Dodaj do ulubionych

Superman jest biseksualny

12.10.21, 14:12
W najnowszym numerze komiksu zwiąże się z mężczyzną, informuje gazeta.pl .
Obserwuj wątek
        • qwardian Re: przepraszam bardzo, ale nazwa "superman"... 13.10.21, 13:00
          Niesforne dzieci Aqua, jeden wypowiada się z lekceważeniem o Narodowym Robotniku, drugi o Robercie Bąkiewiczu. Godzina 11.11 Jedenastego Listopada na Marszu Niepodległości, nawet jeżeli przyjdzie spać na parkingu w samochodzie, albo ścigać zoofilów po janowskich i parczewskich lasach, chociaż może coś w tym względzie pokręciłem..
            • qwardian Re: tamto to nie jest wątek wojenny,... 15.10.21, 00:21
              Ta sama Klementyna Suchanow, bo jeżeli tak to współczuję XL..

W mieszkaniu nie ma mnie czasem przez cały miesiąc. Jestem drobiazgowo wypytywana, z kim i w jakim celu się spotykam, a gdy spotykam się z kimś nowym, Klementynie powraca bezsenność i informuje mnie o nowych rekordach w połykaniu tabletek nasennych. Czuję się szantażowana (...) Podczas wyjazdów dostaję wiadomości o podtekście romantycznym albo dwuznaczne nocne SMS-y. Stanowczo oponuję, że nie życzę sobie takich wiadomości. (...) Pewnego dnia Klementyna szturmuje drzwi łazienki, w której akurat jestem. Proszę, by chwilę poczekała albo skorzystała z drugiej. Ta rozbawiona uderza w drzwi jeszcze parę razy i udaje złą. Nie bawi mnie to w ogóle, stanowczo oponuję jednak Klementyna wchodzi mimo mojego sprzeciwu i od razu zaczyna się przy mnie rozbierać. Uciekam" – wspomina Michał Sz.
        • pikrat Re: przepraszam bardzo, ale nazwa "superman"... 14.10.21, 08:18
          oleg3 napisał:

> piq napisał:
          >
          > > żebym mu pomógł się oburzyć
          >
          > Panowie, macie już swój wojenny wątek.
          =======================
          Ech tam, wojenny. Za chwilę będą sobie spijać z dzióbków. smile

Tutaj wrzuciłem - bez komentarza - info
          > obrazujące skalę inwazji neomarksizmu na popkulturę. Barbie lesbą, superman bis
          > ex. Dzieci dostają postępackie wzorce.
          ========================
          "Postępackie", cóż za ładunek emocji ...
          Starzy, zindoktrynowani religijnie pierdziele, którzy nie dostrzegają rzeczywistych problemów naszego świata ino się przy gaciach kręcą bo ich to również kręci.

Neomarksizm, cóż za piramidalna bzdura. Okazuje się, że neomarksizm dba o wolność jednostek w odróżnieniu od was, pierdziele. Marksizm, na którym opierała się komuna zwalczał, jak ich hitlerowscy bracia wszelkie formy pedalstwa w wywożeniem na Sybir czy osadzaniem w kacetach włącznie a wy "najmilsi" jesteście pogrobowcami tych skurwysynów.

A tymczasem wartość nabywcza złotówki spada, Rząd wycina lasy by cokolwiek zarobić i wypełnić pustki budżetowe. Niedługo zabraknie lasów na produkcję papieru by dodrukować pieniędzy.

Tak, Olegu, wywołałeś cudowny wątek, zamordysto. Niby niewinnie, o jakiejś bajeczce ale z zamiarem pokazania jaki to z ciebie moralny facet a wyszło jak zwykle.

Wracając jednak do wzorców to wolę te właśnie, które omijają szerokim łukiem kościelną hipokryzję, na której wsteczniacy opierają swoje pragnienie szeroko rozumianego zamordyzmu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka