Dodaj do ulubionych

kiedy w 2019 PiS nie wpuszczał Irvinga do RP,...

06.10.21, 17:00
...tow. Kaśniewski z MordoDziuris nie zająlnął się ani słowem. Dzisiaj zbiera podpisy pod petycją za Ziemkiewiczem "w obronie swobody poglądów" i przeciw "traktowaniu Polaków jak ludzi 2. kategorii". Tak się robi z siebie buca, kłamcę i hipokrytę, a właściwie nie robi się, tylko się ujawnia.
Obserwuj wątek
   • piq rozumiem, że fundacja instytut na rzecz... 06.10.21, 19:49
    ...kultury prawnej Mordo Dziuris ma się ujmować tylko za prawami i swobodami w Polsce tych, których uzna za Polaków. Resztę może mieć w dupie. To ciekawy zwrot w Waszej Kacykowskiej Mości postawie, bo niegdyś WKM stawał jak członek honorowy uniesiony honorem w obronie praw Irvinga niewpuszczanego gdzieś tam. Głupi żeście byli w on czas, Wasza Kacykowska Mość, nespa?


    xiazeluka napisała:

    > A to polska instytucja ma się ujmować za cudzoziemcami?
    >
    • xiazeluka Re: rozumiem, że fundacja instytut na rzecz... 06.10.21, 21:18
     Wyłysiały lajkoniku, przeczytaj może najpierw zadania statutowe OI oraz dowiedz się od nich czy udzieliliby Irvingowi pomocy prawnej, gdyby o to ich poprosił. Bo to o OI jest mowa, a nie o Mła.

     Tak przy okazji - Smok nastąpił Waści na odcisk czy to początek geriatrycznych zaburzeń, które dopadły już dawno tutejsze dziadygi czyli Kretyna52, Kserokopiarkę i zakurzonego biurokratę ćwierćinteligenta1?
     • oleg3 Re: rozumiem, że fundacja instytut na rzecz... 07.10.21, 11:07
      xiazeluka napisała:

      > Tak przy okazji - Smok nastąpił Waści na odcisk czy to początek geriatrycznych zaburzeń

      Nie wiem co o tym sądzić. Dlaczego piq ordynarnie atakuje OJ? Nawet jeżeli ma rację w sprawie Irvinga (nie kojarzę opisanej przez piqa sytuacji), to z pewnością OJ trzeba wspierać, a nie zarzucać im lewactwo.
     • piq acha, Ziemkiewicz poprosił OI o pomoc prawną?... 08.10.21, 19:13
      ...tow. Kwaśniewski zorganizował wszak wielce konkretną petycję do tłitera powrzaskując o wolności słowa i swobodzie przekonań. Które ma w dupie, jak to wykazał w wypadku Irvinga, bo wtedy petycji nie składał nawet do tłitera. O Wła jest mowa w kontekście Wła wypocin, gdyż to Wła nie był ongiś jak Kwaśniewski dzisiaj, a dzisiaj jest.


      xiazeluka napisała:
      > Wyłysiały lajkoniku, przeczytaj może najpierw zadania statutowe OI oraz dowiedz
      > się od nich czy udzieliliby Irvingowi pomocy prawnej, gdyby o to ich poprosił.
      > Bo to o OI jest mowa, a nie o Mła
      • xiazeluka Re: acha, Ziemkiewicz poprosił OI o pomoc prawną? 08.10.21, 20:20
       Słuchajcie no, podwawelski krzykaczu, Mła precyzyjnie rozdzielił oba przypadki (które z kolei Wy hałaśliwie uznajecie za jednakowe), zwracając uwagę, że w przypadku Irvinga chodzi o cudzoziemca. Stąd było Mła pytanie: "A to polska instytucja ma się ujmować za cudzoziemcami?" Czy w zadaniach statutowych OI są takie obszary? Najpierw należy rozstrzygnąć te kwestie, a dopiero potem ewentualnie strzykać śliną, popisując się brakiem opanowania i porywczością właściwą raczej przygłupom pokroju Sterczewskiego czy innej Jachiry.

       Stoczyliście się z pozycji przyzwoitych na postępowe i to Mła zarzucacie zmianę poglądów? A może kieruje Wami jakiś osobisty uraz? Mła Wam nadepnął na sandały?
       • piq wyjaśnicie, towarzyszu oficerze polityczny... 09.10.21, 01:02
        ...dla FAq, z jakiej racji i z przyczyny jakich uprawnień (poza byciem samomianowanym oficerem politycznym dla FAq) przydzielacie moim poglądom etykietki etyczne po waszym własnym uważaniu?

        Może także towarzysz politruk Kacyk ujawni stosowne fragmenty statutu OI, skoro tak w nim oblatany i skoro tak się na niego powołuje? I może wskaże, gdzie jest napisane, że nie wolno zająć stanowiska w oczywistej sprawie niewpuszczenia do Polski człowieka z powodu jego poglądów, symetrycznej do sytuacji Ziemkiewicza, w której urządza szopkę z petycją?
        • xiazeluka Re: wyjaśnicie, towarzyszu oficerze polityczny... 09.10.21, 10:58
         Co do etykietek, towarzyszu komisarzu, to Mła radzi przypomnieć sobie, kto zaproponował takową:

         "Wła nie był ongiś jak Kwaśniewski dzisiaj, a dzisiaj jest."

         Po drugie - napadliście z niejasnego powodu na instytucję zasłużoną dla obrony normalności zarzucając jej i jemu bossowi jakieś potworne zbrodnie, po czym okazuje się, że nie macie wiedzy, czy owa agresja ma uzasadnienie merytoryczne. I uważacie, że to wina Mła.

         Coś jest z Wami nie tak, towarzyszu, co Mła odnotowuje z wielką przykrością.
         • piq to mi wystarczy, dziękuję,... 09.10.21, 15:23
          ...skoro towarzysz politruk FAq uznał, że porównanie go do szefa MordoDziuris jest etykietką etyczną i towarzysza politruka FAq stygmatyzuje.


          xiazeluka napisała:

          > Co do etykietek, towarzyszu komisarzu, to Mła radzi przypomnieć sobie, kto zapr
          > oponował takową:
          >
          > "Wła nie był ongiś jak Kwaśniewski dzisiaj, a dzisiaj jest."
          • qwardian Re: to mi wystarczy, dziękuję,... 09.10.21, 16:06
           Nadal jednak pozostaje pytanie bez odpowiedzi, "A to polska instytucja ma się ujmować za cudzoziemcami?". Moim zdaniem tak, na terytorium, świętej, katolickiej Polski. W koniec końców braliśmy w obronę bardziej kontrowersyjnych od niego w przeszłości, albo się mylę, proszę mnie poprawić..
           • kalllka Re: to mi wystarczy, dziękuję,... 10.10.21, 14:57
            Coz, lajkpiq i jego dowcip w temacie OI;
            Skarga Ziemkiewicza na UK, i jej procedowanie przez fundacje krzewiąca kulturę prawna ma tyle wspólnego z zasadnością prawna ile jej boss Kwaśniewski z Aleksandrem.

            Poza tym wiedziona ciekawością kto dałd, zajrzałam na strone OI;
            Niestety w zakładce: o nich,
            oprócz napuszonych deklaracji co bada i dla kogo/ amici curiae!) nie zawiera podstawowych informacji gdzie, kiedy i dlaczego powstali.
            O tym jest tylko w polskiej wiki, do której ze strony OI także nie ma linku. Pewnie dlatego , ze to lewackie sources nie spełnia wymogów wysokiej kultury informacji.
            • oleg3 Re: to mi wystarczy, dziękuję,... 10.10.21, 15:47
             kalllka napisała:


             > Poza tym wiedziona ciekawością kto dałd, zajrzałam na strone OI;
             > Niestety w zakładce: o nich,
             > oprócz napuszonych deklaracji co bada i dla kogo/ amici curiae!) nie zawiera po
             > dstawowych informacji gdzie, kiedy i dlaczego powstali.

             Dziecko we mgle udaje eksperta.


             ordoiuris.pl/sites/default/files/inline-files/Statut%20jednolity_0.pdf
          • piq oni nie są finansowani przez Kreml,... 11.10.21, 17:02
           ...oni tylko pożyczają pieniądze od niektórych rosyjskich oligarchów, jak Dorota Kania od rodziny Marka Dochnala.

           Mało kto się, qrvva, odnosi do kluczowej sprawy: konserwatyzm stał się w ciągu ostatnicj 10 lat instrumentalną bronią Putina w walce z zachodem i każdy przytomny człowiek to widzi. Nasz komisarz polityczny FAq tow. Kacyk nie, bo siedząc w swojej jaskini (platońskiej) razem z innymi kolesiami z FAq się nie zastanowił, nie przeczytał i nie zorientował. MordoDziuris z towarzyszem Kwaśniewskim odżegnuje się od jakichkolwiek związków z takim np. Allanem Carlsonem ze Światowej Rady Rodzin, otwarcie prorosyjskim i dostającym kasę z Rosji, ale organizuje z nim i strukturami, w które jest wplątany, różne iwęty, ba, nawet je współfinansuje. Skoro się odżegnuje, to wątpię, że robi to wszystko nieświadomie.

           Jest to oczywiście ułatwiane przez postempackie działania pseudoelit ws.związanych z rodziną i seksualnością, które - założę się - również mają w szafie finansowanie przez rosyjskie służby. Na tym, qrvva, polega wojna hybrydowa, a taktyka wykorzystania przez rosyjskie służby pojawiających się zasobów jest u nas przećwiczona przez akcję agenta Macierewicza ws. Smoleńska. Towarzyszka Suchanow pisząc dobrze udokumentowane oskarżenie wobec MordoDziuris o finansowanie przez Kreml sama ma z pewnością w szafie trupy, o których pewnie nawet nie wie.

           MordoDziuris jest zapleczem koncepcyjnym tzw. "Solidarnej Polski", kadrowej partii Ziobry uczynionej na wzór bolszewicki, na dzisiaj najbardziej zagrażającej państwu polskiemu struktury politycznej. Wszystkie największe afery międzynarodowe, w których zawsze i systematycznie Polska traciła pozycję, były w ostatnich latach zawsze sprawką Ziobry. Dodam jeszcze jaczejkę MordoDziuris w MSZ, która w istocie wycofała polskie interesy ze wschodu Europy (zwłaszcza z Ukrainy) pod pozorami "godnościowo-wołyńskimi". Coś trzeba jeszcze uzupełnić, czy już wszystko jasne?

           Stała się rzecz dość przerażająca: przychodzi moment, gdy wielu takich jak tow. Kacyk będzie musiało wybrać między polskim państwem i jego interesem a konserwatywną identyfikacją narzucaną instrumentalnie przez Kreml w ramach kolejnej wojny informacyjno-behawioralnej, czyli hybrydowej. Jeśli się nie zorientują, w jakim gównie nieświadomie siedzą.

           Podrzucam fundamentalny tekst Pata Buchanana z 2014 roku, po angielsku, nie mam czasu tłumaczyć:
           townhall.com/columnists/patbuchanan/2014/04/04/whose-side-is-god-on-now-n1818499
           a także tendencyjny wprawdzie, ale merytorycznie cenny:
           www.politico.com/magazine/story/2017/02/how-russia-became-a-leader-of-the-worldwide-christian-right-214755/
           - i ogromnie ciekawy, ale dostępny dopiero po zalogowaniu:
           www.jstor.org/stable/43555061?read-now=1&seq=1#page_scan_tab_contents
           Tu jest bardzo dużo rzeczy, które wyjaśniają, co się obecnie dzieje w Polsce, bo działy się wcześniej w Gruzji. Powiem jedno, jest bardzo niedobrze.
             • benek231 Wazne, ze ty jestes glupszy :O) 11.10.21, 17:45
              piq napisał:

              > ...więc idź z powrotem do zakrystii obciągać wikaremu.

              **
              A co potrzebujesz zrobic sobie przerwe?

              O czym ty cijasz tym razem? Przeciez sam zadeklarowales sie tutaj, ze jestes antydemokratyczne gowno. Razem z Perla i Olegiem3 dolaczyles wowczas do Kretyna. Czy moze to byl taki na niby akt lojalnosci z Kretynem? Tak czy owak byles i jestes antydemokratycznym gownem. Tymczasem demokracja sie sypie, zwiazki z Unia takze, czyli powinienes sie cieszyc a tobie ciagle zle, bo ruska agentura zapuscila w Polsce swoje macki. To juz nie cieszysz sie z sypania sie demokracji oraz zwiazkow Polski z UE? A jak myslisz (jesli potrafisz myslec) kto - oprocz tego zlodziejskiego kosciolka - miesza w Polsce takze przeciwko Unii i demokracji? No i dlaczego dopiero teraz burzysz sie na te ruskie macki skoro wczesniej nie przeszkadzaly ci gdy mieszaly przeciwko UE i demokracji?
              • piq jesteś głupi,... 11.10.21, 17:51
               ...idź obciągnij jeszcze Holywoodowi, skoro z wikarym skończyłeś i masz jeszcze czas, który mógłbyś, nie daj Boże, poświęcić na wpisywanie czegoś na FAq.
               • benek231 Jesteś głupszy,...a w dodatku cijasz :O) 11.10.21, 19:14
                piq napisał:

                > ...idź obciągnij jeszcze Holywoodowi, skoro z wikarym skończyłeś i masz jeszcze
                > czas, który mógłbyś, nie daj Boże, poświęcić na wpisywanie czegoś na FAq.

                **
                Najwyrazniej sadzisz mnie wedlug siebie, a ja - w przeciwienstwie do ciebie - nie mam zadnych kontaktow z Pedofilami, od wielu wielu lat. To twoje podworko, wlacznie z obciaganiem. Fuj!

                Niewatpliwie sadziles, ze mozesz tu sobie wygadywac do slina ci do pyska przyniesie, bo nikt nie bedzie tego pamietal, i nie musisz liczyc sie z konsekwencjami. Ba, caly czas bedziesz traktowany jako ktos powazny i wiarygodny oraz zaslugujacy na szacunek. Nic z tego parobku. Jestes antydemokratycznym gownem oraz mocno niepowaznym pajacem w krakusce.
           • piq swoją drogą pojawia się pytanie,... 11.10.21, 17:21
            ...czy Ziobro ma na Kaczyńskiego takie haki, że ten mu ulega, czy też współdziałają w ramach agentury? Bo realnie pozycja Ziobry nie wynika wyłącznie z arytmetyki sejmowej. Przecież to on dzisiaj dyktuje agendę polityczną strony rządzącej, i to na szkodę pozycji Kaczyńskiego. No i coraz ciekawsza jest kwestia, kim jest Julia Wolfgangowna Wolfgangowa Przyłębska i czy przypadkiem nie jest nową panią Basią, nadzorcą Naszczalnika ze strony służb niepolskich. Być może przepływ poleceń jest w odwrotną stronę, niż się przypuszcza powszechnie.
           • xiazeluka Re: oni nie są finansowani przez Kreml,... 11.10.21, 22:19
            Tak Mła się zastanawiał, czy pojawi się źródło mądrości podwawelskiego straganiarza handlującego przecenionymi plotkami i się doczekał:

            "Towarzyszka Suchanow pisząc dobrze udokumentowane oskarżenie wobec MordoDziuris o finansowanie przez Kreml"

            Mła przeczytał wypracowanie tow. Suchanow w całości, chociaż już po pierwszym akapicie można sobie było spokojnie darować resztę, ale jak widać dla sensatów nawet nie oskarżenia lecz coś na ich kształt wywołują niekontrolowane polucje okołoumysłowe. Kolego piq, metodologia tow. Suchanow jest bardzo elastyczna i dowolna, posługując się nią można każdego oskarżyć o cokolwiek. Metodologia ta polega mniej więcej na takiej sztuczce: "ten znienawidzony przeze mnie X spotkał się potajemnie w mieście Z z tym wstrętnym Y, co uchwyciły kamery miejskiego monitoringu. Oznacza to głęboką, tajną współpracę organizacji X z organizacją, którą wspiera Y". Tłumaczenie na język normalny (aczkolwiek sprawiający problemy krakowskim pieniaczom wyłysiałym na głowie i w jej środku) jest następujące:

            Mecenas X natknął się przypadkiem na ulicy z Y, dawno nie widzianym kolegą ze studiów, Który to Y kiedyś wpłacił parę zetów na konto pewnej organizacji, po czym, wymieniwszy kilka kurtuazyjnych gładkich zdań obaj panowie się rozeszli w swoje strony.

            Ciebie, basisto komunistek, można w ten sam sposób oskarżyć o współpracę ze światową mafią pedofilów mającą siedzibę w piwnicach Watykanu. Żenujące.
            • piq towarzysz komisarz polityczny FAq dał mi... 12.10.21, 01:02
             ...wraz z kmiotem52 należyty odpór, zupełnie jak Gazeta Polska z Gazetą Wyborczą dawały wspólnie niesłusznym warchołom. Odniosłeś się, towarzyszu politruku, tylko do jednego akapitu w obszernej wypowiedzi. Bo jesteś najwyraźniej bezdennie głupi. Narzecze brytyjsko-junajtedstejckie jest dla ciebie czarną magią, jak widzę, bo podane przeze mnie teksty są znacznie ciekawsze niż akapicik z towarzyszką Suchanow i myślałem, że, towarzyszu Kacyk, się do nich jakoś odniesiecie, licząc że pan doktor historii ma trochę więcej mózgu niż kremówka wadowicka, ale się myliłem. Spadaj zatem, tandetny maczo za trzy kopiejki, dopóki nie będziesz miał czegoś ciekawego do powiedzenia.
             • xiazeluka Re: towarzysz komisarz polityczny FAq dał mi... 12.10.21, 07:20
              A oto praktyczne efekty przyswojenia metodologii tow. Suchanow przez podwawelskiego pokrzykiwacza:

              "towarzysz komisarz polityczny FAq dał mi...raz z kmiotem52 należyty odpór"

              Wzorem tow. Suchanow tow. piq wykrył sojusz xiążęco-kretyński, który wspólnie i w porozumieniu ośmielił się skrytykować kompulsywno-fantastyczne opowieści rzeczonego towarzysza.

              Z okoliczności, iż Putin jest - bo jest! - widziany jako tama przegradzający pędzący nurt tęczowych miazmatów nie wynika, że wszelkie zachodnie ruchy zwalczające ów ściek są moskiewską agenturą. Wspólnota interesów, zamierzeń czy celów może być podstawą do życzliwego współdziałania (na tym polega przecież polityka, łysa pało), lecz nie oznacza obowiązkowego składania podpisu pod cyrografem.

              "podane przeze mnie teksty są znacznie ciekawsze niż akapicik z towarzyszką Suchanow"

              Wycofujesz się pospiesznie na z góry upatrzone pozycje, ale tego kompromitującego zwrotu:

              "dobrze udokumentowane oskarżenie "

              nie uda Ci się już wygumkować. Tak samo jak uwielbienia dla marksistowskiego rasistowskiego ruchu czerwonych Murzynów.
              • piq towarzysz politruk FAq po czekistowsku... 12.10.21, 12:43
               ...twórczo układa rzeczywistość. Wasza Kacykowska Mość i kmiot52 z pewnością nie działacie w sojuszu (towarzysz opuścił porównanie ataków GP i GW, bo mu nie pasowało do dyrdymału), ale macie identyczną konstrukcję mentalną. Obydwaj próbujecie przebierać szczękoczułkami w moim kierunku z dwóch stron, każdy z was z pozycji sekciarza. Zatem nie, towarzyszu niedoczekisto z paranoidalnymi urojeniami, nie działacie w sojuszu, ale razem i podobnie. Co też napisałem, tylko towarzysz się swojego konstruktu chwycił jak tonąca mucha wykałaczki przy spuszczaniu wody, bo tylko przez insynuację jest w stanie uratować swoje żałosne wynurzenia.

               Podobnie jak towarzysz uchwycił się motywu Suchanow, bo w pozostałych kwestiach szamotanie się towarzysza politruka jest żałosnym stwarzaniem pozorów. Napisałem, że dobrze udokumentowała swoje tezy i są tam dokumenty, towarzyszu. W ani jednym zdaniu nie powołałem się na to jej opracowanie, choć wy, jako doświadczony forumowy pyskacz, próbujecie z tego jednego zdania zrobić szaniec obronny dla MordoDziuris, "którego rzecznikiem nie jesteście", jak twierdzicie, oraz młot na moje światłe i rozumne wywody. Bo jeśli cokolwiek na temat MordoDziuris napisała Suchanow, to MordoDziuris jest niewinną dzieweczką w kwietnym wianku, przed nią baranek a nad nią motylek. Piękny argument dla każdego bezmózga. Jakże jesteście do siebie podobni, ty i kmiot52.

               Jesteście typowym przykładem tępego lokatora bańki informacyjnej i przyjmujecie do wiadomości tylko to, co wam się podoba, a odrzucacie to, co wam się nie podoba. To, co nazywacie polityką jest zwykłą waszą głupotą, pójście w jednym szeregu z towarzyszem Putinem "przeciwko zepsuciu Zachodu" stawia was dokładnie w takiej sytuacji, jak napisałem: może przyjść moment, gdy będziecie musieli wybrać między interesem Państwa Polskiego a lojalnością wobec swoich towarzyszy z krucjaty antyQWERTY.

               Otwieram ci oczy i powinieneś mi być za to wdzięczny, towarzyszu oficerze polityczny FAq, ale widzę bielmo. Jesteś po prostu głupkiem. Ale też przy okazji kłamliwym gnojkiem, o czym świadczy ten twój "erystyczny" post zawierający wyłącznie insynuacje poza jednym akapicikiem, który mógłby napisać jakiś na przykład paksowiec...:

               > Z okoliczności, iż Putin jest - bo jest! - widziany jako tama przegradzający pędzący nurt tęczowych miazmatów nie wynika, że wszelkie zachodnie ruchy zwalczające ów ściek są moskiewską agenturą. Wspólnota interesów, zamierzeń czy celów może być podstawą do życzliwego współdziałania (na tym polega przecież polityka, łysa pało), lecz nie oznacza obowiązkowego składania podpisu pod cyrografem.<

               ...albo targowiczanin. Albo osobowe źródło informacji. Stoczyłeś się, towarzyszu.
               • xiazeluka Re: towarzysz politruk FAq po czekistowsku... 12.10.21, 13:32
                Pierwszy akapit: ble, ble, ble. Mła nie interesują Wasze frustracje, towarzyszu komisarzu.

                Drugi akapit: powołaliście się na zboczoną komunistkę i jej "dobrze udokumentowane oskarżenie", które jest w istocie śmiechu wartym katalogiem urojeń, nienawiści, dowolnych skojarzeń i przemożną chęcią upichcenia ze żwiru szarlotki. To Wam owa towarzyszka zaimponowała i imponuje, choć z tych jej "dokumentów" nie wynika nic, o co pomawia OI. W dodatku bronicie jej słowami "W ani jednym zdaniu nie powołałem się na to jej opracowanie", co jest zabawne w kontekście zdania poprzedzającego "dobrze udokumentowała swoje tezy i są tam dokumenty". Obraźliwymi wypadami usiłujecie zakamuflować swoje alogiczne wywody. Linki, które wkleiliście do swojego komsomolskiego przemówienia także nie nadają się jako argumenty antyOI, czego nie rozumiecie, bo zawsze woleliście plotki od rzeczowej analizy.

                Trzeci akapit: to już regularna histeria jasnowidza, któremu nigdy przepowiednie się nie spełniły. Putin jest równie dobrą opcją jak Berlin, jako że i IV Rzesza i Rosja mają dokładnie ten sam cel: dominację nad Europą. Odrzucając opcję wschodnią sami pozbawiacie się argumentów oraz podajecie na tacy hitlerowcom, no bo jak chcecie cokolwiek wynegocjować skoro na samym początku gromko oświadczacie: "Bez obawy odstępstwa od myśli narodowej, a z wiarą w posłannictwo IV Rzeszy i z ufnością w stanowczość zmian, które Twoje kanclerskie słowo jako niezmienny zamiar wyrzekło, z głębi naszych serc oświadczamy, że przy Tobie, Wielmożny Herrze, stoimy i stać chcemy." Po takim zagajeniu możecie liczyć co najwyżej na posadę młodszego lokaja, jak dobrze pójdzie. Bo kible przecież ktoś musi czyścić, a zdrajcy, choć do pewnego czasu cenieni, nigdy nie są poważani.

                Zachód gnije w wyniku zwycięskiego marszu marksistów przez instytucje. Degrengolada moralna i ideowa Zachodu jest oczywista, podobnie jak agresja ideologiczna skierowana na kraje wschodu Europy. Pedalstwo to broń do zniszczenia cywilizacji Białego Człowieka i czy to się komuś podoba czy nie taki numer na razie w Rosji nie przejdzie, a zatem Rosja jest naturalnym sojusznikiem w tej wojnie. Co Wy, towarzyszu, wybieracie: interes Państwa Polskiego czy pokorne poddaństwo wobec swoich towarzyszy z krucjaty QWERTYNSDAPKPZR?

                Czwarty akapit: bla, bla, bla. Znowu frustracje a la GW, że lud ośmiela się nie słuchać zdania dobiegającego z salonu. Zdradziliście, towarzyszu, i swoje zaprzaństwo przypisujecie innym.

                A tak przy okazji (bo dawno, dawno temu potrafiliście pisać rzeczowo): załóżmy, że urzekająca Was rzetelnością komunistka Suchanow ma 100% racji. Czy działalność OI jest przez to nieważna, nieskuteczna, błędna, nadająca się tylko na śmietnik? Jak uważacie, towarzyszu komisarzu tęczowy?
                • piq tarzyszu kacyku,... 12.10.21, 15:44
                 > Pierwszy akapit: ble, ble, ble.
                 Samiście, tarzyszu, temat wywołali i po zniszczeniu was usiłujecie to zbagatelizować.

                 > Drugi akapit: powołaliście się na zboczoną komunistkę i jej "dobrze udokumentow
                 > ane oskarżenie", które jest w istocie śmiechu wartym katalogiem urojeń. To W
                 > am owa towarzyszka imponuje, choć z tych jej "dokumentów" nie wy
                 > nika nic, o co pomawia OI. W dodatku bronicie jej słowami "W ani jednym zdaniu
                 > nie powołałem się na to jej opracowanie", co jest zabawne w kontekście zdania p
                 > oprzedzającego "dobrze udokumentowała swoje tezy i są tam dokumenty".
                 Suchanow dobrze udokumentowała swoje wywody. Jako mniemany wyrobnik nauki powinniście doskonale wiedzieć, a nie wiecie, że możecie się nie zgadzać z konkluzjami czyjejś pracy lub w nie wątpić, ale odnotować resercz ze źródłami. Naprawdę piszecie jakieś prace naukowe? I to z historii?

                 > Trzeci akapit: Putin jest równie dobrą opcją jak Berlin, jako że i IV Rzes
                 > za i Rosja mają dokładnie ten sam cel: dominację nad Europą. Odrzucając opcję w
                 > schodnią sami pozbawiacie się argumentów oraz podajecie na tacy hitlerowcom, no
                 > bo jak chcecie cokolwiek wynegocjować skoro na samym początku gromko oświadcza
                 > cie: "Bez obawy odstępstwa od myśli narodowej, a z wiarą w posłannictwo IV Rzes
                 > zy i z ufnością w stanowczość zmian, które Twoje kanclerskie słowo jako niezmie
                 > nny zamiar wyrzekło, z głębi naszych serc oświadczamy, że przy Tobie, Wielmożny
                 > Herrze, stoimy i stać chcemy." Po takim zagajeniu możecie liczyć co najwyżej n
                 > a posadę młodszego lokaja, jak dobrze pójdzie.
                 O, widzę fantastyczną linię chłopców z OI zatrudnionych w MSZ. Realpolitik po matolsku, czyli być w gospodarczych i militarnych związkach z zachodem, a zwłaszcza z Niemcami, ale mówić im "skoczciewyminachujbościeskurwysyny" ale "wyskakujciezkasyfrajerzy" i - jak towarzysz to ujął - pozostawać w stanie "życzliwej współpracy" z Rosją w kwestii, której ta Rosja używa jako broni politycznej. Zwłaszcza w grze o Europę środkową i wschodnią.

                 > Degrengolada moralna i ideowa Zachodu jest oczywista, podobnie jak agresja ideologiczna
                 > skierowana na kraje wschodu Europy. Pedalstwo to broń do zniszczenia cywilizac
                 > ji Białego Człowieka i czy to się komuś podoba czy nie taki numer na razie w Ro
                 > sji nie przejdzie, a zatem Rosja jest naturalnym sojusznikiem w tej wojnie. Co
                 > Wy, towarzyszu, wybieracie: interes Państwa Polskiego czy pokorne poddaństwo wo
                 > bec swoich towarzyszy z krucjaty QWERTYNSDAPKPZR?
                 To bardzo proste. Ja się nie daję złapać, tak jak ćwierćinteligenci w towarzysza rodzaju, na wyznaczenie mi przez postempactwo i towarzysza Władymira pola bitwy. Problem z cymbałami w rodzaju waszej kacykowskiej mości polega na tym, że popełniliście podstawowy błąd każdego miernego umysłowo krzykacza: daliście sobie narzucić warunki starcia przez nieliczne a wrzaskliwe postempackie elity stając się z własnej głupoty orężem towarzysza Wołodi przeciwko cywilizacji zachodniej. Ta wasza bezmózga odpowiedź jest w absolutnie czekistowskim stylu: "Acha, Pan piq ostrzega przed wiązaniem się z naszym kluczowym funflem Putią, to znaczy, że jest sojusznikiem i wyznawcą dżęderQWERTY+". Idziecie dokładnie tam, gdzie prowadzą was postempacy wraz z tawariszczem Putią. Ja w oczywisty sposób będę obstawał za interesem Państwa Polskiego, realistycznym i obiektywnym, na ile będę potrafił ocenić, bo konserwatyzm jest postawą racjonalną, a przeciwko aktualnie modnym drgawkom na bazarze ideologii. Swoją drogą wasz wpisik merytorycznie nie odbiega od poziomu braci Karnowskich. Różnica na ich korzyść jest taka, że oni wiedzą, że pitolą dyrdymały, a wy je wywrzaskujecie na serio.


                 > Czwarty akapit: bla, bla, bla. Znowu frustracje a la GW, że lud ośmiela się nie
                 > słuchać zdania dobiegającego z salonu.
                 Ależ to wy, towarzyszu ćwierćinteligencie, jesteście salonem i chcecie, żeby lud słuchał waszego dyktatu. Tylko tym drugim salonem. Razem z tymi z konkurencji z naprzeciwka, z pierwszego salonu, podrygujecie do tej samej muzyczki, którą wam puszcza didżej. I nie widzicie, jako ćwierćinteligent, że większym problemem jest didżej niż ten inny salon. Grzebiecie się w majtach tak samo jak Wiktoria Beczek, bo tam wyznaczyliście sobie i wy, i ona, posłannictwo. Lud próbujecie tym zająć, ale lud stoi w obliczu zupełnie innych pozamajtkowych problemów, które znajdą kulminację w dużym dupnięciu w przeciągu 5-10 lat, bo dotychczasowy system świata się wyczerpał. Gdyż jesteście durniami. Co wy właściwie macie ludziom i państwu do zaoferowania? Grzebanie w majtach po wieki wieków?

                 > A tak przy okazji (bo dawno, dawno temu potrafiliście pisać rzeczowo): załóżmy,
                 > że urzekająca Was rzetelnością komunistka Suchanow ma 100% racji. Czy działaln
                 > ość OI jest przez to nieważna, nieskuteczna, błędna, nadająca się tylko na śmie
                 > tnik?
                 Heheh, piękna insynuacyjka i usiłowanie zwekslowania tematu na dyskusyjki, którymi się ostatnio wzwodzicie wraz z postempakami. Jeśli Suchanow ma 100% racji, to OI idzie bezpośrednio na pasku rosyjskich służb i odpowiedź jest oczywista. Moim zdaniem z OI może być jak z wami, towarzyszu nadzorco prawdziwej politycznej poprawności na FAq: jesteście głupim i nieświadomym narzędziem z narzuconą tematyką napierdalanki. Macie ją w gruncie rzeczy wspólną z kmiotem52, tylko stoicie po dwóch stronach płotu. Obydwaj jesteście równie śmieszni i równie głupi. Tematyka ta jest idealna dla przeprowadzenia operacji behawioralno-informacyjnej, bo u większości wyłącza rozum i włącza odruchy.

                 Musiałem poskracać wasze wylewy liryczne, bo maszyneria forum nie pozwala zamieszczać całych.
                 • xiazeluka Re: tarzyszu kacyku,... 12.10.21, 21:03
                  W pierwszym akapicie rozpłakaliście się, że jesteście poniewierani z dwóch stron, co przecież wobec światowca nie uchodzi. Mła litościwie pominął te gorszące gulgotanie.

                  Wracając z piaskownicy do rzeczy: tow. Suchanow, feminazistka i komunistka, nie kryje swojej stronniczości, a jedynym powodem ataku na OI jest chęć zaszkodzenia znienawidzonemu przeciwnikowi. Dlaczego stronnicze wynurzenia tego kobietona bierzecie w ogóle pod uwagę jest tajemnicą, choć nie tak zagadkową, jak Wasz atak na zasłużoną instytucję.

                  Załóżmy jednak, że stronniczość nie wpłynęła na ustalenia tow. Suchanow. Popatrzmy na wstęp "udokumentowanych ustaleń":

                  "Jakiś czas temu media społecznościowe obiegła słynna już wypowiedź Marty Lempart, której rozpowszechniania zakazał sąd. Fraza brzmiała „Ordo Iuris to fundamentaliści opłacani przez Kreml”. Pozostawię „fundamentaliści” na boku, bo co do tego nie ma wątpliwości. Walcząca z kobietami i osobami LGBTIQ fundacja Ordo Iuris zawsze stoi za takimi inicjatywami, które ograniczają prawa człowieka. A w Organizacji Narodów Zjednoczonych jest skłonna stać ramię w ramię z reprezentacją Federacji Rosyjskiej, jak i Arabii Saudyjskiej."

                  Jakże naukowy zwrot: "nie ma wątpliwości". Nie ma wątpliwości, że to "fundamentaliści". Fundamentaliści, ponieważ walczą z kobietami i zboczeńcami, ograniczając w ten sposób prawa człowieka. Jest to standardowy zestaw lewackich wyzwisk, a nie dowód na cokolwiek, w dodatku tow. Suchanow przez "prawa człowieka" rozumie prawo do swobodnego ćwiartowania dzieci. Dalej w tekście jest podobnie, mamy wiec do czynienia z marksistowskim monologiem i miotaniem klątw na znienawidzonych przeciwników. Jeśli to jest metodologia naukowa, to Mła gratuluje Wam niezmąconego poczucia humoru.

                  No dobrze, ale może w emocjonalnej diatrybie są jednak rzeczywiście fakty, opierające się oskarżeniom o stronniczość? No to:

                  "Zacznijmy od samego początku, czyli od założycieli Ordo Iuris. Fundację Ordo Iuris założył polski oddział międzynarodowej organizacji TFP [...], której centrala znajduje się w Brazylii.
                  Organizacja TFP często była oskarżana o bycie sektą (werbunek niepełnoletniej młodzieży, pranie mózgu), a także o paramilitarne działania. W wielu okolicznościach okazywała radykalny sprzeciw wobec Watykanu. Jej członkom zarzucano strzelanie do zdjęcia Jana Pawła II (TFP uznawało polskiego papieża za zbyt… liberalnego). Duchowny Juan Fernández Krohn, który w 1982 r. próbował dokonać zamachu na Karola Wojtyłę, w trakcie procesu i w rozmowie ze mną przyznał się do inspiracji ze strony TFP."

                  TFP była oskarżana (plotka nieustalonego autorstwa), jej członkom zarzucano (plotka nieustalonego autorstwa), a jakiś typ wyznał inspirację (konfabulacja niemożliwa do potwierdzenia). Taki jest "początek" - pomówienia i tworzenie groteskowych powiązań. Bardzo to wszystko naukowe.

                  Przy okazji - ów świadek oskarżenia, były duchowny (a nie aktualny - tow. Suchanow kłamie, pd 1985 Krohn nie jest w stanie kapłańskim), został wyrzucony z Bractwa św. Piusa X (a nie TFP) jako osobnik psychicznie chory. Typek ma na koncie nie tylko zamach na JP2, ale i na królów Belgii i Hiszpanii (za co ponownie wylądował w pudle). Czyli dowolne ględzenie wariata to "rzetelnie udokumentowany fakt", który jakże zaimponował lajkonikowi.

                  Dalsze "ustalenia" towarzyszki komunistki są podobnej, "bardzo udokumentowanej" jakości. Wybaczcie, towarzyszu, lecz Mła się nie chce ciągnąć tego bezproduktywnego rozdrabniania "faktów" na cuchnące czynniki pierwsze. Mła wspomni tylko o jednym z centralnych punktów donosu, czyli uczestnictwa w moskiewskiej konferencji, co z racji miejsca brzmi dla tow. Suchanow równie złowrogo co znacząco (tak mniej więcej samo argumentują zwolennicy zamachu w Smoleńsku). To, że do konferencji jednak nie doszło i że była to jedna z bodaj dziewięciu podobnych konferencji, w niczym pracowitej manipulatorce nie przeszkodziło mnożeniu oskarżeń o współorganizowanie, chęć uczestnictwa, chęć uczestnictwa w Moskwie, czyli pod skrzydłami Putina, czyli pod nadzorem KGB, czyli za ruskie pieniądze - tak się tworzy mrożące krew w żyłach "powiązania".

                  Na koniec (Mła pomija Wasze żenujące i nudne przytyki, cieszcie się przegadaniem MWXMości, chwała Wam) krótka, przykładowa lista interwencji OI:

                  - Dziewięcioro dzieci wraca do matki
                  - Sąd przywrócił pełnię praw rodzicom chłopca z zespołem Aspergera
                  - Mariusz Dzierżawski uniewinniony. Sąd po stronie wolności słowa
                  - Ordo Iuris w obronie prawa do krytykowania politycznych aktywistów LGBT
                  - Ordo Iuris w obronie działaczy pro-life. Zwycięstwa w dwóch kolejnych sprawach
                  - Skuteczna interwencja w obronie tradycji i własności prywatnej. Rekonstruktor nie zostanie ukarany
                  - Polski sąd w obronie praw rodziny. Chłopiec z Holandii zostaje w Polsce
                  - Nie będzie nadzoru kuratora za katolickie wychowanie dzieci. Skuteczna interwencja Ordo Iuris
                  - Ordo Iuris interweniuje w sprawie prof. Ewy Budzyńskiej – zażalenie na decyzję Prokuratury
                  - Zarzut dla kierowniczki z IKEI, która zwolniła pracownika z powodu cytowania Biblii

                  Możecie wyjaśnić dlaczego tego typu działalność jest finansowana przez Putina? Jaki ma w tym interes? Opłaca mu się sypać rublami na takie błahostki?
                  • piq chłopcze, jesteś pewien, że odpowiadasz mnie?... 13.10.21, 00:06
                   ...Podyskutuj sobie z towarzyszką Suchanow, ja nie jestem jej pełnomocnikiem ani zwolennikiem, napomknąłem o niej w jednym zdaniu, którego ty uczepiłeś się jak telemarketer citybank handlowy klienta. Napisz do niej, obsobacz, przedstaw swoje pretensje, co mnie do waszych sprawek.

                   Twoją laudację OI prześlij do wglądu tow. Kwaśniewskiemu, żeby na tłiterze ją oznaczył swoim sponsorom i partnerom. Może między wami zaiskrzy jeszcze bardziej i zasponsoruje ci książkę "Heteroseksualizm w regimentach husarii pod Kirchholmem 1605. Ideologia dżęder jako przyczynek do klęski szwedzkich drag-queenów".
                   • xiazeluka Re: chłopcze, jesteś pewien, że odpowiadasz mnie? 13.10.21, 09:25
                    Powołaliście się na komunistkę raz i drugi, podtrzymując opinię, że jest to "dobrze udokumentowane" oskarżenie. Mła bez trudu wykazał, że tak nie jest. No i teraz trudno Wam odwołać lekkomyślną pochwałę, ponieważ stracicie wiarygodność. Stąd ta sprawdzona japońska taktyka "naprzód do tyłu".

                    Tak przy okazji - husaria tworzyła chorągwie i pułki, regimenty były w piechocie .
                    • piq nie powołałem się ani razu,... 13.10.21, 19:01
                     ...cały czas powołujesz się ty, chłopcze. Różnica między tekstem dobrze udokumentowanym (są podane źródła) a zupełnie nieudokumentowanym jest widoczna, gdy porówna się jej tekst o OI z tym tekstem:

                     "Putin jest równie dobrą opcją jak Berlin, jako że i IV Rzesza i Rosja mają dokładnie ten sam cel: dominację nad Europą. Odrzucając opcję wschodnią sami pozbawiacie się argumentów oraz podajecie na tacy hitlerowcom, no bo jak chcecie cokolwiek wynegocjować skoro na samym początku gromko oświadczacie: "Bez obawy odstępstwa od myśli narodowej, a z wiarą w posłannictwo IV Rzeszy i z ufnością w stanowczość zmian, które Twoje kanclerskie słowo jako niezmienny zamiar wyrzekło, z głębi naszych serc oświadczamy, że przy Tobie, Wielmożny Herrze, stoimy i stać chcemy." Po takim zagajeniu możecie liczyć co najwyżej na posadę młodszego lokaja, jak dobrze pójdzie. Bo kible przecież ktoś musi czyścić, a zdrajcy, choć do pewnego czasu cenieni, nigdy nie są poważani."

                     To chyba napisał któryś Karnowski albo jakiś brysio z TVP Info, bo to ten styl.
                     • xiazeluka Re: nie powołałem się ani razu,... 13.10.21, 21:21
                      Wy się powołaliście, dwukrotnie, więc te wykręty są tylko dla głuchych, ślepych i zmarłych.

                      Podanie "źródeł", czyli chaotycznej kolekcji linków, nie dowodzi "udokumentowania" - równie dobrze możesz uznać "Mein Kampf" albo "Krótki kurs historii WKP(b)" za "udokumentowane", bo autorzy powołują się na "źródła".

                      Polityka polega na tym, że nie ma wiecznych wrogów, lecz są wieczne interesy, dlatego nie należy odrzucać żadnej opcji. A tego z pewnością nie napisałby reżimowy propagandysta, jako że oskarżenia Rosji o wszelkie możliwe zbrodnie to standard wytyczony przez "poległego" prezydenta Kaczyńskiego, zatem i ta próba zbudowania analogii jest nieudana.
                      • piq to jest owo dwukrotne powołanie się... 14.10.21, 01:03
                       ...zdaniem Kacyczka? "Jest to oczywiście ułatwiane przez postempackie działania pseudoelit ws.związanych z rodziną i seksualnością, które - założę się - również mają w szafie finansowanie przez rosyjskie służby. Na tym, qrvva, polega wojna hybrydowa, a taktyka wykorzystania przez rosyjskie służby pojawiających się zasobów jest u nas przećwiczona przez akcję agenta Macierewicza ws. Smoleńska. Towarzyszka Suchanow pisząc dobrze udokumentowane oskarżenie wobec MordoDziuris o finansowanie przez Kreml sama ma z pewnością w szafie trupy, o których pewnie nawet nie wie."

                       Towarzyszka Suchanow pisząc swoje oskarżenie odwaliła kawał roboty. Liczba powołań konkretnych dokumentów jest imponująca, gwałcicielka Margota na wszystko stara się znaleźć papier. Możecie się, towarzyszu, zaprzeć i twierdzić że to nic nie znaczące bzdety, ale tak jest. Osobną rzeczą jest, że tekst jest w oczywisty sposób tendencyjny, ale nie oznacza to, że nie jest dobrze udokumentowany, bo jest. Napiszcie do towarzyszki Suchanow i podważcie jej źródła, towarzyszu politruku FAq. Przy okazji zwracam uwagę, że niemal pewne twierdzenie, iż Kreml finansuje pośrednio lub bezpośrednio obydwie strony wzniecanych bójek, znajduje odzwierciedlenie w moim powyższym kawałeczku tekściuszka o Suchanow, w którym jest napisane, że ona też pośrednio lub bezpośrednio dostaje kaskę z Kremla. Bo to klasyka wojen behawioralno-informacyjnych.

                       Co do OI to mnóstwo ludzi o konserwatywnych poglądach, a już zwłaszcza chrześcijan, przygląda się mu z dużą ostrożnością pomnąc zarówno na klasykę działań ochrany/czeki/nkwd/kgb-gru (zakładanie najradykalniejszych organizacji na politycznym rynku), jak i na dalekosiężne skutki tych działań. Oczywiście dla was, twórcy i nadzorcy etalonu konserwatyzmu na FAq i we wszechkosmosie, oni konserwatystami nie są, tylko komuchami.

                       Owszem, trudno nie zgodzić się z tym waszym oklepanym truizmem:
                       > Polityka polega na tym, że nie ma wiecznych wrogów, lecz są wieczne interesy, d
                       > latego nie należy odrzucać żadnej opcji.
                       Kilkanaście lat temu pani Apfelbaum-Sikorska napisała tekst, w którym twierdziła, iż nie jest wykluczone, że polskie wojsko nie pójdzie razem z rosyjskim i natowskim na wschód, przeciwko Chinom. Oczywiście, to nie jest wykluczone. Starcie USA z Chinami nastąpi zapewne przed 2030 rokiem. Ale to wykazuje, że wasze wspólne "konserwatywne" z "postempowymi" Klementynami Suchanow grzebanie sobie nawzajem w majtkach jest jedynym polem starcia z siłami postempu, bo one tylko tu potrafią wyględzić cokolwiek. Reszta problemów świata, który mebluje się na nowo, jakoś umyka waszej uwadze, ku niepomiernemu zadowoleniu autorów kampanii hybrydowych, którzy na akademii w trollrocie koło Chabarowska mają przypinane ordery. Za waszą głupotę.

                       Powiedzcie no mi zatem, towarzyszu bosmanie z konserwatywnej "Aurory", dlaczego podjęliście bitwę z postempem na warunkach przeciwnika i na warunkach Kremla, w wybranym przez niego miejscu i czasie? Z OI na czele jako sztandarem? Pojebało was? Macie pocowidową mgłę mózgową i widzenie tunelowe czy co? Ogromniem ciekaw, co macie na ten temat do wyględzenia.
                       • xiazeluka Re: to jest owo dwukrotne powołanie się... 14.10.21, 11:18
                        Mnogość źródeł i ich jakość rzeczywiście dowodzi pracowitości tow. Suchanow. Tyle, że to orka na ugorze, oto parę przykładów:

                        "Ten łańcuszek niewiele maskuje, co widać doskonale na przykładzie godła obu organizacji.
                        Fragment lwa z godła TFP (po prawej) – to logo Ordo Iuris (po lewej)."

                        Ależ tow. Suchanow ma przenikliwy wzrok! TFP i OI "maskują" swój łańcuszek powiązań odwołując się do tego samego godła. W dodatku to samo godło mają inne zbliżone organizacje w wielu krajach świata. Maskirowka w pełnej krasie.

                        Aby było jeszcze zabawniej - wstrząsające "odkrycia" tow. riserczerki-gwałcicielki po prostu przepisała ze strony Stowarzyszenia im. Piotra Skargi, z zakładki "O nas". Tęgi z niej detektyw, nie każdy jest zdolny do tak pogłębionej analizy. Przy okazji jeszcze jedna kwestia, którą nad którą komunistka rączo przeskakuje, a krakowskiego lajkonika zdaje się nie interesować - a co jest złego w inspirowaniu się TFP? Komunistka sprawę załatwiła pakietem pomówień (w tym powołaniem się na zeznania wariata) o następującej konstrukcji: TFP to złowroga sekta, bo tak TFP widzą jego wrogowie, a skoro TFP to zło, to wszyscy, którzy mają z TFP cokolwiek wspólnego są źli. To jest analiza na poziomie Kretyna52, no ale Wy, towarzyszu, chyba macie większe wymagania? Czy może już nie?

                        I wróćmy teraz do donosu tow. Suchanow: "Ten łańcuszek niewiele maskuje". Rzeczywiście, otwarty, publiczny tekst słabo nadaje się na szyfr, choć komunistka pozuje na femiwersję Szerloka Cholmsa. A zatem - podtrzymujecie swoje żenujące pochwały "Towarzyszka Suchanow pisząc swoje oskarżenie odwaliła kawał roboty. Liczba powołań konkretnych dokumentów jest imponująca"? W tym konkretnym przypadku "dokumenty" to oficjalna strona SPS, ogólnie dostępne motywy graficzne, pomówienia i rozpaczliwa chęć wyważenia drzwi w pozbawionej drzwi futrynie.

                        Tak więc Mła zdemolował wywody feminazistki rozkładając na czynniki tylko jedno zdanie, a bez trudu może to zrobić z kolejnymi. Prawdę pisząc - gdybyście nie byli z jakiegoś nadal tajemniczego powodu zawzięci na OI (bo pretekstem z Irvingiem możecie mydlić oczy swoim podwładnym z krakowskiego oddziału NKWD) - to miałkość, cieniznę i nonsensowność bajeczek komunistki sami byście bez trudu rozpoznali. Oczywiście istnieje możliwość, iż założyliście sobie, że OI jest na licie płac Kremla i bardzo się do tego urojenia przywiązaliście, stąd hitlerowski sposób wojowania "Ani kroku w tył". W takim przypadku macie do wyboru albo powrót do uczciwości albo rezentowaną fanatyczną zajadłość - a na to Mła raczej wpływu nie ma.

                        Jeśli nie kieruje jednak Wami fanatyczna zajadłość, to Mła mimo wszystko grzecznie prosi o wyjawienie powodu nienawiści do OI (ale, na litość boską, bez powoływania się na czerwoną gwałcicielkę). Może Wasze szczere wyznanie uporządkuje materię.
                        • piq nie odpowiadacie na pytania,... 14.10.21, 16:04
                         ...tow. oficerze polityczny FAq, bo są dla was niewygodne. A dyskusję z tow. Suchanow prowadźcie z tow. Suchanow, nie ze mną i grzebcie sobie nawzajem w majtkach wy, mnie to nie interesuje.
                         • xiazeluka Re: buahahaha, widzę że przeszliście na przedszko 14.10.21, 21:59
                          Wybitna dokumentalistka komunistka Suchanow to Wasza idolka, więc nie wypierajcie się jej, bo biedactwo będzie musiała sobie odbić traumę na jakimś młodzieńcu.
                          Mła kilka razy pytał, co Wam się nie podoba w OI, ale jakoś zebrać myśli nie możecie. Stąd u Was w ręku łopatka i kubełek.
                         • piq ooo, widzę, że szkolenia z politborby... 15.10.21, 19:19
                          ...nie poszły u was na marne, towarzyszu oficerze polityczny FAq, szkoda, że skończyliście tylko pierwszy stopień. Przedstawiliście tutaj, towarzyszu, trzy twierdzenia. Udowodnijcie choć dwa, bo na razie są na poziomie waszego wywodu na temat polityki, przy którym poemat liryczny towarzyszki Suchanow przeciw MordoDziuris wygląda na świetnie uzasadniony.

                          xiazeluka napisała:
                          > Wybitna dokumentalistka komunistka Suchanow to Wasza idolka
                          > Mła kilka razy pytał, co Wam się nie podoba w OI, ale jakoś zebrać myśli nie mo
                          > żecie.
                          > Stąd u Was w ręku łopatka i kubełek.
                         • xiazeluka Re: ooo, widzę, że szkolenia z politborby... 15.10.21, 19:54
                          O, już tylko "wygląda". Czyli Mła trafnie rozpoznał rejteradę pod przykryciem zasłony dymnej dygresji.

                          Jeśli chodzi o szkolenia, to Mła nawet nie będzie próbował Was sprawdzać, towarzyszu, po zręczności, z jaką unikacie odpowiedzi na najważniejsze pytanie widać, że ukończyliście wszystkie stopnie i macie dyplom.
                         • xiazeluka Re: ooo, widzę, że szkolenia z politborby... 16.10.21, 01:15
                          A propos: tutaj do pobrania pierwszy numer pisma stworzonego przez OI:

                          start.magazynkontra.pl/

                          Zechcecie, towarzyszu, wskazać, które artykuły zasponsorował Putin i może ocenicie, ile rubli pobiera Warzecha, autor jednego z artykułów?

                          Ta Wasza komunistka Suchanow będzie miała okazję dowieść swoich oskarżeń przed sądem. Na razie sąd nakazał bajkopisarce zamknąć gębę, zobaczymy jaki będzie ciąg dalszy.
                         • piq zatrudniacie jakiegoś ćwierćinteligenta... 18.10.21, 17:15
                          ...do pisania tych bredni, czy sami doskoczyliście już wreszcie do tego poziomu? Widzicie, tarzyszu, ongiś za komuny u mnie w mieścinie Kraków wychodziło pismo "Bez Dekretu", w którym pisało mnóstwo mądrych i uczciwych ludzi. Jego redaktorem naczelnym był Maleszka, a wydawała je Oficyna Literacka kierowana przez Karkoszę, czyli cennego dla bezpieki TW "Monika". Świetne uwiarygodnienie agentury, nieprawdaż, towarzyszu agitpropie?
                         • xiazeluka Re: zatrudniacie jakiegoś ćwierćinteligenta... 18.10.21, 18:17
                          Mła jest przekonany, że bylibyście w stanie napisać post na poziomie Mła, aczkolwiek trochę Wam jeszcze brakuje.

                          Według "Encyklopedii Solidarności" tow. Maleszka współredagował (wraz z Graczykiem, który pewnie Ketmana uwiarygodniał etc.) "Bez Dekretu" dopiero od 1987 roku, wydając 6 z 22 numerów. Czyli przeinaczacie fakty, towarzyszu.

                          Nie to jest jednak najważniejsze. Piszecie, że OL kierował TW "Monika". To przykra wiadomość dla wszystkich, którzy podziemne publikacje OL kupowali, ceniąc ich duże walory merytoryczne, niemniej te publikacje trafiały do naszych rąk! Co tam OL wypuściło na podziemny rynek? Parę przykładów:
                          - utwory m.in. Stanisława Barańczaka, Zbigniewa Herberta (Raport z oblężonego miasta)
                          - Doktor Żywago Pasternaka
                          - Sołżenicyna
                          - Folwark zwierzęcy Orwella

                          Oczywiście był to koszt, który SB musiała ponosić dla uwiarygodnienia swoich tajnych skurwysynów, niemniej jak wyważyć, kto w tych zmaganiach odniósł sukces? Mła do dziś ma w bibliotece kilka dzieł wydanych przez OL i co, ma je teraz oddać do moskiewskiej biblioteki? Spalić, bo w ich wydaniu maczała paluchy bezpieka? Herbert uwiarygodnił agenturę? Czy raczej dotarł z "Raportem..." do tysięcy czytelników, wspierany przez Gintrowskiego, który tomik ubrał w muzykę i rozpowszechniał innymi kanałami?

                          Przychodzi tu na myśl szmonces o Żydzie handlującym pismami antysemickimi...

                          No dobrze, lecz jak powyższe przenieść do współczesnych realiów? Oskarżyć Warzechę o uwiarygodnianie Kremla poprzez zamieszczenie artykułu w wydawnictwie OI? Towarzyszu, Mła posiada wrażenie, że zaplątaliście we własnych pomówieniach i szukacie topora do przecięcia supłów, udając przy tym, że po prostu szydełkujecie. Skąd to wrażenie? Ano stąd, że nietrafione analogie historyczne nijak się mają do podstawowego problemu: dlaczego OI się Wam nie podoba, dlaczego uważacie ich interwencje za zgodne z interesem Moskwy i na czym polega intryga Putina, która jest działaniem na korzyść Polski i Polaków?

                          Wiecie, rzecz bowiem w tym, że takim dowolnym oskarżeniem można oskarżyć każdego o cokolwiek. Na przykład Was o pedofilię.
                         • piq jednak zostałeś ćwierćinteligentem,... 18.10.21, 18:38
                          ...pisząc kupę tekstu (z ogromną przewagą kupy) i tyradami wycelowanymi starannie w płot. Otóż, towarzyszu pacanie, zawartość wydawnicza nie przesądza o tym, kim jest wydawca. Sami twierdzicie odwrotnie w swoim poprzednim wylewie lirycznym wzywając mnie, żebym znalazł w promowanym przez was wydawnictwie na podstawie tekstów argumenty, że OI jest agenturalne - z intencją, żeby udowodnić, że nie jest. Puknijcie się zatem w pusty czerep i nie dyskutujcie sami ze sobą z łaski swojej z wielkim wrzaskiem "amamcie", bo się kompromitujecie.
                         • xiazeluka Re: jednak zostałeś ćwierćinteligentem,... 18.10.21, 20:01
                          "zawartość wydawnicza nie przesądza o tym, kim jest wydawca"

                          Zdaje się, że to właśnie Mła napisał a propos OL, co oznacza, że albo nie umiecie czytać (nieprawdopodobne), albo nie rozumiecie, co czytacie (także), albo po prostu przejęci swoją wielkością nie zawracacie sobie głowy czytaniem tekstów, które nie są Waszego autorstwa.

                          Czyli wracamy do początku: jesteście mitomanem, zmyślaczem i pomawiaczem, w skrócie: kłamczuchem. Wartości poznawczej w Waszych donosach brak, natomiast - aby przykryć miałkość swoich fantastycznych wizji - skupiacie się na wycieczkach osobistych.
                         • piq biedulka księciunio, ofiara wycieczek osobistych, 18.10.21, 21:12
                          ...pokrzywdzone niewiniątko nieznoszące mocnych określeń raniących uszy Wła. Otóż zdaje się że macie demencję, towarzyszu kacyku, gdyż to wy stwierdziliście, że zawartość czasopisma OI świadczy o tym, że to nie jest rosyjska agentura, czy też że nie dostają rosyjskich pieniędzy. Pan piq z wyżyn swojej intelektualnej przewagi wskazał wam przypadek OL i BezDekretu, gdzie wprawdzie pisali przyzwoici i mądrzy ludzie, ale redaktorem był jeden ubek, a wydawcą drugi, co przeczy wprost wspomnianemu szczytowi waszej umiejętności argumentacji o wysokości psiej kupki.

                          A zatem: macie demencję czy jesteście po prostu zdrowym ćwierćinteligentem?


                          xiazeluka napisała:

                          > "zawartość wydawnicza nie przesądza o tym, kim jest wydawca"
                          >
                          > Zdaje się, że to właśnie Mła napisał a propos OL
                         • xiazeluka Re: biedulka księciunio, ofiara wycieczek osobist 18.10.21, 21:51
                          Towarzyszu lejtnancie, robiliście sceny becząc i chlipiąc, że powstała jakaś koalicja xiążęco-kretyńska, która z braku lepszych zajęć uwzięła się na Waszą czekistowską osobę. Mła ma Wasze wycieczki w zbiorniku na nieczystości, zauważył jedynie ten fakt, histerii natomiast dostaliście Wy.

                          Mła byłby także wdzięczny za wskazanie gdzie Mła stwierdził, "że zawartość czasopisma OI świadczy o tym, że to nie jest rosyjska agentura". Żadnego takiego stwierdzenia nie było, było natomiast pytanie do Was, w jaki sposób oceniliście, że to ruska agentura na podstawie treści/autorów/Bóg wie czego.

                          Z okoliczności, że w OL i BD zasiadali ubecy nie wynika, że były to ubeckie pisma, towarzyszu Alogikow. Wynika jedynie to, że ubecja starała się kontrolować i infiltrować określone środowiska, a nie że pisała artykuły.

                          A zatem: macie demencję czy jesteście po prostu zdrowym ćwierćinteligentem?
                         • piq podziwiam, towarzyszu kacyczku,... 20.10.21, 01:59
                          ...waszą umiejętność dyskusji z każdym, tylko nie ze mną. Najpierw dyskutujecie z towarzyszką Suchanow, potem ze sobą samym (co udowodniłem bezspornie w moim nader światłym i ze wszech miar potrzebnym poprzednim poście), ale sobie chyba nie macie już nic więcej do powiedzenia, boście się pokonali w tej dyskusji.

                          Pozwolę sobie wkleić tu linczek do waszego postu, w którym utożsamiacie wydawcę z zawartością pisma, czyli robicie to, o co mnie oskarżacie, gdy ja twierdzę coś dokładnie odwrotnego:
                          forum.gazeta.pl/forum/w,13,172469733,172469733,kiedy_w_2019_PiS_nie_wpuszczal_Irvinga_do_RP_.html?p=172519882
                          Z braku waszych postów, z którymi moglibyście jeszcze popolemizować, podrzucam wam z litości takie oto moje stwierdzenie:

                          Towarzyszka post-tępaczka Maja Staśko kupiła hamburgera w McD i rzuciła go na podłogę. Wprawdzie hamburgery w McD to świństwo i w tym sensie gest tow. Staśko można jakoś zrozumieć, jednak tow. Staśko przedstawiała się jako zwolenniczka poszanowania jedzenia i choćby z tego jednego powodu ten jej gest jest głupi.

                          Możecie teraz napisać do mnie ze 20 postów polemizujących z tow. Mają Staśko i oskarżających mnie, że to moja idolka (na podstawie fragmentu: "Wprawdzie hamburgery w McD to świństwo i w tym sensie gest tow. Staśko można jakoś zrozumieć"). Jeśli oczywiście nie macie nic mądrego do wykonania, w rodzaju posprzątania na biurku, podlania kwiatków albo wyniesienia śmieci (chyba że nawet do tego się nie nadajecie). No to do roboty, podrzuciłem wam łaskawie jeszcze trochę ochłapków, na których możecie chwilę pożerować udając z dumną miną, że dokonujecie tutaj zasłużonej egzekucji Pana piqa za niewłaściwe poglądy na jakieś stowarzyszonko.

                          Będę nadal wiernym czytelnikiem waszych jedynie słusznych profuzji liryczno-geostrategicznych obserwując z ciekawością, jak radzicie sobie leżąc na grzbietowej chitynce i wywijając groźnie w powietrzu szczękoczułkami i odnóżami krocznymi.
                         • xiazeluka Re: podziwiam, towarzyszu kacyczku,... 20.10.21, 10:37
                          Zboczoną komunistkę Suchanow fetowaliście gromko jako wybitną dokumentalistkę, czym skompromitowaliście się samodzielnie z niewielką pomocą Mła. To nie Mła przecież uznał za autorytet w sprawie OI, lecz Wy, towarzyszu. Mła nie ma zamiaru odbierać Wam tego osiągnięcia.

                          Post, który wkleiliście, macie chyba zamiar użyć do swojej eutanazji polemicznej, prawda? Gdzie w nim znaleźliście jakieś "utożsamienie"? Gdzie w nim jest jakieś twierdzenie? A może nadmierny wysiłek intelektualny wywołał skraplanie się z czoła smolistego potu, który zalał Wam oczy i nie zauważyliście znaku zapytania? Widzieliście kiedyś twierdzenie ozdobione "?" na jego końcu?

                          Reszta Waszego tekstu to już jedynie rozpaczliwa próba powrotu do pionu z rozdzierającego szpagatu - ale nie idzie, po brak Wam punktu podparcia. Tkwicie więc w pozycji kurtyzany reklamującej najtańsze usługi w mieście udając, że tak Wam wygodnie, bo cug idzie i chłodzi.

                          Towarzyszu, podsumowując: Wasz napad na OI nie ma żadnych podstaw merytorycznych, żadnego dowodu na kremlowskość OI nie przedstawiliście, a te wszystkie plotki, pomówienia i urojenia, które wydają się Wam faktami, są jedynie plotkami, pomówieniami i urojeniami - w przeciwieństwie do konkretnych, wymiernych, cennych i godnych poparcia inicjatyw OI. Polegliście z kretesem.

                          Towarzysz Stalin, kiedy tylko dowie się o tym fiasku, będzie bardzo niezadowolony.
                         • piq gdybyście się nie upierali przy ćwierćinteligencji 18.10.21, 18:08
                          ...zdatnej do robienia kariery w aparacie polityczno-propagandowym, to byście zauważyli, że już odpowiedziałem na wasze pytanie. Zastanawia mnie tylko, czy wy sam się tak dajecie wpuszczać lewactwu i agenturze z głupoty w grzebanie sobie nawzajem w majtach i bitwy o znalezione tam artefakty, czy wykonujecie jakieś zadanie w tym kierunku?
           • wkkr Re: oni nie są finansowani przez Kreml,... 12.10.21, 06:55
            W przypadku Macierewicza, Kownackiego OL itd związki ze służbami Kremla są az nad to widoczne.
            W przypadku lewactwa niczego nie ma poza twoimi domysłami.
            ==================================================
            Putin nie musi finansowac lewactw, to robi to Zachod.
            • benek231 oni są finansowani przez Kreml,... 12.10.21, 07:56
             wkkr napisał:

             > W przypadku Macierewicza, Kownackiego OL itd związki ze służbami Kremla są az n
             > ad to widoczne.

             **
             Otoz to. Zwiazki poprzez finansowanie to daleko nie to samo co przypadkowe zbieznosci celow. Czyli dzieki OI Kretyn jest ruska agentura.
       • kalllka Re: rozumiem, że fundacja instytut na rzecz... 11.10.21, 11:01
        … właśnie problem jest w tym, ze pospieszyli sie z pomocą. Wciaz mnie dziwi jak i gdzie, zamierzają zbierać podpisy pod petycja /in behalf Ziemkiewicz, uogólniając tym samym jego casus do drugorzędnego traktowania Polaków?
        Na wyspach, wśród tutejszej Polonii?
        I do kogo ta petycja jest skierowana? Do Home Office, trybunału europejskiego??
        Nie bez przyczyny zajrzawszy na stronę OI stwierdziłam, ze jest przestarzała; pełno napuszonych fotek w pr- owskich pozach..zamiast rzeczowych notek -informacji jkiedy i gdzie powstali, skrotow -statutowych celów- niwicesnej technologii świadczącej o ich prawnej kompetencji; bez wątpliwości czy rzeczywiscie zajmowanie sie sprawa taka jak ta Ziemkiewicza, nie podważy ich merytorycznej wiedzy. Poki co cała ta sprawa wyglada jak aferka. Dodatkowo i połączeniu z napuszona erystyka ostatnich wniosków z TK nawet dla tzw „Brexiterow” wyglada jednoznacznie, bez sensu.
       • wkkr Re: rozumiem, że fundacja instytut na rzecz... 12.10.21, 06:48
        xiazeluka napisała:

        > Tego Mła nie wie.
        ========================
        Skoro nie wiesz, to znaczy ze równie dobrze OL samo zaczęło go bronić.
        ========================

        Ale to chyba nic nagannego, jeśli z własnej inicjatywy pospie
        > szyli z pomocą?
        ========================
        Oczywiście ale jeśli OL broni go samo z siebie to równie dobrze mogło bronic Irvinga.
        • xiazeluka Re: rozumiem, że fundacja instytut na rzecz... 12.10.21, 07:24
         "Skoro nie wiesz, to znaczy ze równie dobrze OL samo zaczęło go bronić."

         Tak, to zresztą wersja bardziej prawdopodobna.

         "Oczywiście ale jeśli OL broni go samo z siebie to równie dobrze mogło bronic Irvinga"

         OI skupia się na obronie Polski i Polaków, zatem dlatego od początku Mła dopytuje się, czy OI musi obowiązkowo bronić także cudzoziemców? Zresztą szef OI wyjaśnił w którymś wywiadzie, że nie bronią wszystkich jak leci, lecz tych, którzy ich zdaniem na to zasługują (odpowiadał na pytanie czy OI stanęłoby po stronie pedałów, którym odmówiono jakiejś usługi). Otwartym tekstem, a więc żadnego szalbierstwa w tym nie ma, czego zdaje się nie rozumieć podkrakowski neoubek.
         • wkkr Re: rozumiem, że fundacja instytut na rzecz... 12.10.21, 07:55
          Nie musi ale nie potrzeba specjalnie rozbudowanej wyobraźni by uświadomić sobie, że władze Polski, które potraktowały cudzoziemca w taki a nie inny sposób mogą w przyszłości postąpić tak samo z Polakami. Obrona Irvinga była jak najbardziej w interesie Polski i Polaków.
          Poza tym w twoim wywodzie znalazła się suggestive, że Irving nie zasłużył na obronę no i zrównałeś go z pedałami.
          =============================
          Moim zdaniem tak jak każdy powinien mieć prawo odmówić świadczenia usługi, tak samo każde państwo powinno mieć prawo nie wpuszczać tych których obecności sobie nie życzy.
          PS
          Oczywiście każdy (ludzie i państwa) powinny mieć obowiązek udzielenia pomocy ludziom w potrzebie.
          • xiazeluka Re: rozumiem, że fundacja instytut na rzecz... 12.10.21, 08:28
           Mła nie jest rzecznikiem OI i nie będzie się wymądrzał dlaczego OI nie wzięło w obronę cudzoziemca. Może nie spodobały się im antypolskie sformułowania Irvinga, które ów lekkomyślnie i w sposób niedostatecznie uzasadniony kiedyś złożył. A Wam wszystkim się wydaje, że inni maja obowiązek czynić to, co Wy uznajecie za obowiązkowe.

           Oczywiście prześladowanie Irvinga za poglądy jest skandalem, ale niestety takie jest prawo każdego państwa do wpuszczania/nie wpuszczania na swoje terytorium ludzi po uważaniu. Nawet Ziemkiewicz to podkreślał, więc z tym się zgadzamy. Reakcją na tego typu zachowania powinny być po prostu retorsje - nie wpuściliście Irvinga, my wam nie wpuścimy Ziemkiewicza. Na tym poziomie powinno się tego typu sprawy rozstrzygać, co naturalnie w niczym nie zmienia konstatacji, że represje za poglądy to łajdactwo.
           • wkkr Re: rozumiem, że fundacja instytut na rzecz... 13.10.21, 11:52
            xiazeluka napisała:

            > Mła nie jest rzecznikiem OI i nie będzie się wymądrzał dlaczego OI nie wzięło w
            > obronę cudzoziemca.
            ========================
            No ale to robiłeś właśnie.
            PS
            Czy wszystkie poglądy zasługują na tolerancję?
            Czy poglądy są bytem abstrakcyjnym w żaden sposób nieoddziaływającym na rzeczywistość?
            Czy potencjalne skutki głoszenia poglądów takich a nie innych poglądów nie są wystarczającym powodem do tego by karać za głoszenie takich a nie innych poglądów?
            A jeśli dopuścimy do głoszenia takich a nie innych poglądów, to czy głoszący nie ponosi chociaż części odpowiedzialności?
            • xiazeluka Re: rozumiem, że fundacja instytut na rzecz... 13.10.21, 13:56
             Mła nie wymądrzał się na ten temat, jedynie zaproponował możliwości. Czy są trafne czy nie to inna sprawa, niemniej dowodząca, że Mła rzecznikiem OI nie jest. Czy naprawdę takie błahostki warte są roztrząsania? To jest temat do omówienia?

             Oczywiście, że wszystkie poglądy zasługują na tolerancję. Pogląd to zwerbalizowana myśl. Zakazując posiadania poglądów, zakazujesz myślenia czy raczej chciałbyś wprowadzenia myślozbrodni. Głoszący określone poglądy, np. "Księżyc jest z sera" nie ponosi odpowiedzialności za to, że jakiś smakosz wbije się zębami w księżycowy grunt i sobie je połamie - bo pogląd nie jest dla innych przymusem postępowania.
              • xiazeluka Re: rozumiem, że fundacja instytut na rzecz... 14.10.21, 11:22
               No i co byście zrobili z człowiekiem, który uważa, że pedofilia nie jest zła? Wsadzicie go do więzienia, wariatkowa, zrujnujecie grzywnami, rozstrzelacie? I jeszcze powiedzcie za co - za co chcielibyście takiego osobnika prześladować, jakiejż zbrodni się on dopuścił i w jaki sposób?
               • qwardian Re: za legalizacją pedofilii optowali... 14.10.21, 21:34
                W państwach Trzeciego Świata trzynastolatki w wielodzietnych rodzinach pomagają wychowywać młodszych braciaszków i siostrzyczki, oraz są bardziej dojrzałe niż ponad dwudziestoletnie kobiety z północy. Nie da się urzędowo określić wieku współżycia seksualnego.
               • wkkr Re: za legalizacją pedofilii optowali... 15.10.21, 15:18
                Homo i pedo są nieporównywalne. Homo dotyczy ludzi dorosłych, zdolnych do świadomego wyrażenia zgody. Pedo zaś dotyczy dzieci - osoby z definicji niezdolne do świadomego podejmowania decyzji.
                Dlatego np. w wielu miejscach na świecie czyny pedo są zrównane z gwałtem.
                • piq matkobosko, przeczytałbyś może... 15.10.21, 18:47
                 ...ze zrozumieniem, o co chodzi. Czasopisma tzw. "gejowskie" w USA prowadziły od lat 1980. kampanię na rzecz legalizacji pedofilii. Nie pederatii, abstrakt, tylko pedofilii. Ba, nawet wnioskowały, by rodzice byli zobowiązani do nieutrudniania kontaktów nieletniego z "dorosłym przyjacielem".
                 • wkkr Re: matkobosko, przeczytałbyś może... 19.10.21, 07:40
                  piq napisał:

                  > ...ze zrozumieniem, o co chodzi. Czasopisma tzw. "gejowskie" w USA prowadziły o
                  > d lat 1980. kampanię na rzecz legalizacji pedofilii. Nie pederatii, abstrakt, t
                  > ylko pedofilii. Ba, nawet wnioskowały, by rodzice byli zobowiązani do nieutrudn
                  > iania kontaktów nieletniego z "dorosłym przyjacielem".
                  ==========================================================================
                  No i? Co to, do qrwy, nędzy ma do rzeczy?
                  To ,że ktos w latach 80dziesiatych w piśmie "gejowskim" pisał o legalizacji pedofilii w żaden sposób nie utożsamia pedo z homo!
                  Zamiast czytać gejowskie pisemska z lat 80siąty, sięgnij po poważne i aktualne książki seksuologiczne.
                  Z nich sie dowiesz czym rożni się homo o pedo i dlaczego homo łączy z pedo tyle samo co pedo z hetero.
                  • xiazeluka Re: matkobosko, przeczytałbyś może... 19.10.21, 10:51
                   Mła w wieku nastoletnim był regularnie podrywany przez znacznie starsze cioty. Pełno tego towarzystwa kłębiło się na Centralnym i w okolicach, jako że łatwo tam było o łup: młodociani uciekinierzy z domów, wagarowicze, znudzeni gówniarze nie mający konkretnych zajęć itd. Twierdzicie, że stare pedały napastowały nieletnich bez powodu?

                   Współczesne książki seksuologiczne w dużej mierze pisane są przez pedalstwo, stąd te jakże użyteczne dla nich i właściwe wnioski, z kolei normalni seksuolodzy są zastraszani i zwalczani, zatem do obiegu trafia więcej tych Waszych arcydzieł z "gigantycznym postępem", jawnie wypisującym nonsensy o naturze i konstrukcji człowieka. Następnie ci kanciarze powołują się nawzajem na siebie i tak powstaje "literatura przedmiotu" o dominującej linii. Gender zresztą polega na dokładnie takich samych manipulacjach. Przykładem takiej manipulacji jest naczelne zaklęcie homodyskursu pseudo intelektualnego czyli "homofobia" - rozmyślne kłamstwo pojęciowe nie mające odniesienia do realnego świata, a stosowane z upodobaniem przez światową pedalską milicję w charakterze pałki do okładania niedostatecznie pokornych.
                   • wkkr Re: matkobosko, przeczytałbyś może... 20.10.21, 11:09
                    To ciekawe co napisałeś o podrywaniu na Centralnym, bo widzisz ja i moi w czasach szkolnych i studenckich tam się przesiadaliśmy w drodze do szkoły/uczelni. Wszyscy wiedzieliśmy gdzie się nie pojawiać bo można trafić na pedofilów lub efebofilów.
                    Ty zaś za każdym razem tam trafiałeś.
                    Powiedz mi, po jaką cholere tam się kręciłeś? Co ciebie tak tam ciągnęło?
                    • xiazeluka Re: matkobosko, przeczytałbyś może... 20.10.21, 14:05
                     "Co ciebie tak tam ciągnęło?"

                     Konieczność przesiadki. A co ciągnie normalnych ludzi do centrów komunikacyjnych?

                     "Skoro odrzucasz poważną naukę "bo pewnie pedały napisały", to nie mamy o czym rozmawiać."

                     A kto powiedział, że to "poważna nauka"? Wasze wewnętrzne przekonanie nie stanowi dla Mła żadnego realnego argumentu.
                   • wkkr Re: matkobosko, przeczytałbyś może... 20.10.21, 11:12
                    Jeszcze jedno.
                    Skoro odrzucasz poważną naukę "bo pewnie pedały napisały", to nie mamy o czym rozmawiać. Nie istnieje płaszczyzna na której mogli byśmy się porozumieć.
                    Twoje wewnętrzne przekonanie nie stanowi dla mnie żadnego realnego argumentu.
                 • wkkr Re: matkobosko, przeczytałbyś może... 19.10.21, 07:47
                  Ja w ogóle nie odnosiłem się do twojego postu.
                  ==========
                  Ale teraz się odniosę. Skąd masz pewność że homo byli za legalizacja pedo?
                  masz na poparcie tej tezy jakies badanai socjologiczne?
                  Wyciągasz zbyt daleko idące wnioski z tego że jakiś pedofili opublikował tekst w gejowskim czasopismie.
                  ===============
                  Teraz, e latach 30 XXI wieku nit przy zdrowych zmyslach nie będzie domagał sie legalizacji pedo a to dlatego, ze seksuologia, socjologia, psychologia, psychiatria i prawo poczyniły w ciągu ostatnich 40 lat poczyniły gigantyczne postępy w dziedzinie badania rozwoju człowieka.
  • institoris2 Re: kiedy w 2019 PiS nie wpuszczał Irvinga do RP, 06.10.21, 23:09
   ja osobiscie wspieram Instytut Ordo Iuris ze wzgledu na to co robia, mniej natomiast interesuje mnie, co Instytut, albo pan Kwasniewski osobiscie zaniechal w przeszlosci.
   Argument, ze ktos tam czegos nie zrobil w przeszlosci, albo zrobil niewystarczajaco duzo, uwazam za calkowicie chybiony, to mniej wiecej to samo, jak twierdzenia niektorych kregow zydowskich, ze Polacy nie zrobili wystarczajaco duzo dla ratowania Zydow przed niemieckimi oprawcami.

   piq napisał:

   > ...tow. Kaśniewski z MordoDziuris nie zająlnął się ani słowem. Dzisiaj zbiera p
   > odpisy pod petycją za Ziemkiewiczem "w obronie swobody poglądów" i przeciw "tra
   > ktowaniu Polaków jak ludzi 2. kategorii". Tak się robi z siebie buca, kłamcę i
   > hipokrytę, a właściwie nie robi się, tylko się ujawnia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka