Dodaj do ulubionych

Lekko nie będzie...

14.10.21, 14:39
Białoruś nie zaprzestaje handlu Arabami i prób przerzutu ich na Zachód, przez granicę Polski i Litwy. Na lotnisku w Mińsku koczują tłumy oczekujące na prowokacyjny przewóz uciekinierów na polską i litewską granicę. Jak widać, w linkowanym video, swoje zbrodnicze przedsięwzięcia nasila. Polsce i UE pozostaje skuteczne przeciwstawienie się żywiołowemu napływowi Arabów (uciekinierom) z terenu Białorusi.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,bialorus-paraliz-lotniska-w-minsku-migranci-spia-na-podlodze.html#s=BoxOpImg4
Polska na granicy polsko-białoruskiej opieszale buduje prymitywne zasieki; władze mówią też o budowie muru. Przecież to będzie zabezpieczenie nieskuteczne, nietrwałe, bardzo drogie i trudne do szybkiego wykonania.
Czy na granicy nie powinno się zamontować szybko kamery + alarmową instalacją elektroniczną i postawić gęste posterunki straży granicznej, złożone z kontyngentów wojskowych państw unijnych ? ?
Nasuwa się też pytanie - dlaczego UE nie podejmuje wzmocnienia ochrony granicy Schengen i presji ekonomicznej na Białoruś , dla wymuszenia zaniechania prowokacji na granicy wschodniej ?

(wpis wynika z mojego zaniepokojenia)
Obserwuj wątek
    • zdrapka33 Re: Lekko nie będzie... 14.10.21, 22:50
      Nim zdążyłem się zorientować Sejm dziś podjął ustawę o budowie zapory granicznej. Wymogi jej są podwyższone.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27691512,sejm-przyjal-projekt-specustawy-ws-zapory-na-polsko-bialoruskiej.html#s=BoxMMtNavm
    • herr7 Re: Lekko nie będzie... 15.10.21, 08:42
      Państwa Zachodu, w tym Polska zorganizowały przewrót w Mińsku w 2020 r. Zdaje się, że nasz kraj w tym względzie był wręcz nadaktywny. I Mińsk się Warszawie zrewanżował. Nie byłoby kryzysu z migrantami, gdyby nie próba obalenia reżimu Łukaszenki. Przy czym, nie był to wcześniej wrogi Polsce reżim. Mamy więc teraz kryzys migracyjny i to w sytuacji i tak trudnej z powodu covidu, inflacji i kryzysu energetycznego w Europie. Ja mimo że nie popieram PIS i PO nie życzyłbym sobie żeby jakieś obce państwo obalało rząd w Warszawie.
      • zdrapka33 Re: Lekko nie będzie... 23.10.21, 10:00
        herr7 napisał: . Ja mimo że nie popieram PIS i PO nie życzyłbym sobie żeby jakieś obce państwo obalało rząd w Warszawie.
        Masz to załatwione. wink Żadne obce państwo nie ma wpływu na rządy w Polsce. Rządzący nie pozwalają nikomu wtrącać się ich do rządów, nawet opozycji i UE.
        Tusk teraz właśnie w TVN24 donosi, że - dostaniemy w br. transzę środków pomocowych wcześniej uzgodnioną.
        Wcześniej usłyszeliśmy od szefowej KE , że Polska musi zlikwidować Izbę Dyscyplinarną i przywrócić wyrzuconych sędziów.

I po co było robić ten prymitywny rzut na demokrację w obszarze wymiaru sprawiedliwości. Przecież UE
        nie odpuści.
          • zdrapka33 Re: Lekko nie będzie... 23.10.21, 10:24
            xiazeluka napisała:

> Towarzyszu biurokrato, parę dekad temu pisałeś to samo, tylko zamiast "UE" było
            > "ZSRR", prawda?
            >
            Piszę tu od 2003 r. Parę dekad temu nie było już zsrs.
            • xiazeluka Re: Lekko nie będzie... 23.10.21, 12:55
              Towarzyszu biurokrato, dekady kolaborowania z komunistami nie wpłynęły pozytywnie na Wasze umiejętności językowe:

parę zob. I kilka.

kilka I «zaimek oznaczający w sposób przybliżony liczbę równą co najmniej dwa i co najwyżej dziesięć»

Tak więc: parę dekad temu pisałeś to samo, tylko zamiast "UE" było "ZSRR", prawda?
            • ur-nammu Re: Lekko nie będzie... 23.10.21, 13:17
              zdrapka33: Parę dekad temu nie było już zsrs.

ZSRR wprawdzie znikł jakiś czas temu jako państwo, ale nadal żyje w umysłach skażonych komunistyczną propagandą, co doskonale widać między innymi w wypowiedziach naiwnych czcicieli gierkowszczyzny, do których wszak sam się zaliczasz. Zjebana mentalność to paskudne dziedzictwo po minionym ustroju.
        • a000000 Re: Lekko nie będzie... 23.10.21, 11:14
          zdrapka33 napisał:

> Wcześniej usłyszeliśmy od szefowej KE , że Polska musi zlikwidować Izbę Dyscypl
          > inarną

to jest do załatwienia, ponoć prace już trwają, gdyż obecna Izba nie spełniła pokładanych w niej nadziei. Jakich - nie pytaj, nie mam pojęcia.

> i przywrócić wyrzuconych sędziów.

no i to jest postulat zaporowy. Rząd nie ma takich uprawnień aby anulować prawomocne orzeczenia sądów. To muszą zrobić sędziowie we własnym zakresie, ale w sposób niezawisły..... gdy naciska Unia - rzecz będzie zawisła. A Unia naciska. I co Czuku proponujesz? Ma rząd złamać zasadę trójpodziału, jak to pani Ursula von der L. postuluje? A gdy rząd się ugnie i złamie, to jak myślisz? kto pierwszy zaryczy?

> Przecież UE nie odpuści.

nie Unia, tylko unijne lewactwo. Które nie mając racji, zawsze rację ma. Jak komuna. Pamiętasz?

Ten ruch lewacko liberalny przypomina komunę właśnie. A ślimak to ryba i basta. Tego lata po ogrodach ryby chodziły.... niemożliwe? a kogo to obchodzi!!!!

• pikrat Re: Lekko nie będzie... 23.10.21, 12:42
            a000000 napisała:

no i to jest postulat zaporowy. Rząd nie ma takich uprawnień aby anulować prawomocne orzeczenia sądów.

Prawomocne przeczenia wydają sądy utworzone zgodnie z prawem. Tymczasem ID takim sądem nie jest. Nie ma zatem przeszków pozapolitycznych by to bezprawie usankcjonować unieważnieniem To samo z Trybunałem Przyłębskiej. Zatem Twoje dalsze rozważania o
            trójpodziale tracą na znaczeniu, no nie?

> nie Unia, tylko unijne lewactwo.

Fuj, jakie nieładne określenie, pełne niezdrowych emocji, na ludzi walczących z odradzającą się komuną Kaczyńskiego, która zawłaszczyła sobie prawo do nazywania się prawicą a z nich taka prawica jak ze mnie biskup. Dodam jeszcze, że to istnienie "unijnego lewactwa" zawdzięczasz pokój podczas którego pławimy się w luksusie. Okazuje się, że ten błogi stan przeszkadza niektórym w imię walki z pedalstwem czy usuwaniem pryszcza zwanego ciążą. Dla tych fanaberii są w stanie rozpalić nowe zarzewie wojny i pochować miliony dorosłych, cieszących się życiem, ludzi.

> Ten ruch lewacko liberalny przypomina komunę właśnie.

W czym przypomina? W tym zapewne, że stawia na praworządność, na wolność słowa w prasie, radiu i tv. Tak to bardzo lewackie... smile

> A ślimak to ryba i basta. Tego lata po ogrodach ryby chodziły.... niemożliwe? a kogo to obchodzi!!!!

Nie podniecaj sie tak tymi bredniami przeciwników Unii sprzed lat. Spodziewałem się, po latach milczenia, że opuściłaś w końcu to złe towarzystwo, w którym się obracałaś. Rozczarowanie. sad

Mogę zwracać się do Ciebie per towarzyszko?
            • a000000 Re: Lekko nie będzie... 23.10.21, 16:06
              pikrat napisał:

> Prawomocne przeczenia wydają sądy utworzone zgodnie z prawem.

?????? czyli co takiego te sądy mają na myśli?

>Tymczasem ID takim sądem nie jest.

ID jest częścią Sądu Najwyższego. I póki tak jest - jego orzeczenia mają moc prawną.

Nie ma zatem przeszków pozapolitycznych by to bezprawie usank
              > cjonować unieważnieniem To samo z Trybunałem Przyłębskiej. Zatem Twoje dalsze r
              > ozważania o
              > trójpodziale tracą na znaczeniu, no nie?

Ano NIE. Przeszkody polityczne to też przeszkody których ignorować ne wolno. To po pierwsze primo. A po drugie primo - zgodnie naszym prawem - dopóki dana ustawa nie zostanie utrącona przez TK, lub znowelizowana - obowiązuje.
              W czym Trybunał Przyłębskiej jest gorszy od Trybunału Rzeplińskiego? Sądzisz, że sędziowie tych trybunałów będą orzekać na zamówienie partyjne czym zniszczą siebie i własną karierę?????

>
              > > nie Unia, tylko unijne lewactwo.
              >
              > Fuj, jakie nieładne określenie,

ale gdy napiszesz "prawactwo" to to określenie jest już piękne, zasadne, i w ogóle....

pełne niezdrowych emocji, na ludzi walczących z
              > odradzającą się komuną Kaczyńskiego, która zawłaszczyła sobie prawo do nazywan
              > ia się prawicą a z nich taka prawica jak ze mnie biskup.

Uważaj abyś nie został biskupem.... to byłby faktycznie cud nad Wisłą!!!

Według tego co widzę, PiS gospodarczo to partia socjalistyczna, urzeczywistniająca zasady sprawiedliwości społecznej, natomiast światopoglądowo to centro-prawica.

> > Ten ruch lewacko liberalny przypomina komunę właśnie.
              >
              > W czym przypomina? W tym zapewne, że stawia na praworządność, na wolność słowa
              > w prasie, radiu i tv. Tak to bardzo lewackie... smile

W czym? pytasz w czym????? Już mówię: w tym, że rację mają wyłącznie liberałowie (komuna), a tych o zdaniu odmiennym należy niszczyć i to wszelkimi sposobami.
              To jest bardzo nietolerancyjne towarzystwo. Praworządność czy wolność słowa jest wówczas gdy rządzą liberałowie, a gdy rządzą inni to mamy łamaną konstytucję i w ogóle armagedon. Tak, to JEST bardzo lewackie.

> Nie podniecaj sie tak tymi bredniami przeciwników Unii sprzed lat.

to nie są brednie!!! chodziło o wpisanie winniczka na listę stworzeń DOTOWANYCH, jak chciała Francja.
              W ten sposób Unia tworzy fikcję która nie istnieje, ale tworzy skutki prawne.
              Tak samo marchewka czy bataty to owoce. Chodzi o kasiorkę mój drogi..... Obok danej fikcyjnej bzdury zawsze tkwi zapisik: na potrzeby danej dyrektywy.... i już trudno się przyczepić.

Spodziewałem
              > się, po latach milczenia, że opuściłaś w końcu to złe towarzystwo, w którym si
              > ę obracałaś. Rozczarowanie.

No to się ciesz, że właśnie powróciłam na "ojczyzny" łono....

> Mogę zwracać się do Ciebie per towarzyszko

zwracaj się jak chcesz, i tak Cię kocham.

• pikrat Re: Lekko nie będzie... 24.10.21, 11:47
                Droga Azerska. Co oni z Tobą zrobili?! Czy ograniczasz się tylko do oglądania TVP? Jesteś mądrą i wykształconą kobietą, zatem pozwól sobie, dopuść oddzielenie polityki od religii bo brniesz w hipokryzję. Pamiętasz pewnie nasze dyskusje na pewnym forum o "celu, który uświęca środki". Miałaś do tego krytyczny stosunek. Wygrywała etyka. A co teraz? Wygrywa hipokryzja. Nawet kiedy milczysz łykając bezkrytycznie kłamstwa Pinokia, kłamstwa Kaczyńskiego, pozorna działania w sprawie nepotyzmu. i wiele innych.
                • a000000 Re: Lekko nie będzie... 24.10.21, 15:55
                  pikrat napisał:

> Droga Azerska. Co oni z Tobą zrobili?!

ONI czyli kto? Film taki był.... ale na filmie Onymi byli kosmici.

>Czy ograniczasz się tylko do oglądania TVP?

Kotku, mam kabel. A w nim wszelkie programy informacyjne. Tak, oglądam wszystkie, a TVN24 nawet z przyjemnością.

> dopuść oddzielenie polityki od religii bo brniesz w hipokryzję.

to jest chyba niemożliwe, gdyż i jedno i drugie przenika naszą rzeczywistość. Polityka oczywiście jest jedną z emanacji ZŁA. Religia , przynajmniej teoretycznie, powinna prowadzić do dobra.
                  W każdym człowieku jest i zło i dobro.... jak to oddzielić? siekierą?

>Pamiętasz pewnie nasze dyskusje n
                  > a pewnym forum o "celu, który uświęca środki". Miałaś do tego krytyczny stosunek.

I mam nadal. Cel wcale nie uświęca. To była paskudna maksyma usprawiedliwiająca zło. Pierwowzór dotyczył polityki....

Ano lekko nie będzie..... ja tu sobie gadu gadu, a tu bułeczki drożdżowe się przypaliły.... olaboga....

buźka.

• a000000 Re: Lekko nie będzie... 24.10.21, 16:06
                  ur-nammu napisał:

> a000000: i tak Cię kocham.
                  >
                  > Oj, współczuję, bo źle ulokowane „uczucia” to często wstęp do nieszczęścia.

nie przewiduję żadnego nieszczęścia bynajmniej. Pikrat to spoko gościu. Znam go od bodajże jego czterech nicków. Czyli prawie 18 lat??? no popatrz, jak ten czas leci....

Ale uważaj, bo i na Ciebie mam oko.... a to z powodu Twojego nicku. Skąd taki? podoba mi się.
                  • ur-nammu Re: Lekko nie będzie... 24.10.21, 19:00
                    a000000: nie przewiduję żadnego nieszczęścia bynajmniej.

He, he, nieszczęść w sprawach uczuciowych zwykle się nie przewiduje – same przychodzą.

a000000: Pikrat to spoko gościu.

W takim razie mamy zdecydowanie odmienne wyobrażenia o tym, jakie cechy wykazuje spoko gościu.

a000000: na Ciebie mam oko.... a to z powodu Twojego nicku. Skąd taki? podoba mi się.

Czysty przypadek. Lubię nietuzinkowe nazwy, a że jestem historykiem, sięgnąłem do spuścizny sumeryjskiej, której nasza cywilizacja tak wiele zawdzięcza, i wybrałem postać zasłużoną dla rozwoju tej kultury.
                  • pikrat Re: Lekko nie będzie... 25.10.21, 13:58
                    a000000 napisała:

> ur-nammu napisał:
                    >
                    > > a000000: i tak Cię kocham.
                    > >
                    > > Oj, współczuję, bo źle ulokowane „uczucia” to często wstęp do nieszczęści
                    > a.
                    >
                    >
                    > nie przewiduję żadnego nieszczęścia bynajmniej. Pikrat to spoko gościu. Znam g
                    > o od bodajże jego czterech nicków. Czyli prawie 18 lat??? no popatrz, jak ten
                    > czas leci....
                    >
                    > Ale uważaj, bo i na Ciebie mam oko.... a to z powodu Twojego nicku. Skąd taki
                    > ? podoba mi się.
                    =======================
                    No i po co piszesz przybłędzie o moich nickach? Deklarujesz miłość (katolicką miłość bliźniego, jak mniemam) a tymczasem nóż w plecy.
                    Moje przyznanie się do przygody z nickami było całkowicie dobrowolne i stanowiło zakończenie pewnego eksperymentu. Żaden z tuzów tutejszego forum nie złapał mnie na gorącym uczynku. Okazałem się wystarczająco inteligentny by zmieniać zarówno styl jak i "charakter pisma" a do załatwienia stare rozrachunki.
                    Najwięcej zabawy dostarczył mi xiazelulka. Twój lubelski ulubieniec podmeldował mnie do admilicji czym się z resztą tu chełpił sam mając na koncie pewnie więcej nicków niż ja.
                    Januszcza wymeldowała cenzura kiedy takim dwóm dziwkom dałem bez ogródek do zrozumienia co myślę o ich rewelacjach z życia w Auschwitz (basen kąpielowy dla Żydów) pozostaje mój aktualny nick, do którego jestem przywiązany i jakiś inny, którego nie pamiętam.

PS. Baw się dobrze. Z Urynowiczem czy bez.
            • benek231 Re: Lekko nie będzie... 23.10.21, 18:28
              pikrat napisał:

Zatem Twoje dalsze rozważania o trójpodziale tracą na znaczeniu, no nie?

**
              No pacz pan jak to antydemokratyczne i antyunijne gowno, czyli Zerowka, przypomnialo sobie o trojpodziale wladzy. I sadowniczej niezaleznosci. Ale juz wolala nie pamietac, ze wielu sedziow zostalo powolanych z naruszeniem tegoz trojpodzialu, na ktory sie ona teraz powoluje. Czyli tak: KRS i wielu sedziow powolanych zostalo niezgodnie z prawem ale odwolac ich nie mozna bo byloby to naruszeniem trojpodzialu wladzy.

Moim zdaniem PE, RE, KE, i TSUE powinny jasno postawic sprawe, ze nie obchodzi ich jak pisiory odkreca to co namieszaly ale ma byc odkrecone. Albo WON.

Obawiam sie jednak, ze instytucje unijne i ich dostojni szefowie raczej postawia na biznes, olewajac wartosci. W konsekwencji pisiory zlikwiduja ID i dostaniecie pierwsa transze kasy z Funduszu Odudowy. Wowczas okaze sie, ze ten nowy system tez jest do dupy, gdyz w daszym ciagu przesunieci prokuratorzy-sedziowie beda scigac niepokornych sedziow, czyli zabawa rozpocznie sie od nowa. Wczesniej jednak pisiory wzmocnia sie dzieki unijnym pieniadom i wygraja wybory. Zabawa w chowanego i gry w ping ponga z Unia beda jednak trwaly nadal, az do kolejnego detego kompromisu i wyciagniecia drugiej transzy kasy, przy czym praworzadnosci jak nie bylo tak nie bedzie, a nowa i zakamuflowana ID znow wymagala bedzie rozmontowania. W miedzyczasie przyjdzie na swiat kolejne pokolenie Polakow i zdazy dorosnac...
          • xiazeluka Re: Lekko nie będzie... 23.10.21, 13:06
            "Ten ruch lewacko liberalny przypomina komunę właśnie."

To już jest komuna. Na Zachodzie nie ma sądów, praworządności, wolności obywatelskich, wolności słowa i wolnej prasy (co widać po łatwości, z jaką wprowadzono faszystowską segregację sanitarną). Nadwiślańscy zdrajcy próbują tę komunę zaimportować z powrotem do Polski, dziennikarz Rafał Woś (piszący kiedyś dla "Trybuny Wybiórczej"), tak obrazuje stan bieżący postępowych mediów:

"...środowisko zaczyna zjadać własny ogon [...] To niechronny proces. Liberalne środowiska chcą wierzyć, że u nich panuje pełen pluralizm. Tyle, że tego pluralizmu od dawna nie ma, wywalili i przeklęli wszystkich inaczej myślących. Oni potrzebują iluzji pluralizmu, więc najmniejsza nawet różnica urasta do kwestii fundamentalnej. [...] dlatego wpadają w histerię i opisują sytuację w najczarniejszych barwach".

Tę histerię można było obserwować podczas tak zwanej debaty w parlamencie jewropiejskim z udziałem Morawieckiego, podczas której lewactwo wypluwało wszystkie swoje uprzedzenia, bezpodstawne zażalenia i agresywne naciski. To był w istocie lincz, a nie debata, zapewne dlatego akwanetowe lewactwo tak się przebiegiem sabatu podnieciło.
            • pikrat Re: Lekko nie będzie... 23.10.21, 13:37
              Goebbels cytaty
              Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.
              Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą.
              Zwykła propaganda ma niewiele wspólnego z obiektywizmem i jeszcze mniej z prawdą.
              Kto nie jest przeciwko nam, ten jest z nami.

====================
              Gratuluję, towarzyszu. Czy twój idol AH trzymałby w rządzie Goebbelsa, gdyby nie był fachowcem?
              W każdym razie, mimo milionów trupów na koncie, ma wciąż naśladowców. Okazuje się, że historia nie tylko zwykłych śmiertelników niczego nie nauczyła, nie nauczyła nawet historyków.
              • ur-nammu Re: Lekko nie będzie... 23.10.21, 14:09
                pikrat: Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.
                Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą.
                Zwykła propaganda ma niewiele wspólnego z obiektywizmem i jeszcze mniej z prawdą.
                Kto nie jest przeciwko nam, ten jest z nami.

Moje gratulacje! Niezamierzenie, lecz całkiem trafnie wyłożyłeś istotę swojego szczepionkowego naziolstwa. Impfung heil!
                • ur-nammu Re: Czy nie wydaje Ci sie, Pikrat, ze :O) 23.10.21, 22:36
                  benek231: ten Uryna zalatuje Kretynem, a Kretyn pachnie moczem?

W polszczyźnie zdanie zaczyna się wielką literą. Ale skąd przygłup twojego pokroju miałby to wiedzieć?

A czym zalatuje Benek? Cuchnie Benito Mussolinim i innymi faszolsko-naziolskimi ekskrementami.

PS: Co to się wyprawia na tym świecie, że najgłośniej w „obronie” demokracji ujada były pezetpeerowski aparatczyk i dwóch nazioli?
                  • benek231 Czy nie wydaje Ci sie, Pikrat, ze :O) 23.10.21, 23:11
                    Wiem Kretyn, ze zapragnales odchamic sie pracujac tu nad stylem, ortografia i dykcja. Ale musisz wiedziec, ze sam siebie nie przeskoczysz, gdyz cham nawet przebrany w piorka jakiegos gogusia i tak chamem pozostanie.

A teraz idz spac, pacanie, bo rano zaspisz na sume, ty antydemokratyczne gowno.

Kretyn ur-nammu napisał:
                    • ur-nammu Re: Czy nie wydaje Ci sie, Pikrat, ze :O) 23.10.21, 23:40
                      zjebenek231: zapragnales odchamic sie pracujac tu nad stylem, ortografia i dykcja.

Ja nie potrzebuję pracować nad stylem i ortografią – to twoje bolączki, niedouczony ciulu.
                      A jeśli chodzi o ‘dykcję’, to z rozbawieniem zauważę, że mocno się kompromitujesz, używając słowa, którego znaczenia nie znasz.

zjebenek231: ty antydemokratyczne gowno.

Luźno nawiążę do skretyniałego klasyka tutejszego forum:
                      Wypierdalaj stąd, ty naziolskie ścierwo!
                • pikrat Re: Czy nie wydaje Ci sie, Pikrat, ze :O) 24.10.21, 11:21
                  benek231 napisał:

> ten Uryna zalatuje Kretynem, a Kretyn pachnie moczem?

=======================
                  Domyślam się, że coś napisał smile Ja już go nie czytam. Jest wyjątkowo irytujący i zajął zaszczytne miejsce wśród moich "przyjaciół". Nie ma ich tam wielu, zaledwie dwóch i to obaj nowi na tym forum.
                  Nie skuszę się by przeczytać a mam silną wolę, Już dziesięć lat nie palę tytoniu...
                  Cenię sobie higienę. Tą psychiczną również smile

PS Błagam, nie pisz tak ostro do Azerskiej. Raz, że jest kobietą, dwa, że jest to jedna z niewielu przeciwniczek (ów) politycznych z którymi można się kulturalnie pokłócić. A jest o co! Oł jes!

> pikrat napisał:
                  >
                  >
                  >
                  >
                  >
      • peace2u Re: Lekko nie będzie... 24.10.21, 14:27
        przepraszam że w tym wątku ale do Igora sie nie wybieram więc jako znawcy Rosji chcę ci zadać pytanie. Pod linkiem jest wypowiedź tragicznie i przedwczesnie zmarłego w 1976 Harolda Rosenthala który był osobistym asystentem nowojorskiego senatora Jacoba Javitsa. Czy możliwe jest że ten stan niewidzialnej władzy w Rosji dalej istnieje? Tym bardziej, że widać kim jest nowy premier Rosji.
        www.henrymakow.com/000334.html
        Rosenthal talks about how a "Jewish" invisible government also controls the U.S.S.R.

"In Russia, there are two distinct governments one visible and the other invisible. The visible is made up of different nationalities, whereas the invisible is composed of AL L JEWS. The powerful Soviet Secret Police takes its orders from the invisible government. There are about six to seven million Communist in Soviet Russia, 50% are Jews and 50% are gentiles, but the gentiles are not trusted. The Communist Jews are united and trust each other, while the others spy on one another. About every five to six years the secret Jewish Board calls for the purge of the party and many are liquidated.

When asked "why"? he said: "Because they begin to understand too much about the Jewish secret government. Russian Communists have a Secret Group Order which consists of Jews only. They rule over everything pertaining to the visible government. It was this powerful organization that was responsible for the secret removal of the centre of Communism to Tel Aviv from where all instructions now originate."

co mniej więcej można tak przetłumaczyć:
        Rosenthal mówi o tym, jak" żydowski " niewidzialny rząd kontroluje również ZSRR.

"W Rosji istnieją dwa odrębne rządy, jeden widzialny, a drugi niewidzialny. Widzialny składa się z różnych narodowości, podczas gdy niewidzialny składa się z samych Żydów. Potężna sowiecka Tajna policja przyjmuje rozkazy od niewidzialnego rządu. Istnieje około sześciu do siedmiu milionów komunistów w Rosji Radzieckiej, 50% to Żydzi, a 50% to poganie, ale poganie nie są zaufani. Komunistyczni Żydzi są zjednoczeni i ufają sobie nawzajem, podczas gdy inni szpiegują się nawzajem. Mniej więcej co pięć do sześciu lat tajny Żydowski Zarząd wzywa do czystki partii, a wiele z pogańskich członków jest likwidowanych.

Na pytanie "dlaczego"? powiedział: "ponieważ zaczynają zbyt wiele rozumieć o żydowskim tajnym rządzie. Rosyjscy komuniści mają Tajny porządek Grupowy, który składa się tylko z Żydów. Rządzą wszystkim, co dotyczy widzialnego rządu. To właśnie ta potężna organizacja była odpowiedzialna za tajne przeniesienie Centrum komunizmu do Tel Awiwu, skąd teraz pochodzą wszystkie instrukcje."
        • zdrapka33 Re: Lekko nie będzie... 24.10.21, 16:47
          peace2u napisał(a):

> przepraszam że w tym wątku ale do Igora sie nie wybieram więc jako znawcy Rosji
          > chcę ci zadać pytanie. [....]

Zachęcam jednak do zabrania głosu na polski temat, w tym wątku. Forum "Rosja i świat" po to chyba jest by zatrzymywali się tam trolle, na do ładowanie swoich "akumulatorów" i na konsultacje.

Przecież to nie wiąże sie z tematem wątku: wink>
          >[...] Na pytanie "dlaczego"? powiedział: "ponieważ zaczynają zbyt wiele rozumieć o żydowskim tajnym rządzie. Rosyjscy komuniści mają Tajny porządek Grupowy, który składa się tylko z Żydów. Rządzą wszystkim, co dotyczy widzialnego rządu. To właśnie ta potężna organizacja była odpowiedzialna za tajne przeniesienie Centrum komunizmu do Tel Awiwu, skąd teraz pochodzą wszystkie instrukcje."

Przecież to nie wiąże sie z tematem wątku: wink>
          • peace2u Re: Lekko nie będzie... 24.10.21, 16:55
            W odróżnieniu od herr7 uważam oskarżanie Polski za działalność Białorusi za skrajną bezzczelność. Dlatego zapytałem dlaczego uważa ze Rosja nie jest częścią zbiorowego Zachodu z siedzibą w Jerozolimie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka