Dodaj do ulubionych

Niechlubny udział w IV fali Covid-19.

15.09.21, 12:56
Dzisiejsza informacja medialna.
Badania potwierdziły 767 nowych zakażeń korona wirusem - poinformowało Ministerstwo Zdrowia. Z powodu COVID-19 zmarło dziewięć osób, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 12 osób. To najwięcej zakażeń od 29 maja i wzrost o 44 proc. w stosunku tydzień do tygodnia.

Niechlubny - choć pośredni udział - w"dziele" roznoszenia wirusa mają też złoczyńcy z foru , propagujący bezsens szczepienia.
Sumienie macie czyste ? Teraz czas na wink
Obserwuj wątek
   • bunkum Re: Niechlubny udział w IV fali Covid-19. 20.09.21, 05:05
    Szczepienie to wariant delta. Wariant delta to szczepienie.
    Kierownik zakladu pogrzebowego w Anglii opowiada australijczykowi co sie dzialo w zeszlym roku i w tym roku w jego rejonie.
    Wysluchac trzeba do konca. Rosyjska RT (sic) zaoferowala mu 85 tys. funtow za trzymanie jezyka za zebami

    tinyurl.com/u3s6e8nc
   • xiazeluka Re: Niechlubny udział w IV fali Covid-19. 15.09.21, 14:45
    Ćwierćinteligencie1, ależ jesteście niecierpliwi. Mła sądził, że z atakiem kowidowego amoku wstrzymacie się co najmniej do tysiąca przypadków na dobę. A grypa i infekcje grypopodobne nie stawiają Was na baczność? W pierwszym tygodniu września w Polsce odnotowano 49 861 takich przypadków, 7000 dziennie. Zaszprycowaliście się już na grypę? Zaraz będzie za późno i zdążycie pociągnąć za sobą do grobu miliony niewinnych ludzi...
  • benek231 Niechlubny udział w IV fali Covid-19. 15.09.21, 15:21
   zdrapka33 napisał:


   > Niechlubny - choć pośredni udział - w"dziele" roznoszenia wirusa mają też z
   > łoczyńcy z foru , propagujący bezsens szczepienia.
   > Sumienie macie czyste ? Teraz czas na wink


   **
   Ale miejmy nadzieje, ze zarowno Kretyn jak i jego koledzy, takze koledzy konfederasci, nie ugna sie, nie zaszczepia, wyciagna kopyta, i ubedzie tego antydemokratycznego gowna.
    • zdrapka33 Re: Niechlubny udział w IV fali Covid-19. 20.09.21, 20:11
     boomerang napisał: Łykasz ułudę jak opłatek. Nic nie rozumiesz z tego co się na świecie dzieje. Szarych komórek ci ubywa wraz z przyrostem białka kolczasteg.o

     Człowieku. Nie ubliżaj. Nie zajmuj się moimi szarymi komórkami, są normalne.

     Dziś nasz
     Minister Zdrowia po raz kolejny przypomniał : 98 % zmarłych w br. na Covid-19 to były osoby NIEZASZCZEPIONE. i]]Jaki więc masz interes w szkodzeniu Polakom, w tej trudnej sytuacji społecznej ? Pandemia w ostatnich tygodniach u nas wzrasta. Rusza trzecia szczepionka dla najbardziej zagrożonych.

     A chorzy w rodzinie leczą się bezskutecznie nadal..Przed chwilą słyszę - jestem chora, muszę jechać do specjalisty, 100km, mam tętno 90/60, ból głowy,koszt wizyty ( +4-ech kroplówek) - 800 zł. Ciągle jakaś choroba i
     prywatne wizyty. [/i]
  • perla_roztocza Re: Niechlubny udział w IV fali Covid-19. 15.09.21, 15:53
   widzicie czuk1, ja nie mam nic przeciwko aby szczepiono was nawet codziennie.
   To wasza prywatna sprawa, o ile rozumiecie słowo - prywatna. Wytłumaczę - to coś przeciwnego do słowa - państwowe.
   Jestem zwolennikiem szczepień, nigdy nikogo nie namawiałem aby się nie szczepił, natomiast osobiście nie jestem zaszczepiony. I nie pytajcie dlaczego bo nie umiem tego racjonalnie wyjaśnić.
   Natomiast w tym wpisie posunęliście się za daleko.
   Oskarżyliście forumowiczów o mordowanie ludzi.
   Ja wiem, że miła wam odpowiedzialność zbiorowa ale Adolf i Stalin już dawno w piekle i teraz winę należy udowodnić poszczególnym sprawcom.
   Więc wskażcie palcem, którzy to forumowicze dopuścili się morderstwa właśnie.
    • pikrat Re: Niechlubny udział w IV fali Covid-19. 16.09.21, 14:48
     esteemiriam napisała:

     > Dobra konkluzja. Trzeba wskazać palcem, kto dopuścił się przestępstwa. Własnie.
     =========================
     Rzyg. Nie pisz tylko, że gościu jest Ci coś winien. Zrozumieć Żyda - niewykonalne.

     Ale opowiem Państwu żydowski dowcip, który wydaje mi się zabawny właśnie...

     Do taksówki wskakuje naga kobieta. Taksówkarz pochodzenia żydowskiego spogląda przeciągle na pasażerkę, aż ta zaczyna pytaniem: - Co jest?! Nie widział pan jeszcze nagiej kobiety? - Widziałem. - To dlaczego gapi się pan na moje cycki i tyłek? - Ależ skądże! Ja tylko tak patrzę i patrzę, gdzie ma pani pieniądze za kurs.

     smile
    • zdrapka33 Re: Niechlubny udział w IV fali Covid-19. 23.09.21, 15:21
     Miriam piszesz- Dobra konkluzja. Trzeba wskaza ć palcem, kto dopuścił się przestępstwa. Własnie.

     Imiennym ale tylko Po[u]tencjalnym [i]zakażającym[/u] może być każdy kto dotychczas się nie zaszczepił. Tylko nielicznych uda się zidentyfikować. Ostatnio opisywany był taki przypadek , w mediach.

     Nie szczepisz się. Zakażasz od kogoś. Zakażasz innego - nieszczepionego. On zachoruje i umiera. Ty dopiero to drzewko zakażeń zauważasz. I co ? Nie powinnaś być karana ? To nie jest przestępstwo, bezmyślne narażanie siebie i innych na śmiertelne niebezpieczeństwo ? [/i]
   • zdrapka33 Re: Niechlubny udział w IV fali Covid-19. 16.09.21, 10:47
    perla_roztocza napisał:

    > widzicie czuk1, ja nie mam nic przeciwko aby szczepiono was nawet codziennie.

    To mało. Jest powszechne oczekiwanie na dalsze szczepienia, bo stan istniejący to zagrożenie wystąpienia IV fali a więc dalszych zgonów lub długich chorób pocovidowych.. Siejący propagandę, ze nie ma konieczności szczepienia - zamilknijcie, bo to szkodzi Polsce.


    > To wasza prywatna sprawa, o ile rozumiecie słowo - prywatna. Wytłumaczę - to coś przeciwnego do słowa - państwowe.

    Nie jest to moja prywatna sprawa.Idzie walka o ratowanie tysięcy Polaków przed śmiertelnym niebezpieczeństwem. Walkę prowadzą władze państwowe i sami obywatele. Wokół widzę tę narodową " walkę"Polaków, ich podział na dwa obozy. Przynależność do państwa i solidarność narodowa nakazują wręcz by
    przyłączyć się do aktywnych "szczepionkowców" albo zamilknąć. Zagrożenie dla kilku milionów nieszczepionych (głównie ludzi starych) zmusza do gardłowania za ich szczepieniem, bo nie wiedzą co czynią.


    > Jestem zwolennikiem szczepień, nigdy nikogo nie namawiałem aby się nie szczepił , natomiast osobiście nie jestem zaszczepiony. I nie pytajcie dlaczego bo nie umiem tego racjonalnie wyjaśnić.

    Twoja sprawa. Ja zaś poruszony jestem i mobilizowany do patriotycznej aktywności w sprawie szczepień .sytuacją epidemiczną w moich dwóch gniazdach rodzinnych.

    > Natomiast w tym wpisie posunęliście się za daleko. Oskarżyliście forumowiczów o mordowanie ludzi.

    Nie sądzę. Jestem tylko jednym z apelujących o szczepienie. Kto zaleca by się nie szczepić (nie wiem w czyim interesie ??) pośrednio przyczynia się do rozwoju pandemii i utrwalania jej skutków.

    > Ja wiem, że miła wam odpowiedzialność zbiorowa ale Adolf i Stalin już dawno w piekle i teraz winę należy udowodnić poszczególnym sprawcom.

    Nie uznaję odpowiedzialności zbiorowej. Dzieląc się na Polaków zwolenników masowego szczepienia i Polaków przeciwników szczepienia godzimy się na odpowiedzialność zbiorową, zdejmujemy odpowiedzialność z rządzących.

    > Więc wskażcie palcem, którzy to forumowicze dopuścili się morderstwa właśnie.

    Nie oskarżam ludzi konkretnych o popełnienie morderstwa. Nie jestem też duchem....... , bym ustalił udział tych co szczepienie odradzili skutecznie. Wystarczy, że mamy fakty w rodzinach i w swoim otoczeniu. Oczywistym jest więc, że każdy kto spowodował rezygnację ze szczepienia (a teraz mamy chorobę lub zgon) jest współwinnym choroby czy tez zgonu.


    ..
    • institoris2 patriota-idiota 16.09.21, 21:38
     trudno mi uwierzyc, ze ponizsze cytaty to nie zadna prowokacja jakiegos natchnionego gimnazjalisty, tylko autentyczny zapis "przemyslen" dojrzalego czlowieka.
     Zastanawiam sie jak to sie stalo, zescie sie czuk1 stali tak goracym oredownikiem szczepien, pewnie ma to zwiazek z kolportowana przez sprzedajne media informacja o skutecznosci preparatow, ktora to ma wynosic 95%.
     Gdybym sie was czuk1 spytal skad sie owe cudowne 95% wzielo, to pewnie byscie nie wiedzieli, wiec wam tu wyjasnie (dane z badania na skutecznosc szczepionki firmy Pfizer/BionTech).
     Badanie przeprowadzono na 40137 ludziach z czego 20172 otrzymalo placebo, a 19965 szczepionke.
     Z grupy pierwszej (placebo) w okresie badania 169 osob zostalo zainfekowanych covidem, z grupy drugiej- 9 osob. W procentach wyglada to tak: grupa pierwsza- 0,838% zainfekowanych, grupa druga-0,045%, czyli, ze absolutna skutecznosc szczepionki w obrebie populacji wynosi 0,8%.
     95% wzielo sie z porownania liczby infekcji w poszczegolnych grupach (9 ze 169 to okolo 5%), wiec skutecznosc wyszla im na poziomie 95%, choc skutecznosc absolutna wynosi jedynie 0,8%.
     Tak wiec widzicie czuk 1, ze z 95% patrioty skaliscie sie nagle 0,8% patriota, w przeciwienstie do wspomnianych przez was "zloczyncow", ktorzy sa jedynie 0,8% zloczyncami.

     Dla porownania macie tu debilu oficjalny meldunek instytutu Paula Ehrlicha o niepozadanych skutkach ubocznych wywolanych cudownymi szczepionkami:

     Instytut Paula Ehrlicha (PEI) donosi o 131 671 podejrzeniach przypadków działań niepożądanych lub powikłań po szczepieniu zgłoszonych w Niemczech w związku ze szczepieniem szczepionkami mRNA Comirnaty (BioNTech Manufacturing GmbH), Spikevax (MODERNA BIOTECH SPAIN, SL) i szczepionkami wektorowymi Vaxzevria ( AstraZeneca AB) i szczepionka Janssen na COVID-19 w celu ochrony przed COVID-19 od rozpoczęcia kampanii szczepień 27 grudnia 2020 r. do 31 lipca 2021 r. Według Instytutu Roberta Kocha do 1 sierpnia 2021 r. wykonano 92 376 787 szczepień, z czego 68 962 481 szczepionek Comirnaty, 8 506 260 szczepionek Spikevax, 12 491 937 szczepionek Vaxzevria i 2 416 109 szczepionek przeciwko COVID-19-Janssen. Zgłoszono 67 165 podejrzanych przypadków szczepienia preparatem Comirnaty, 19 962 podejrzanych przypadków Spikevax, 40 368 podejrzanych przypadków Vaxzevria i 3628 zgłoszeń dotyczących szczepionki COVID-19 Janssen. W 548 zgłoszonych podejrzeniach przypadków szczepionka COVID-19 nie została określona. Częstość zgłaszania wszystkich szczepionek łącznie wynosiła 1,4 na 1000 dawek szczepionki, w przypadku zgłoszeń poważnych reakcji 0,2 na 1000 dawek szczepionki łącznie.     zdrapka33 napisał:


     > Nie jest to moja prywatna sprawa.Idzie walka o ratowanie tysięcy Polaków prz
     > ed śmiertelnym niebezpieczeństwem. Walkę prowadzą władze państwowe i sami obywa
     > tele. Wokół widzę tę narodową " walkę"Polaków, ich podział na dwa obozy. Prz
     > ynależność do państwa i solidarność narodowa nakazują wręcz by
     > przyłączyć się do aktywnych "szczepionkowców" albo zamilknąć. Zagrożenie dla k
     > ilku milionów nieszczepionych (głównie ludzi starych) zmusza do gardłowania za
     > ich szczepieniem, bo nie wiedzą co czynią.

     >

     > Twoja sprawa. Ja zaś poruszony jestem i mobilizowany do patriotycznej aktywn
     > ości w sprawie szczepień .sytuacją epidemiczną w moich dwóch gniazdach rodzinn
     > ych.

     >

     >
     > Nie sądzę. Jestem tylko jednym z apelujących o szczepienie. Kto zaleca by si
     > ę nie szczepić (nie wiem w czyim interesie ??) pośrednio przyczynia się do rozw
     > oju pandemii i utrwalania jej skutków.


     > Nie uznaję odpowiedzialności zbiorowej. Dzieląc się na Polaków zwolenników m
     > asowego szczepienia i Polaków przeciwników szczepienia godzimy się na odpowiedz
     > ialność zbiorową, zdejmujemy odpowiedzialność z rządzących.
     >


     > Nie oskarżam ludzi konkretnych o popełnienie morderstwa. Nie jestem też du
     > chem....... , bym ustalił udział tych co szczepienie odradzili skutecznie. Wy
     > starczy, że mamy fakty w rodzinach i w swoim otoczeniu. Oczywistym jest więc, ż
     > e każdy kto spowodował rezygnację ze szczepienia (a teraz mamy chorobę lub zgon
     > ) jest współwinnym choroby czy tez zgonu.
     >

     • institoris2 jeszcze wyjasnienie dla debila 16.09.21, 21:51
      institoris2 napisał(a):


      > Badanie przeprowadzono na 40137 ludziach z czego 20172 otrzymalo placebo, a 199
      > 65 szczepionke.
      > Z grupy pierwszej (placebo) w okresie badania 169 osob zostalo zainfekowanych c
      > ovidem, z grupy drugiej- 9 osob. W procentach wyglada to tak: grupa pierwsza- 0
      > ,838% zainfekowanych, grupa druga-0,045%, czyli, ze absolutna skutecznosc szcze
      > pionki w obrebie populacji wynosi 0,8%.

      Statystycznie oznacza to, ze trzeba zaszczepic 125 osob, by zapobiec infekcji covidem u jednej osoby.

      Niepozadane skutki uboczne szczepien:
      1:50000-smierc
      1:5000- ciezkie powiklania z czego 20% ze skutkami dlugoterminowymi lub nieuleczalnymi
      1: 1000 powazne powiklania


      • kalllka Re: jeszcze wyjasnienie dla debila 16.09.21, 22:39
       Trochę wird sformułowanie. Really.
       naprawdę uważasz- insist, ze szczepieniem 125 osób zapobiega sie infekcji covidem u jednej(!) osoby
       O innych formulowaniach -statystyk, jak po neuroleptyku, nie warto wspominać bo to juz oczywiste oczywistości.

       Doskonale widać, ze odkąd 5G weszło w boxy dla koni, to logika zagina sie wam jak łyżeczka z matrixa, a nie zgodnie z krzywa Gaussa.


       • institoris2 Re: jeszcze wyjasnienie dla debila 16.09.21, 22:51
        kalllka napisała:

        > Trochę wird sformułowanie. Really.
        > naprawdę uważasz- insist, ze szczepieniem 125 osób zapobiega sie infekcji co
        > videm u jednej(!) osoby


        a co ja mam tu do uwazania, to jest wartosc statystyczna, skutecznosc absolutna 0,8%= 125 szczepien dla zapobiezenia jednej infekcji.
        • kalllka Re: jeszcze wyjasnienie dla debila 16.09.21, 23:13
         Moim zdaniem, sporo skoro
         celem szczepień nie jest zapobieżenie zakażeniu tylko pobudzenie immunologiczne i rozwijanie osobniczej odporności. Tak głoszą oficjalne leaflety/ ulotki informacyjne szczepionek w oparciu o regule- definicje.
         Po drugie- w statystykach WHO nic nie ma o używaniu placebo w badaniu odporności stadnej. Skad wiec wziąłeś przykłady na których robiłeś swoje obliczenia.
         Jeśli masz jakies np chińskie statystyki/ to b. proszę o źródła- warto sie im przyjrzeć ku spokojności i bezpieczeństwa systemu.
         • institoris2 Re: jeszcze wyjasnienie dla debila 17.09.21, 01:32
          kalllka napisała:

          > Moim zdaniem, sporo skoro
          > celem szczepień nie jest zapobieżenie zakażeniu tylko pobudzenie immunologiczn
          > e i rozwijanie osobniczej odporności. Tak głoszą oficjalne leaflety/ ulotki
          > informacyjne szczepionek w oparciu o regule- definicje.

          zapobiezenie zakazeniu i pobudzenie immunologiczne to identyczne cele. Skutecznosc absolutna to 0,8%, skutecznosc relatywna- 95%


          > Po drugie- w statystykach WHO nic nie ma o używaniu placebo w badaniu odpornośc
          > i stadnej.

          Jesli czytasz, ze w badaniu jest grupa placebo, to mozesz byc pewna, ze chodzi tu o badanie kliniczne, a nie populacyjne. W tym wypadku bylo to badanie kliniczne na temat skutecznosci szczepionki, a nie jakiejs tam odpornosci stadnej. O odpornosci stadnej nie napisalem ani slowa w swoim poscie.

          Skad wiec wziąłeś przykłady na których robiłeś swoje obliczenia.
          > Jeśli masz jakies np chińskie statystyki/ to b. proszę o źródła- warto sie i
          > m przyjrzeć ku spokojności i bezpieczeństwa systemu.

          podalem w swoim poscie, ze chodzi tu o badanie kliniczne przeprowadzone przez firme Pfizer/BionTech.
          Swoja droga bardzo bylbym ciekawy wynikow powtorzenia tego badania w odniesieniu do obecnie dominujacego wariantu wirusa. Cos mi mowi, ze skutecznosc szczepionki radykalnie spadla.
          • institoris2 ojejku, linka zapomnialem 17.09.21, 13:16
           prosze bardzo, bezposredni do chinskich statystyk:

           www.fda.gov/media/144245/download

           > kalllka napisała:

           > Skad wiec wziąłeś przykłady na których robiłeś swoje obliczenia.
           > > Jeśli masz jakies np chińskie statystyki/ to b. proszę o źródła- warto
           > sie i
           > > m przyjrzeć ku spokojności i bezpieczeństwa systemu.
          • kalllka Re: jeszcze wyjasnienie dla debila 17.09.21, 16:43
           No nie, nie zgodzę sie ze zapobieżenie zakażeniu a pobudzenie immunologiczne to to samo; Pierwszym zajmują sie leki np. antywirusowe , czy blokery antyhistaminowe, drugie zaś czyli szczepionki nie zapobiegają, a wręcz otwierają- przygotowanym przez zaszczepienie układem odpornościowym, na przyjęcie wirusa.
           w dzisiejszych czasach- powszechne szczepienia to najlepsza- najtańsza droga na
           kontrole wariacji, mutacji wirusowych- pandemii tej czy innej choroby.
           Dlatego tez statystyki pandemiczne, bardziej analizują szybkości transmisji wirusa (zarażen), niz ilosci zakażonych czy chorych.
           W UK regularnie robią testy- ilość zarażonych , chorych na Covid oraz COVID- choroby współistniejące. Współczynnik od wiosny jest staly od późnej wiosny- niski.
           A to dzieki zaszczepieniu 80% społeczeństwa. I programowi szczepień na następne lata.
           To jest wymierny efekt- skuteczność szczepionki, która według ciebie / a moze niewłaściwie analizowanych statystyk/
           radykalnie spadła.


     • ur-nammu Re: patriota-idiota 16.09.21, 22:13
      institoris2: Zastanawiam sie jak to sie stalo, zescie sie czuk1 stali tak goracym oredownikiem szczepien

      Mnie się wydaje, że niektórzy tutejsi kowidianie liczą na pewne bonusy związane ze szczepieniem:
       • ur-nammu Re: patriota-idiota 17.09.21, 14:29
        institoris2: debil jest czwarty w kolejce

        Możliwe.
        Ten obrazek przedstawia chyba też innych zagorzałych kowidian z tego forum.
        Być może osobnik zapinający pasek u spodni to kretyn oregoński, bo on deklarował, że jest już w pełni zaszczepionym baranem, więc to by się zgadzało z tym, co tu widać. A ten szczepiony to pewnie Mr Pokrak. Nie wiem tylko, kim jest przeszczęśliwy typek za kotarą.

        Aha, no i jest tu też miejsce dla cioci Hipokryzji, co to ostatnio wstydliwie zamilkła, ale wcześniej propagowała noszenie maseczek z „szacunku” dla innych. Trzeba przyznać, że jako jedyna zamaskowana w tym szczepcioburdelu pozostała wierna swoim pociesznym wyobrażeniom.
        • institoris2 Re: patriota-idiota 17.09.21, 23:36
         zidentyfikowalem patriote-idiote jako czwartego w kolejce, bo wydalo mi sie to tak absurdalne, ze az zabawne.
         Mozliwe, ze ciagniecie tego dalej przestanie byc zabawnym, gorzej jeszcze, kowidianie moga poczuc sie osobiscie urazeni, co spowoduje, ze jeszcze bardziej umocnia sie w kowidianizmie, a to z kolei byloby kontraproduktywne, bo jedynie z aprobata kowidian rezimowi sanitarnemu powiedzie sie wprowadzenie segregacji. Z kowidianami trzeba wiec delikatnie, zamiast ich osmieszac raczej pokazywac im jak i w ktorym miejscu stali sie ofiarami indokrynacji w nadzieji, ze przynajmniej czesc z nich poczuje sie dyskomfortowo uswiadamiajac sobie fakt, ze sie nim manipuluje.

         Przyjmuje, ze nasz przyslowiowy patriota-idiota przyjal za pewnik 95% skutecznosc szczepionki (relatywnie w okresie badania klinicznego taka byla), nie majac pojecia, ze chodzi tu o skutecznosc relatywna. Pewnie wzial kalkulator i policzyl sobie, ze 95% z 38 milionow, to okolo 36 milionow i wyszlo mu, ze jak wszyscy sie zaszczepia, to 36 milionow Polakow bedzie calkowicie bezpiecznych wzgledem wrazego wirusa, wiec i problem tzw. pandemii zniknie z horyzontu. To rozwiazanie proste, skuteczne, logiczne i wszyscy ci, ktorzy nie podzielaja tego pogladu jawili mu sie jako "zloczyncy". Wystarczylo, ze klamliwe doniesienia medialne o tym, ze 99% pacjentow covidowych w szpitalach, to osoby niezaszczepione, utwierdzily go w przekonaniu o cudownych wlasciwosciach szczepionki, dodajmy do tego strach saczony przez media od prawie 2 lat i juz zrodzil sie kolejny ortodoksyjny wyznawca kowidianizmu, czemu dal zreszta wyraz idiotycznym watkiem, ktory tu otworzyl.

         ur-nammu napisał:
         > Możliwe.
         > Ten obrazek przedstawia chyba też innych zagorzałych kowidian z tego forum.
         > Być może osobnik zapinający pasek u spodni to kretyn oregoński, bo on deklarowa
         > ł, że jest już w pełni zaszczepionym baranem, więc to by się zgadzało z tym, co
         > tu widać. A ten szczepiony to pewnie Mr Pokrak. Nie wiem tylko, kim jest przes
         > zczęśliwy typek za kotarą.
         >
         > Aha, no i jest tu też miejsce dla cioci Hipokryzji, co to ostatnio wstydliwie z
         > amilkła, ale wcześniej propagowała noszenie maseczek z „szacunku” dla innych. T
         > rzeba przyznać, że jako jedyna zamaskowana w tym szczepcioburdelu pozostała wie
         > rna swoim pociesznym wyobrażeniom.
         • ur-nammu Re: patriota-idiota 18.09.21, 09:31
          institoris2: kowidianie moga poczuc sie osobiscie urazeni

          Jest mi obojętne, czy moim wpisem poczują się urażeni ci, których uraża samo istnienie myślących inaczej niż oni.


          institoris2: Z kowidianami trzeba wiec delikatnie, zamiast ich osmieszac raczej pokazywac im jak i w ktorym miejscu stali sie ofiarami indokrynacji w nadzieji, ze przynajmniej czesc z nich poczuje sie dyskomfortowo uswiadamiajac sobie fakt, ze sie nim manipuluje.

          Mam odmienne zdanie.

          Kowidianie są jak wszyscy inni zwolennicy zamordyzmu – głupi, bezmyślni, a jednocześnie przeświadczeni o tym, że posiedli monopol na prawdę. Z taką samą delikatnością możesz przekonywać nazistę, komunistę, rasistę czy innego ekstremistę poglądowego i liczyć na to, że coś sobie uświadomi. Niczego sobie nie uświadomi, bo jest spragniony banalnego obrazu świata z prostackim podziałem na dobrych (on ze współwyznawcami) i złych (cała reszta). Głupca nie przekonasz argumentami racjonalnymi – można mu albo przypier.olić (ale to jest bezprawne i prowadzi do eskalacji), albo go ośmieszyć. Ja wybieram tę ostatnią metodę.

          Na marginesie dodam, że w innym miejscu tego forum założyłem wątek Delta w statystyce. Wątek jest omówieniem danych statystycznych z Anglii. Jak sadzisz, przyszedł tam ktoś z kowiadian pogadać o wymowie tych liczb? A wiesz, dlaczego nikt z nich nie przyszedł? Bo ich żadna merytoryczna dyskusja nie interesuje, a jedyne, na co ich stać, to plucie jadem i klepanie propagandowych hasełek. Dlatego pozostaje tylko drwina z przemądrzałych durniów, co jednak nie zmienia faktu, że zwolennicy delikatnego pokazywania tego i owego mają prawo postępować po swojemu. Ja nawet życzę Wam powodzenia.
          • xiazeluka Re: patriota-idiota 18.09.21, 13:21
           Rzeczywiście, perswazja wobec kowidian jest stratą czasu, oni wszak mają za sobą moralność, prawdę, naukę i większość. Każde słowo sprzeciwu jest dla nich szarganiem zasad, kłamstwem, płaskoziemstwem i agresją, co wprost wyłożył ćwierćinteligent1.
           • institoris2 Re: patriota-idiota 19.09.21, 11:20
            panowie wybacza, ale jednak pozostane przy swoim zdaniu, pokrotce postaram sie wyjasnic dlaczego.

            Cala akcja szczepien z medycznego punktu widzenia nie ma wiekszego znaczenia, nie mamy do czynienia z jakimkolwiek "zagrozeniem ludzkosci", a jedynie ze zwyczajnym, jednym z licznych wirusow, ktory towarzyszy ludzkosci od zarania i przeciw ktoremu ludzkosc ludzkosc, dzieki naturalnym mechanizmom obronnym, potrafi sie bronic, a co za tym idzie, szczepienia moga byc jedynie srodkiem dodatkowym i marginalnie wspomagajacym "walke z wirusem".
            Szajka, ktora zorganizowala ten cyrk doskonale o tym wie, wiec cel przyswiecajacy organizatorom jest inny niz zwalczanie tzw."pandemi" i jest naglaca potrzeba podjecie prob zrozumienia wlasciwych celow.
            Piersza sprawa to odpowiedz na pytanie, co sie znaczaco zmieni w naszym zyciu po doprowadzeniu akcji szczepien do pozadanego konca?
            Ze zdrowotnej perspektywy nie zmieni sie nic (albo zmieni jedynie marginalnie) za to zostaniemy z covidowymi paszportami, ktore sa poczatkiem sprowadzania kontroli nad ludnoscia na poziom indywidualny, co technicznie jest juz wykonalne. Paszpotrty covidowe to oczywiscie poczatek, kontrole bedzie mozna "rozszerzac" na inne dziedziny odpowiednio modyfikujac czy przeksztalcajac raz wprowadzony juz system indywidualnej kontroli.
            Nieszczesnym kovidianom wmawia sie, ze ograniczenia i zwiazana z tymi ograniczeniami kontrola, to przejsciowy etap, a jedyna przeszkoda, stojaca na drodze powrotu do normalnosci, to ta czesc spoleczenstw, ktora nie zamierza skorzystac z dobroczynnosci rzadow i poddac sie szczepieniu.
            Klasyczny przejaw konfliktowania grup spolecznych, preferowania jednych kosztem innych, celem zwiekszania gotowosci do kolaboracji z panujacymi.
            Normalnosc owszem, moze wrocic w kazdej chwili i nawet jest wielce prawdopodobne, ze na jakims etapie bedzie musiala, celem uwiarygodnienia, wrocic, ale mechanizmy kontrolne nie zostana wycofane, bo to wlasnie o trwala instalacje tych mechanizmow sie rozchodzi, a dalsze ograniczenia beda wprowadzane stara metoda "powolnego gotowania zaby"
            Paszporty covidowe, jak na razie, rozdawane (i chetnie przyjmowane) sa ochotnikom pod pozorem mozliwosci skorzystania z wczesniej, prawem kaduka odebranych, praw obywatelskich, w kolejnym etapie paszporty (byc moze juz pod inna nazwa) zostana wmuszone reszcie spoleczenstwa.
            Nie wykluczam, ze w ludzkosc moze uderzyc bardziej toksyczny wirus, mozemy miec nagle do czynienia z bezprzykladna fala terroryzmu, ktora spowoduje, ze panstwa beda musialy rozszerzac (za aprobata spoleczestw) kontrole nad spoleczenstwami, moze to byc jakis inny preteks.
            Cala ta totalniacka operacja jest mozliwa do przeprowadzenia jedynie pod warunkiem utrzymania wsrod spoleczenstw przekonania o tym, ze covid stanowi kolosalne zagrozenie w sensie zarowno globalnym jak i jednostkowym (osobistym). Stwierdzenie, ze ta narracja sie sypie nie jest zadnym odkryciem, bo kazdy srednio rozgarniety czlowiek widzi to na wlasne oczy. Jesli narracja sie sypie, to kurczy sie czas, jaki pozostaje organizatorom na osiagniecie zakladanych celow, a co za tym idzie, kazdy jeden kowidianin, ktory niekoniecznie zwatpi w celowosc akcji szczepien, ale pojmie, ze glownym celem jest poddanie go kontroli i sie na to nie bedzie godzic, przyczyniac sie bedzie do skrocenia horyzontu czasowego totalniakow.
            I z tego wlasnie powodu uwazam, ze z kowidianami nalezy postepowac delikatnie, pomimo, ze "mają za sob
            > ą moralność, prawdę, naukę i większość.", bo czas jest po naszej stronie.
            Nie nalezy wpisywac sie czynnie w narzucany nam przez totalniakow scenariusz konfliktu, bo juz niedlugo wszyscy pojedziemy z kowidianami na jednym wozku.

            Pytanie zasadnicze to oczywiscie pytanie o to po jaka cholere potrzebna jest ta absolutna kontrola nad poszczegolnymi jednostkami, ale to juz inny temat.
            xiazeluka napisała:

            > Rzeczywiście, perswazja wobec kowidian jest stratą czasu, oni wszak mają za sob
            > ą moralność, prawdę, naukę i większość. Każde słowo sprzeciwu jest dla nich sza
            > rganiem zasad, kłamstwem, płaskoziemstwem i agresją, co wprost wyłożył ćwierćin
            > teligent1.
            >
            • ur-nammu Re: patriota-idiota 19.09.21, 12:21
             institoris2: I z tego wlasnie powodu uwazam, ze z kowidianami nalezy postepowac delikatnie

             Czyli – jak rozumiem – na przykład tak:

             institoris2: Dla porownania macie tu debilu oficjalny meldunek
             institoris2: debil jest czwarty w kolejce
             institoris2: zidentyfikowalem patriote-idiote jako czwartego w kolejce

             Twoje powyższe wypowiedzi dotyczą jednego z tutejszych kowidian. Nie mam zastrzeżeń co do tego, jak oceniłeś jego intelekt, ale o delikatności mamy najwyraźniej odmienne wyobrażenia.
             • institoris2 Re: patriota-idiota 19.09.21, 12:28
              ur-nammu napisał:


              > Czyli – jak rozumiem – na przykład tak:
              >
              > institoris2: Dla porownania macie tu debilu oficjalny meldunek
              > institoris2: debil jest czwarty w kolejce
              > institoris2: zidentyfikowalem patriote-idiote jako czwartego w kolejc
              > e

              >
              > Twoje powyższe wypowiedzi dotyczą jednego z tutejszych kowidian. Nie mam zastrz
              > eżeń co do tego, jak oceniłeś jego intelekt, ale o delikatności mamy najwyraźni
              > ej odmienne wyobrażenia.

              dowodzi to jedynie, ze istnieja przypadki beznadziejne.
            • xiazeluka Re: patriota-idiota 19.09.21, 15:59
             Institorisie, ćwierćinteligent1 czy Kretyn52 to "przypadki beznadziejne", można się z tym zgodzić. Jednak Mła odnosi wrażenie - wspierane przez sondaże i osobiste wrażenia - że amatorów kurczowego trzymania się byle jakiej wegetacji jest znacznie więcej od ludzi zatroskanych postępującą likwidacją najbardziej elementarnych wolności osobistych, nie wspominając postawie o większości partii i ruchów politycznych. Tacy lewacy gotowi są wpuszczać wszystkich jak leci przez granice państwowe jednocześnie domagając się paszportów sanitarnych od zgłodniałych klientów w restauracji, a feminazistki nagle zapomniały o swoim haśle "Moje ciało, mój wybór" i gorliwie nadstawiają te ciała pod czepionkę. Na zebraniu szkolnym nauczycielka wprost oświadcza, że nie ma zamiaru nikogo wypytywać czy jest czepiony, bo nie ma takiego prawa, na co stado zaczepionych jeden przez drugiego chwali się zaczepieniem siebie i swoich biednych bachorów. Jak to mówią: "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani". Naprawdę perswazja ma szanse na jakieś sukcesy?
      • zdrapka33 Re: patriota-idiota 23.09.21, 13:09
       ur-nammu napisał: (ile masz tych loginów wink )

       > institoris2 i Xl: Zastanawiam sie jak to sie stalo, zescie sie czuk1 stali (zawsze byłem) tak gorącym orędownikiem szczepien
       >
       > ur-nammu;
       >Mnie się wydaje, że niektórzy tutejsi kowidianie liczą na pewne bonusy związane ze szczepieniem:
       Nie sądzę. Wiem po sobie. Nie różnię się od Ciebie przeciwnika szczepień.
       • ur-nammu Re: patriota-idiota 23.09.21, 21:39
        zdrapka33: ur-nammu napisał: (ile masz tych loginów

        Mam jeden, ale nieboraki biorące swoje urojenia za rzeczywistość często nie dopuszczają do siebie takiej możliwości. Cóż, każdy sądzi po sobie, co zapewne możesz potwierdzić, Zdradko-Zdrapko?

        Dlaczego pytasz mnie o wpis, pod którym podpisał się Institoris2? Masz problemy z odróżnianiem nicków?
         • institoris2 odnosnie szczepionki 26.09.21, 01:23
          jedno mozemy przyjac za pewnik- nie wplywa ona zasadniczo na intelektualne mozliwosci delikwenta- pozostaja one na mniej wiecej tym samym poziomie.

          xiazeluka napisała:

          > Owszem, ten typ ma problemy z ustaleniem autora wpisu, na który pragnie odpowie
          > dzieć propagandową papką. I nie tylko z tym.
          >
   • zdrapka33 Re: Niechlubny udział w IV fali Covid-19. 20.09.21, 09:59
    perla_roztocza napisał> widzicie czuk1, ja nie mam nic przeciwko aby szczepiono was nawet codziennie.
    * nie ma takiej potrzeby, czekam na uruchomienie akcji " trzecia szczepionka."

    > To wasza prywatna sprawa, o ile rozumiecie słowo - prywatna. Wytłumaczę - to coś przeciwnego do słowa - państwowe.
    ** chłopie - nie jestem ćwierćinteligentem" bym nie rozumiał co mówisz. Choć lepiej było by napisać - "sprawa osobista ". To oczywiste.

    Jestem zwolennikiem szczepień, nigdy nikogo nie namawiałem aby się nie szczepił, natomiast osobiście nie jestem zaszczepiony nie pytajcie dlaczego bo nie umiem tego racjonalnie wyjaśnić.
    ***Taka decyzja, to swoiste szpanowanie i nieodpowiedzialność. Życzę Ci przetrwania. Ale szczepionka - to jedyne, nieryzykowne rozwiązanie.problemu. Sam młody wiek może Cię uratować ; nie wiadomo jednak czy wszystkim chorym wróci pełnia zdrowi (każde mu choremu).

    > Natomiast w tym wpisie posunęliście się za daleko. Oskarżyliście forumowiczów o mordowanie ludzi.
    **** Przecież tylko nieszczepiący się - są albo i (szczęśliwie) nie są potencjalnymi samobójcami. tak być albo i (szczęśliwie) uda nie paść ofiarą zakażenia, od nieszczepionych starców lub młodzieży. Jest logiczne pytanie - czy nie lepiej się samemu zaszczepić . I mieć problem "z głowy". .
    • boomerang Re: Niechlubny udział w IV fali Covid-19. 20.09.21, 10:18
     Czuku1, żyliście w czasach kiedy kazano się zapisywać do Partii, toście się zapisali. Dziś każą wam wstrzykiwać sobie mRNA białka kolczastego, to i dajecie sobie wstrzykiwać. W gruncie rzeczy o to samo chodzi, o zagładę ludzkości. Wam Czuku1 to już wisi, bo wy już nie dacie rady się rozmnażać.
  • sz0k jakiej fali? 16.09.21, 13:08
   zdrapka33 napisał:

   > Dzisiejsza informacja medialna.
   > Badania potwierdziły 767 nowych zakażeń korona wirusem - poinform
   > owało Ministerstwo Zdrowia. Z powodu COVID-19 zmarło dziewięć osób, z po
   > wodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami[b][b][/
   > b] zmarło 12 osób[/b]. To najwięcej zakażeń od 29 maja i wzros
   > t o 44 proc. w stosunku tydzień do tygodnia.


   Przecież to istne tsunami! Hekatomba! Holok... a nie przepraszam, tego nie można użyć.
   Zdrapka33 to ani chybi żywy przykład tej pocovidowej mgły mózgowej, o której piq-u chyba wspominał.
    • zdrapka33 Re: jakiej fali? 16.09.21, 14:21
     xiazeluka napisała: Kowidianie od połowy czerwca nie mogą doczekać się kolejnej "fali".
     >
     Nieeeee. Modlą się raczej o to aby im rozum wrócił; póki nie jest jest za późno, by
     uniknąć śmiertelnego zagrożenia.
     Kolejne fale prognozowane są we wszystkich państwach . W wielu są już faktem.
    • sz0k Re: jakiej fali? 16.09.21, 15:33
     xiazeluka napisała:

     > Kowidianie od połowy czerwca nie mogą doczekać się kolejnej "fali".

     Oczywiście. Mnie ciekawi ile jeszcze aktów tej tragifarsy jest planownych zanim spektakl się zakończy. Ja już zacząłem ziewać z rok temu.
      • kalllka Re: jakiej fali? 16.09.21, 22:55
       Znaczy ze co, z tym „chorobliwym śmiechem” obserwujesz?
       Masz włączone data na platformach filmowych albo właśnie coś oglądasz co powoduje u cienie śmiech nie na temat ?
       może cos przez ciebie podogląda i doładowuje sobie. Ciekawe ile masz data w obrocie?

   • zdrapka33 Re: jakiej fali? 16.09.21, 14:06
    sz0k napisał: jakiej fali ?
    Tej co zaczyna się niepotrzebnie, tej całkowicie zawinionej przez nas samych; część Polaków "odszczepieńców". I wcale mnie nie cieszy, że prawdopodobnie fala IV będzie o połowę mniejsza . Co oznaczało by śmierć ok 20 tys. osób.

    > Przecież istne tsunami! Hekatomba! Holok... a nie przepraszam, tego nie można użyć.
    > Zdrapka33 to ani chybi żywy przykład tej pocovidowej mgły mózgowej, o której piq-u chyba wspominał.
    Za to można powiedzieć po prostu, że Covd19 w rodzinach zmarłych tsunami czyni, a u tych co skutecznie szczepienie odradzają - zostawia wyrzuty sumienia i moralnego kaca (co najmniej).
    Sugerowanie mnie pocovidowej mgły jest bezczelną obelgą
    .

    • sz0k Re: jakiej fali? 16.09.21, 15:28
     zdrapka33 napisał:

     > sz0k napisał: jakiej fali ?
     > Tej co zaczyna się niepotrzebnie, tej całkowicie zawinionej przez nas samych
     > ; część Polaków "odszczepieńców". I wcale mnie nie cieszy, że prawdopodobnie fa
     > la IV będzie o połowę mniejsza . Co oznaczało by śmierć ok 20 tys. osób.

     >
     > > Przecież istne tsunami! Hekatomba! Holok... a nie przepraszam, tego nie
     > można użyć.
     > > Zdrapka33 to ani chybi żywy przykład tej pocovidowej mgły mózgowej, o któ
     > rej piq-u chyba wspominał.
     > Za to można powiedzieć po prostu, że Covd19 w rodzinach zmarłych tsunami czy
     > ni, a u tych co skutecznie szczepienie odradzają - zostawia wyrzuty sumienia i
     > moralnego kaca (co najmniej).
     > Sugerowanie mnie pocovidowej mgły jest bezczelną obelgą
     .

     No dobrze zaprezentowałeś nam swoje fobie, a jakie są Twoje oczekiwania?
     100% ludzi na Ziemi zaszczepionych? Iloma dawkami i na ile mutacji? 0 zachorowań? 0 śmierci?
     Wyartykułujesz?
    • boomerang Re: jakiej fali? 16.09.21, 22:53
     Tej co zaczyna się niepotrzebnie, tej całkowicie zawinionej przez nas samych;

     Póki co, Czuku1, nosicielu białka kolczastego, wyspowiadaj się za swoje winy.
   • kalllka Re: jakiej fali? 16.09.21, 14:13
    Jeśli pozwolisz, szoku sprostuje,
    Nie czwarta fala, tsuwami, ale szok.

    Starsi( panowie) tak maja; nie wiążą, często odległych, przyczyn z obecnymi skutkami. COVID to taki HIV-bicz Boży- dla palaczy, cukrzykow, nad-cisnieniowcow, w ogóle nadmiernie od czegoś uzależnionych, np swojego zdania.
    Nie ma co prawda badań, którymi moznaby sie podeprzeć- ale „mgła cowidowa” dotyka całego środowiska centralnego ośrodkowego układu nerwowego, także semantykę; zainfekowany centralny ośrodkowy układ nerwowy traci dystans do siebie i degeneruje język.
    Gdy przyjrzeć nowemu nickowi czuka to widac postępy ale nadal walczą w nim i z nim, forma z treścią. Pewnie doładowują mu różni dostawcy z różnych kont za to czuk nie umie sam sobie „ wypoziomowac „saturacji”
    Zreszta przy 5G b.trudno sie zachować normalnie i niestety statystycznie to widać ze właśnie sporo starszych niewłaściwie prowadzonych facetów/ nickow, odpada.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka