Dodaj do ulubionych

Kolejny krok w zamordyzm :O)

27.07.21, 17:01
>> Komisja Kultury i Środków Przekazu przyjęła we wtorek po południu projekt nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji wraz z poprawkami. W głosowaniu przepadła m.in. poprawka Porozumienia, która dopuszczałaby do rynku mediów w Polsce państwa zrzeszone w OECD.

W głosowaniu wzięło udział 29 posłów. Za przyjęciem przepisów było 16 członków komisji, 12 było przeciw, 1 osoba się wstrzymała. >>

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27376227,sejmowa-komisja-przyjela-projekt-lex-tvn-zgoda-na-propozycje.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=286&do_a=286&s=BoxNewsImg5
Suski chcial dla panstwa "tylko" 51% pakiet wiekszosciowy, by miec "jakis wplyw" na to co sie dzieje w tym TVN. Tylko posiadac 51% to tak jakby posiadalo sie 100%. Co w warunkach polskich oznacza dyktat partii klero-faszystowskiej pn. PiS.
Kontrolujac znakomita wiekszosc rynku medialnego, czyli zaraz po przejeciu takze Wyborczej, dla ktorej znow wymysla jakas ogolna ustawe regulujaca, ktora zajmie sie wylacznie wykopaniem Wyborczej, osiagna pisiory to samo co miala w reku PZPR - pelna kontrole nad rynkiem medialnym, czyli jednolita linie propagandowa realizowana przez wszystkie liczace sie media w Polsce. Znow nie bedzie prasy, rozglosni, stacji telewizyjnych. Beda przekaziory uprawiajace narodowo-katolicka propagande.

Ruska agentura na czele z Kretynem otwiera szampana.

Obserwuj wątek
  • qwardian Re: Kolejny krok w zamordyzm :O) 27.07.21, 17:21
   Dziś naszym partnerem [ws. TVN - red.] powinna być Holandia, a nie USA. Bo to Holandia jest właścicielem polskiego koncesjonariusza. To najlepszy dowód na to, że ustawa jest obchodzona w stu procentach - przekonywał przewodniczący Rady szef KRRiT Witold Kołodziejski.

   Zgadzam się z tym, nazi bracia z 23. SS-Freiwillgen-Panzergrenadier Division "Nederland" sporo wycierpieli podczas ostatniej wielkiej wojny..
  • xiazeluka Re: Kolejny krok w zamordyzm :O) 27.07.21, 22:20
   Kretyn52 powtarza swoje kłamstwa, na zdrowie. Tego szaleńca już nic nie uratuje.

   Mła ma inne pytanie, może ktoś wie - podobno projekt ustawy jest zgodny z regulacjami mumijnymi i takie rozwiązania funkcjonują w wielu krajach europejskich. Ktoś wie czy tak jest w istocie?
  • zdradka21 Re: Kolejny krok w zamordyzm :O) 30.07.21, 15:19
   benek231 napisał
   {.....} Znow nie będzie prasy, rozgłośni, stacji telewizyjnych. Beda przekaziory uprawiające narodowo-katolicka propagandę. Ruska agentura na czele z Kretynem otwiera szampana.

   Mam nadzieję, że przywódca kalkuluje teraz czy opłaci się jego klice wyeliminować z Polski PiS. Atmosfera nieprzychylna wokół Polski gęstnieje. Tą ustawą można szkodzić właścicielowi TVN ale przecież da się zlikwidować wszystkich wolnych mediów.   • zdradka21 Re: Kolejny krok w zamordyzm :O) 30.07.21, 15:31
    zdradka21 napisał: ..... ten wpis z błędami - powtórzyłem niżej , po poprawieniu treści. Przepraszam:

    > Mam nadzieję, że przywódca PiS kalkuluje teraz czy opłaci się jego klice wyeliminować z Polski PiS. Atmosfera nieprzychylna wokół Polski gęstnieje. Tą ustawą można szkodzić właścicielowi TVN ale przecież nie da się zlikwidować wszystkich wolnych mediów.
    >
    • zdradka21 Re: Kolejny krok w zamordyzm :O) 30.07.21, 15:36
     zdradka21 koryguje pechowy, błędny wpis:
     Mam nadzieję, że przywódca PiS kalkuluje teraz , czy opłaci się jego klice wyeliminować z Polski TVN. Atmosfera nieprzychylna wokół Polski gęstnieje. A tą ustawą można szkodzić właścicielowi TVN ale przecież nie da się zlikwidować wszystkich wolnych mediów.   • benek231 Kolejny krok w zamordyzm :O) 02.08.21, 19:25
    zdradka21 napisał:

    "...przecież (nie) da się zlikwidować wszystkich wolnych mediów..."

    **
    Klero-faszysci chca zlikwidowac tylko te ktore maja odbiorcow, czyli np. TVN, Wyborcza, Newsweek... gdyz jest im to niezbedne dla utrzymania wladzy. A kochajacy wolnosc waleczny polski narod niespecjalnie ma cos przeciwko temu. Najwazniejsze by wypic, przekasic, pogrillowac, posluchac disco polo. Rusza dupy dopiero gdy w wyniku nalozonych sankcji np. rolnicy nie dostana doplat. Gdyby nie to bohaterski narod polski da sobie rade i bez wolnosci slowa.
    A gdy w telewizorni obowiazuje tylko jeden sluszny przekaz to i lepiej bo nie ma potrzeby glowkowac i kompinowac by cos z tego zrozumiec.
  • zdradka21 Re: Kolejny krok w zamordyzm :O) 30.07.21, 15:25
   benek231 napisał
   {.....} Znow nie będzie prasy, rozgłośni, stacji telewizyjnych. Beda przekaziory uprawiające narodowo-katolicka propagandę. Ruska agentura na czele z Kretynem otwiera szampana.

   Mam nadzieję, że przywódca kalkuluje teraz czy opłaci się jego klice wyeliminować z Polski TVN. Atmosfera nieprzychylna wokół Polski gęstnieje. Tą ustawą można szkodzić finansowo właścicielowi TVN ale przecież nie da się zlikwidować wszystkich wolnych mediów.    • zdradka21 Re: Kolejny krok w zamordyzm :O) 05.08.21, 22:44
     xiazeluka napisała:
     > Nadal Kretyn52 i ćwier[,,,,]gent1 nie odnieśli się do najważniejszego: czy takie jest ustawodawstwo europejskie i rzeczywiście analogiczne przepisy obowiązują w innych krajach Mumii?

     Chyba Ci chodzi o starą śpiewkę. O odpowiedź na pytanie:
     Czy w państwach UE są wymagane - przez sądy UE i KE - przepisy/prawo wymagane od Polski ?

     I kolejne (ponieważ nie są wymagane) to :
     Jakim prawem UE żąda od Polski konkretnych zmian w prawie państwowym, choć traktaty unijne wyłączają ze swojej jurysdykcji obszar zdrowia i wymiaru sprawiedliwości?

     Odpowiedź:
     UE nie chce, nie powinna i nie musi szczegółowo nadzorować funkcjonowania narodowych obszarów działania:
     opieki zdrowotnej i wymiaru sprawiedliwości. Dokonywana deforms (czytaj - rozwałka demokracji) zmusza UE do
     interwencji. Interwencje sądowe UE wobec Polski i Węgier - wynika z tego, że państwa te naruszają w sposób świadomy i istotny podstawy państwa demokratycznego i zamierzają to rujnowanie kontynuować. A to już jest ze szkodą dla nas i całej Unii.
     Już stan obecny zdewastowanego prawa polskiego utrudnia by wymiar sprawiedliwości w UE sprawnie funkcjonował. Ostatnie, poważne zmiany prawa polskiego spowodowały , że władzy wykonawczej i ustawodawczej podporządkowano wymiar sprawiedliwości, w tym prokuratorów i sędziów. Oznacza to, że trzeci filar demokracji w Polsce nie może spełniać roli samodzielnego dźwigara.
     Uważam jednak , że

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka