Dodaj do ulubionych

rzucali szlochem o ściane

26.08.21, 10:41
Wielki Przyjaciel Romów, Zydów, Ludzi. Piękna pod kazdym względem jego żona, Bieta.
Dziewczynka z getta. Wędrowanie, potrzeba nieunikniona, przymus czy radość wędrowania, bo to zalezy w jakiej sytuacji i kiedy,
trud wędrowania jest nieznany mieszkańcom, tubylcom, posiadaczom domów i mieszkań.

jerzyficowski.pl/
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: rzucali szlochem o ściane 26.08.21, 11:06
      Narodowy Robotnik wybrał życie osiadłe, żeby siać i zbierać plony, kuć żelazo, budować dach nad głową i odlewać śliczne ozdoby dla własnych kobiet. Niespecjalnie dobrze wspominamy tych tułaczy, bo plądrowali dorobek naszej ciężkiej pracy..
      • esteemiriam Re: rzucali szlochem o ściane 26.08.21, 11:40
        Słuchaj tłuku!

gdyby Zydzi nie osiedlili się w Polsce, to do dziś bylibyście plemieniem Polan.
        Wszyscy wybitni Polacy maja pochodzenie żydowskie.
        Pisarze, twórcy kultury, mechanicy stc., "polski robotnik" jest także pomysłem
        lewicujących Zydów! Np takich, jak moja bp Matka, która pod koniec swojego życia doszła
        do słusznego wniosku, że nie należało chamów uczyć czytania i pisania, obserwując wydarzenia polityczne
        w 2000 roku.

Pochodziła z patriotycznej rodziny Kalabińskich, o których sobie mozesz poczytać w tym całym internecie,
        a zwiazana była ze Stefanem Bałukiem, który kazałby ci psyk obić harapem za takie słowa!
        • qwardian Re: rzucali szlochem o ściane 26.08.21, 12:08
          Przykościelne szkółki parafialne uczyły pisania i czytania Polacken, nie Jude, ci ostatni kupczyli słowiańskimi niewolnikami. Narodowy Robotnik odnosi swoje korzenie do Świętego Cesarstwa, Pruskiego Zakonu Najświętszej Marii Panny i to my ratowaliśmy polańskich książąt z opresji za co do dzisiaj nie doczekaliśmy się dziękuję..
          • esteemiriam Re: rzucali szlochem o ściane 26.08.21, 12:25
            Żydzi mieli swoje chedery, dzieci od 5 roku życia wstawały rano uczyć się. W 10 roku - czytały Talmud.
            A co robiły polskie dzieci? nie chcę różnicować.

Widzi mi się, żeś stary dureń i to z chamow, który naczytał się dzieki pracy m in mojej Mamy o cesarstwie, zakonach i uzurpuje sobie. My - czyli kto.

Jacek Kalabiński tłumaczył Wałęsę nieszczęsnego "my naród" przed Kongresem Stanów Zjednoczonych

Ty też widze taki, choć ci pochlebiłam teraz do 40 twojego pokolenia, niech imię takich jak ty będzie wymazane z księgi zycia.
            • qwardian Re: rzucali szlochem o ściane 26.08.21, 12:39
              Jeszcze małe pytanie, czy w waszym żydowsko-cygańskim taborze był XL ze swoją książką i czy zamierzacie przeprosić sadowników, którym podbieraliście śliwki i jabłka. My nie mieliśmy czasu na naukę, bo nas okradaliście..
        • oleg3 Skrajna ksenofobia 26.08.21, 14:55
          rasizm i ten tego odrzucenie wszystkich prądów płynących z Nowego Jorku i Paryża. Ciemnota w klasycznej wersji. Głupota i chamstwo. Wpadnij z kamerą to pogadamy na ten temat idiotko.

esteemiriam napisała:

> gdyby Zydzi nie osiedlili się w Polsce, to do dziś bylibyście plemieniem Polan.
          > Wszyscy wybitni Polacy maja pochodzenie żydowskie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka