Dodaj do ulubionych

wrócił Tusk, morda ta sama a program

03.07.21, 14:02
też taki sam czyli totalna wojna z PiS-em.
Ale najpierw Tusk zrobi to na czym się zna - wykończyć tych, którzy zagrażają jego władzy w partii.
Słowem, Trzaskowski skończył karierę właśnie.
Obserwuj wątek
      • pikrat Re: wrócił Tusk, morda ta sama a program 04.07.21, 14:31
        sz0k napisał:

> A biały koń był? Znaczy wjechał na Giertychu?
        >

======================
        Giertych to jeden z ostatnich wierzących katolików w tym kraju, sekciarzu.
        Wiem, że Ci wstyd, że nie dorastasz Giertychowi do pięt, ateisto ale nie czepiaj się porządnych ludzi.

Nie masz nic na poparcie tych kpin, które czynisz z jednego z najpoważniejszych polityków czyli Donalda Tuska. To prawdziwy mąż stanu i jeśli nie wywołacie wojny religijnej w tym naszym nieszczęśliwym kraju to jest szansa, że przywróci on Polskę na właściwe miejsce w Europie.
        Wiele zależy od tego czy KK zrozumie jak daleko odszedł od Ewangelii i potrafi wyciągnąć właściwe wnioski. Kościół rączka w rączkę z partią polityczną nie jest już kościołem. Moje królestwo jest nie z tego świata..... wiesz czyje to słowa? Wiesz, ale dawno o nich zapomniałeś. Gdybyś był wierzący, jak na każdym kroku deklarujesz, ale nie jesteś. Klepiesz "formułki" ale bez głębszej refleksji. Niestety (zauważ, że boleję nad tym) KK zbyt często wypada z torów. Teraz, po Irlandii gdzie znaleziono setki dziecięcych szkieletów przyszła Kanada. Czy któryś z tutejszych antyaborcjonistów wystąpił z jakąś refleksją?

Wreszcie Król, szef seminarium w Orchard Lake. Szczegóły znasz i też cisza....
        Z powrotu do polityki Tuska powinieneś się cieszyć. Ma on jakąś szansę, przy pomocy wiernych, umocować Kościół we właściwym miejscu. W takim miejscu gdzie będzie uczył miłości bliźniego, Ewangielii i wreszcie nauczy się nie ulegać pokusom tego świata.
    • benek231 Z antydemokratycznym gownem tylko totalna :O) 04.07.21, 17:19
      wojna moze miec miejsce.

Wyleci Polska z Unii, wczesniej nie dostanie kasy, Biden zacznie naciskac, i poparcie dla pisiorow poleci na leb. Pierwsze wylamia sie pisiory wiejskie gdy tylko nie dostana doplat dla rolnictwa. Momentalnie przestana kochac Kaczynskiego. A dalej wiadomo: wisicie ty antydemokratyczne gowno lubelskie, glupi gnojku.

pierdla_z_krocza napisała:

> też taki sam czyli totalna wojna z PiS-em.
      > Ale najpierw Tusk zrobi to na czym się zna - wykończyć tych, którzy zagrażają j
      > ego władzy w partii.
      > Słowem, Trzaskowski skończył karierę właśnie.
      • perla_roztocza Re: Z antydemokratycznym gownem tylko totalna :O) 04.07.21, 17:33
        benek231 napisał:

> Wyleci Polska z Unii,

nie mogę się doczekać

> wczesniej nie dostanie kasy,

to ty myślisz Kretynie52, że ktoś nam daje forsę za friko?
        Zaiste palant z ciebie wyjątkowy.

> Biden zacznie naciskac,

Bidet nie wie, która ręka jest prawa a która lewa.
        Póki co skacze jak mu Putin każe właśnie.
        • pikrat Re: Z antydemokratycznym gownem tylko totalna :O) 04.07.21, 18:40
          perla_roztocza napisał:

> benek231 napisał:
          >
          > > Wyleci Polska z Unii,
          >
          > nie mogę się doczekać
          ========================
          Pewnie już, stary pryku nie ruszasz tyłka z domu pilnując złota zakopanego w ogródku. Tego złota, które zarobiłeś za Tuska właśnie. smile
          Dlatego wisi Tobie, że wrócą zasieki na granicy i skończy się możliwość zarabiania za granicą.

>
          > > wczesniej nie dostanie kasy,
          ===============================
          Oni tej "kasy" nie chcą. Znaczy honorowi są. Za "darmo" nie chcą. W bankomatach wciąż nowe banknoty. NBP drukuje bez przerwy. To wariant Leppera, z którego się śmiano kiedy mówił o rozruszaniu koniunktury poprzez dodruk pieniądza.. Teraz drukuje się miliardy, który następnie się rozdaje. Inflacja to efekt tego pisowskiego sukcesu....
          >
          > to ty myślisz Kretynie52, że ktoś nam daje forsę za friko?
          > Zaiste palant z ciebie wyjątkowy.
          >=============================
          No przecież.... napisać "palant" i można być dumnym z "przewag" na forum. A czy Jesteś na tyle mądrym by objaśnić swój punkt widzenia?

> > Biden zacznie naciskac,
          >
          > Bidet nie wie, która ręka jest prawa a która lewa.
          > Póki co skacze jak mu Putin każe właśnie.
          =======================
          Mój drogi, wink co będzie gdy sobie przypomni?
          Nazwij jeszcze Bidena komunistą. Już bardziej się nie pogrążysz.

PS> Mam w dupie właśnie, że mnie ignorujesz. Świadczy to tylko o tym, że za niski masz poziom by stawić mi czoła w dyskusji. Jakiś tam wieśniak z lubelszczyzny kontra szczecinianin. Najlepiej zastosować najlepszy chwyt z "zielonego pasa": nogi za pas właśnie smile smile smile
      • xiazeluka Re: Z antydemokratycznym gownem tylko totalna :O) 04.07.21, 20:35
        "Wyleci Polska z Unii"

Oby jak najszybciej.

"wczesniej nie dostanie kasy"

Bardzo dobrze, niech brukselska biurokracja zadłuża swoje przyszłe pokolenia.

"Biden zacznie naciskac"

Niech tow. Ziutek Bidon uważa z naciskaniem, z powodu demencji naciśnie na niewłaściwy przycisk i rozpocznie się III wojna światowa.
      • pikrat Re: Z antydemokratycznym gownem tylko totalna :O) 05.07.21, 08:24
        benek231 napisał:

Wyleci Polska z Unii, wczesniej nie dostanie kasy, Biden zacznie naciskac, i poparcie dla pisiorow poleci na leb. Pierwsze wylamia sie pisiory wiejskie gdy tylko nie dostana doplat dla rolnictwa. Momentalnie przestana kochac Kaczynskiego. A dalej wiadomo: wisicie ty antydemokratyczne gowno lubelskie, glupi gnojku.

=================
        Perła i ten, no, kretyn to takie sarmackie idioty z tym, że obawiam się, że i Kaczor z Zerem mogą być dogadani. Jeden gra rolę dobrego a drugi złego policjanta. Dobry jest za tym byśmy byli w Unii a zły niszcząc prawo robi wszystko byśmy z niej wylecieli. Gdyby Kaczorowi zależało wziąłby piskliwego na dywanik i nie byłoby wątpliwości właśnie kto tu rządzi i czego chce.

Ale z naszych Kuńfederatów politycy jak z koziej dupy trąba. Wyobraź sobie, że zdobywają władzę. Dowiedziałbyś się wreszcie co to jest wolność i ich wydaniu. Miałbyś wolność do zdychania pod płotem z braku opieki właśnie i jakiegokolwiek socjalu. Mam nadzieję, że te trendy będą uwypuklane w propagandzie.
    • qwardian Re: wrócił Tusk, morda ta sama a program 05.07.21, 08:22
      Duet Budki z Trzaskowskim, wykreślili z kart wyborczych mojego kandydata na Prezydenta, Małgorzatę Kidawę Błońską, więc nie będę po nich płakać. Ogólnie jest zabawnie..
      03-07-2020 20:12
      Donald Tusk odszedł z polityki, dziś jest czas na to, żeby z polityki odszedł też Jarosław Kaczyński - mówił w piątek w Zduńskiej Woli kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka