Dodaj do ulubionych

Stańmy murem za Adamem Michnikiem..

30.11.21, 12:08
Gość jest OK, ocalił Polskę w 1968 roku, wywrócił Okrągły Stół na przełomie XXI wieku, dzisiaj ratuje historyczną Agorę od zapaści. Nie wiem jak kina mają konkurować z wypasionymi Samsungami formatu NEO QLED, ale tłuste koty w zarządzie spółki powinni wiedzieć.

Dziennikarz "Gazety Wyborczej" Wojciech Czuchnowski w oparciu o opinie specjalistów stworzył raport dotyczący nieudanych inwestycji Agory. Tłumaczy w nim, że płacić za nie musiała zwolnieniami redakcja "Gazety Wyborczej". Zarząd twierdzi, że raport nie ma odzwierciedlenia w faktach i zamierza wyciągnąć konsekwencje.

Według informacji, do których dotarł "Press", w raporcie opisane są nieudane inwestycje spółki Agora na łączną kwotę kilkuset milionów złotych, w tym m.in. nietrafny zakup spółek. W raporcie autorzy podkreślają, że za każdym razem za błędy inwestycyjne musiała płacić redakcja "Gazety Wyborczej" zwolnieniami i redukcjami. Raport ma 60 stron.

– Potwierdzam, że napisałem raport o ekonomicznym kontekście konfliktu pomiędzy redakcją "Gazety Wyborczej" a Agorą. Zrobiłem to na własną rękę. Raport został napisany w oparciu o opinie konsultantów gospodarczych, którzy pomagają nam przy tekstach śledczych, i przekazałem go zespołowi, bo uważam, że wszyscy powinni poznać te ustalenia. Nie chcę mówić o szczegółach, bo są to wewnętrzne sprawy – mówi dziennikarz "Gazety Wyborczej" Wojciech Czuchnowski. Jak twierdzi, raport został przez redakcję i kierownictwo bardzo dobrze przyjęty.
Obserwuj wątek
    • kalllka Re: Stańmy murem za Adamem Michnikiem.. 30.11.21, 12:38
      Wielkie aj waj, raport „ów”był gotowy już w 2010 roku.Tyle tylko ze wtedy każdy z (ówczesnych)itikow, kodował i to etosem anonimusow.
      Nie pamietam kiedy naczelny pojechał był do Chin, ale zaraz potem zarejestrowano nadaktywność bakterii- neurolingwistyczny boom i absolutnie nie kontrolowana kooperację redakcji z reklamowymi bugami.
      Ps.
      Czy to nie wtedy, krzys 52 proklamowany został benkiem?
        • kalllka Re: Stańmy murem za Adamem Michnikiem.. 30.11.21, 13:27
          Ja, przeszłam koronę, ze wszystkimi typowymi dla niej objawami- brak smaku, węchu, duszności, miesiąc leżenia bykiem i osłabienie układu nerwowego, juz na początku 2019 roku. wiec wiem na czym polega opracowywanie statystyk- definiowanie problemu.
          Z moich ponad dwuletnich obserwacji wynika ze za spieniężeniem wirusa stoi raczej radziecka predyspozycja do neurolingwistycznego ingerowania w krzywa Gausa.
    • perla_z_roztocza Re: Stańmy murem za Adamem Michnikiem.. 30.11.21, 12:40
      zaraz, zaraz, Michnik i jego klika sprzedali spółkę na giełdzie, zarobili tłuste miliony a spółka w skutek sprzedaży ma nowego właściciela.
      Mimo tego, Michnik i jego klika uważają, że to nieistotne jest, że sprzedali inkasując forsę.
      Twierdzą, że to oni mają moralne prawo rządzić spółką nadal.
      To tak jakbyś kupił auto a sprzedawca mimo zapłaty będzie twierdził, że to on nadal będzie go użytkował właśnie.
      • kalllka Re: Stańmy murem za Adamem Michnikiem.. 30.11.21, 13:14
        prl, chyba, nie rozumie czym jest sprzedaż(!)
        spółki na giełdzie…
        Ta nie jest jednoznaczna ze zmiana marki- /gazety wyborczej /
        A nawet ze zmiana linii redakcyjnej przez uzyskanie pakietu wiekszośwciowego.
        Mojem zdaniem, przez lata zaniedban w relacjach technologia- język- obyczaj, utarł się tylko jeden sposób komunikowania - polaryzacja stanowisk.
        Tego efektem był brak kontroli przepływu/ aktywów/ rozdrobnienie i tragiczny spadek jakości przekładający sie bezpośrednio na brak spójności, nad/ nie- aktywność, we wszystkich częściach spółki- matki.
    • oleg3 Re: Stańmy murem za Adamem Michnikiem.. 30.11.21, 12:59
      B. ciekawe qwardianie. Wojna redakcji GW z zarządem Agory musi cieszyć. Podobno Soros znalazł rozwiązanie. Kupuje rzepę od Hajdarowicza i tam przeniesie ideowców* z GW. Agora musi się samofinansować.

• qwardian Re: Stańmy murem za Adamem Michnikiem.. 30.11.21, 13:34
        Agora dokonała fatalnych transakcji. Pozostawiając jedyną drukarnię w Warszawie zdała się na łaskę Obajtka, żeby prowadzić dystrybucję gazety w formacie ogólnopolskim. Dlaczego miałbym stać po stronie jeszcze większych nieudaczników z Agory. Kilku staruszkom wyszarpnięto dywan, zlikwidowano wytworny klub, gdzie w szklanej kuli mogli funkcjonować jak Lem. Komu to przeszkadzało?
        • kalllka Re: Stańmy murem za Adamem Michnikiem.. 30.11.21, 14:06
          Żeby stać trzeba być stabilnym.
          Gdybym miała określić moje stanowisko/ w tej sprawie/ to byłoby za rehabilitacja na każdym odcinku kręgosłupa moralnego.
          To co obecnie się dzieje w tzw. polskim realu / politycznym- społecznym/ jest efektem braku jakości w wirtualu- Dopuszczeniem niekompetentnych za to z ambicjami, klepaczy danych, za stery IT= linie programowa gazety- wyborczej- Agory.
          Wystarczy spojrzeć na fora testowe gazety- od razu wiedac gdzie doszło do zaniedbań- przecieków itd. itp.. etc.

To ze Agora jako całość dokonała fatalnych transakcji było skutkiem rozbudowanego ego..
          I powiem szczerze, nie sadze ze było to ego o. Michnika, czy kogokolwiek z redaktorów, totalnie ignorujących bezpośredni wpływy kodowania / programowania/ behawiorystki -użytkowej, na media.
          To co oleg / złośliwie niestety/ zauważa jako wojnę agory z redakcja wyborczej, finalizuje się na forach. A z nich dzięki przedsiębiorczym
          klepaczom z peeru Pultuska czy ojca Tor- unia, leci dalej do telewizji i wraca serialami telewizyjnymi =robiona na zamówienie statystyka.
          Jednym słowem, ta wojna to wierzchołek oddolnie układanej, góry lodowej… łatwy akces i ingerencja w system.
          Ta testowa wolnoc tomciu w swoim domciu, aż nadto o tym świadczy.
    • qwardian Re: Stańmy murem za Adamem Michnikiem.. 09.12.21, 22:51
      Cię Florek, właśnie oglądam Michnika w TVP I, który ściska się z Jaruzelskim i całuje go, mówiąc, że go kocha i jest głodny generała (na pytanie małżonki o poczęstunek). Oddajmy obydwu, że wyczyścili wspólnie Polskę w 68 roku od piątej kolumny, ścigając semitów po bagnach, stąd nazwano ich moczarowcami. Niech żyje wolność środków masowego przekazu..
      • kalllka Re: Stańmy murem za Adamem Michnikiem.. 09.12.21, 23:08
        . Całujący się desydenci to dopiero hit na HomePage
        Niedługo do kin wchodzi film o Gierku.
        W spojlerach Edy chodzi jak glory śtory. Nam użytkownikom waty cukrowej na odpustach donoszono o trwałej żony władzy, robionej u Laurenta w Paryżu.
        jak to naprawdę z człowiekiem było,
        dopóki nie pocałujesz, się nie dowiesz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka