Dodaj do ulubionych

Jak tak na was patrze, Najmilsi, a zwlaszcza :O)

06.10.21, 15:43
na Perłe, Olega3, Kretyna, Institorisa to widze bohaterow wsi Taplary. Gdyby polski narod mial skladac sie z samych jednostek podobnych do was to bylaby to monstrualna "Konopielka". Przekonany jestem, ze dzielnie stalibyscie na strazy swego zabagnionego bagna ktorego unikalnosci bronilibyscie jak na konserwatystow i tradycjonalistow przystalo. Dumni i zadowoleni z siebie - smieszni i zalosni dla swiata.
Obserwuj wątek
   • benek231 Jak tak na was patrze, Najmilsi, a zwlaszcza :O) 06.10.21, 17:29
    Sam siebie nominowalem, Kretyn, gdyz jestem czescia tegoz swiata. Patrzy on na was i widzi tak samo jak ja widzialem tych niepismiennych chlopow z filmowych Taplar, na Podlasiu.
    Znajdz to sobie, Kretyn, gdzies na Yutubie. A ogladajac tego Kaziuka z bagien spogladaj czesto w lustro. Z cala pewnoscia zobaczysz te sama czapke-uszanke.

    Te rozne Boomerangi, oraz inne trolle, natomiast, przedstawione sa tam jako ten pierdzacy imbecyl. Z czego wy wszyscy pokladacie sie ze smiechu.    kretynaluka napisała:

    kretynizmy
   • zdrapka33 Re: Jak tak na was patrze, Najmilsi, a zwlaszcza 08.10.21, 23:11
    xiazeluka napisała:
    > O, Kretynie52, gratulacje - jak widać zostałeś rzecznikiem całego świata. Kiedy
    > i od kogo otrzymałeś tę zaszczytną nominację?

    Ja natomiast zastanawiam się jak można- będąc zdrowym na umyśle - czcić przegrane bitwy, bandytów uznawać za bohaterów , pomniki stawiać miernotom, łajdaków nazywać bohaterami a jednocześnie pomniki patriotów obalać ?
    I nazywać się narodowcami? Wypaczać historię ?
      • xiazeluka Re: Jak tak na was patrze, Najmilsi, a zwlaszcza 09.10.21, 19:16
       Jak się zabiera komuś prawo do wypowiedzi na otwartym forum? Jakimś pisemnym zaklęciem, na przykład "Zamknij się wreszcie, Kretynie52"? No to Mła musi Wam wyjaśnić, że taka najprostsza magia nie działa, Kretyn52 zamknąć się nie chce. Z czego z kolei wynika, że przeceniacie Mła (aczkolwiek to miło z Waszej strony).
       Mła objaśni Wam także, że nie Mła posądza go o wypowiadanie się w imieniu świata, lecz Kretyn52 sam się rzecznikiem całego świata mianował. Kupcie sobie teleskop do czytania literek na ekranie, bo większość tekstu Wam umyka.
       Podobnie jest z tłamszeniem każdego - tu także (Mła ponownie dziękuje) Mła przeceniacie, nie da się stłamsić nikogo, kto ma własne poglądy i umie ich bronić. Z definicji. Jeśli jednak ktoś daje się stłamsić, to znak, że nie ma własnego zdania i to, co zapamiętał z telewizji, okazuje się niewystarczające do prowadzenia merytorycznej dyskusji. Ale to nie problem i wina Mła. Mła Wam tylko podpowie, że cytowanie Kretyna52 to obciach, lepiej darujcie sobie takie praktyki. Dlaczego? Dlatego, że Kretyn52 to kretyn.
       • zdrapka33 Re: Jak tak na was patrze, Najmilsi, a zwlaszcza 10.10.21, 15:24
        xiazeluka napisała:
        .....Ale to nie problem i wina Mła. Mła Wam tylko podpowie, że cytowanie Kretyna52 to obciach, lepiej darujcie sobie takie praktyki. Dlaczego? Dlatego, że Kretyn52 to kretyn.

        Bywa przecież, że zgadzamy się ze zdaniem parkowych politykierów. A Benek ?
        Wśród nich wyróżnia się specyficznymi wypowiedziami , ale trafnie przekazuje tu i opiniuje udokumentowane aktualności.
     • zdrapka33 Re: Jak tak na was patrze, Najmilsi, a zwlaszcza 09.10.21, 19:00
      xiazeluka napisała:

      > A konkretnie to o co Wam się rozchodzi, ćwierćinteligencie1?
      >
      Lepiej od benka , tego nie wyrażę : ..." nie sprowadzisz Polski do poziomu swojego zabagnionego grajdolka. Nie masz takiego prawa oraz szans na to, ty antydemokratyczne gowno."
      Poza tym "strzelasz kulą w płot" i " za mało was do pieczenia chleba."

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka