Dodaj do ulubionych

Władza chce wiedzieć jak obywatel unika śmierci..

08.12.21, 10:17

Kiedy zbiorą dane, uruchomią aparat przemocy, bo w domu temperatura powinna być jak w zamrażalniku, więc Narodowy Robotnik zlekceważył donos na własną osobę i ukrył fakt że ma ciepło w domu dzięki zdrowym, świętym polskim drzewie, który pali się w moim kominku..

next.gazeta.pl/next/7,151003,27881055,deklaracja-ceeb-93-proc-wlascicieli-nieruchomosci-nie-zglosilo.html
Obserwuj wątek
    • oleg3 O qoorwa 08.12.21, 11:43
      Nie wiedziałem o tym obowiązku.
      Ja zasadniczo korzystam z energii kosmicznej. Tylko dla kamuflażu mam piec gazowy. Dla rozrywki rozpalam grilla czy ognisko. Wtedy konar płonie.
      • qwardian Re: O qoorwa 08.12.21, 12:11
        Wkrótce uruchomię reaktor jądrowy ze starego okrętu sowieckiego, który osobiście wydobyłem z Morza Norweskiego i już jest zainstalowany w piwnicy obok mojej pralni. Muszę zdążyć żeby podłączyć wigilijne lampki choinkowe na całym ogrodzie..
    • institoris2 Re: Władza chce wiedzieć jak obywatel unika śmier 10.12.21, 16:16
      na dzialce w Polsce mam zasadzonych pare tysiecy drzew i gdyby nie to, ze jestem do nich osobiscie przywiazany, i pielegnuje to wszystko w miare mozliwosci, to wzailbym wszystkie wycial i spalil w pizdu, celem udowodnienia ekofaszystom, ze moje osobiste sprawy, nadal sa i pozostana moimi osobistymi.

qwardian napisał:

>
      > Kiedy zbiorą dane, uruchomią aparat przemocy, bo w domu temperatura powinna być
      > jak w zamrażalniku, więc Narodowy Robotnik zlekceważył donos na własną osobę i
      > ukrył fakt że ma ciepło w domu dzięki zdrowym, świętym polskim drzewie, który
      > pali się w moim kominku..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka