Dodaj do ulubionych

Pomyslalem, ze benek chcialby ze mną pogawedzić

10.07.21, 23:59
Moglibysmy umowić się, że przestanie uzywać zwrotow
1. "antydemokratyczne goowno"
2. "kościelna qrwa"
To mogloby przyczynić się do bardziej merytorycznej dyskusji. Epitety taką dyskusje niszczą.
Używania terminu :kretyn" powinni zaprzestać wszyscy.
Wroćmy do cywilizacji i kultury dialogu.

Obserwuj wątek
    • benek231 Ty lepiej nie mysl tyle, filuciak :O) 11.07.21, 16:35
      bo czyrakow na pniu mozgowym dostaniesz, jako ze nieprzyzwyczajonym do myslenia tak wlasnie sie robi.

Jesli o mnie idzie, natomiast, to ja mam takich z ktorymi moge sobie pogawedzic, i ciebie wsrod nich nie ma. Gawedzenie to dosc intymna sprawa a ty nie dosc, ze obcy to jeszcze wrog. Nie gawedzi sie z takimi. Gawedzenie musi byc przyjemnoscia.

Ewentualnie moglbym z toba podyskutowac na jakis temat - tylko na jaki? Jakos nie widze, niestety. No bo o czym dyskutowac z polemicznym klamca, oszustem, manipulantem, oraz kretaczem. Przeciez znam ciebie, filuciak, ty masz to we krwi.

A gdy dodac do tego, ze jestes antydemokratyczne gowno to juz w ogole wszelkie dyskusje odpadaja. Choc zauwaz, iz ja nie dyskwalifikuje ciebie jako czlowieka. Masz po prostu gowniane antydemokratyczne poglady i dlatego jestes antydemokratyczne gowno. Bo i kim innym moze byc taki jak ty padalec ktory odmawia narodom, ludziom, prawa do samostanowienia(?) A zwlaszcza gdy odmawia tego prawa narodowi z ktorego sie wywodzi. Oraz narodowi ktory przygarnal cie, nakarmil, napoil, dal schronienie. Ktoremu w ten sposob odwdzieczasz sie za uratowanie twego podlego i nedznego zycia.

Pogawedz sobie z Boomerangiem12 - w koncu rozumiecie sie najlepiej. Nie jestem tylko pewien czy ty jestes jego wypierdkiem czy tez on jest wypierdkiem twoim. Bardziej wyglada mi na to, ze Felusiak stworzyl tego drugiego debila, gdyz kreowal go glupszym od siebie, ale moge sie mylic. Nic wielkiego, w koncu.

felusiak1 napisał:
      • perla_roztocza Re: Ty lepiej nie mysl tyle, filuciak :O) 11.07.21, 17:05
        ech Kretynie52, dobrze wiedziałem, że odrzucisz propozycję felusiaka.
        Bo cię znam. Jesteś cham, bydle, ścierwo i ostatni gnój.
        Niemniej masz zdolność honorową na forum tym. Bo nigdy nie pacynkowałeś. Te wszystkie obrzydliwe świństwa jakie napisałeś przez te lata to zawsze pod swoim nickiem. A to podstawa normalności forum.
        Pęta mi się pod nogami taka jedna kurwa, który pacynkował oraz podszywał się pod innych forumowiczów. Teraz ta kurwa żebrze o moją odpowiedź. Jest olewany a nadal wyje o jedno choć słowo. Zero honoru. A ja nie mam o czym rozmawiać z taką kurwą. Jako pacynkarz jest dla mnie skończony. Bo to kurwa jest.
        Nie mam najmniejszego zamiaru pouczać dorosłych ludzi z kim mają rozmawiać albo się bluzgać. Ja jednak kurwie pacynkarzowi w życiu nie odpiszę, bo to kurwa jest.
        A z tobą Kretynie52 to zawsze chętnie pobluzgam się właśnie.
        • sz0k Re: Ty lepiej nie mysl tyle, filuciak :O) 11.07.21, 19:02
          perla_roztocza napisał:

> ech Kretynie52, dobrze wiedziałem, że odrzucisz propozycję felusiaka.
          > Bo cię znam. Jesteś cham, bydle, ścierwo i ostatni gnój.
          > Niemniej masz zdolność honorową na forum tym. Bo nigdy nie pacynkowałeś. Te wsz
          > ystkie obrzydliwe świństwa jakie napisałeś przez te lata to zawsze pod swoim ni
          > ckiem. A to podstawa normalności forum.
          > Pęta mi się pod nogami taka jedna kurwa, który pacynkował oraz podszywał się po
          > d innych forumowiczów. Teraz ta kurwa żebrze o moją odpowiedź. Jest olewany a n
          > adal wyje o jedno choć słowo. Zero honoru. A ja nie mam o czym rozmawiać z taką
          > kurwą. Jako pacynkarz jest dla mnie skończony. Bo to kurwa jest.
          > Nie mam najmniejszego zamiaru pouczać dorosłych ludzi z kim mają rozmawiać albo
          > się bluzgać. Ja jednak kurwie pacynkarzowi w życiu nie odpiszę, bo to kurwa je
          > st.
          > A z tobą Kretynie52 to zawsze chętnie pobluzgam się właśnie.

E tam, pewnie że Krzyś pacynkował. W damskie ciuszki się przebierał i gadał sam ze sobą bo musiał udawać, że komuś te jego kretynizmy się podobają.
        • pikrat Re: Ty lepiej nie mysl tyle, filuciak :O) 11.07.21, 19:41
          perla_roztocza napisał:

> ech Kretynie52, dobrze wiedziałem, że odrzucisz propozycję felusiaka.
          > Bo cię znam. Jesteś cham, bydle, ścierwo i ostatni gnój.
          > Niemniej masz zdolność honorową na forum tym. Bo nigdy nie pacynkowałeś. Te wsz
          > ystkie obrzydliwe świństwa jakie napisałeś przez te lata to zawsze pod swoim ni
          > ckiem. A to podstawa normalności forum.
          > Pęta mi się pod nogami taka jedna kurwa, który pacynkował oraz podszywał się po
          > d innych forumowiczów. Teraz ta kurwa żebrze o moją odpowiedź. Jest olewany a n
          > adal wyje o jedno choć słowo. Zero honoru. A ja nie mam o czym rozmawiać z taką
          > kurwą. Jako pacynkarz jest dla mnie skończony. Bo to kurwa jest.
          > Nie mam najmniejszego zamiaru pouczać dorosłych ludzi z kim mają rozmawiać albo
          > się bluzgać. Ja jednak kurwie pacynkarzowi w życiu nie odpiszę, bo to kurwa je
          > st.
          ========================
          Zdolność honorowa wielonickowca: perła, perła_ roztocza, au999, cullinan. Tak, Tomaszku - Wredoto, wielonickowo kurwo. I jakie to nicki - same złoto, perły, diamenty...... i słowo "własnie" na końcu każdego zdania smile Były jeszcze inne, których już nie pomnę i ty, śmieciu piszesz o honorze? Wiesz czym jest honor? Honor jest czym co mylisz z zawziętością. Prostacka, chłopską zawziętością. Nie wiedziałbym co począć gdybyś do mnie napisał. Ja przez całe swoje forumowe życie NIGDY się z tobą nie zgadzałem co nie znaczy, że od czasu do czasu nie wymierzałem ci kopniaka. Przy luce jesteś nikim a jednak i z luką dałem sobie radę. Teraz mogę was kopać po cojones bez OBAWY, że któryś mi odpyskuje. Znasz to przysłowie: "Jak wół pierdzi to w stajni cisza" i cisza jest właśnie. Ale widzę, że czytasz i odpowiedni wkurw zaliczasz smile Ja też ciebie czytam i kiwam głową nad twoją degrengoladą właśnie, fantastą dyskutującym z sycylijczykami jak ty nawet po polsku niegramotny jesteś właśnie.
          I jeszcze ci, śmieciu, napiszę właśnie, że swoje nicki wymieniłem a ciebie system "przelogowuje" ha, ha smile smile smile
        • perla_roztocza Re: Ty lepiej nie mysl tyle, filuciak :O) 11.07.21, 22:46
          no zobacz Kretynie52, nawet nie musiałem prowokować aby ta szczecińska kurwa odezwał się.
          Wyjątkowa miernota bez minimum inteligencji. Jakby był nawet jakiś minimum inteligencji to by ta kurwa udawał, że post nie jest o nim.
          Ja tej kurwie szczecińskiej nigdy nie odpiszę, ale jak ktoś lubi męskie kurwy to proszę bardzo właśnie.
          • pikrat Re: Ty lepiej nie mysl tyle, filuciak :O) 12.07.21, 09:52
            perla_roztocza napisał:

> no zobacz Kretynie52, nawet nie musiałem prowokować aby ta szczecińska kurwa od
            > ezwał się.
            > Wyjątkowa miernota bez minimum inteligencji. Jakby był nawet jakiś minimum inte
            > ligencji to by ta kurwa udawał, że post nie jest o nim.
            > Ja tej kurwie szczecińskiej nigdy nie odpiszę, ale jak ktoś lubi męskie kurwy t
            > o proszę bardzo właśnie.

=========================
            To ty jesteś prostak, jełop i cham właśnie. Jak ty możesz oceniać inteligencję nie mając jej za grosz właśnie?
            Nie możesz mi odpisywać bo jak ja piszę to ty musisz milczeć właśnie. Jestem z tego dumny, że mogę ci, tomaszku_z_lublinka (jeszcze jeden twój nick właśnie), bluznąć czasem a ty możesz się tylko oblizać właśnie.
            I tak ma być, podpierdalaczu. Tak, kapusto. To twoja sprawka ban na xiazelulkę. Jakże ja się wtedy dobrze bawiłem ale to rozrywka dla inteligentnych i z poczuciem humoru a nie dla półidiotów ze ściany wschodniej właśnie. A więc pamiętaj - dziób w ciup i ruki pa szwam właśnie jak ci "szczecinska kurwa" każe właśnie smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka