Dodaj do ulubionych

Niemcy będą kuć beton

17.07.21, 17:13
nie jestem hydrologiem ani architektem przestrzennym ale od dziecka wiedziałem, że regulacja rzek, melioracja, betonowanie placów i parków, zabudowa terenów zalewowych, to wszystko skrajna głupota.
No i po ostatnich wypadkach w związku z burzami Niemcy chcą odbetonować miasta. Bo woda nie wsiąka w grunt. Trzeba też przywrócić rzekom ich naturalne koryta.
Tym samym Niemcy przyznali, że to nie żaden tam zmieniony klimat a głupota zwykła właśnie.
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: Niemcy będą kuć beton 17.07.21, 17:43
      Pod Rossbach 5 Listopada 1757 roku w półtora godziny rozpirzyliśmy cesarsko-niemiecko-francuską armię ubraną w kolorowe mundurki. Jeżeli się betonuje, albo wykłada kostką klinkierową to Narodowy Robotnik buduje co w Grecji nazywano podziemnymi cysternami i tak one wyglądają, nawet jeżeli nie potrafię edytować fotki..

https://images89.fotosik.pl/377/3dfd1b86dd0562e0.jpg
      https://images92.fotosik.pl/376/e7ad148d134b563d.jpg
    • pikrat Re: Niemcy będą kuć beton 18.07.21, 03:21
      Po prostu cudowne dziecko smile

pierdła z krocza wydalił:

nie jestem hydrologiem ani architektem przestrzennym ale od dziecka wiedziałem, że regulacja rzek, melioracja, betonowanie placów i parków, zabudowa terenów zalewowych, to wszystko skrajna głupota.
      No i po ostatnich wypadkach w związku z burzami Niemcy chcą odbetonować miasta. Bo woda nie wsiąka w grunt. Trzeba też przywrócić rzekom ich naturalne koryta.
      Tym samym Niemcy przyznali, że to nie żaden tam zmieniony klimat a głupota zwykła właśnie.

=====================
      Chyba nawet Sahara nie byłaby w stanie przyjąć 200 litrów na metr kwadratowy w ciągu godziny. Obsuwały się całe zbocza niewybetonowanych pagórków. Rzeki nie mieściły się w korytach. Tak silne opady to efekt zmieniającego się klimatu ale skąd o tym ma wiedzieć tapicer - cudowne dziecko, który język sycylijski opanował kiedy miał pięć lat smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka