Dodaj do ulubionych

Czy ktos moglby mi to wyjasnic ?

13.08.21, 14:00
Czy ktos moglby mi to wyjasnic - bo ja tego nie rozumiem.

Kallka :

"Co prawda zgłosiłam do wywalenia przekręty tete, ( zmiany podtytułu) które ja posuwają z innej maski
ale widac ze IP ruskiej francy. Pirat ma kilkanaście aliasów wiec wątpię by przed weekendem na
gazecie zorientowali ze popycha cudze info przez swoje konta. I ściąga tak kasę."

tete
Obserwuj wątek
      • t_ete Re: Czy ktos moglby mi to wyjasnic ? 13.08.21, 14:28
        boomerang napisał:

> to jest właśnie jedno z następstw pandemii, którą to ideę ty t_ete osobiście fo
        > rsujesz

Wyjasniasz by jeszcze bardziej skomplikowac to czego i tak nie rozumiem.

Moze to taki angielski humor ...

tete
        • pikrat Re: Czy ktos moglby mi to wyjasnic ? 13.08.21, 17:49
          t_ete napisała:

> boomerang napisał:
          >
          > > to jest właśnie jedno z następstw pandemii, którą to ideę ty t_ete osobiś
          > cie fo
          > > rsujesz
          >
          >
          > Wyjasniasz by jeszcze bardziej skomplikowac to czego i tak nie rozumiem.
          >
          > Moze to taki angielski humor ...
          >
          >
          >
          > tete
          =======================
          ... australijski, ale oni chodzą do góry nogami wink
        • boomerang Re: Czy ktos moglby mi to wyjasnic ? 14.08.21, 01:41
          Wyjasniasz by jeszcze bardziej skomplikowac to czego i tak nie rozumiem.

No to spróbuję z innej beczki.
          Twój sposób rozumowania t_tete został wykształcony w PRLu, na zebraniach ZMSu lub podobnej organizacji. Czy ty czasem nie byłaś w szkole przewodniczącą ZMS-u właśnie? Większość twoich skarg na PiS i pretensji wynika stąd że nie rozumiesz zasad funkcjonowania systemu parlamentarnego w państwie kapitalistycznym, bo jesteś niezreformowanym produktem komuny (choć zarazem wielką demokratką). Nie tylko ty, ale większość Polaków tak ma. Poskarżyłaś się gdzieś że ci PiS pousuwał i pozmieniał audycje radiowe i telewizyjne w mediach publicznych/rządowych. PiS zrobił co mu pasowało bo miał do tego prawo, bo wygrał wybory i twoim obowiązkiem, jako obywatelki, jest to uszanować. Jeśli te audycje były takie dobre, to niech je teraz przejmie sektor prywatny. W Australii tak się dzieje od lat.
    • polski_francuz Proste Watsonie 13.08.21, 14:14
      t_ete napisała:

"Co prawda zgłosiłam do wywalenia przekręty tete, ( zmiany podtytułu) które ja posuwają z innej maski ale widac ze IP ruskiej francy. Pirat ma kilkanaście aliasów wiec wątpię by przed weekendem na gazecie zorientowali ze popycha cudze info przez swoje konta. I ściąga tak kasę"

Ty, pikrat i ja jestesmy be.

PF
      • t_ete Re: Proste Watsonie 13.08.21, 14:26
        polski_francuz napisał:

> t_ete napisała:
        >
        > "Co prawda zgłosiłam do wywalenia przekręty tete, ( zmiany podtytułu) które
        > ja posuwają z innej maski ale widac ze IP ruskiej francy. Pirat ma kilkanaśc
        > ie aliasów wiec wątpię by przed weekendem na gazecie zorientowali ze popycha cu
        > dze info przez swoje konta. I ściąga tak kasę"
        >

>
        > Ty, pikrat i ja jestesmy be.

To, ze jestesmy 'be' - to ja czytam kazdego dnia.
        Ale ze - jakies 'przekrety' ?
        'IP ruskiej francy' ... ze ja nadaje z Rosji czy co ?

Tego nie rozumiem.

tete
        • polski_francuz Re: Proste Watsonie 13.08.21, 16:19
          t_ete napisała:

" Ale ze - jakies 'przekrety' ? 'IP ruskiej francy' ... ze ja nadaje z Rosji czy co ?"

Ruska to zgrubsza znaczy niedobra. Take it easy tête. Co mozesz: (i) wygasic; (ii) nie zawracac uwagi; (iii) uznac ze komus odbija.

Na pocieche, ja dostaje gorsze lania. I mowie sobie, nie zmusi mnie ten czy ta do "niepisania". To moj i tylko moj wybor!

Pozdro

PF

• pikrat Re: Proste Watsonie 13.08.21, 17:52
        polski_francuz napisał:

> t_ete napisała:
        >
        > "Co prawda zgłosiłam do wywalenia przekręty tete, ( zmiany podtytułu) które
        > ja posuwają z innej maski ale widac ze IP ruskiej francy. Pirat ma kilkanaśc
        > ie aliasów wiec wątpię by przed weekendem na gazecie zorientowali ze popycha cu
        > dze info przez swoje konta. I ściąga tak kasę"
        >

>
        > Ty, pikrat i ja jestesmy be.
        >
        > PF

========================
        A ja się zastanawiam, profesorze, czy godzi się drwić z osoby "nie teges". Mówią, że to choroba jak każda inna ale, przyznasz, nieco specyficzna.
        • polski_francuz Re: Proste Watsonie 13.08.21, 20:06
          pikrat napisał:

"...czy godzi się drwić z osoby "nie teges".

Kazdy ma swoje slabosci. Ale atakow innych forumowiczow lepiej unikac. Tym bardziej pokojowej, rozsadnej i spokojnej tête.

Pozdro

PF
      • t_ete Re: Czy ktos moglby mi to wyjasnic ? 13.08.21, 14:23
        perla_roztocza napisał:

> ale co tu jest do zrozumienia?
        > Przecież kalka wyraźnie napisała była, że bierzesz kasę od Putina za co taki Kr
        > etyn52 nazwałby cię antydemokratycznym g****m właśnie.

Ale jak ja to robie ?
        Na czym polegaja przekrety ?

tete
    • qwardian Re: Czy ktos moglby mi to wyjasnic ? 13.08.21, 14:46
      A to, że wysłałem ruską Francę z trzema milionami rubli do matczyny Rosji, to się przyznaję, biję w piersi i przepraszam wszystkich forumowiczów. Nie czyni się bliźnim takich rzeczy i w smutku przeżywam własną winę..
    • wikul Re: Czy ktos moglby mi to wyjasnic ? 13.08.21, 14:48
      t_ete napisała:

> Czy ktos moglby mi to wyjasnic - bo ja tego nie rozumiem.
      >
      > Kallka :
      >
      > "Co prawda zgłosiłam do wywalenia przekręty tete, ( zmiany podtytułu) które ja
      > posuwają z innej maski
      > ale widac ze IP ruskiej francy. Pirat ma kilkanaście aliasów wiec wątpię by prz
      > ed weekendem na
      > gazecie zorientowali ze popycha cudze info przez swoje konta. I ściąga tak kasę

Wielokrotnie prosiłem żeby nie ćpała. Ale nie słucha.
    • pikrat Re: Czy ktos moglby mi to wyjasnic ? 13.08.21, 16:51
      Tego nie da się zrozumieć, chyba, że weźmiesz ścieżkę. smile
      Na szczęście nie wszystko trzeba rozumieć. Bardzo możliwe, że to skutek uboczny przechorowanego bezobjawowo covida, choć i przed pandemią wszystkie klepki tej osoby były irytująco nie na swoim miejscu.
      A może to jakiś eksperyment? Ostatnio prawie wszystkie wątki są zaspamowane przez qwardiana i kacykę.
      ... i tylko najwybitniejszy umysł tego forum sobie z nią radzi smile
      • t_ete Re: Czy ktos moglby mi to wyjasnic ? 13.08.21, 19:26
        pikrat napisał:

> Tego nie da się zrozumieć, chyba, że weźmiesz ścieżkę. smile
        > Na szczęście nie wszystko trzeba rozumieć. Bardzo możliwe, że to skutek uboczny
        > przechorowanego bezobjawowo covida, choć i przed pandemią wszystkie klepki te
        > j osoby były irytująco nie na swoim miejscu.
        > A może to jakiś eksperyment? Ostatnio prawie wszystkie wątki są zaspamowane prz
        > ez qwardiana i kacykę.
        > ... i tylko najwybitniejszy umysł tego forum sobie z nią radzi smile

No dzieki.
        Bo ja to wzielam dosc serio.
        (zgloszenie ? za co ?)

tete

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka