Dodaj do ulubionych

Placz i zgrzytanie zebow

26.07.21, 09:05
"Polityka" zoliborskiego wodza zaczyna powodowac bol glowy naszych zachodnich sasiadow. Dlaczego? Ano, globalnie to Niemcy dostali jakis czas temu poteznego kopa od Anglosasow i zrezygnowali z silowego, rasistowskiego i pruskiego podporzadkowania sobie Europy. Zamiasto silowego jest podejscie handlowo- ekonomiczne rodem z polnocnych Niemiec i probuja Europe zjednoczyc tak, aby Amerykancom przeszla ochota ja najezdzac.

Lokalnie, to trzebaby popatrzec na granice Imperium Europejskiego. Potomkowie Arystotelesa i Mussoliniego maja jakos odgrodzic imperium od szarzenia populacji poprzez doplyw imigrantow z Afryki. A potomkowie Mieszka i Boleslawow, maja odgrodzic imperium od zlowrogich wplywow lysawego blondyna.

Tyle, ze na Zoliborzu nie czyta sie po niemiecku (übrigens, das ist schwierige Sprache) i sie tworzy zapomniane od kilku wiekow imperium miedzymorskie. Ktore poki co ma tylko partnera w Budapeszcie. I to jeszcze niezbyt pewne czy ten partner nie chce swego wlasnego wegiersko-austriackiego imperium tworzyc.

Ale wrocmy do placzu naszych zachodnich sasiadow.

Polska nie może pozostać w UE, jeżeli pozostanie na obecnym kursie. To jedno. A drugie: wystąpienie (z UE) byłoby nieszczęściem. Jeszcze jest szansa, że zwycięży rozsądek. Czasu jest jednak coraz mniej – konkluduje Konrad Schuller na łamach FAS – niedzielnego wydania Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Czy nie mozna (jak?) zmienic troche nastawienia zoliborskiego manipulatorka?

PF
Obserwuj wątek
  • nanosilver Re: Placz i zgrzytanie zebow 26.07.21, 09:18
   A kolega jest piewcą Tuska?
   Ja - ani jednego ani drugiego.

   Czy powariowaliście? Z jakim chamstwem rozpoczął swój "powrót'.
   To jego "przemówienie".
   Jeszcze większe szkody zrobi niż samodzielnie Kaczyński !
   Kaczyna przynajmniej wierzy w te swoje zasady i - bliżej do niego, niż
   do tuskowego chamstwa. czytania po niemiecku mi nie potrzeba.

   W ogóle kolega bredzi porannie i wieczornie z zadęciem francuskim,
   fatalnie się to czyta i nie wiadomo po co.

   Polski Francuz smile smile smile
   • zdradka21 Re: Placz i zgrzytanie zebow 26.07.21, 15:26
    nanosilver napisał(a):
    > Czy powariowaliście? Z jakim chamstwem rozpoczął swój "powrót'. To jego "przemówienie".
    Gdzie to chamstwo..... nie zauważyłem tego.

    > Jeszcze większe szkody zrobi niż samodzielnie Kaczyński !
    Jakie szkody może zrobić Tusk ? Piszesz "ogólnikami ".

    > Kaczyna przynajmniej wierzy w te swoje zasady i - bliżej do niego, niż
    > do tuskowego chamstwa. czytania po niemiecku mi nie potrzeba.
    Jeśli wierzy w swoje zasady i tworzy nowy ustrój, niech do najpierw wypróbuje na kocie swoim lub na szczurach.
    >    sygnaturka
    Z powodów formalnych i technicznych nowy login - zdradka21 jest tożsamy z - czuk1
  • xiazeluka Re: Placz i zgrzytanie zebow 26.07.21, 09:59
   "zaczyna powodowac bol glowy naszych zachodnich sasiadow. "

   A to jest jakiś obowiązek zadowalania władców IV Rzeszy, podporządkowania się im, powierzenia im suwerenności? Podpisz volkslistę, będziesz znacznie bardziej wiarygodny podczas uprawiania takiej antypolskiej propagandy.

   "Amerykancom przeszla ochota ja najezdzac"

   ??? To przejaw kompleksów czy paranoi?

   "sie tworzy zapomniane od kilku wiekow imperium miedzymorskie"

   Próba budowania wielkiej, silnej Polski to okoliczność obciążająca? Nie podpisuj volkslisty, zgłoś się od razu na Reichsdeutscha. Proszkopska propaganda oraz prenumerata Derszpigla na pewno taki wniosek mocno uzasadnią.

   "Dlatego w Europie nie może być miejsca dla krajów, w których większość nie popiera walki o demokrację i prawo."

   Te słowa można włożyć w usta tow. Adolfa Hitlera, uzasadniającego atak na Polskę 1.9.1939 i będzie idealnie pasować.

   Makaron wprowadza we Francji segregację sanitarną - i to jest "prawo" oraz "demokracja"? Makrela wbrew przepisom arbitralnie wpuszcza do Europy tysiące nielegalnych imigrantów, krytykując przy tym Węgry, próbujące bronić granic UE - to także "prawo" i "demokracja"?

   W Europie toczy się walka o wpływy, maskowana równie chwytliwymi co kłamliwymi pretekstami do napaści na nieposłusznych, wspierana przez pożytecznych idiotów Twojego pokroju.
   • polski_francuz Re: Placz i zgrzytanie zebow 26.07.21, 10:40
    xiazeluka napisała:


    " Próba budowania wielkiej, silnej Polski to okoliczność obciążająca? Nie podpisuj volkslisty, zgłoś się od razu na Reichsdeutscha. Proszkopska propaganda oraz prenumerata Derszpigla na pewno taki wniosek mocno uzasadnią."

    Proba - nie. Nieudana proba - tak. Przyznam sie, ze granie w kasynie o przyszlosc Polski przyprawia mnie o bol glowy. A zoliborski wiolonczelista tak gra, bo nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji swych melodii.

    Czy ja mogu neskolko porabotac, ze tak siem spytam po zoliborsku?

    PF
  • boomerang Re: Placz i zgrzytanie zebow 26.07.21, 11:06
   "Polityka" zoliborskiego wodza zaczyna powodowac bol glowy naszych zachodnich sasiadow.

   Co tam żoliborski dyktatorek gdy na świecie obalają kapitalizm i potrwać to może jeszcze kilka-kilkanaście lat.
  • felusiak1 Szarpany rozterkami 27.07.21, 00:09
   Nie lubi tego Naczelnika i chce aby sobie poszedł, najlepiej w pi--u. W tym nie ma nic zlego. To zupelnie normalne w otwartym systemie gdzie decyduje glos wyborcy, tego oświeconego "miastowego i tego z "wiochy".
   Problem w tym, ze kolega pf postrzega Naczelnika jako nieusuwalnego dyktatora, jako uzurpatora, ktory dorwal sie do wladzy w wyniku oszustw lub manipulacji. A tak nie jest. Dodatkowo kolega pf ulegl propagandzie i uwierzyl w te wszystkie lamania praworzadności, lamanie konstytucji i temu podobne dyrdymaly. Kiedy się wierzy w takie rzeczy to nie dziwi awersja do sprawcy wszystkiego co zle. Problemem może być określenie co jest zle ale to pomniejsza przeszkoda. Wszystko jest zle zalatwia sprawe.
   Co ciekawe, tak zwani opozycjoniści do dzisiaj nie wiedzą dlaczego Naczelnik wygrywa wybory. Tak jakby nie byli tym zainteresowani. Tak jakby wyborcy byli przeszkodą. Nikt nie probuje przeciagnąc wyborców PiSu na swoja stronę. Nawet nie próbuje zniechecić do wzięcia udzialu w wyborach.
   A teraz triumfalnie wrócil Donald i wyglosil plomienną mowę, ktorą wzyscy znają na pamięć. Trzaskowski mowil dokladnie to samo. Ta mowa dodaje otuchy już przekonanym. Nieprzekonani olewają to.
   A przecież Donald mogl wystartować przeciwko Dudzie i prawdopodobnie byłby w stanie wygrać a to zmieniloby polityczną dynamikę w Warszawie. Ustawy trzeba byloby pisać wspolnie z opozycja.
   Ale najważniejsze w mniemaniu pf jest aby Naczelnik poszedl w pi--u. I od razu bedzie lepiej. Czy aby napewno?
  • qwardian Powinniśmy zaniechać prób wychowawczych. 27.07.21, 09:13
   premier Saksonii Michael Kretschmer:
   www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/premier-saksonii-zaniecha%C4%87-pr%C3%B3b-wychowywania-polski-i-w%C4%99gier/ar-AAMzurj?ocid=msedgntp
   I dodał, że „zaostrzenie języka oraz wzajemne zarzuty w rezultacie raczej umocnią konflikt”. Musimy trzymać się jasnych reguł. Tam, gdzie prawo europejskie jest naruszane, istnieją procedury. Poza tym powinniśmy zaniechać prób wychowawczych – ocenił Kretschmer w opublikowanej w poniedziałek (26.07.2021) rozmowie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka