Dodaj do ulubionych

Pisiory oczywiscie nie chca Polexitu :O)

28.10.21, 18:20
Na dzien dzisiejszy jedynie KRS wyrzucono z Europejskiej Sieci Rad Sadownictwa. Choc Polska jest tak praworzadna, ze chyba bardziej byc nie moze.


KRS wykluczona z Europejskiej Sieci Rad Sądownictwa. "To nie była łatwa decyzja"

Nowa Krajowa Rada Sądownictwa została w czwartek wykluczona z Europejskiej Sieci Rad Sądownictwa (ENCJ). Decyzja zapadła podczas odbywającego się w Wilnie Nadzwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego. "ENCJ będzie nadal kontynuować współpracę ze wszelkimi zainteresowanymi stronami w celu obrony i przywrócenia niezależności polskiego wymiaru sprawiedliwości tak szybko, jak to możliwe" - czytamy w komunikacie.


wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27744543,krs-wykluczona-z-europejskiej-sieci-rad-sadownictwa-to-nie.html#s=BoxOpMT

Kretyn, wraz z reszta ruskiej agentury, cieszy sie jak dziecko.
Obserwuj wątek
  • zdrapka33 Re: Pisiory oczywiscie nie chca Polexitu :O) 28.10.21, 19:07
   benek231 napisał:
   > Na dzien dzisiejszy jedynie KRS wyrzucono z Europejskiej Sieci Rad Sadownictwa.
   > Choc Polska jest tak praworzadna, ze chyba bardziej byc nie moze.
   > > Kretyn, wraz z reszta ruskiej agentury, cieszy sie jak dziecko.

   > Nowa Krajowa Rada Sądownictwa została w czwartek wykluczona z Europejskiej Sieci Rad Sądownictwa (ENCJ). Decyzja zapadła podczas odbywającego się w Wilnie Nadzwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego. "ENCJ będzie nadal kontynuować współpracę ze wszelkimi zainteresowanymi stronami w celu obrony i przywrócenia niezależności polskiego wymiaru sprawiedliwości tak szybko, jak to możliwe" - czytamy w komunikacie.

   Komentarze do komunikatu , to totalny atak na pisiorów. Wojna hybrydowa trwa. Trolle żerują na polskim
   kryzysie politycznym . Pisowcom otwiera się szerokie pole do propagandy sukcesu. Państwu polskiemu wszystko to bardzo szkodzi.


   • benek231 Pisiory oczywiscie nie chca Polexitu :O) 28.10.21, 20:33
    zdrapka33 napisał:

    Państwu polskiemu wszystko to bardzo szkodzi.

    **
    Oczywiscie, ze szkodzi tyle, ze klero-faszysci maja to gdzies, w mysl maksymy "im gorzej tym lepiej". Pisiory to ruska agentura - nie mam najmniejszych watpliwosci co do tego. Gdyby nie byli to skoncentrowaliby sie na wyprowadzaniu Polski z Unii, gdyz taka robote maja zlecona przez biskupow. Ale oni postanowili pozostac i mieszac, prowadzic rozbijacka robote w Unii. A to juz jest pro-rosyjska dzialalnosc agenturalna, oliczona na maksymalne utrudnienie Unii zycia.
    No coz, zechcieli was przyjac to niech sie teraz mecza i przeklinaja dzien, w ktorym wpdli na ten pomysl.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka