Dodaj do ulubionych

TVN24 otrzymało koncesję - na zlosc Kretynowi :O)

22.09.21, 19:42
Jest decyzja Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

mb
22.09.2021 19:20

- KRRiT zakończyła postępowanie ws. rekoncesji dla programu informacyjnego TVN24. W głosowaniu uzyskano bezwzględną większość głosów. Cztery głosy były za przyznaniem koncesji, jeden przeciwko - poinformowała rzeczniczka KRRiT.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27604248,jest-decyzja-krajowej-rady-radiofonii-i-telewizji-tvn24-otrzymalo.html#s=BoxOpMT
Ciekawe czym sukinsyny pisiory zostaly postraszone?
Obserwuj wątek
   • benek231 TVN24 otrzymało koncesję - na zlosc Kretynowi :O) 22.09.21, 21:24
    zdrapka33 napisał:

    > Jeśli nawet bez pułapek, to jednakże smrodkiem .

    **
    Pulapka jest taka, ze KRRiT wydala uchwale, w ktorej stwierdza, ze Discovery dostaje koncesje pomimo tego, ze mu sie nie nalezy, gdyz narusza Art. 35 ustawy o KRRiT, czyli ten o 49 procentach. Jednoczesnie Rada zwraca sie do kompetentnych organow o doprecyzowanie prawa. Z nadzieja, ze gdy to sie stanie, a i okolicznosci beda sprzyjaly, bedzie mozna powiedziec Discovery, ze zaczynamy zabawe od nowa, jako ze TVN24 funkcjonuje niezgodnie z prawem (o tych 49 procentach).

    Pisiory doszly do wniosku, ze lepiej bedzie nie pozwolic TVN24 na wyprowadzenie sie do Holandii, gdyz wowczas z cala pewnoscia straca szanse na zawlaszczenie stacji. A dajac im te koncesje szansy nie traca.

    Moim zdaniem Discovery powinna ich olac i jednak przeniesc laleczki do Holandii.
   • benek231 TVN24 otrzymało koncesję - na zlosc Kretynowi :O) 23.09.21, 06:52
    zdrapka33 napisał:

    > Jeśli nawet bez pułapek, to jednakże smrodkiem .

    **
    "Jednocześnie KRRiT przyjęła drugą uchwałę, której celem jest wprowadzenie w życie zapisów ustawy lex TVN, jednak z pominięciem procesu legislacyjnego oraz z obejściem zapowiadanego przez Prezydenta RP weta" – dodaje właściciel stacji.
    Zdaniem Discovery uchwała, podobnie jak lex TVN, zmusza go do ograniczenia działalności w Polsce i "stanowi bezpośrednie zagrożenie dla rządów prawa i wolności mediów oraz wywołuje niepokój wśród inwestorów zagranicznych w Polsce".

    natemat.pl/374895,discovery-odpowiada-krrit-ostre-stanowisko-wlascicieli-stacji


    Pisiory maja chrapke na TVN24, zwlaszcza, gdyz jest to w zasadzie jedyna duza stacja weryfikujaca ich klamstwa.
    Ponadto mieli oczywiscie chrapke na szereg stolkow jakie zostalyby stworzone dla nich z chwila wejscia w posiadanie udzialow TVN.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka