Dodaj do ulubionych

Konfederacja - kto ich nie zna ten ich kupi :O)

06.07.21, 15:43
Kto ich nie zna, ten ich kupi. Co Konfederacja po cichu usunęła ze swojego programu


Anna DryjańskaAnna Dryjańska
06 lipca 2021, 06:00

(...)
Jakie propozycje dla społeczeństwa ma Konfederacja? Czym się różni jej nowy program od tego, z jakim szła do wyborów parlamentarnych niespełna 2 lata wcześniej? A konkretnie: co oficjalnie z niego zniknęło?
Program Konfederacji 2019: Kobiety muszą rodzić, a embrion to Polak (...)

Część tych, którzy poprzestaną na tym pobieżnym oglądzie, chwalić będzie program gospodarczy partii błogo nieświadoma faktu, że ma do czynienia ze skrajną prawicą. A więc: że poza niższymi podatkami i ułatwieniami dla przedsiębiorców Konfederacja ma także narodowo–katolicki pomysł na to, jak urządzić im życie, w tym gabinet ginekologiczny i łóżko. (...)

Obronimy szkoły przed inwazją samozwańczych "seksedukatorów" i propagandystów ruchu LGBT.

Zadbamy o należyte respektowanie prawa dzieci do poszanowania ich wrażliwości i nienarażanie na indoktrynację czy kontakt z treściami niedopasowanymi do wieku.

Zagwarantujemy prawo rodziców do wychowania dzieci w zgodzie z ich wartościami.


Program Konfederacji 2021: Gospodarka, głupcze! Kobiety i osoby LGBT znikają z dokumentu (...)


Polska 2021 to inny kraj niż ten, w którym Konfederacja wchodziła do Sejmu. To Polska, przez którą przetoczył się kolejny Strajk Kobiet przeciw zakazowi aborcji, brutalnie tłumiony przez Jarosława Kaczyńskiego, notabene autora zakazu. Jego uczestniczki to młode dziewczyny, które już wcześniej wspierały prawicową partię znacznie rzadziej, niż rówieśnicy.
W nowym programie Konfederacji nie ma ani słowa o przymusie donoszenia niechcianej ciąży (jakkolwiek członkowie partii chcieliby go ubrać w słowa). Jest gospodarka, zdrowie i sprawiedliwość – w chwytliwych hasłach. A co z Polakami LGBT, których istnienie i prawa tak zajmowały Konfederację niecałe 2 lata wcześniej? W "Polsce od Nowa" nie są wspomniani ani razu. (...)

natemat.pl/362535,konfederacja-jaki-program-ma-skrajna-prawica-wypadly-kobiety-i-osoby-lgbt
Zastanawialem sie czy w tych klero-faszystowskich konfederastach wiecej jest klerykalow czy tez faszystow. No i ciagle nie wiem. Pol na pol?
Obserwuj wątek
  • xiazeluka Re: Konfederacja - kto ich nie zna ten ich kupi : 06.07.21, 15:54
   Autorka to idiotka - nie umie czytać. Pełna nazwa programu to "Polska na nowo. Program dla Polski po lockdownie". W preambule, dla najmniej spostrzegawczych, dodano wprost: "To plan odbudowy Polski po wielomiesięcznych obostrzeniach i zapaści społeczno-gospodarczej". Ale czego wymagać od idiotek i kretynów numerowanych.

   Kwestie walki z homoterrorem, zboczeniami oraz obrona życia ludzkiego oczywiście są nadal aktualne.

   Coś Ci jeszcze wyjaśnić, Kretynie52?
   • benek231 Konfederacja - kto ich nie zna ten ich kupi :O) 06.07.21, 20:30
    kretynaluka napisała:

    kretynizmy, jak zwykle
    **
    Przede wszystkim, Kretynie1, jako wsciekly pisior jestes takze klamca, czyli mozesz nie wysilac sie z "argumentowaniem", ty antydemokratyczne gowno Putina.

    Sama Konfederacja, natomiast, to dla mnie kupa narodowo-katolickich swirow pragnacych cofnac czas tak gdzies do sredniowiecza. W dodatku polaczona poprzez, chocby, Ordo Iuris z centrala w Moskwie, ktorej jest to na reke.

    Konfederacja czyli zbior antydemokratycznego i antyunijnego, przez co antypolskiego, gowna Putina.

    Lepiej martw sie o swoj PiS, Kretynie1.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka