Dodaj do ulubionych

Konfederacja składa wniosek...

01.10.21, 16:37
...o odrzucenie tego gówna w całości.

www.youtube.com/watch?v=7sMbKoGV0fA
Obserwuj wątek
   • pikrat Re: Konfederacja składa wniosek... 02.10.21, 09:42
    Zdjęcie dziewczynki, jednej z wielu dzieci, które Straż Graniczna wywiozła z Michałowa na granicę z Białorusią, było dla posłów w Sejmie, jak wyrzut sumienia. Pokazała je posłanka KO Magdalena Filiks podczas wystąpienia szefa MSWiA i zostawiła na mównicy. - Pytam prezydenta, gdzie jest to dziecko? - mówił poseł KO Artur Łącki i położył zdjęcie przed prezydenckim ministrem Pawłem Solochem. Ten dwukrotnie zrzucił zdjęcie na ziemię. Fotografię bezbronnej dziewczynki zabrał z mównicy i zniszczył poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz.

    Geniusz...
    • pikrat Re: Konfederacja składa wniosek... 02.10.21, 09:47
     Dodam jeszcze za Wiki:

     Napisał pracę magisterską zatytułowaną Wola Boża jako źródło moralności, czyli podstawowe argumenty pozytywizmu teonomicznego[5]. Pracował jako informatyk, między innymi w przedsiębiorstwie archeologicznym[6], prowadził własne przedsiębiorstwo kolportujące prasę[3], pod firmą „Ą Dobromir Sośnierz”[7].
     • pikrat Re: Konfederacja składa wniosek... 02.10.21, 09:56
      Pan Sośnierz

      Deklaruje się jako abstynent

      Hmm...

      Taki dowcip mi się przypomniał:

      Spotkało się trzech Żydów. Wino, koszerna wódeczka, pejsachówka ... Posiedzieli, pokłócili się trochę, obgadali biznesy, kulturalnie się pożegnali i poszli.
      Spotkało się trzech chrześcijan.
      Piwo, wino, wódeczka, koniak ... Posiedzieli, pogadali, dali sobie raz po ryju, kulturalnie się pożegnali i poszli.
      Spotkało się trzech Arabów.
      Ani grama alkoholu! Ostrzelali autobus, uprowadzili samolot i wysadzili się w powietrze ...
      Oto, do czego doprowadza abstynencja
   • xiazeluka Re: Konfederacja składa wniosek... 02.10.21, 10:11
    Nic Mła o tym nie wiadomo, aczkolwiek mógłby - powstałoby dzieło pod tytułem np. "Młot na lewactwo", z którego brałoby się cytaty do masakrowania kretynów i kretynek rozpaczających nad nieznanym losem jakichś bachorów (a wcześniej szesnastolatki z kotkiem), a jednocześnie popierających masowe morderstwa dzieci poprzez aborcję.
    • pikrat Re: Konfederacja składa wniosek... 02.10.21, 11:03
     wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27637330,zdjecie-w-sejmie-dziewczynki-z-michalowa-jak-goracy-kartofel.html

     Bachory, żywe - uśmiechnięte lub smutne, płaczące, wtulające się w swoich rodziców, nie rozumiejące sytuacji w jakiej się znalazły, mające stuprocentowe cechy człowieka kontra zlepek komórek, z których być może powstanie życie. Agnostyk kurczowo trzymający się doktryny KK - osobliwe...

     Spójrz na tą małą dziewczynkę z zabawką w rączce. Skarzesz ją na niepewny los w lesie? Sośnierz ma dwie dziewczynki.... pewnie mama chroni je przed tatusiem opanowanym zbrodniczą ideologią.

     I znów w głowie mam obrazy: komendant obozu koncentracyjnego, który przytula swoje dzieci w domu a w obozie umierają one tysiącami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka