Dodaj do ulubionych

No to dowaliliście Narodowemu Robotnikowi.

16.07.21, 11:14

www.bankier.pl/wiadomosc/Benzyna-po-8-zl-tona-wegla-drozsza-o-100-zl-8154346.html
Bo moja fura w mieście pali 24 litry na sto, a ja się przywiązuję do samochodów..
Obserwuj wątek
    • pikrat Re: No to dowaliliście Narodowemu Robotnikowi. 16.07.21, 13:56
      Ktoś musi sfinansować Obsrajdkowi zakupy. Tvn24 to spory wydatek. Za czołgi Abrams też KTOŚ musi zapłacić. Warto, jeśli w perspektywie "nie oddamy ani guzika" . wink Amerykańskie gówno warte czołgi podczas IIWŚ wygrały z niemieckimi ilością. Rosjanie, nasz potencjalny przeciwnik w wojnie, mają ponad 22000 czołgów. W tym roku dostaną 800 nowych... tymczasem Rydz-Suski grozi. Łobacym.
      • qwardian Re: No to dowaliliście Narodowemu Robotnikowi. 16.07.21, 14:17
        Jestem Mateuszu za stary, żeby ganiać się z Rosjanami po stepie, albo ulicach Poznania. Kupa złomu przybędzie do Polski, wiedząc kto je buduje można się spodziewać kości po kurczakach w zakamarkach czołgu, a może nawet śpiącego murzyna. Słowem, ręce mi opadają..
    • institoris2 nie ma sie czym przejmowac, 16.07.21, 14:20
      to tylko przejsciowe trudnosci.
      Za kilka lat wybudujemy sobie pol miliona wiatrakow i bedziemy miec prad za pol darmo.
      Ogrzewac bedziemy pradem, uzywac aut elektrycznych, wiec problem zniknie. W koncu nasi towarzysze z Brukseli wiedza co robia i zasluguja na odrobine zaufania.

qwardian napisał:

> Bo moja fura w mieście pali 24 litry na sto, a ja się przywiązuję do samochodów

kiedys kazde auto trzeba zezlomowac, kupisz sobie elektryczny autobus przez co utrzymasz przynajmniej zuzycie energii na dotychczasowym poziomie. Z czasem i przywiazanie sie pojawi...
      • qwardian Re: nie ma sie czym przejmowac, 16.07.21, 17:05
        Faktycznie Insistorze możemy sprowadzić do Polski milion pracowitych obywateli Korei Północnej, Filipin i Wietnamu, którzy szczęśliwie dojadą na rowerku do pracy. Otwieram garaż, kiedy nagromadziło się pięć spraw i gabaryty, które przerastają

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka