Dodaj do ulubionych

Odkryto u nas największe na świecie złoża ropy

27.10.21, 13:50
Nie wierzycie? Hmm.... ja też nie ale nasz rząd zachowuje się jakby takie odkrycie miało miejsce, mianowicie za mało było płacenia po pół miliona EUR dziennie za niedogadanie się z Czechami tu nowa "niespodzianka":
one million dollars dziennie. Razem półtora. Stać nas? A jakże Ostatecznie papier, nawet specjalny oraz farba drukarska nie są takie drogie a wydrukować można każdą kwotę, której w budżecie brak. A za cóż ten milion? Ano za Izbę Dyscyplinarną, którą w ramach III wojny światowej pozostawiono by pisowskie lizusy dalej harcowały.I tak to...
Obserwuj wątek
      • benek231 Powinny to finansowac pisiory z Konfederastami :O) 27.10.21, 17:02
        z tym, ze pisiory powinny pokrywac 2/3 kary a Konfederasci reszte, poniewaz popieraja ich antyunijne knucia.

Mam nadzieje, Pikrat, ze nie dostaniecie takze kasy z Funduszu Odbudowy. Bo jakos nie po mojej mysli jest finansowanie ustanawiania autokracji przez UE. Na tych klero-faszystowskich bydlakow najlepiej dziala pała. A wasnie jej role odegra wstrzymanie kasy, badz takie jej rozdzielenie by trafila do samorzadow, z pominieciem jaczejki u wladzy centralnej. Przy czym jesli nie byloby gwarancji, ze nie trafi do kamaryli to lepiej byloby wstrzymac cala kase.

Swego czasu Stany zarzadzily restrykcje wobec Polski za wprowadzenie stanu wojennego. Wowczas takze goraco to popieralem, choc zdawalem sobie sprawe z tego, ze i mnie to dotknie. Postawa dzisiejszych patriotow polskich powinna byc identyczna. Pisiory musza zdechnac z glodu.

pikrat napisał:

> One milion euro, of course smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka