Dodaj do ulubionych

Do czego prowadzi ojkofobia

16.08.21, 19:56
Towarzysz poseł Łącki Artur z PO: "Obozy koncentracyjne, w których mordowano Żydów, Polaków i wszystkich innych, powstały na terenie Polski, dlatego że w Polsce był największy antysemityzm przed II wojną światową".

Czyli przed wojną w III Rzeszy antysemityzm był mniejszy niż w Polsce, dlatego Niemcy wybudowali w Polsce obozy zagłady pod presją miejscowej ludności. Bez polskiego antysemityzmu nic był podobnego Hitlerowi do łba nie wpadło.
W dodatku polski antysemityzm miał taką siłę oddziaływania, że ktoś (? - nie wiadomo kto, to zagadnie tow. Łącki pominął) w tych polskich obozach mordował również Polaków, co jest nieco dziwnym efektem polskiego antysemityzmu, no ale tow. Łącki ponoć naczytał się dzieł światowych historyków i wie co mówi.
Obserwuj wątek
        • kalllka Re: Do czego prowadzi ojkofobia 17.08.21, 13:06
          Co dokładnie znaczy ta pozalsieboze, ojkofobia?

Z cytatu wynika, ze pan Łącki to niezawodnie uczeń tutejszego „ jezkoznastwojako taka”
          Uczeń benka. Wyglada na to ze to właśnie od wtedy gdy benio-gieniusz -miś uszatek- jak go nazywał pamięci naszej- dach, totalna abnegacja opanowała gazetę.
          Ilość hurtowo produkowanych durnych tekstów, radzieckie wnioskowanie, zabetonowany antyklerykalizm, pokazują , ze benio i jego popierdolency, przerusli swojego mistrza krwawego Feliksa, a pracując pod pozorem ekonomicznych racji gazety- de sterują informacja de facto opozycja.
          Heh, radziecki zielony ludzik - misio, w miejsce symbolu androida… niby kretyn a proszę ile balachu nakręcił…
          Tego i Macchiavelli, by nie wymyślił…
    • benek231 Re: Do czego prowadzi ojkofobia 16.08.21, 23:09
      kretynaluka wyojkowala:

> Towarzysz poseł Łącki Artur z PO: "Obozy koncentracyjne, w których mordowano Ż
      > ydów, Polaków i wszystkich innych, powstały na terenie Polski, dlatego że w Pol
      > sce był największy antysemityzm przed II wojną światową".
      **

Niby historyk a baran jak historyk. Zupelnie jakby nie uczyli cie, Kretyn, ze w owczesnej Polsce zyla polowa europejskich Zydow, czyli i antysemityzm musial byc w Polsce najwiekszy (podobno byl bardzo duzy antysemityzm). Zatem coz niepoprawnego, debilu, powiedzial ow posel Lacki? Ty antydemokratyczne gowno.

Sadzilem, ze kto jak kto ale ty, piszacy wesole ksiazczki o Hitlerze, posiadasz wieksza wiedze w tej materii niz jakis kmiotek Perla, na przyklad. A ty taki wstyd rodzicom swoim przynosisz, osle.
        • benek231 Re: Do czego prowadzi ojkofobia 17.08.21, 06:26
          kretynaluka wyojkowala:

bzdury
          **

W Niemczech byl antysemityzm zorganizowany i zinstytucjonalizowany przez hitlerowcow - na komende. Oni wrecz wynalezli tego chlopca do bicia. W Polsce antysemtyzm byl bardzo rozpowszechniony w calym spoleczenstwie. W Polsce nie potrzeba bylo organizowac antysemityzmu - on byl i mial sie bardzo dobrze.
          Czego ty, jako plynne gowno w ludzkiej skorze, oraz antysemita, nie potrafisz ogarnac swym kurzym mozdzkiem.
          • pikrat Re: Do czego prowadzi ojkofobia 17.08.21, 08:08
            Towarzysz xiazeluka dostał odpowiedzialny odcinek propagandowy w "Konfederacyji Talibskiej", w swej bezczelności linkuje NCzas czy inne Wpotylice. Pewnie by się obraził za cytaty z Trybuny Ludu. smile

I nie nazwie ojkofobią sytuacji gdzie w Naszej Ojczyźnie buduje się więcej kościołów niż mieszkań. Co raz bardziej świecą one pustkami więc zatrudnia się różne typki , które mamione perspektywą zdobycia władzy wypisują gdzie się da bzdury. Zdobędziecie władzę a będziecie mieli nasze poparcie i tak to się kręci. Następne wygłodzone wilki już tupią nóżkami pod hasłami patriotycznymi i narodowymi wydając na pastwę obcego mocarstwa obywateli i tysiące hektarów ziemi pod budowę, wkrótce nikomu nie potrzebnych, charakterystycznych budowli. To jak trzeba nienawidzieć swój kraj by tak czynić?

A w kwestii rozpalanej przez KK nienawiści do żydów rację ów poseł ma. Wielkie zasługi na tym polu miał uznany (sic!) za świętego Maxymilian Kolbe. To on utworzył sto lat temu katolicki periodyk, który nazwał "Rycerz Niepokalanej". Miałem kiedyś w domu całkiem sporą ilość tego czegoś i kilka sztuk zdążyłem przeczytać. Niestety nie wiem co się z tymi pełnymi miłości bliźniego egzemplarzami stało. Byłyby dowodem na rozpalanie nienawiści do żydów pod auspicjami katolicyzmu.

Zrobiłem małą kwerendę w internecie i co się okazało. Okazało się, że np w wydawanym w nakładzie miliona egzemplarzy, które bardzo ładnie pokazuje rzeszowska biblioteka

www.pbc.rzeszow.pl/

w niektórych egzemplarzach ... brakuje stron. Zatem posprzątano jak należy by pewien "historyk" mógł się bez wysiłku kompromitować.

www.pbc.rzeszow.pl/dlibra/publication/18367/edition/16694

Wskazany przeze mnie numer "Rycerza" wydany został na rok przez wybuchem II WŚ
            Możecie sobie, kto ciekawy, zobaczyć jak to wygląda z brakującymi stronami. Mógłby ktoś zarzucić, że mogły to być luźne kartki, które w zawierusze wojennej "porwał wiatr". Nie. Miesięcznik miał formę zeszytu i wszystkie kartki spięte były metalowymi skuwkami...

I tak to.
    • qwardian Re: Do czego prowadzi ojkofobia 17.08.21, 06:18
      To jest podważanie roli Prus i Niemiec w cywilizacyjnej misji porządkowania bliskowschodniego bazaru o dziwnej nazwie Rzeczpospolita. Ten sztuczny twór miał kiedyś gigantyczne ambicje imperialne, a ja takim narodom sprawiam bęcki za każdym razem, kiedy ich arogancja wychodzi z ciasnych butów.

Wysłałem trupie czaszki na wojnę z komunizmem, budowałem dach nad głową, łóżeczka piętrowe, zapewniałem ogrzewanie, szyłem pasiaczki, żeby ludzie mogli pracować w przyzwoitych warunkach i schludnie wyglądać. Porównajcie to z warunkami panującymi w Ziemi Obiecanej, które obdzierały ludzi z godności.
    • pikrat Re: Do czego prowadzi ojkofobia 17.08.21, 08:18
      A do czego prowadzi "miłość do Ojczyzny"?

Oto wpisy przedstawicieli katolickiego narodu, którym diabły w sutannach pomieszały rozum:

HEH_
      przedwczoraj
      83.9.223.*
      23

PO chce wojny domowej i krwi na ulicah i konsekwentnie od dnia 1 przyjazdu ich hitlerowskiego pachoła Tuska prze ku temu. Cóż, koorwy, chyba się doczekacie. Nie wiem czy starczy dla was helikopterów.

zgłoś nadużycie
      AS
      przedwczoraj
      193.218.176.*
      18

Czyli większy niż w III Rzeszy? - logika typowa dla PO. Nienawidzą Polski, kochają Niemcy.

zgłoś nadużycie
      ed-apel do P.Ziobro+PiSu
      przedwczoraj
      87.159.39.*
      17

PiS musi ta sprawe naglosnic na maxa, Taki osiol nie moze reprezentowac spoleczenstwa.To obraza Ojczyzny, Pozbawic imunitetu osla-niech zapieprza jak mln-y uciwych Pl za miske ryzu az zmadrzeje

zgłoś nadużycie
      anna
      przedwczoraj
      5.173.11.*
      13

Jak widać tzw POżytecznych eeediotów u nas nie brakuje… To klęska polskiego narodu, sprzedawczyki !!!

zgłoś nadużycie
      Olga
      przedwczoraj
      188.146.163.*
      11

Łajza Łącki jak Miron Sycz 🤪

zgłoś nadużycie
      Najnowsze komentarze
      Patriota
      11 minut temu
      37.225.34.*
      Tusk wrócił i niemieccy koledzy już czują się pewniej

zgłoś nadużycie
      tyle
      godzinę temu
      178.235.187.*
      Nie zapraszać do TVP takiego głąba! Może znajdzie się z PO ktoś mądrzejszy. Trudno będzie, ale trzeba poszukać.

zgłoś nadużycie
      Mówię jak jest
      godzinę temu
      89.64.110.*
      Polska, jako państwo, przed wojną była najbardziej przychylna Żydom Pomagała im organizować tworzenie ich państwa. W Polsce żyło więcej Żydów niż we wszystkich pozostałych krajach Europy.

zgłoś nadużycie
      Rzymianin
      5 godzin temu
      89.69.248.*
      Kłamców albo nieuków należy rozliczyć w POLSKIM sądzie, nie w żydowskim.

zgłoś nadużycie
      ano
      8 godzin temu
      94.254.229.*
      Ten poseł ewidentnie nic nie wyniósł z nauki w szkole o historii IIWŚw. Pewnie wiekszość dzieci z podstawówki przewyższa go wiedza w tej dziedzinie imogłaby go poduczyć

zgłoś nadużycie
      Rojsty
      wczoraj
      37.47.146.*
      Łącki, parszywy folksdojcz, zasłużył jako zdrajca na najwyższy wyrok - karę śmierci, która po rozpadzie UE będzie przywrócona w kodeksach karnych państw europejskich.

zgłoś nadużycie
      Tylko Konfederacja.
      wczoraj
      83.28.212.*
      Nienawidzę żydków i co mi zrobicie?

zgłoś nadużycie
      Wolfciekawe co
      wczoraj
      5.173.248.*
      A może znajdzie się jakiś odważny poseł i wyrznie go w ryj

zgłoś nadużycie
      k
      wczoraj
      89.229.189.*
      już przestałam oglądać ten program redaktor nie radzi sobie z rozmówcami gdyby prowadził ktoś inny to taki łącki nie otworzyłby gę—by komu służy ten rzekomy pluralizm —niech wyżywają się w tffuenie

zgłoś nadużycie
      Contra
      wczoraj
      176.221.120.*
      Aparatczyk PO zapewne zapomniał powiedzieć, że synagogi i szkoły żydowskie w Niemczech obecnie są chronione ze względu na antysemityzm w Polsce.

zgłoś nadużycie
      resortowy
      wczoraj
      83.26.157.*
      co miesiąc temu zdrajcy Polacy płacą 20 tyś na rączkę

zgłoś nadużycie
      zbych_68 @zbycho.l68
      wczoraj
      Mam nadzieje ze złozy mandat posła polskiego i przestanie pobierac diete poselska placona z naszych podatkow . Ja sie nie godze zeby taki bydle mnie reprezentowało w sejmie

zgłoś nadużycie
      Zobacz wszystkie komentarze do tego artykułu
      e-prenumerata Sieci z książką w prezencie

============================
      Kogo brakowało na tej liście? Kto bardziej pasowałby do tamtego forum "właśnie""?
      wpolityce.pl/polityka/562572-skandal-tak-posel-po-mowi-o-obozach-i-antysemityzmie-wideo

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka