Dodaj do ulubionych

„Purpurowa sieć” w polskim Kościele.

26.10.21, 10:56
Jan Paweł II wiedział o przestępstwach abp Paetza?

Szokujący reportaż TVN24. Marcin Gutowski odkrywa sieć powiązań między polskimi hierarchami, które doprowadziły m.in. do tuszowania przypadków pedofilii w Kościele. W materiale pojawia się nazwisko Jana Pawła II.
W „Czarno na białym” w TVN24 pokazano kolejny reportaż autorstwa Marcina Gutowskiego poświęcony skandalom w polskim Kościele. W „Purpurowej sieci” ujawniono powiązania między kościelnymi hierarchami, które doprowadziły m.in. do licznych przypadków tuszowania pedofilii.

www.wprost.pl/kraj/10528717/purpurowa-siec-w-polskim-kosciele-dziennikarz-tvn24-o-powiazaniach-hierarchow.html
Obserwuj wątek
  • benek231 „Purpurowa sieć” w polskim Kościele. 26.10.21, 16:56
   Mowia, ze kropla drazy skale. W naturze zajmuje to zazwyczaj miliony lat. W Polsce nie bedzie szybciej, bo i skala bardzo twarda.

   Niedawno wpisalem sie pod artykulem, w ktorym postulowano delegalizacje tego Episkopatu. Skomentowalem, iz ten Episkopat zostanie zastapiony nowym Episkopatem, ktory bedzie dokladnie taki sam jak poprzedni.

   Wikul, to jest banda obludnych i klamliwych obwiesi, pasozytujacych na spoleczenstwie, ktore na nich patrzy i czerpie z nich wzorce osobowe, oraz wzorce zachowan. I pozniej taka Tete nie moze sie nadziwic antyhumanitarnym postawom Polakow, ktorzy odwracaja sie plecami od chorego dziecka w trawie, bo to nie jest ich dziecko.
   Tylko na kogo moga wychowac Polaka te koscielne szuje, sukinsyny, klamcy, Pedofile i inni seksualni drapiezcy, oszusci, wydrwigrosze, obludnicy, jak nie na kogos podobnego do nich samych, czyli takze psychopatow najzupelniej pozbawionych zdolnosci empatii i reagowania na niedole drugiego czlowieka. Wystarczy, ze na komende demonstruja udawana troske o drugiego czlowieka. A gdy nikt nie mowi im jak nalezy robic to sami nie wpadna na pomysl by podzielic sie kawalkiem chleba z glodnym. Ci Polacy to dzielo "duszpasterzy" z "purpurowej sieci" ale to dobrze, ze w koncu z "duszpasterzy" zrywana jest maska.

   Czy spodziewales sie moze czegos dobrego po tych katabasach, Wikul? Bo ja - nie.


   wikul napisał:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka