Dodaj do ulubionych

Bumerang, a ty się już samooskarżyłeś?

22.06.21, 11:05
www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/nowa-zelandia-oddzia%C5%82-strajku-klimatycznego-rozwi%C4%85zany-po-samooskar%C5%BCeniu-o-rasizm/ar-AAL8YW9

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
do New Zealand masz blisko więc niebawem i do twoich tropików to dotrze.
Kiedyś umieściłeś tu swoje foto, z którego wynikało, że jesteś białym mężczyzną prawdopodobnie hetero.
Więc oskarż się i rozwiąż właśnie.
Obserwuj wątek
      • benek231 Ciekawi z was "wolnosciowcy", za piataka :O) 22.06.21, 16:16
        oleg3 napisał:
        >
        > No tak. Komunizm czysty! Pamiętam te hasła. Pod przewodem partii. Ze
        > Związkiem radzieckim na czele
        .

**
        A moze, jako "wolnosciowiec" zainteresuj sie raczej wlasnym podworkiem. Mogloby to byc np. szkolnictwo, gdzie twoi idole zmierzaja do zaprowadzenia iscie PRLowskich porzadkow. Dla mnie nie jest to zadne zaskoczenie, gdyz znam ten komunistyczny leb Kaczynskiego, oraz nie jest mi obce pragnienie biskupow by uczynic z Polski kontynuacje PRLu tyle, ze z inna ideologia i innymi osrodkami wladzy.
        W domu klero-faszysci i Czarnek przerabiaja istniejacy system edukacji na zamordystyczna kopie PRLowskiego systemu, a dla ciebie bardziej interesujace sa Antypody. Ciekawe... Glupka lubelskiego oczywiscie pomijam bo on z tego samego glupawego miasta co KUL, no i ten Czarnek, ale po tobie spodziewalbym sie wiekszej troski o sprawy polskie a nie o Maorysow.
          • benek231 Ciekawi z was "wolnosciowcy", za piataka :O) 23.06.21, 15:39
            oleg3 napisał:

> > A moze, jako "wolnosciowiec" zainteresuj sie raczej wlasnym podworkiem.
            >
            > Nie ty Krzysiu decydujesz o tym, co mnie interesuje. Notabene nie wiem dlaczego
            > interesuje cię Lublin, o tysiące mil od twojego podwórka.

**
            Mnie interesuja dwa podworka - to na ktorym zyje, oraz tamto gdyz jest to moja ojczyzna. Mysle, ze mam prawo do tego.

A widze, ze ta narodowo-katolicka banda wprowadza PRL-bis takze w edukacji. Po to by indoktrynowac mlodziez w szkolach nie tylko w religijnych kretynizmach ale takze w narodowo-katolickiej a klamliwej wersji historii. Czyli dokladnie tak jak kiedys probowala komuna, a co wam katolicy takze bardzo sie nie podobalo. Krzyczeliscie wowczas, ze szkola jest od nauki a nie od indoktrynowania dzieci i mlodziezy. Ale teraz, gdy tylko macie mozliwosci, to natychmiast, wy podle kreatury, staracie sie narzucic innym wlasna religie i wlasna wersje historii. Klamliwa oraz zaklamana.

Powiedz mi jeszcze raz, ze jestes wolnosciowiec to napluje ci w twarz, po raz kolejny.
    • boomerang Re: Bumerang, a ty się już samooskarżyłeś? 22.06.21, 21:14
      Walka o sprawiedliwość klimatyczną dopiero się zaczyna, jako że wciąż mamy nierówności klimatyczne na naszej planecie. Podczas gdy biali paradują w futrach i mróz ich nie przeraża, czarni na golasa smażą się niemiłosiernie pod słońcem, tym samym przecież słońcem, z którego korzystają biali. Niesprawiedliwość klimatyczna aż bije w oczy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka