Dodaj do ulubionych

Norwegia. Sąd odmówił ekstradycji do Polski :O)

03.11.21, 07:45
Sąd w Vestfold (Norwegia) zadecydował, ze ekstradycja podejrzanego o przestępstwa narkotykowe 34-latka jest niemożliwa. W orzeczeniu zwrócono uwagę, że nie można mu zagwarantować uczciwego procesu w Polsce ze względu na upolitycznienie sądownictwa.


wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27761028,norwegia.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&s=BoxNewsImg3
Wyglada na to, ze znowu padliscie na kolana, Najmilsi. Tyle, ze teraz bedziecie kleczec w kącie, na grochu.
Czyli od nowa polityka wstydu. No bo kto was rzuca na kolana!? Jakas Norwegia, ktora wydala na swiat Qislinga.
Obserwuj wątek
  • xiazeluka Re: Norwegia. Sąd odmówił ekstradycji do Polski : 03.11.21, 07:59
   Duch Quislinga jest nadal w Norwegii żywy:

   ordoiuris.pl/rodzina-i-malzenstwo/matka-z-trojka-dzieci-pozostana-w-polsce-sad-nie-wyda-norwezki

   Polska udzieliła schronienia nie tylko Norweżce, lecz także małżeństwu z Holandii czy ojcu kilku dzieci ze Śfecji - wszyscy byli prześladowani przez tamtejszych nazikretynów. Ludzie uciekają do Polski szukając normalności, a w drugą stronę kierują się przestępcy.
  • czuk1 Re: Norwegia. Sąd odmówił ekstradycji do Polski : 05.11.21, 13:20
   bek231 pisze: >Wygląda na to, ze znowu padliscie na kolana, Najmilsi. Tyle, ze teraz bedziecie kleczec w kącie, na grochu. Czyli od nowa polityka wstydu. No bo kto was rzuca na kolana!? Jakas Norwegia, ktora wydala na swiat Qislinga.

   Piszesz do dyktatorów ZP ? Przecież oni już główkują jak zrzucić odpowiedzialność za rozwałkę niezależnego wymiaru sprawiedliwości na sądy europejskie. Im wystarczy , że "reforma" (czytaj -autorytana kontrreforma) nie pogorszyła ich notowań przedwyborczych. Nie jest natomiast ważne to , by przywrócona niezależność sędziow polskich. Bo tylko wtedy normalna obsługa polskich obywateli , w sądach europejskich będzie kotynuowana.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka