Dodaj do ulubionych

Pisiory pekaja - w sadownictie idzie nowe :O)

17.09.21, 06:25
Sąd Najwyższy uchylił orzeczenie wydane z udziałem sędziego powołanego na wniosek upolitycznionej neo-KRS, wskazując, że skład sądu z udziałem takiej osoby jest nieprawidłowy. - Dla obywateli, którzy mają postępowania w sądach, to wspaniała wiadomość. SN oszczędził im wznawiania postępowań po latach i dowiadywania się, że wyrok, który usłyszeli, nie był ważny - wyjaśniała w TOK FM dr Bogna Baczyńska z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.
(...)

- Dla obywateli, którzy mają postępowania w sądach, to wspaniała wiadomość, ponieważ Sąd Najwyższy nie dopuścił do sytuacji, w której zaakceptowano by postanowienie sądu, który de facto nie jest sądem, bo jest nienależycie obsadzony. Obywatelom oszczędzono więc wznawiania postępowań po latach i dowiadywania się, że wyrok, który usłyszeli, nie był ważny - wyjaśniała ekspertka.

Jej zdaniem, czwartkowym orzeczeniem SN powiedział, że ważna jest zasada niezależności sądów od polityków, a jej nie ma, gdy sędziowie są powoływani przez upolitycznioną neo-KRS. - SN zaakcentował też, że prawo do sądu nie może być ograniczane w arbitralny sposób. Tak więc dla nas, obywateli, jest to bardzo ważna wiadomość – oceniła.
Jak dodała, w Polsce od dłuższego czasu funkcjonują dwa systemy prawne – konstytucyjny i polityczny, w którym konstytucja jest zmieniana ustawami. - Obecny Trybunał Konstytucyjny, jego orzecznictwo wraz z przerażającą prezes Julią Przyłębską i sędziami-dublerami nie stoją na straży konstytucji ani naszych praw. Są umocowani politycznie i trwają u nich wyścigi, kto w bardziej głupi sposób zaprzeczy konstytucji – stwierdziła.
(...)

www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,27580405,wspaniala-wiadomosc-dla-obywateli-ekspertka-o-wyroku-sadu.html#e=RelRecImg1
Ciekawe co zrobia pisiory ze swoimi wadliwie powolanymi sedziami...(?)
Obserwuj wątek
    • benek231 Nie mogac liczyc na "przyjaciol" "demokratow" :O) 17.09.21, 15:34
      zmuszony jestem do kontynuowania tego dziwnego monologu. Wiedzac, ze pisiory to nawet tego nie czytaja. A "demokraci"?

benek231 napisał:

> Sąd Najwyższy uchylił orzeczenie wydane z udziałem sędziego powołanego na wn
      > iosek upolitycznionej neo-KRS, wskazując, że skład sądu z udziałem takiej osoby
      > jest nieprawidłowy. - Dla obywateli, którzy mają postępowania w sądach, to wsp
      > aniała wiadomość. SN oszczędził im wznawiania postępowań po latach i dowiadywan
      > ia się, że wyrok, który usłyszeli, nie był ważny - wyjaśniała w TOK FM dr Bogna
      > Baczyńska z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

> (...)
      >
      > - Dla obywateli, którzy mają postępowania w sądach, to wspaniała wiadomość, pon
      > ieważ Sąd Najwyższy nie dopuścił do sytuacji, w której zaakceptowano by postano
      > wienie sądu, który de facto nie jest sądem, bo jest nienależycie obsadzony. Oby
      > watelom oszczędzono więc wznawiania postępowań po latach i dowiadywania się, że
      > wyrok, który usłyszeli, nie był ważny - wyjaśniała ekspertka.
      >
      > Jej zdaniem, czwartkowym orzeczeniem SN powiedział, że ważna jest zasada niezal
      > eżności sądów od polityków, a jej nie ma, gdy sędziowie są powoływani przez upo
      > litycznioną neo-KRS. - SN zaakcentował też, że prawo do sądu nie może być ogran
      > iczane w arbitralny sposób. Tak więc dla nas, obywateli, jest to bardzo ważna w
      > iadomość – oceniła.
      > Jak dodała, w Polsce od dłuższego czasu funkcjonują dwa systemy prawne – konsty
      > tucyjny i polityczny, w którym konstytucja jest zmieniana ustawami. - Obecny Tr
      > ybunał Konstytucyjny, jego orzecznictwo wraz z przerażającą prezes Julią Przyłę
      > bską i sędziami-dublerami nie stoją na straży konstytucji ani naszych praw. Są
      > umocowani politycznie i trwają u nich wyścigi, kto w bardziej głupi sposób zapr
      > zeczy konstytucji – stwierdziła.
      > (...)
      >
      > www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,27580405,wspaniala-wiadomosc-dla-obywateli-ekspertka-o-wyroku-sadu.html#e=RelRecImg1
      > Ciekawe co zrobia pisiory ze swoimi wadliwie powolanymi sedziami...(?)

**
      Niewatpliwie decyzja SN jest (w koncu) pozytywnym podejsciem do wyrokow TSUE. I bardzo dobrze. Mnie interesuje jednak bardziej co wymysla ci zloczyncy gdy tylko wyrwa z Unii kase - jaki to bedzie numer, ktory uniewazni aktualne ustepstwa tej bandy(?)
      • pikrat Re: Nie mogac liczyc na "przyjaciol" "demokratow" 19.09.21, 10:42
        benek231 napisał:

> zmuszony jestem do kontynuowania tego dziwnego monologu. Wiedzac, ze pisiory to nawet tego nie czytaja.
        > A "demokraci"?

Demokraci czytają ale jak dyskutować z oczywistością?

> Niewatpliwie decyzja SN jest (w koncu) pozytywnym podejsciem do wyrokow TSUE. I bardzo dobrze. Mnie interesuje jednak bardziej co wymysla ci zloczyncy gdy tylko wyrwa z Unii kase - jaki to bedzie numer, ktory uniewazni aktualne ustepstwa tej bandy(?)

Oczywiście nikt rozsądny pisiorom nie wierzy i należy oczekiwać, że po otrzymaniu oczekiwanych unijnych pieniędzy znów wywiną jakiś numer.. Przecież wystarczy zmienić szyld a działalność zostanie ta sama. Nawet dopuszczenie do orzekania sędziów Tuleyi , Juszczyszyna czy Żywickiego nie uśpi mojej czujności ani nie przywróci zaufania.

Z ostatniej chwili: Najlepszy polski polityk w dzisiejszych czasach Donald Tusk zaproponował pisiorom zmianę w Konstytucji aby nie dopuścić do sytuacji, w której któregoś ranka obudzimy się poza Unią. Zobaczymy co warte są te wszystkie deklaracje o wielkiej miłości do Unii i o braku zamiaru jej opuszczenia. To będzie papierek lakmusowy pisiorskich zamiarów.
        • benek231 Re: Nie mogac liczyc na "przyjaciol" " 19.09.21, 18:20
          Psiory wykonuja zlecenie biskupow na wyjscie z Unii, oraz z demokracji - mowie od lat. Na taka okolicznosc w Konstytucji powinien figurowac odpowiedni zapis. Kto to slyszal by akcesyjna decyzje Sejmu w wymiarze 2/3 glosow, oraz obywatelska decyzje referendalna, mogl uniewaznic jakis gnojek zwykla wiekszoscia sejmowa. Podobno i same pisiory podzielone sa w tej materii. Niemniej pewne jest, ze Konfederasci cali sa za wyjsciem z Unii i z cala pewnoscia popra pisiorow, jesli dojdzie do odnosnego glosowania nocnego.
          Przypuszczam, ze na teraz udaja nie zainteresowanych gdyz np. "est tyle innych wazniejszych problemow, niz tuskowe zagrywki pod publiczke". Konfederasci woleliby aby ogolnopolska dyskusja nie miala miejsca, gdyz jest im to bardzo nie na reke. Woleliby aby zdecydowala w Sejmie partyjka cieszaca sie poparciem 30 procent spoleczenstwa. Boja sie, ze w konsekwencji dyskusji moze powstac skuteczna fala poparcia dla poprawki.
          • benek231 PS...Wykupilem sobie dzis dojscie do TVN24 :O) 20.09.21, 15:51
            I na kompie moglem podziwiac "Kawa na lawie" a w niej antydemokratyczne gowno Bosaka, ktory zgodnie z moimi przewidywaniami usilowal zbagatelizowac znaczenie i potrzebe poprawki proponowanej przez Tuska.
            Mlody czlowiek a juz taka pokretna menda.

Juz kiedys, gdy bylem w Polsce, mialem przyjemnosc ogladac program Piaseckiego. Nie podoba mi sie jedynie to, ze Piasecki ciagle sie wcina i czesto nie pozwala skonczyc mysli osobie aktualnie wypowiadajacej sie - takze gdy jest to ktos z tej sympatyczniejszej strony. Czesto pozostawia widza z wlasna watpliwoscia zawarta w pytaniu, czy komentarzu, choc wypowiadajacy sie mogl sam wszystko ladnie wyjasnic.

Jak dla mnie jest to troche zbyt agresywne dziennikarstwo. Przyzwyczailem sie do spokojnego i rzeczowego podejscia amerykanskiego.
    • andrzejg Re: Pisiory pekaja - w sadownictie idzie nowe :O) 18.09.21, 18:26
      Na razie to jest pojedynczy przypadek wyroku jakie swego czasu prognozował Giertych. Na razie nie widać, aby pisiorki pękały. Gdyby tak było, to szybko wymienialiby nieprawidłowo powołanych sędziów. Pękaja gdzie indziej. Czytałem o apelu o wycofaniu się z uchwał o obszarach bez ideologii LGBT. Groźba utraty pieniędzy widocznie skutecznie na nich działa. Coś mi się wydaje, że tym samym pokazali gdzie trzeba uderzać.
      • benek231 Pisiory pekaja - w sadownictie idzie nowe :O) 18.09.21, 18:40
        andrzejg napisał:

> Na razie to jest pojedynczy przypadek wyroku jakie swego czasu prognozował Gier
        > tych. Na razie nie widać, aby pisiorki pękały. Gdyby tak było, to szybko wymien
        > ialiby nieprawidłowo powołanych sędziów. Pękaja gdzie indziej. Czytałem o apel
        > u o wycofaniu się z uchwał o obszarach bez ideologii LGBT. Groźba utraty pienię
        > dzy widocznie skutecznie na nich działa. Coś mi się wydaje, że tym samym pokaza
        > li gdzie trzeba uderzać.

**
        Ci z Malopolski powiedzieli, ze oni olewaja kase. Wartosci sa dla nich wazniejsze. Stary Duda swiadkiem.
        • benek231 Re: Pisiory pekaja - w sadownictie idzie nowe :O) 18.09.21, 19:15
          qwardian napisał:

> Zagłodzić römisch-katholische, albo zarżnąć jak Jezusa, jeżeli wyrzekną się Bog
          > a zwyciężycie, ja nie zamierzam gotować się z wami w beczce ze smołą..

**
          Wiadomo, ze wolisz beczke ze swoimi kolegami. W jednej po uszy tkwi Szkop, wiec moze grzeje miejsce tobie i Kretynowi.

>
        • pikrat Re: Pisiory pekaja - w sadownictie idzie nowe :O) 19.09.21, 07:31
          qwardian napisał:

> Zagłodzić römisch-katholische, albo zarżnąć jak Jezusa, jeżeli wyrzekną się Bog
          > a zwyciężycie, ja nie zamierzam gotować się z wami w beczce ze smołą..
          >
          =======================
          Co z ciebie za katolik skoro uważasz, że LGBT nie są dziećmi Boga?.
                • pikrat Re: Pisiory pekaja - w sadownictie idzie nowe :O) 19.09.21, 10:26
                  qwardian napisał:

> LGBT to parodia ludzi. Prawdziwy człowiek to Narodowy Robotnik, który tworzy do
                  > bra i żywi ludzi, czyli NSDAP.
                  >
                  =========================

Zwariowałeś kompletnie. NSDAP doprowadziło do jednej z największych zbrodni w dziejach ludzkości: do przemysłowego mordowania ludzi.
                  A co do pederastów, bo tych jest najwięcej to warto wspomnieć, że wielu z nich było wybitnymi przedstawicielami homo sapiens, naukowcami, artystami, pisarzami. Z innymi wciąż spotykasz się wchodząc do kościoła. To świetne miejsce by ukryć się ze swoimi problemami seksualnymi prowadzącymi do seksualnych nadużyć, ale to nie temat na ten wątek.
                  • qwardian Re: Pisiory pekaja - w sadownictie idzie nowe :O) 19.09.21, 11:12
                    Nie wiem, czy Robert Oppenheimer był w NSDAP, ale wiem, że ojciec bomby atomowej wymordował setki tysięcy moich skośnooczkich braci. Podaj mi rękę Mateuszu, uklęknijmy i przeprośmy za największą czystkę etniczną obok wymordowania Indian w Ameryce.

Nie interesuję się z kim sypiają moi znajomi, za to potępiam maszerujących ideologów LGBT
                    • pikrat Re: Pisiory pekaja - w sadownictie idzie nowe :O) 19.09.21, 12:00
                      qwardian napisał:

> Nie wiem, czy Robert Oppenheimer był w NSDAP, ale wiem, że ojciec bomby atomowe
                      > j wymordował setki tysięcy moich skośnooczkich braci. Podaj mi rękę Mateuszu, u
                      > klęknijmy i przeprośmy za największą czystkę etniczną obok wymordowania Indian
                      > w Ameryce.
                      =================================
                      Ja też nie wiem ale japsów przepraszać nie zamierzam. Naród, którego żołnierze używali jeńców do ćwiczeń w walce na bagnety nie zasługuje na szczególne współczucie. Podobnie z resztą jak te Niemki spazmujące na widok Hitlera, które zgineły w Dreźnie czy innych miastach. Kto sieje wiatr ten zbiera burzę.
                      Ilość "skośnookoch braci" , którzy zginęli w wyniku wybuchu bomb A nie dorównuje przerobowi niektórych kacetów...

> Nie interesuję się z kim sypiają moi znajomi, za to potępiam maszerujących ideo
                      > logów LGBT
                      >
                      =====================
                      Dajmy im należne prawa a przestaną maszerować. Proste?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka