Dodaj do ulubionych

Pikrat jest :O)

13.07.21, 08:54
Jako mieszkaniec Polski jetes lepiej zorientowany w tej materii, wiec pozwol, ze zasiegne opinii. Interesuje mnie czy funkcjonuje w Polsce jakas stacja telewizyjna ktora choc w przyblizeniu jest tak klamliwa jak TVP(?) Czy jest jeszcze inna stacja ktora, jak TVP, podobnie bezczelnie manipuluje, zataja informacje przed swymi widzami, podrabia i zmienia fakty, szasta oszczerstwami, nagminnie spotwarza przeciwnikow obozu politycznego, ktory sama rerezentuje? Czy funkcjonuje jakas stacja, z w/w powodow, zaslugujaca na postawienie znaku rownosci z TVP Kaczynskiego?
Obserwuj wątek
    • oleg3 Re: Pikrat jest :O) 13.07.21, 11:06
      Odpowiedź Krzysiu jest prosta. Każda stacja telewizyjna w Polsce ( i na całym świecie) "bezczelnie manipuluje, zataja informacje przed swymi widzami, podrabia i zmienia fakty, szasta oszczerstwami, nagminnie spotwarza przeciwnikow obozu politycznego, ktory sama rerezentuje".
    • wikul Re: Pikrat jest :O) 13.07.21, 12:25
      Jest przede wszystkim TV Republika i TV Trwam. Poza neutralnymi informacjami bieżącymi kłamią nie gorzej niż TVP. Rezultaty możesz podziwiać na tym forum.

tvrepublika.pl ; tv-trwam.pl
      • qwardian Re: Pikrat jest :O) 13.07.21, 12:43
        Serial brazylijski Ziemia Obiecana w Telewizji Trwam prezentuje najlepsze laski na tej planecie, a tych się nie da zakłamać. Jezusek obdarował latynoski najpiękniejszą urodą..
          • qwardian Re: Pikrat jest :O) 13.07.21, 13:32
            O tym decyduje Bozia w którego nie wierzysz, a On błogosławił Indianki zapylone przez hiszpańskich konkwistadorów i moich nazich braci. Ogłoszono w swoim czasie, że najpiękniejsze kobiety świata pochodzą z miasta Cali w Kolumbii i to był wybór konkretnych miłośników kobiet, nie międzynarodowych hollywooodzkich hochsztaplerów, którzy gustują w operacjach plastycznych warg i nosów..

www.expatkings.com/most-beautiful-colombian-women/
            • xiazeluka Re: Pikrat jest :O) 13.07.21, 13:37
              Nie znasz się. Po drugie nie zasłaniaj się Bozią, bo w nią - jako porządny narodowy robotnik - nie wierzysz. Wierzysz w nordyckie krasawice, a nie jakieś niższe rasy dla prostych żołnierzy na froncie. Jeśli jednak jesteś agentem Watykanu, to powinieneś zachować skromność i nie podnosić oczu.
      • benek231 Pikrat jest? :O) 13.07.21, 16:00
        wikul napisał:

> Jest przede wszystkim TV Republika i TV Trwam. Poza neutralnymi informacjami bieżącymi kłamią nie gorzej niż TVP. Rezultaty możesz podziwiać na tym forum.

**
        A czy, Wikulu, mozemy powiedziec to samo o Onet - ze lze jak gadzinowka Kaczynskiego? Czy jak TVP, takze Onet nagminnie siega po klamstwo, oszczerstwo i potwarz, co takze im, jak TVP uchodzi na sucho - no bo kto im podskoczy(?) A ponadto z telewizjami tak juz teraz jest, ze wszystkie postepuja tak samo podle i perfidnie jak TVP, wiec nie ma o czym mowic.

*
        UWAGA!

Uprasza sie antydemokratyczne gowno o niewyreczanie Wikula, ktorego opinii nie znam. W przeciwienstwie do waszych, Najmilsi, gdyz te poznac juz zdazylem.

• wikul Re: Pikrat jest? :O) 13.07.21, 16:44
          benek231 napisał:

> A czy, Wikulu, mozemy powiedziec to samo o Onet - ze lze jak gadzinowka Kaczyns
          > kiego? Czy jak TVP, takze Onet nagminnie siega po klamstwo, oszczerstwo i potwa
          > rz, co takze im, jak TVP uchodzi na sucho - no bo kto im podskoczy(?) A ponadto
          > z telewizjami tak juz teraz jest, ze wszystkie postepuja tak samo podle i perf
          > idnie jak TVP, wiec nie ma o czym mowic.

Nie, Onetu nie stawiał bym na równi. Pracują tam świetni dziennikarze. Czasem mam inne zdanie od nich ale to inna sprawa.
          • benek231 Pikrat jest? :O) 13.07.21, 17:50
            wikul napisał:

> benek231 napisał:
            >
            A czy, Wikulu, mozemy powiedziec to samo o Onet - ze lze jak gadzinowka Kaczynskiego? Czy jak TVP, takze Onet nagminnie siega po klamstwo, oszczerstwo i potwarz, co takze im, jak TVP uchodzi na sucho - no bo kto im podskoczy(?) A ponadto z telewizjami tak juz teraz jest, ze wszystkie postepuja tak samo podle i perfidnie jak TVP, wiec nie ma o czym mowic.
            >
            >
            Nie, Onetu nie stawiał bym na równi. Pracują tam świetni dziennikarze. Czasem mam inne zdanie od nich ale to inna sprawa.
            **
            To by sie zgadzalo z opiniami wielu ludzi ktorych szanuje za uczciwy i dobry osad.

Pytalem gdyz w innym watku, "Poczatek wywiadu z Tuskiem" Kretyn napisal cos takiego:

Jeśli zaś idzie o rzetelność łonetu, to jest ona na takim samym poziomie jak reżimowej telewizornii, jako że łonet połączony jest z Njusłikiem, wyjątkowo odrażającym propagandowym szmatławcem tow. Lisa.

Co dla mnie jest jeszcze jednym dowodem na to, ze ta koscielna kurwa Kretyn jest przy okazji pisiorskim antydemokratycznym gownem. Jak mozna byc az tak tepym skurwysynem jak ten Kretyn by liczyc na to, ze mu sie uda? Religia potrafi zaslepiac i oglupiac - takze Kretyna na misji.
            • xiazeluka Re: Pikrat jest? :O) 13.07.21, 21:04
              Jak Mła widzi zaspokoiłeś potrzebę konsultacji z Kserokopiarką, więc wolno już odpowiadać.

Rzetelność łonetu warunkowana jest przez a) właściciela (to przecież jest zarzut wobec reżimowej TV), b) osobiste sympatie dziennikarzy (i w reżimowej TVP zdarzają się tacy, którzy zachowują własne zdanie, przynajmniej do czasu: wywalono z Woronicza Cejrowskiego, Ziemkiewicza i Pospieszalskiego, by wymienić najbardziej znanych), c) sposoby dochodów (TVP kradnie publiczne pieniądze, łonet musi zarabiać własnymi siłami, co oznacza konieczność uzyskiwania rozległego klikbajtu, a więc często sensacja kosztem komentarza), co prowadzi do d) odmiennego rozłożenia akcentów (TVP wali prosto w twarz, na łonecie nie ma czytelnego rozdziału krzykliwego tytułu od zjadliwego komentarza).

W rezultacie na pstrokatej ścianie ogłoszeniowej łonetu nie da się od razu wskazać wrednej propagandy, trzeba zadać sobie trochę trudu, by na jakieś fejki natrafić (np. kłamliwy donos na doradcę Czernka był kilka metrów pod winietą). Taka gazeta.pl niczym - poza kierunkiem - nie różni się od TVP, łonet czyni to sprytniej.
    • pikrat Re: Pikrat jest :O) 13.07.21, 22:34
      benek231 napisał:

> Jako mieszkaniec Polski jetes lepiej zorientowany w tej materii, wiec pozwol, z
      > e zasiegne opinii. Interesuje mnie czy funkcjonuje w Polsce jakas stacja telewi
      > zyjna ktora choc w przyblizeniu jest tak klamliwa jak TVP(?) Czy jest jeszcze i
      > nna stacja ktora, jak TVP, podobnie bezczelnie manipuluje, zataja informacje pr
      > zed swymi widzami, podrabia i zmienia fakty, szasta oszczerstwami, nagminnie sp
      > otwarza przeciwnikow obozu politycznego, ktory sama rerezentuje? Czy funkcjonuj
      > e jakas stacja, z w/w powodow, zaslugujaca na postawienie znaku rownosci z TVP
      > Kaczynskiego?
      >
      ===============================
      Nie, stacji gorszej niż te, nadzorowane przez Kurskiego nie ma, lub inaczej - ja takiej nie znam. Trwam to dla szczególnego widza. Kiedyś zaciskając zęby usiłowałem coś z bełkotu wyłowić, coś treściwego niestety poziom redachtorów w koloratkach jest żenująco niski a narracja tak naiwna, że może trafiać jedynie do ludu przaśnego, generalnie ciemnego jak przysłowiowa tabaka w rogu.

TV Republika - zobaczyłem tam kiedyś skwaszoną minę Wildsteina, człowieka pretensjonalnego, wiecznie skrzywdzonego. Prowadził interview z jakimś starym prykiem, którego poglądy stały nie tylko w sprzeczności z elementarną prawdą ale pozbawione były logicznej oceny. Wyłączyłem ze wstrętem i już tam nie wracam. Słyszałem, że Republika jest w opozycji do TVP ale nic albo niewiele z tego wynika. Dla hobbystów, raczej smile

Moją telewizją od czasu kiedy Polsat zamknął "buzię" jest TVN. Informują rzetelnie czym zaskarbili sobie wdzięczność ludu pisowskiego.... ups a'rebours, oczywiście. TVN jest solą w oku partyjnych ideologów z Suskim na czele. Aktualnie walczą o nieudzielenie stacji licencji na dalszą działalność. Trudno powiedzieć czy to akcja maskująca inne niemniej ważne politycznie wydarzenia i sam ciekaw jestem czym to się skończy.

Od dawna lansuję pogląd, że PiS robi i zrobi wszystko by "raz zdobytej władzy nie oddać". Przy okazji zasłuży sobie na wywalenie z Unii co byłoby dla narodu klęską na miarę tej wrześniowej z 39 roku. Nie byłbym sobą gdybym nie wspomniał, że to do czego doszliśmy w polityce zagranicznej i wewnętrznej to "zasługa" Kościoła Katolickiego, który nie pierwszy raz ciągnie swojego żywiciela na dno. Ale co zrobić? Są ludzie, którzy liczą na zbawienie i wierzą, że tego bez udziału kapłanów nie osiągną. Nie wiedzą tylko, że z Belzebubem przebranym w szaty niektórych kapłanów nie osiągną tego na co liczą. To jak na wyścigach konnych trzeba stawiać na właściwego konia a tymczasem koń jaki jest każdy, kto dobrze się rozgląda, widzi. I to by było na tyle jeśli chodzi o telewizję smile
      • benek231 Pikrat jest :O) 13.07.21, 22:48
        Pytalem gdyz w innym watku, "Poczatek wywiadu z Tuskiem" Kretyn napisal cos takiego:

Jeśli zaś idzie o rzetelność łonetu, to jest ona na takim samym poziomie jak reżimowej telewizornii, jako że łonet połączony jest z Njusłikiem, wyjątkowo odrażającym propagandowym szmatławcem tow. Lisa.

Co dla mnie jest jeszcze jednym dowodem na to, ze ta koscielna kurwa Kretyn jest przy okazji pisiorskim antydemokratycznym gownem. Jak mozna byc az tak tepym skurwysynem jak ten Kretyn by liczyc na to, ze mu sie uda? Religia potrafi zaslepiac i oglupiac - takze Kretyna na misji.

Czy takze uwazasz, Pikrat, ze Onet jest na poziomie rezymowej gadzinowki? I czy w ogole moze ktoras ze stacji byc na poziomie gadzinowki Kaczynskiego? Czy to jest mozliwe? Z tego co od dawna czytam na ten temat to wydaje sie, ze nie jest to mozliwe zadna miara. Czyli Kretyn lze jak Goebbels.

pikrat napisał:
        • pikrat Re: Pikrat jest :O) 14.07.21, 14:46
          benek231 napisał:

> Pytalem gdyz w innym watku, "Poczatek wywiadu z Tuskiem" Kretyn napisal cos tak
          > iego:
          >
          > Jeśli zaś idzie o rzetelność łonetu, to jest ona na takim samym poziomie jak
          > reżimowej telewizornii, jako że łonet połączony jest z Njusłikiem, wyjątkowo o
          > drażającym propagandowym szmatławcem tow. Lisa.

====================
          Odrażający to jest autor tej klasycznie durnej i nieuzasadnionej wypowiedzi. Nie wynika z niej dlaczego red Lis mylony jest z jakimś towarzyszem. Nie miałem okazji usłyszeć u Lisa czy przeczytać wypowiedzi o tym, że jest on zwolennikiem doktryny społecznej postulującej zbudowanie społeczeństwa bezklasowego, opartego na społecznej własności środków produkcji i równym podziale dóbr. Nie pochwalał też totalitarnych zapędów ani monopolu władzy skupionej w rękach jednej partii. Z tego wniosek, że Gnida Dworska nie traktuje poważnie swoich rozmówców lub rzeczywiście całkiem już się w polityce pogubił. Inna rzecz to fakt, że narzucił sobie wyjątkowo niewdzięczną rolę człowieka, który potępia PiS jednocześnie go popierając.
          >
          > Co dla mnie jest jeszcze jednym dowodem na to, ze ta koscielna kurwa Kretyn jes
          > t przy okazji pisiorskim antydemokratycznym gownem. Jak mozna byc az tak tepym
          > skurwysynem jak ten Kretyn by liczyc na to, ze mu sie uda? Religia potrafi zasl
          > epiac i oglupiac - takze Kretyna na misji.
          ======================
          Ja myślę, ba, jestem pewien, że Gnida jest ateistą, no, może agnostykiem a Kościół traktuje jako narzędzie. Antyaborcyjne nastawienie wynika z tego, że kiedyś pan zawsze dbał o to by trzódka rosła by mieć jak najwięcej duszyczek pracujących dla pana. To taki atawizm smile

> Czy takze uwazasz, Pikrat, ze Onet jest na poziomie rezymowej gadzinowki? I czy
          > w ogole moze ktoras ze stacji byc na poziomie gadzinowki Kaczynskiego? Czy to
          > jest mozliwe?
          ========================
          Możliwe jest. Portale liżące coś tam władzy to "w potylicę", na przykład. Czasem coś brzydkiego i służalczego można przeczytać na Wirtualnej Polsce. Pomijam wydawnictwa Rydzyka czy Korwina. To egzotyka dla "koneserów". smile

Z tego co od dawna czytam na ten temat to wydaje sie, ze nie jest
          > to mozliwe zadna miara. Czyli Kretyn lze jak Goebbels.
          >
          ======================
          Zawsze łgał. Wszystko u niego podporządkowane jest konkretnemu celowi: władza dla korwinistów. Niestety sporo niewyrobionej politycznie młodzieży daje się nabrać na ten kabaret. nie sądzę jednak by byli w stanie kiedykolwiek zdobyć władzę na wyłączność, wszak mają wspólny cel: nie pozwalać kobietom decydować o sobie. To trochę mało.
          >
          > pikrat napisał:
          >
          >
          >
          >
          >
          >
          >
          • benek231 Pikrat jest :O) 14.07.21, 15:28
            pikrat napisał:

Z tego wniosek, że Gnida Dworska nie traktuje poważnie swoich rozmówców lub rzeczywiście całkiem już się w polityce pogubił.

**
            Ja obstawiam, ze jedno i drugie: nie traktuje powaznie rozmowcow oraz pogubil sie, pierdoła. Typowe dla narcyzow i megalomanow. Ponadto albo Kretyn to potworny glupek - albo ruski troll.
      • felusiak1 Re: Pikrat jest :O) 13.07.21, 23:56
        No nareszcie. Tyle linijek tekstu aby napisać, że w TVN otrzymujesz to z czym sie zgadzasz.
        Ci co ogladają TVP też się zgadzają. W obu jest narracja zamiast faktow czyli obie propagandzą.
        Nie ma wolnych mediow. Skończyly się dobre30 lat temu. Wszystkie media należą do kilku korporacji.
        TVN należy do Discovery, który będzie nalezal do Time Warner, ktory należy do AT&T.
        AT&T jest wlascicielem HBO, CNN, Cinemax, Bloomberg, Warner Bros. a co za tym idzie "Lord of the Rings", Harry Potter i Matrix. Wkrotce TVN. ktory jest tym czym CNN w USA. Ubolewam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka