Trafne pytanie czeskich ekologow :O)

04.10.21, 16:38
Jeśli Polska narusza wyrok TSUE i wydobywa nielegalnie, dlaczego miałaby dotrzymać umowy z Republiką Czeską?


wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,27646223,fiasko-rozmow-polsko-czeskich-ws-kopalni-turow-praga-nie.html#S.main_topic_2-K.C-B.1-L.1.duzy:undefined


I tak oto w oczach Czechow, cala Polska stala niewiarygodna banda klamcow i oszustow choc, tak naprawde, takie sa jedynie Pisiory.
    • pikrat Re: Trafne pytanie czeskich ekologow :O) 04.10.21, 16:46
      Piszesz, Krzysiu, jak zdrajca. Polska powinna wysłać wojsko i zająć ten mały kraik a nie poniżać się negocjacjami z jakimiś Pepikami, właśnie.


      ********

      Dla niekumających czaczy - mój wpis jest od początku do końca ironizujący.
      • benek231 Trafne pytanie czeskich ekologow :O) 05.10.21, 15:58
        Na miejscu Czechow takze nie bylbym sklonny do zaakceptowania mozliwosci wypowiedzenia porozumienia po dwoch latach, gdy kopalnia ma pracowac do 2045 roku. Bylbym zainteresowany jak najdluzszym obowiazywaniem porozumienia.

        Ze strony polskiej ten dwuletni okres ma oczywiscie sens gdy spodziewac sie mozna, ze wkrotce Polska moze znalezc sie poza Unia i wowczas moze miec calkiem w dupie roszczenia sasiadow.






        pikrat napisał:

        > Piszesz, Krzysiu, jak zdrajca. Polska powinna wysłać wojsko i zająć ten mały kr
        > aik a nie poniżać się negocjacjami z jakimiś Pepikami, właśnie.
    • xiazeluka Re: Trafne pytanie czeskich ekologow :O) 04.10.21, 17:55
      Czas poinformować Pepików, że mają 24 godziny na zabranie funkcjonariuszy swojej administracji z terenów Zaolzia.
      • benek231 Przeciez szukasz odpowiedniej stodoly, Kretyn, :O) 04.10.21, 22:14
        czyi drewnianej i wystarczajaco obszernej, w celu ostatecznego rozwiazania problemow granicznych. Po coz zatem rozmieniasz sie teraz na drobne, ty antydemokratyczne gowno.






        kretynaluka napisała:
        • xiazeluka Re: Przeciez szukasz odpowiedniej stodoly, Kretyn 05.10.21, 00:50
          Stodołą nie dokona się ostatecznego rozwiązania kwestii Zaolzia, Kretynie52.
          • benek231 Przeciez szukasz odpowiedniej stodoly, Kretyn, :O) 05.10.21, 08:12
            Ale ty przeciez szukasz odpowiedniej stodoly dla ostatecznego rozwiazania aktualnych kwestii graniczno-migracyjnych. Skup sie wiec na tym jednym celu, ty koscielna kurwo.





            kretynaluka napisała:

            bzdury
            • xiazeluka Re: Przeciez szukasz odpowiedniej stodoly, Kretyn 05.10.21, 09:10
              A macie w Portland jakąś odpowiednią stodołę?
    • qqazz Jaki wyrok? 04.10.21, 21:27
      benek231 napisał:

      > Jeśli Polska narusza wyrok TSUE i wydobywa nielegalnie, dlaczego miałaby dotrzy
      > mać umowy z Republiką Czeską?
      >
      >
      > wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,27646223,fiasko-rozmow-polsko-czeskich-ws-kopalni-turow-praga-nie.html#S.main_topic_2-K.C-B.1-L.1.duzy:undefined
      >
      >
      > I tak oto w oczach Czechow, cala Polska stala niewiarygodna banda klamcow i osz
      > ustow choc, tak naprawde, takie sa jedynie Pisiory.
      >
      >
      >
      >
      >
    • boomerang Re: Trafne pytanie czeskich ekologow :O) 05.10.21, 01:05
      i o taką właśnie negocjację chodzi - twardą. Renegocjowanie co 2 lata ma sens. Szkoda że Czesi tego nie rozumieją.
Pełna wersja