Dodaj do ulubionych

Poczatek wywiadu z Tuskiem :O)

10.07.21, 06:47
Bartosz T. Wieliński: Niespełna tydzień po pańskim powrocie do polskiej polityki PiS bierze się za TVN i szykuje ustawę, która ma pozbawić stację koncesji. Przypadek?

Donald Tusk: To akurat zbieg okoliczności, ale tylko ci, którzy oszukiwali samych siebie przez ostatnie kilka lat znaną tezą, że może PiS nie jest doskonały, ale przecież nie jest tak źle, mogli twierdzić, że do ataku na TVN nigdy nie dojdzie. Na początku był gwałt na konstytucji, potem przejęcie Trybunału Konstytucyjnego, atak na sądy – to konsekwentny marsz, by zagarnąć wszystko, co jest niezależne od pisowskiego komitetu centralnego. Do dziś mam przed oczyma poseł Pawłowicz, która mówiła otwarcie do dziennikarza Onetu: „A teraz zajmiemy się wami".

Wnikliwie obserwowałem rozwój autorytaryzmów budowanych na bazie demokratycznych wyborów. Taki model mamy na Węgrzech, a Kaczyński nigdy nie ukrywał fascynacji Orbánem. Wie, że podobnie jak jego mistrz, by zdławić wolność, musi atakować jej wszystkie bastiony. Dopóki w Polsce istnieją niezależne instytucje, tak długo on nie będzie spokojnie spał.

Oczywiście, że tu nie ma spektakularnych zamachów, aresztowań właścicieli czy dziennikarzy tej czy innej stacji. Kaczyński kopiuje Węgry, nie Białoruś. Niemniej jednak to bardzo niebezpieczny model: do radykalnego celu dochodzi się usypiającymi półśrodkami. (...)

wyborcza.pl/magazyn/7,124059,27309635,donald-tusk-nie-chce-zemsty-nie-mysle-o-byciu-premierem-chce.html#S.DT-K.C-B.1-L.1.duzy
Nie powiedzial Tusk niczego nowego, ale zabrzmialo to donosniej.
Obserwuj wątek
  • xiazeluka Re: Poczatek wywiadu z Tuskiem :O) 10.07.21, 10:52
   "Do dziś mam przed oczyma poseł Pawłowicz, która mówiła otwarcie do dziennikarza Onetu: „A teraz zajmiemy się wami"."

   A Mła ma przed oczyma tow. Czaskowskiego, który mówił otwarcie do dziennikarza TVPDezinfo, że zlikwiduje mu miejsce pracy.
   • benek231 Poczatek wywiadu z Tuskiem :O) 10.07.21, 15:25
    kretynaluka napisała:

    > "Do dziś mam przed oczyma poseł Pawłowicz, która mówiła otwarcie do dziennikarz
    > a Onetu: „A teraz zajmiemy się wami"."
    >
    > A Mła ma przed oczyma tow. Czaskowskiego, który mówił otwarcie do dziennikarza
    > TVPDezinfo, że zlikwiduje mu miejsce pracy.

    **
    No i widzisz, koscielna kurwo, pisior wylazi z ciebie gdy tylko otworzysz jape. Chocbys bardzo nie chcial tego oraz pilnowal sie.

    Teraz stawiasz znak rownosci pomiedzy dziennikarstwem Onetu a dziennikarstwem TVP, ty antydemokratyczne gowno.
     • benek231 Poczatek wywiadu z Tuskiem :O) 11.07.21, 17:05
      kretynaluka napisała:

      > Nie, Kretynie52, znak równości jest taki: Pawłowicz = Czajkowski
      **
      A mnie odpowiada, iz Trzaskowski powiedzial, jak twierdzisz, dziennikarzowi TVP Info, ze mu zlikwiduje miejsce pracy. Gdyz, w odroznieniu od ciebie, zakalo spoleczenstwa polskiego, jak Trzeskowski uwazam, ze ta cala oszczercza i klamliwa ekipa TVP, na czele z Kurskim, powinna stanac na szafocie.

      Czy Onet ma takie same "zaslugi" jak TVP smiem watpic. Dlatego uwazam, ze nie na miejscu bylo rzucenie uczciwemu dziennikarzowi uczciwej rozglosni tego rodzaju pogrozki, przez te kobyle Pawlowicz.
      Innymi slowy Trzaskowski mial pelne moralne prawo powiedziec swoje przedtawicielowi klamliwej gadzinowki, podczas gdy kobyla Pawlowicz nie miala moralnego prawa powiedziec to samo uczciwemu dziennikarzowi uczciwej rozglosni. Z czego wniosek: Pawlowicz NIE = Trzaskowski.

      Wiem, ze sie nie zrozumiemy, gdyz ty zyjesz w swiecie post-uczciwosci i post-przyzwoitosci - w swiecie post-prawdy, w ktorym wszelkie chwyty sa dozwolone, tak dlugo jak pozwalaja odniesc sukces. A w dodatku jestes antydemokratyczne gowno - co dostatecznie wyjasnia twoje obrzydliwe zachowania.
      • xiazeluka Re: Poczatek wywiadu z Tuskiem :O) 11.07.21, 23:05
       Biedny Kretynie52, sprawa polega na tym: polityk grozi dziennikarzowi. Tu jest znak równości. A czy jest to nadpobudliwa Pawłowicz czy piękny krętacz Czajkowski to sprawa wtórna, podobnie jak poziom rzetelności dziennikarzy.
       • benek231 Poczatek wywiadu z Tuskiem :O) 12.07.21, 06:14
        kretynaluka napisała:

        > Biedny Kretynie52, sprawa polega na tym: polityk grozi dziennikarzowi. Tu jest
        > znak równości. A czy jest to nadpobudliwa Pawłowicz czy piękny krętacz Czajkows
        > ki to sprawa wtórna, podobnie jak poziom rzetelności dziennikarzy.

        **
        Sam napisales, naziolku, ze nie stawiasz znaku rownosci pomiedzy TVN a Onet. Zatem twoje stnowisko wobec wypowiadajacych sie P. i T. ma sens tylko wowczas gdy uznajesz Onet za bandycka rozglosnie, a TVP za uczciwe dziennikarstwo. Co by sie zgadzalo, gdyz jestes pisior, ty antydemokratyczne gowno.

        Prawda jest jednak taka, ze bandycka TVP to kandydat na szafot, i T. poprawnie pogrozil jej palcem, podczas gdy uprawiajacy uczciwe dziennikarstwo zostal napadniety przez P. tylko dlatego, ze uprawia uczciwe dziennikarstwo, i nie jest wlasnoscia pisu, ty gowno.
        • xiazeluka Re: Poczatek wywiadu z Tuskiem :O) 12.07.21, 09:31
         Kretynie52, Mła widzi, że za pierwszym razem nie dotarło. No to jeszcze raz:

         Sprawa polega na tym: polityk grozi dziennikarzowi. Tu jest znak równości. A czy jest to nadpobudliwa Pawłowicz czy piękny krętacz Czajkowski to sprawa wtórna, podobnie jak poziom rzetelności dziennikarzy.

         Jeśli zaś idzie o rzetelność łonetu, to jest ona na takim samym poziomie jak reżimowej telewizornii, jako że łonet połączony jest z Njusłikiem, wyjątkowo odrażającym propagandowym szmatławcem tow. Lisa.
         • benek231 Poczatek wywiadu z Tuskiem :O) 12.07.21, 21:09
          kretynaluka napisała:
          >
          > Jeśli zaś idzie o rzetelność łonetu, to jest ona na takim samym poziomie jak re
          > żimowej telewizornii, jako że łonet połączony jest z Njusłikiem, wyjątkowo odra
          > żającym propagandowym szmatławcem tow. Lisa.

          **
          Jako pisior, oraz gowno, musisz zajmowac takie stanowisko, Kretynie. Niemniej Newsweek oraz Onet to daleko nie to samo co gadzinowka Kaczynskiego. W rezymowce zdecydowanie wiecej klamia, oszukuja, manipuluja, urabiaja - sa obrzydliwa propagandowa tuba ktora mocno przebila komunistyczne przekaziory.
          Teraz jednakze stawiasz znak rownosci takze pomiedzy Onetem a TVP, choc wczesniej wzbraniales sie przed zajeciem takiego stanowiska. Zatem moze zdecyduj sie raz na jutro, naziolku, czy stawiasz znak rownosci pomiedzy Onetem i TVP, czy tez nie stawiasz. Wem, ze dla was faszystow takie drobiazgi nie maja znaczenia, bo znacznie wygodniej jest wygadywac bzdury, jakie slina na jezyk przyniesie w danym momencie, i bez ponoszenia odpowiedzialnosci za slowo, ale moim zdaniem poprawniej jest jednak nie zmieniac zdania jak jakis alzheimer, Kretynie.

          Podobnie jak z gadzinowka maja sie sprawy z pisiorka Pawlowicz, najpierwsza sejmowa arogancka chamka, ktora smialo moglaby byc twoja mama, Kretyn, bo babsko jest straszne, po prostu, oraz nieustepliwe. Zdrugiej strony masz Trzaskowskiego, ktory jest czlowiekiem zarowno kulturalnym jak taktownym i milym. Czyli znak rownosci pomiedzy nimi postawic moze wylacznie jakies wyjatkowo paskudne bydle oraz degenerat.
          Owszem kazde z nich grozilo dziennikarzowi ale czym innym jest grozenie bandycie (TVP) a czym innym grozenie porzadnemu czlowiekowi (Onet), czyli grozenie przez bandytke. Co oznacza, ze sam fakt grozenia przez obydwoje nie czyni ich jednakowo grozacymi, ty analfabeto, gdyz liczyc sie musi takze moralne uzasadnienie poszczegolnych grozb. A o ile Trzaskowski mial prawo i obowiazek przygrozenia bandziorom o tyle Kobyla nie miala moralnego prawa napastowac porzadnych ludzi.
          Co moze bylbys w stanie zrozumiec, walkoniu, gdybys nie byl antydemokratycznym gownem.
          • xiazeluka Re: Poczatek wywiadu z Tuskiem :O) 12.07.21, 22:11
           Jeśli reżimowa telewizornia jesst nierzetelna i łonetowski przekazior jest nierzetelny, to w istocie zachodzi tu znak równości. Ponadto mowa była o pojedynczych dziennikarzach dziennikarzach zastraszanych przez polityków (i nie ma tu znaczenia, że jeden z nich jest uśmiechnięty jak niemowlak po zrobieniu kupy w pampersa, a druga znana jest z pokrzykiwań a la baba z wiejskiego targu). Tu są dwa znaki równości, które kwestionujesz, ponieważ jesteś stronniczy. Dla Mła - jeśli oba media kłamią, to są na tym samym poziomie. Dla Ciebie - nawet jeśli jedno kłamie, ale w słusznej zdaniem Kretyna52 sprawie, to mu wolno.
           Jako amoralne nazikomunistyczne gowno nie widzisz niczego niewłaściwego w stosowaniu podwójnych standardów.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka