Dodaj do ulubionych

O czym marzy Jaroslaw Kaczynski? :O)

20.04.22, 15:58
Polska jak więzienie. O tym marzy Kaczyński


Marek Beylin
15 kwietnia 2022 | 11:57


Kaczyński mówi o Tusku, ale myśli szerzej. Według prezesa do agentury Kremla należą wszyscy przeciwnicy PiS. Chciałby on służb niekrępowanych żadnym prawem. Mógłby wtedy każdego posłać za kratki według własnego widzimisię.

Jarosław Kaczyński pozazdrościł władzy Putinowi i Łukaszence.

Prezes oznajmił, że agentura Putina w Polsce była i pozostaje „bardzo potężna", a głównym człowiekiem Kremla jest Donald Tusk. Agentami są bowiem ci wszyscy – wywodzi Kaczyński w rozmowie z PAP 12 kwietnia – którzy uznali i uznają katastrofę lotniczą w Smoleńsku właśnie za katastrofę, a nie za zbrodnię Putina. Bo negując tezę o zamachu, mówią: „Rosja ma prawo zlikwidować polską elitę, jeżeli jej się tak podoba, a polskie państwo ma nie reagować".

Swej podległości wobec Putina – według Kaczyńskiego – dowiodły również środowiska, które wywołały „nienawiść do człowieka" [czyli Lecha Kaczyńskiego], „reprezentującego w sposób najbardziej właściwy z możliwych polskie interesy". Wywołały nienawiść, czyli prowadziły ze wzajemnością zwykłą walkę polityczną w kampanii wyborczej przed wyborami na prezydenta. A w kampanii tej Lech Kaczyński wyraźnie przegrywał.

Ze słów prezesa wynika więc, że kto w 2010 r. nie chciał Lecha Kaczyńskiego za prezydenta, ten maszerował w zaciągu Putina.

Tak negowanie zamachu, jak i krytyka Lecha Kaczyńskiego – zdaniem prezesa PiS – uderzają „w istotę funkcjonowania suwerenności" Polski. A najbardziej uderzał w nią rząd Tuska. Toteż byłym premierem pilnie powinny zająć się służby.

Kaczyński wydaje zlecenie służbom i zarazem ubolewa: są one „tak skonstruowane, że ręce mają związane bardzo mocno, a według mnie także i nogi". To najważniejsze zdanie w tym wywodzie.

Wszak służby są pod pełną kontrolą Kaczyńskiego i PiS. Przed ich wszechwładzą chronią nas resztki prawa i kruszejąca niezależność sądów. Ale i te coraz słabsze ograniczenia nie podobają się Kaczyńskiemu. Chciałby on służb niekrępowanych żadnym prawem, mających władzę, jak w reżimach Putina i Łukaszenki. Mógłby wtedy każdego posłać za kratki według własnego widzimisię.

I bez złudzeń: Kaczyński mówi o Tusku, ale myśli szerzej. Według prezesa do agentury Kremla należą wszyscy przeciwnicy PiS. Zwłaszcza ci, którzy upominają się o praworządność w Polsce i chcą, by Unia nie odpuściła tej sprawy. Wszystkie te osoby prezes najchętniej przekazałby swoim służbom.

Dlatego dziś najważniejszą instytucją chroniącą Polskę przed wszechwładzą prezesa i PiS jest Unia Europejska. Owszem, mamy społeczeństwo obywatelskie, samorządy, niezależną część sądownictwa, Senat, opozycję parlamentarną, media, rzecznika praw obywatelskich. W tym sensie polska demokracja wciąż się broni przed najazdem Kaczyńskiego. Ale bez siły Unii, zwłaszcza bez mechanizmu „pieniądze za praworządność", który powinni wspierać wszyscy demokratyczni patrioci w Polsce, PiS szybko pożarłby to, co z polskiej demokracji jeszcze zostało. I zbudował reżim putinowsko-łukaszenkowski.

To właśnie ujawnił nam Jarosław Kaczyński w przywołanej rozmowie.


wyborcza.pl/7,75968,28342826,polska-jak-wiezienie-o-tym-marzy-kaczynski.html

Kaczynski usiluje zwalic katastrofe smolenska na Putina tak jak kiedys prekursor Putina probowal zwalic na Niemcow Katyn. Bo wiadomo "gupi to kupi" wiec co szkodzi przypisac Hitlerowi czy Putinowi jeszcze jedna zbrodnie do kolekcji wszystkich nnych(?) Gupi gladko przelknal obarczenie Hitlera odpowiedzialnoscia za zbrodnie katynska gdyz skoro Hitlera stac bylo na ten caly ogrom zbrodni wojny to i z katyniem nie mial problemu. Skoro byl zdolny do Auschwitz-Birkenau i Treblinki to bezsprzecznie byl zdolny wymordowac 20 tys. Polakow w Katyniu. A skoro zdolny byl to z cala pewnoscia wymordowal - rozumuje przecietny chlopek roztropek, ktory nie wpadnie na pomysl by zakwestionowac wciskany mu tok rozumowania.

Podobnie maja sie sprawy ze sprzedawaniem przez Kaczynskiego klamstwa smolenskiego i obciazanie odpowiedzialnoscia Putina. Na zasadzie opisanej powyzej, czyli skoro byl w stanie Putin dopuscic sie zbrodni w Ukrainie to bezsrzecznie, i z zimna krwia, doprowadzil wczesniej do zbrodni pod Smolenskiem. Bo skoro byl w stanie popelnic inne zbrodnie to z cala pewnoscia dopuscil sie i tej. Oto tok rozumowania Polaka-Buraka.

Kaczynskiego powinni zatrudnic w policji sledczej. Mielibyscie porozwiazywane wszystkie zbrodnie a wszyscy winni siedzieliby juz za kratkami
KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow.
Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
Obserwuj wątek
  • hymenos01 O tym jak łgarz podpiera łgarstwem 20.04.22, 21:12
   benek231 napisał:

   > Polska jak więzienie. O tym marzy Kaczyński
   >
   >
   > Marek Beylin
   > 15 kwietnia 2022 | 11:57
   >
   >
   > Kaczyński mówi o Tusku, ale myśli szerzej. Według prezesa do agentury Kremla
   > należą wszyscy przeciwnicy PiS. Chciałby on służb niekrępowanych żadnym prawem
   > . Mógłby wtedy każdego posłać za kratki według własnego widzimisię.


   Kaczyński w wywiadzie dla PAP oczywiście bredzi, ale to nie powód by mu wciskać słowa, których nie wypowiedział. Nazwisko Tuska w całym pytaniu padło raz, w całym zestawie pytań dziennikarza PAP. Brzmiały one po dość długim wywodzie PAP tak: Jaka jest odpowiedzialność polskich władz państwowych z premierem Donaldem Tuskiem na czele, MON-em, odpowiedzialność komisji badającej katastrofę? Czy ta odpowiedzialność powinna być rozszerzona?


   W odpowiedzi Kaczyński w ogóle nie odniósł się do postaci Tuska, a już wciskanie mu chęci stworzenia służb nieskrępowanych żadnym prawem jest najzwyklejszym pomówieniem i łgarstwem. W rzeczywistości Kaczyński ujął to tak:
   to nie jest zakres mojej władzy i moich decyzji. Prokuratura, wbrew temu co opowiadają nasi przeciwnicy, działa w ramach prawa i niezależnie. Oczywiście uważam, że można by szybciej, ale to jest moje zdanie, a ono prokuratury nie obowiązuje.

   Brednie o bombach i zamachu nie mają tu znaczenia.
  • benek231 Cel Kaczynskiego - Tusk za kratkami :O) 21.04.22, 07:34
   Kaczyński w PAP ujawnia swój cel: Tusk za kratkami za Smoleńsk

   Agnieszka Kublik
   13 kwietnia 2022 | 12:40


   Agentura rosyjska - tak Jarosław Kaczyński, prezes PiS i wicepremier ds. bezpieczeństwa - widzi Donalda Tuska i działania jego gabinetu po katastrofie w Smoleńsku z 10 kwietnia 2010 r. Właśnie opowiedział o tym w wywiadzie dla rządowej PAP

   Kaczyński udzielił PAP - agencji podporządkowanej władzy - wywiadu o tragedii sprzed 12 lat. To kolejna rozmowa prezesa PiS w tej sprawie.

   Wicepremier ds. bezpieczeństwa spotyka się tylko z mediami, które kontroluje. Wszędzie powtarza o mocnych dowodach na zamach w Smoleńsku, nikt go nie kontruje faktami zaprzeczającymi wybuchowi. Można mówić wręcz o smoleńskiej ofensywie medialnej.

   10 kwietnia, po kolejnej miesięcznicy, w wystąpieniu w Warszawie Kaczyński obiecał swoim wyznawcom, że o katastrofie będzie głośno przez tygodnie, a nawet miesiące. Dzień później Antoni Macierewicz przedstawił raport podkomisji smoleńskiej o rzekomych dowodach na wybuchy w Tu-154, którym leciał prezydent Lech Kaczyński i 95 innych osób. Zamiast dowodów Macierewicz odgrzewał stare kotlety o tym, że tupolew nigdy nie uderzył w brzozę, co spowodowało oderwanie części lewego skrzydła, ale wcześniej wybuchła bomba podłożona przez Rosjan.

   Kaczyński: Jak to udowodnić procesowo?
   I w tym wywiadzie dla PAP prezes PiS powtarza, że „w sensie faktu, że był zamach i że to była przyczyna katastrofy i śmierci 96 osób, w tym prezydenta Polski, a dla mnie brata bliźniaka, nie mam żadnych wątpliwości".

   I tu jest mowa o Donaldzie Tusku, który w 2010 r. był premierem. Ale tym razem padają bardzo mocne oskarżenia i zapowiedź śledztwa prokuratorskiego i służb specjalnych. Bo co do "odpowiedzialności politycznej, moralnej, to tutaj nie ma żadnych wątpliwości" - podkreśla Kaczyński.

   Prezes PiS przyznaje, że są wątpliwości, jak to udowodnić procesowo. - Do ustalenia na poziomie procesowym jest jeszcze tylko to, kto za to odpowiada. Możemy powiedzieć: "Przecież to musiało być zrobione na życzenie Kremla, na polecenie Putina", ale między takim twierdzeniem a dowodem procesowym jest różnica. Tutaj jest jeszcze praca do wykonania - zapowiada Kaczyński.

   Kaczyński sugeruje: działania Tuska to rosyjska agentura
   W wywiadzie dla PAP prezes PiS tak widzi odpowiedzialność Tuska: - To, że nasi przeciwnicy z tamtych czasów, dzisiaj dość cienko piszczący, sprzeciwiają się temu, co zostało w raporcie powiedziane, to jest oczywiste, biorąc pod uwagę ich interesy różnego rodzaju. Dobrze, żeby był przez społeczeństwo zrozumiany sens takiego domagania się, żeby sprawa katastrofy smoleńskiej została zamknięta. Sens jest taki: Rosja ma prawo zlikwidować polską elitę, jeżeli jej się tak podoba, a polskie państwo ma nie reagować - taki jest sens tych żądań, one padają, bo przecież padają takie argumenty, że rodziny się denerwują i żadne normalne państwo na coś takiego się nie może zgodzić, i to jest postawa, którą można określić jako antypaństwową w najbardziej skrajnym tego słowa znaczeniu i trzeba o tym pamiętać".

   Prezes dalej wywodzi, że rząd Tuska uderzył w " istotę funkcjonowania suwerenność": "Tego rodzaju postawa jest uderzeniem w samą istotę funkcjonowania suwerennego państwa - nie mówiąc, że jest także uderzeniem w prawa człowieka, bo zginęło przecież 96 osób, uderzeniem we wszystkie wartości, które są fundamentem całego porządku politycznego państw demokratycznych i praworządność. Ale przede wszystkim jest uznaniem, że państwo zbójeckie ma prawo mordować elity państw innych, a w szczególności tych sąsiednich. To jest postawa, która według mnie wymaga zbadania przez służby specjalne, i to bardzo intensywnego zbadania".

   Prezes PiS twierdzi, że służby powinny już dawno zająć się Tuskiem, ale się nie zajęły, bo „są tak skonstruowane, że ręce mają związane bardzo mocno, a według mnie także i nogi".

   A - podkreśla Kaczyński - „służby muszą działać w ten sposób, żeby było rozeznanie co do agentury rosyjskiej, bo to, że cała ta akcja po Smoleńsku była w istocie wielkim dziełem agentury rosyjskiej, że wywołano nienawiść do ludzi, którzy zginęli w tragicznej katastrofie, że przedtem wywołano nienawiść do człowieka, który reprezentował w sposób naprawdę bardzo poważny i najbardziej właściwy z możliwych polskie interesy, to wskazuje, że ta agentura była i sądzę, że dalej jest w Polsce bardzo potężna".

   Kaczyński krytykuje Ziobrę za Smoleńsk
   Podkomisja Macierewicza ma jeszcze - zdaniem Kaczyńskiego - istnieć, „bo jeszcze ma sporo do zrobienia". Szef MON Mariusz Błaszczak przedłużył jej działanie do końca sierpnia 2022 r. Przy czym prezes PiS mówi otwarcie o zastrzeżeniach wobec prokuratury Zbigniewa Ziobry, lidera koalicyjnej Solidarnej Polski.

   Jej smoleńskie śledztwo trwa od kwietnia 2016 r., zostało właśnie po raz kolejny przedłużone. Śledczy nie potwierdzają hipotezy zamachu, twierdzą, że na tym etapie śledztwa nie wykluczają niczego. Niedawno prokuratorzy informowali rodziny ofiar katastrofy o braku przełomu, co dyskredytuje raport Macierewicza.

   - Tutaj nie ukrywam swojego zawodu, ale to nie jest zakres mojej władzy i moich decyzji. Prokuratura, wbrew temu co opowiadają nasi przeciwnicy, działa w ramach prawa i niezależnie. Oczywiście uważam, że można by szybciej, ale to jest moje zdanie, a ono prokuratury nie obowiązuje - komentuje Kaczyński.

   (...)


   wyborcza.pl/7,75398,28333451,kaczynski-ujawnia-swoj-cel-tusk-za-kratkami-za-smolensk.html   KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow.
   Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
   • benek231 PS....Cel Kaczynskiego - Tusk za kratkami :O) 21.04.22, 15:27
    No i prosze jak ladnie objasnila Kublik te aspekty wywodow Kaczynskiego przez ktore Beylin przelecil bez tlumaczenia.
    • hymenos01 Re: PS....Cel Kaczynskiego - Tusk za kratkami :O) 21.04.22, 16:48
     benek231 napisał:

     > No i prosze jak ladnie objasnila Kublik te aspekty wywodow Kaczynskiego przez k
     > tore Beylin przelecil bez tlumaczenia.

     Wywiad

     Tłumaczyć w jaki sposób poszczególne zdania zostały wyrwane z kontekstu wypowiedzi i poprzez manipulacje Kublik i Beylina nadinterpretowane w ich tekstach, tłumaczyć nie mam zamiaru. I tak benek231 nie zrozumie.
     • benek231 PS....Cel Kaczynskiego - Tusk za kratkami :O) 21.04.22, 17:15
      Beylin nie tlumaczyl, gdyz pisal dla takich czytelnikow jak ja. Natomiast Kublik nie pisala dla mnie bo ja potrafie obejsc sie bez niej - przy calym dla niej szacunku. Ale tez Kublik nie pisala takze dla ciebie. Gdyby pisala dla ciebie to potrafilbys ja zrozumiec, oraz nie mialbys problemu z domysleniem sie jak ona do swych wnioskow doszla. Ty potrzebujesz łopatologa od przypadkow specjalnych. Kogos kto poprowadzilby cie za reke.

      Przy okazji moglem zorientowac sie, iz jestes mlody wiekiem. Gdbys byl starszy, dobrze pamietajacy czasy komuny, to pewnie nauczylbys sie czytac miedzy wierszami i takie teksty lykalbys jak kaszke z konfitura. Takze te z pozornym gledzeniem Kaczynskiego, ktore jednak bardzo czesto maja sens. Tylko trzeba umiec to "slyszec".
      • xiazeluka Re: PS....Cel Kaczynskiego - Tusk za kratkami :O) 21.04.22, 18:43
       "Beylin nie tlumaczyl, gdyz pisal dla takich czytelnikow jak ja."

       Zgadza się, kretynom niczego się nie tłumaczy, lecz wydaje polecenia.
       • benek231 Ormowiec tego forum, Kretyn, czuwa :O) 21.04.22, 20:19
        Czuwaj! Kretynie
        kretynaluka napisała:

        jak to ona

        KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow.
        Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
      • hymenos01 Re: PS....Cel Kaczynskiego - Tusk za kratkami :O) 21.04.22, 18:50
       Jak napisałem, tłumaczyć i wskazywać przekręty nie mam zamiaru. Na ogólnym poziomie wywiad jest podporządkowany wierze Jarka w zamach. Ale to wszystko. Wyciąganie wniosków przez obu autorów dotyczących jego wyobrażeń o służbach specjalnych, chęci podporządkowania ich sobie czy Tuska za kratkami w zasadzie bez udowodnienia winy, bo to oczywiste, jest już nadinterpretacją i manipulacją. Tego typu zabiegi są powszechną manierą w czym brylują TVP i TVN.

       Czytanie między wierszami to umiejętność całkowicie poza Twoimi możliwościami, co wykazałeś w swojej tego próbie w powyższym wpisie.
       • benek231 PS....Cel Kaczynskiego - Tusk za kratkami :O) 21.04.22, 21:52
        Poparz Błonka, w dwoch dzisiejszych postach, powyzej, z godziny 15:27 oraz 17:15, pod swoim tekstem, ktory jest widoczny i teraz, na zapewne wszystkich podgladarkach, dopisalem twoja sygnaturke, te oto:"Łgarza, zboczeńca i kretyna z numerem bocznym uprasza się o nie zabieranie głosu w sprawach, które przekraczają możliwości intelektualne jego pokracznego mózgu."Wydalo mi sie bowiem, ze bedzie ona wygladala dosc zabawnie w swietle mojego tekstu. Szczegolnie, ze ten "numer boczny" to 01, jak by nie bylo.
        No i wyobraz sobie jakis ormowiec powycinal mi te twoja sygnaturke - pewnie menda nie ma poczucia humoru.
        Na podgladarce komputera z ktorego nadaje takze w tym momencie wszystko bylo w jak najlepszym porzadku, czyli ze nikt nie ingerowal. Ale na innych moich urzadzeniach twoja sygnaturka byla niewidzialna. Najwyrazniej ktos cie nie lubi, BlonkoDziewicza. Musi jakis wrog błonek.

        Błonka-hymen napisała:

        zwykle glupoty

        KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow.
        Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
        • xiazeluka Re: PS....Cel Kaczynskiego - Tusk za kratkami :O) 22.04.22, 00:20
         No przecież to Mła ingeruje w treści, które zamieszczasz albo próbujesz zamieścić, Kretynie52. Już Mła Ci opisał ten proceder. Mła shakował Twój kradziony sprzęt, zainstalował keyloggera oraz parę robaków, o podglądzie przez kamerę nie wspominając. Co do tego ostatniego to spoko, Ketynie52, nie masz się czym przejmować - masz tak obleśną mordę, że nikt nie ma siły na ciebie patrzeć.
         • benek231 PS....Cel Kaczynskiego - Tusk za kratkami :O) 22.04.22, 06:10
          Jestes Kretyn glownym podejrzanym. A jak nie ty to ktorys twoj kolega z Gpl, swiadczacy ci uslugi. Czyli jednak podejrzewam cie poprawnie. Oczywiscie ten ktos z Gpl postepuje karygodnie. Pewnie takze antydemokratyczne gowno. Uprawiajace dywersje na niekorzysc Gazety.

          Swoja droga mam chwilami powazne problemy z odroznieniem ciebie od Blonki - cholera wie ktory z was jest ktory. Juz kiedys, ladnych kilka lat temu, takze zastanawialem sie nad tym, Kretyn, gdyz takze wygladaliscie mi jak ten sam wszarz.

          Teraz brakuje mi oswiadczenia "tej drugiej" mendy, ze na jej urzadzeniach nic nie poznikalo.
          kretynaluka napisała:

          bo chciala byc dowcipna

          KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow.
          Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.

          • xiazeluka Re: PS....Cel Kaczynskiego - Tusk za kratkami :O) 22.04.22, 09:15
           Kretynie52, napisz do Michnika i donieś jak na porządnego gestapowskiego szpicla przystało, że w redakcji uwiło sobie gniazdko antydemokratyczne gowno współpracujące z Mła. Mła nie ma nic przeciwko czystkom w Gównie Wybiórczym, a "Żelazny Krzyż" to jeden z lepszych odcinków "Stawki większej niż życie".
        • hymenos01 Do jełopa52 22.04.22, 08:59
         Zgodnie z sugestią kretyna52, który usilnie próbuje czytać między wierszami, zmieniam swój podpis. Niestety przeceniłem możliwości jełopa52 i to co było jasne dla każdego uczyniłem również czytelne dla niego. Przypominam jednocześnie kretynowi52 o jego gównianej liście, którą ostatnio mocno zaniedbał. Zajmij się wreszcie czymś co odpowiada twojemu poziomowi umysłu.
         • benek231 Do debilnego pisiorka z numerem bocznym 01 :O) 22.04.22, 18:15
          Sam widzisz wodoglowiu, ze zadna dyskusja nie jest mozliwa z toba. Jestes antydemokratyczne gowno nieprzemakalne na jakiekolwiek argumenty, ty faszysto. Trzymaj sie zatem z daleka od moich postow bo zupelnie nepotrzebnie celowo wywolujesz awantury, niczym czlonek hitlerowskiego SA, z poczatku lat 1930ch.

          Juz 20 lat temu powiedzialem wam, wy nazistowskie mendy, ze macie zbyt male rozumki by wykurzyc mie z tego forum. Tymczasem wy przez ostatnich 20 lat ciagle macie nadzieje, ze wam sie uda, wy antydemokratyczne swinie.

          Blonka-hymen napisała:

          jak to ona czyli nic madrego
          KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow.
          Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
  • felusiak1 Demokratyczny wymaz pyta o czym marzy Naczlnik 22.04.22, 22:13
   No własnie. Czy ktoś zapytal czy jedynie poci swoje mokre produkty zmutszałej kory?
   Ja zaryzykowałbym. Może chce nowego kota?

   benek marzy, zeby traktowac go poważnie. Niestety nie moze znaleźć ochotników.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka