkiem kobiet? 18.06.21, 17:43
              oleg3 napisał:

> benek231 napisał:
              >
              > > Czy wg. ciebie jest to zabawne, ze ML jest na utrzymaniu rodziny czy tez
              > karygodne?
              >
              > Ani zabawne ani karygodne. Zabawne jest branie od tatusia kasy na walkę z patriarchatem.

**
              Ale staje sie to mniej zabawne gdy sie wie ile ona stracila na tej walce, oraz powazne problemy zdrowie przy okazji.

>>
              Dopada też życie. Spłacanie kredytu. Masz pieniądze?
              Straciłam wszystko, finansowo i zawodowo. Dotychczasową pracę i firmę. Teoretycznie na własne życzenie. Jestem w fatalnej sytuacji finansowej. Mieszkam grzecznościowo u kogoś, kto jest poza Polską – i oczywiście jestem wdzięczna, bo to też pokazuje, ile mam szczęścia. Zarabiam teraz 20 proc. tego, co pięć lat temu. Oszczędności już dawno nie mam. Mam na przeżycie, ale nie stać mnie na wynajęcie mieszkania w Warszawie po stawce rynkowej lub, zamiennie, na to, żeby spłacać swój własny kredyt mieszkaniowy za mieszkanie we Wrocławiu, nawet po jego wynajęciu. Finansowo pomaga mi tata, który naprawdę zasłużył już dawno na to, żeby nie musieć ratować córki, która ma lat 42 i w ramach kosztownego hobby ratuje Polskę. To samo dotyczy mamy, która kupuje mi ubrania, robi zakupy jedzeniowe, robi przelewy „na waciki". Większość z nas jest w takiej sytuacji. Przecież my od darczyńców dostajemy pieniądze na ruch, a pracujemy wszyscy na tych samych warunkach, w fundacji OSK krajowy zespół koordynacyjny zarabia grubo poniżej średniej krajowej.

A i tak są zarzuty, że żyjemy jak pączki w maśle. No nie żyjemy. Ledwo zipiemy. >>

Czyli masz sie z czego cieszyc, bo znienawidzone babsko ledwo zipie. Przynajmniej to jest jasne bo wczesniej msciwie rozglaszaliscie pogloski o jej rozbuchanym zyciu za pieniadze naiwnych darczyncow.
            • benek231 Pozwalajac odpowiadac psychopacie za siebie :O) 21.06.21, 06:15

ujawniasz, ze poglady tegoz psychola Perly to w istocie twoje poglady. Oswiadczasz, ze sytuacja zdrowotna i materialna Lempart takze na tobie nie robi najmniejszego wrazenia, i nadal cieszysz sie jak glupi z tego, ze ona wymaga wsparcia rodzicow, gdyz "jest to zabawne".

Do tej pory przekonany bylem, ze tylko Perla jest psycholem, nastawionym wylacznie na branie, a czyjes bezinteresowne zaangazowanie w dana "wielka" sprawe to dla niego powod do szyderstw, gdyz on "taki glupi" z cala pewnoscia nie jest. On robi tylko to co przynosi mu zysk, a na to by dawac cos od siebie absolutnie nie jest go stac. Czym zaprezentowal sie Perla, nie po raz pierwszy zreszta, jako spoleczny margines czyli gowno w spolecznym rynsztoku. A ty, Oleg, wlasnie do niego dolaczyles, niechcacy.

oleg3 napisał:

Zabawne jest branie od tatusia kasy na walkę z patriarchatem.
              • perla_roztocza Re: Pozwalajac odpowiadac psychopacie za siebie : 21.06.21, 17:20
                benek231 napisał:

> On robi tylko to co przynosi mu zysk

ależ oczywiście Kretynie52, że jestem nastawiony na zysk.
                Wynika to z tego, że już żyłem w systemie w którym zysk nie istniał za to pełno było haseł typu - "aby Polska rosła w siłę a ludziom żyło się dostatnio".
                Brak parcia na zysk spowodował ruinę kraju, nędzę i biedę, oraz upokorzenie.
                Mając zysk mogę pomagać.
                Zresztą nie chodzi tylko o moje finanse. Na większość spraw patrzę pod kątem zysku.
                Np. imigracja ma być zyskiem. Powinno się przyjmować ludzi potrzebnych a nie na hura jak leci. Tak jak to było w USA na przełomie 19 i 20 wieku. No ale potem przyjęli takich jak ty i teraz są na prostej do upadku.
                Albo lgbt+++, to się nie opłaca, znaczy nie opłaca się propagowanie tego. Bo oni się nie rozmnażają. A dzieci w systemie zysku są podstawą dobrobytu ekonomicznego. Zobacz jaka jest olbrzymia produkcja, handel, usługi czy rozrywka ukierunkowana na dzieci. To czysty zysk. A jak jest zysk to i jest rozwój.
                Natomiast kreując ideologię to w niczym nie pomagasz a w zasadzie szkodzisz ludziom właśnie.
      • perla_roztocza Re: a co się stało ze strajkiem kobiet? 18.06.21, 13:04
        jeszcze nie zdurniałem do tego stopnia aby wykupić abonament GW, to oferta dla takich matołów jak ty Wikul.
        Zresztą, Oleg podał lik gdzie ona mówi o swym biednym losie.
        Ale czemu Wikul zajmujesz się jakaś tam Lempart?
        Przecież spełnia się twój sen, ON wraca.
        Tyle lat tęsknoty, tyle łez, westchnień, śledzenia każdego JEGO kroku i w końcu zaświeciło ci peruwiańskie słoneczko.
        Wiec uszy do góry Wikul właśnie.
      • xiazeluka Re: a co się stało ze strajkiem kobiet? 18.06.21, 14:19
        Bardzo zabawny filmik na szczycie Twarzoksiążki: przemawiająca skanduje standardowe zaklęcia i klątwy, niemniej naprawdę wesoło robi się, gdy wywrzaskuje frazę: "czarny to homofob..." (tutaj żuraw do ściągawki, bo zapomniała kontynuacji) "...i seksista".

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka