Dodaj do ulubionych

Polacy to narod spedofilowany :O)

05.10.21, 16:20
Terlikowski o ustaleniach francuskiej komisji: Porażające liczby. Taka kwerenda jest nam potrzebna

dbd, IAR
05.10.2021 13:53

- Te liczby są porażające - tak raport dotyczący pedofilii we francuskim Kościele komentuje w Gazeta.pl Tomasz Terlikowski. - Zmierzenie się z tezami tego raportu jest trudnym doświadczeniem, nie tylko dla francuskich katolików - podkreśla. Publicysta przyznaje, że podobne dochodzenie powinno zostać przeprowadzone w Polsce.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27650779,terlikowski-o-ustaleniach-francuskiej-komisji-porazajace-liczby.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&s=BoxNewsImg3

Z artykulu jasno wynika, ze Terlikowski ma podstawy do obaw, ze obraz koscielnej pedofilii w Polsce moze nie roznic sie od francuskiego.

A ja juz 20 lat temu mowilem wam, Najmilsi, ze nie bybym zdziwiony gdyby ten aspekt polskiego kk nie odbiegal od owczesnie przerabianych skandali w katolickich kosciolach USA czy Irlandii. Przypominam o tym gdyz wlasnie od tamtego czasu zapalaliscie do mnie, Najmilsi, niepohamowana nienawiscia. Bo powiedzialem wam prawde liczac, ze was wyzwoli.
Teraz nie jestem juz tak naiwny. Wiem ze takie obludne mendy jak wy, takie skurwysyny, nigdy nie beda w stanie skorzystac z oferty pomocy i wyzwolic sie z glupoty.
Obserwuj wątek
    • institoris2 no dobra debilu oregonski 06.10.21, 03:07
      wyraziles swoja opinie podpierajac sie osadami pana Terlikowskiego, z ktora to opinia sie zgadzam, bo liczby sa rzeczywiscie porazajace, dodajac do tego idiotyczny komentarz (jak zwykle zreszta), ze juz od lat ilustam problem ten podnosiles- gowno prawda, jatrzyles tu bezustannie przeciwko KK, o zjawisku pedofilli w tymze zaczales pisac dopiero wtedy, jak stalo sie to sdandartem lewackich atakow na KK, wiec nierob z siebie proroka, bo intelektualnie do tej roli sie nie nadajesz debilu, innymi slowy za cienki Bolek jestes.
      Skoro juz (w sposob autorytarny) zabierasz glos w tym temacie, to mialbym pare pytan:
      powolujesz sie na pana Terlikowskiego, ktory wypowiada sie odnosnie sytuacji w francuskim KK, wiec dlaczego piszesz tu o irlandzkim, czy tez amerykanskim KK?
      W jaki sposob mamy ekstrapolowac liczby podane we francuskim raprcie na Polske, czy mamy tu posluzyc sie proporcjami ludnosciowymi tych dwoch krai(krajow), czy tez moze liczba wiernych w KK, albo liczba duchownych w tymze?
      - skoro juz powolujesz sie durniu na francuski raport odnosnie pedofilii w francuskim KK, to przyjmuje, ze do tego raportu masz dostep, wiec prosilbym o to bys podal nast. dane: jaki odsetek z tych 300 tys. ofiar odnosi sie do poszczegolnych plci?
      Ja Kretynie 52, jakos tak dziwnie jestem przekonany, ze zdecydowana wiekszosc przypadkow pedofilli w KK ma podloze homoseksualne, wiecej jeszcze, uwazam, ze pedalstwo w KK nalezaloby wypalic ogniem i mieczem, ale brak mi statystycznych danych, by potwierdzic swoje przekonania, wiec nie pozostalo mi nic innego, jak zdac sie na twoja pomoc.
      Tak wiec do dzialania oregonski debilu, nie zwlekaj z odpowiedia na postawione przeze mnie pytania, tym bardziej, ze moze sie z tych odpowiedzi wylonic przyczynek do ciekawej dyskusji.

benek231 napisał:

> Terlikowski o ustaleniach francuskiej komisji: Porażające liczby. Taka kwere
      > nda jest nam potrzebna

>

> - Te liczby są porażające - tak raport dotyczący pedofilii we francuskim Koście
      > le komentuje w Gazeta.pl Tomasz Terlikowski. - Zmierzenie się z tezami tego rap
      > ortu jest trudnym doświadczeniem, nie tylko dla francuskich katolików - podkreś
      > la. Publicysta przyznaje, że podobne dochodzenie powinno zostać przeprowadzone
      > w Polsce.[/b]

> Z artykulu jasno wynika, ze Terlikowski ma podstawy do obaw, ze obraz koscielne
      > j pedofilii w Polsce moze nie roznic sie od francuskiego.
      >
      > A ja juz 20 lat temu mowilem wam, Najmilsi, ze nie bybym zdziwiony gdyby ten as
      > pekt polskiego kk nie odbiegal od owczesnie przerabianych skandali w katolickic
      > h kosciolach USA czy Irlandii. Przypominam o tym gdyz wlasnie od tamtego czasu
      > zapalaliscie do mnie, Najmilsi, niepohamowana nienawiscia. Bo powiedzialem wam
      > prawde liczac, ze was wyzwoli.
      > Teraz nie jestem juz tak naiwny. Wiem ze takie obludne mendy jak wy, takie skur
      > wysyny, nigdy nie beda w stanie skorzystac z oferty pomocy i wyzwolic sie z glu
      > poty.

• benek231 no dobra debilu niemiecki :O) 06.10.21, 08:50
        institoris2 napisał(a):

> Tak wiec do dzialania oregonski debilu, nie zwlekaj z odpowiedia na postawione
        > przeze mnie pytania, tym bardziej, ze moze sie z tych odpowiedzi wylonic przycz
        > ynek do ciekawej dyskusji.

**
        Dyskusji z toba, ty niemiecki debilu? Dyskusji z toba, ty koscielna kurwo? Dyskusji z toba, ty antydemokratyczne gowno?

Ty widze caly w pretensjach jestes, pokrako.
        • institoris2 a kto tu pisal o dyskusji z toba kretynie? 06.10.21, 12:49
          i skad ci w ogole do tego pustego lba przyszla mysl, ze mialbym zamiar dyskutowac z toba?
          Twoja rola zostala jasno wyznaczona, masz dostarczyc danych i tyle.

benek231 napisał:

> Dyskusji z toba, ty niemiecki debilu? Dyskusji z toba, ty koscielna kurwo? Dysk
          > usji z toba, ty antydemokratyczne gowno?
          >
          > Ty widze caly w pretensjach jestes, pokrako.
          >
          >
          >
          >
          >
          • benek231 Ja pisalem o dyskusji twojej ze mna, kretynku :O) 06.10.21, 15:50
            i wyjasnilem dlaczego jest ona niemozliwa, zatem o czym pieprzysz idioto(?)

Niemozliwa jest takze z tego powodu, ze jestes nieuczciwym polemista. Wielokrotnie wykazywalem ci, ze klamiesz czy tez oszukujesz. Na co ty znikales na tydzien lub dwa, po czym zachowywales sie tak jak wczesniej - jak smiec bez wstydu i honoru. Takiemu to moge tylko dac w pysk i wyrzucic za drzwi, wiec nie bajaj o dyskusjach z toba, ty antydemokratyczne gowno.

institoris2 napisał(a):
            • institoris2 Re: Ja pisalem o dyskusji twojej ze mna, kretynku 06.10.21, 22:26
              jedyna rzecz jaka do tej pory udalo ci sie wykazac na tym forum kretynie52, to beznadziejna jalowosc umyslowa.

benek231 napisał:

> i wyjasnilem dlaczego jest ona niemozliwa, zatem o czym pieprzysz idioto(?)
              >
              > Niemozliwa jest takze z tego powodu, ze jestes nieuczciwym polemista. Wielokrot
              > nie wykazywalem ci, ze klamiesz czy tez oszukujesz. Na co ty znikales na tydzie
              > n lub dwa, po czym zachowywales sie tak jak wczesniej - jak smiec bez wstydu i
              > honoru. Takiemu to moge tylko dac w pysk i wyrzucic za drzwi, wiec nie bajaj o
              > dyskusjach z toba, ty antydemokratyczne gowno.
    • qwardian Re: Polacy to narod spedofilowany :O) 06.10.21, 14:02
      Wiesz Krzyś, dlatego wyzwoliliśmy pedalsko-masońskich Polaczken we wrześniu 1939 roku. Dzisiaj Wielka Polska jest na granicy białoruskiej gdzie tropi się i ściga bliskowschodnich zoofilów, ale taka operacja powinna skupić się w Warszawie na ulicy Czerskiej, których lokatorów powinno się wysłać do lasu, albo obozu szkolenia zawodu..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka