Dodaj do ulubionych

Ten wasz Ziobro, Najmilsi, o wyjatkowe bydle :O)

22.04.22, 06:26
Zbigniew Ziobro uwziął się na studenta z Poznania. Chce obalić prawomocny wyrok

Piotr Żytnicki
22 kwietnia 2022 | 06:00


21-letni Wiktor Joachimkowski dostał od państwa zadośćuczynienie za niesłuszne zatrzymanie, a sąd uniewinnił go od zarzutu ataku na policjantów. Wiktor nie może jednak spać spokojnie - prokurator generalny Zbigniew Ziobro wniósł skargę nadzwyczajną.

- Tak właśnie działa władza autorytarna. To kolejny krok do dyktatury – uważa adwokat Mateusz Bogacz, obrońca Wiktora Joachimkowskiego.

Skarga nadzwyczajna – pomysł prezydenta Andrzeja Dudy – pozwala nawet po latach obalać prawomocne wyroki sądów. Wprowadzono ją, by „przywracać poczucie sprawiedliwości obywatelom skrzywdzonym niesprawiedliwymi wyrokami". Sprawa Wiktora pokazuje jednak, że skargę nadzwyczajną można wykorzystać też przeciwko obywatelom. Wystarczy, że skrzywdzona poczuje się prokuratura.

W tej sprawie poczucie krzywdy musi być duże, bo uniewinniając Wiktora, sędzia Sławomir Jęksa z Poznania stwierdził, że sterowana politycznie prokuratura kryje bezprawne działania policji. (...)


poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,28356972,zbigniew-ziobro-uwzial-sie-na-studenta-z-poznania-chce-obalic.html?_ga=2.165115639.953022341.1650397489-995699393.1645774880#S.DT-K.C-B.2-L.1.duzy


Ale dla tzaw. "wolnosciowcow" wszystko jest OK...KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow.
Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
Obserwuj wątek
  • qwardian Re: Ten wasz Ziobro, Najmilsi, o wyjatkowe bydle 22.04.22, 07:19
   Młody bandzior rzucał kamieniami w policjantów na strajku kobiet, pozostali szturmowali Katedrę na Ostrowie Tumskim. Ale Narodowy Robotnik w mojej skromnej osobie, kibice Lecha i lokalne komórki narodowe wspomogły nazie służby porządkowe i spokój został zaprowadzony. Zbigniew Ziobro wykonuje swój obowiązek, które zaniedbały władze PiS i mały gnom z Żoliborza. Cieszę się że mamy przywódcę na mostku kapitańskim..
   • benek231 Ten wasz Ziobro, Najmilsi, to wyjatkowe bydle :O) 22.04.22, 07:41
    Mam nadzieje, ze Polacy rownie konsekwentnie beda wykanczac Ziobre.

    qwardian napisał:

    KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow.
    Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
  • oleg3 Re: Ten wasz Ziobro, Najmilsi, o wyjatkowe bydle 22.04.22, 08:17

   > 21-letni Wiktor Joachimkowski dostał od państwa zadośćuczynienie za niesłuszne zatrzymanie, a sąd
   > uniewinnił go od zarzutu ataku na policjantów. Wiktor nie może jednak spać spokojnie - prokurator generalny
   > Zbigniew Ziobro wniósł skargę nadzwyczajną.

   > - Tak właśnie działa władza autorytarna. To kolejny krok do dyktatury – uważa adwokat Mateusz Bogacz,
   > obrońca Wiktora Joachimkowskiego.

   To jakaś nowa definicja autorytaryzmu i dyktatury. Nie ma już na świecie innych państw niż autorytarne i dyktatorskie.
   • benek231 Ten wasz Ziobro, Najmilsi, to wyjatkowe bydle :O) 22.04.22, 08:29
    oleg3 napisał:

    > > - [b]Tak właśnie działa władza autorytarna. To kolejny krok do dyktatury[
    > /b] – uważa adwokat Mateusz Bogacz,
    > > obrońca Wiktora Joachimkowskiego.
    >
    > To jakaś nowa definicja autorytaryzmu i dyktatury. Nie ma już na świecie innych
    > państw niż autorytarne i dyktatorskie.

    **
    A co proponujesz ty?

    KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow.
    Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
  • xiazeluka Re: Ten wasz Ziobro, Najmilsi, o wyjatkowe bydle 22.04.22, 09:32
   Kretynie52, przedstawiciel nadzwyczajnej kasty, który uniewinnił studenta, jest jawnym wrogiem reżimu pis. Nie kryje swojej niechęci do kaczorów, wcześniej uniewinnił uniewinnił tow. Jaśkowiak, żonę prezydenta Poznania za publiczne użycie słów "jestem wkur....a". Niezawisły sąd uzasadniając wyrok uniewinniający, podkreślił, że "obwiniona użyła słów wulgarnych, które były słyszane przez dzieci, co było złe. Ale znacznie większym złem jest to, co dzieje się w Polsce". Czyli wyrok polityczny, jawnie bezprawny, tak właśnie działa sądownicza władza autorytarna. To kolejny krok do dyktatury.

   Odnośnie samego Joachimkowskiego uzasadnienie uniewinniające jest również motywowane politycznie, brzmi tak: "W związku z tym, co się dzieje w państwie polskim, trzeba zachować ostrożność w ocenie zeznań policjantów. Nie można przyjmować ich bez weryfikacji". Jednym słowem zeznania dwóch czekistów to za mało, by skazać człowieka, co jest z kolei doskonałą informacją dla każdego kierowcy w Polsce, któremu patrol drogowego gestapo chce cisnąć mandat: ich zeznania to za mało, by mandat uznać za nałożony prawidłowo, a innych dowodów brak (te ich mierniki prędkości nie nagrywają rzekomego wykroczenia). W Tymkraju nie ma jednak precedensów, więc na początek Mła sugeruje ograniczyć fantazję do ulic Poznania - do czasu utrwalenia wszędzie tego jakże - pisząc serio - właściwego podejścia do policyjnych zeznań.
   • benek231 Znowu stanales, Kretyn tam gdzie ZOMO, :O) 22.04.22, 18:03
    ty "wolnosciowcu" zafajdany. Tam gdzie stoi kazde zamordystyczne antydemokratyczne gowno.


    kretynaluka napisała:
    klamstwa, oszczerstwa, pomowienia, androny


    Sąd recenzuje rządy PiS: Upolityczniona prokuratura kryje bezprawne działania policji

    Piotr Żytnicki
    12 stycznia 2022 | 06:00


    Policja wykonuje tajne i nie zawsze legalne misje. Jest poza społeczną i sądową kontrolą - podkreśla sędzia Sławomir Jęksa w uzasadnieniu ważnego wyroku.

    W połowie grudnia sędzia Sławomir Jęksa z Sądu Okręgowego w Poznaniu uniewinnił studenta Wiktora Joachimkowskiego, skazanego wcześniej za rzekome rzucenie kamieniem w policjantów. Wyrok był epokowy, bo sędzia podważył wiarygodność zeznań policyjnych tajniaków - uznał, że nie można im wierzyć, bo policja strzeże dziś interesów PiS.

    Sędzia mówił o tym w ustnym uzasadnieniu wyroku. Teraz przygotował uzasadnienie na piśmie – rozszerzone, a w wymowie jeszcze mocniejsze. Jęksa stwierdza, że opieranie się dziś wyłącznie na zeznaniach policyjnych tajniaków nie różniłoby się niczym od represjonowania obywateli w czasach dyktatury.

    Sąd o ciężkim kryzysie polskiej praworządności
    Oskarżony Wiktor Joachimkowski protestował w październiku 2020 r. przeciwko drastycznemu zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Sąd pierwszej instancji skazał go na prace społeczne. Tajniacy twierdzili, że rzucał kamieniami razem z grupą zamaskowanych mężczyzn. Wiktor potwierdził jedynie, że stał w pobliżu. W przeciwieństwie do agresorów nie był zamaskowany - wyróżniał się natomiast charakterystyczną blond fryzurą. Tajniacy poszli tylko za nim.

    Sędzia Jęksa uznał, że w aktach nie ma dowodów winy, i zmienił wyrok.

    W pisemnym uzasadnieniu sędzia podkreśla, że polska praworządność znalazła się w ciężkim kryzysie, który od kilku lat się pogłębia. Odbija się to na prawidłowym funkcjonowaniu kluczowych organów państwa.

    Wiktor protestował po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Sędzia nazywa ten wyrok kontrowersyjnym. Stwierdza, że TK znalazł się pod polityczną kontrolą PiS: „Nie korzysta już z domniemania legalności orzeczeń i autorytetu niezależnego sądu konstytucyjnego".

    Bezkarna policja i upolityczniona prokuratura
    Najwięcej miejsca Jęksa poświęca jednak policji. Przypomina, że powinna służyć społeczeństwu, chronić obywateli, strzec bezpieczeństwa i porządku publicznego, ale te zadania „w ostatnich latach nierzadko mieszały się z ochroną interesów rządzącej formacji, prowadząc do nadużywania uprawnień".

    „Nie spotyka się to ze stosowną reakcją organów ścigania, bowiem prokuratura jest sterowana politycznie" – stwierdza.

    I dodaje, że niezależnych prokuratorów spotykają represje ze strony ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, który jest też prokuratorem generalnym.

    „Obszar niewygodnych dla rządzących spraw jest w praktyce wyjęty spod prawa" – zauważa Jęksa.

    Przypomina zamykanie manifestantów w „kotłach", nieformalne zatrzymania, które były bezprawnym pozbawieniem wolności, wywożenie zatrzymanych do innych miast, bicie pałkami teleskopowymi protestujących kobiet, wjeżdżanie w nie samochodem, a także stosowanie gazu łzawiącego prosto w twarz opozycyjnej posłanki. Sprawcy nie ponieśli odpowiedzialności.

    Sąd o policji: Pełni tajne i nie zawsze legalne misje
    „Jest oczywistym, iż takie działania policji są wynikiem realizacji niejawnych dla społeczeństwa założeń taktycznych, których emblematycznymi wykonawcami są m.in. policjanci nieumundurowani, a jeżeli umundurowani, to pozbawieni oznaczeń identyfikujących" – podkreśla Jęksa.

    Tajniacy, którzy obciążali w zeznaniach Wiktora, mieli według deklaracji zabezpieczać protest. „Jednak w połączeniu z przedstawionym krótkim wywodem trudno do takich zeznań odnosić się z ufnością" – uważa sędzia.

    „Jeżeli organy wymiaru sprawiedliwości miałyby w obecnych czasach opierać skazania wyłącznie na zeznaniach funkcjonariuszy policji pełniących tajne i nie zawsze legalne misje, które w rzeczy samej nie podlegają jakiejkolwiek społecznej i sądowej kontroli, to co do zasady nie różniłoby się to niczym od represjonowania obywateli w warunkach dyktatury" – wyjaśnia sędzia Jęksa. Dodaje, że właśnie w dyktaturze skazuje się ludzi na podstawie zeznań tajniaków.

    Dlaczego tajniacy nie mieli kamer?
    Sławomir Jęksa zastrzega, że być może dla poznańskiej policji i tych konkretnych funkcjonariuszy taka ocena może być krzywdząca, ale sąd musi ustalać fakty, kierując się „wymogami prawidłowego rozumowania".

    Jęksa przyznaje, że w przeszłości sądy nierzadko upraszczały rozumowanie – uznawały, że policjanci jedynie relacjonują przebieg służby, więc ich zeznania są z zasady wiarygodne. Zdaniem sędziego w sprawach takich jak Wiktora takie rozumowanie nie zdaje już egzaminu.

    Według Jęksy sąd pierwszej instancji, który bezgranicznie uwierzył tajniakom, naruszył wymóg niezbędnej ostrożności. Pominął bowiem „ogólne tło sądzonych wydarzeń".

    Zdaniem sędziego prokuratura mogłaby przedstawić w tej sprawie solidniejsze dowody, gdyby tajniacy posłużyli się choćby miniaturowymi kamerami i nagrali przebieg wydarzeń. Ale tak się nie stało.

    Adwokat: studenta łatwiej było śledzić
    W dalszej części uzasadnienia sędzia w szczegółach rozprawia się z zeznaniami tajniaków. Wytyka sprzeczności w ich relacjach. Zauważa, że jeden z nich dopiero przed sądem oskarżył Wiktora o rzucanie kamieniami. W pierwszych zeznaniach, które składał w komisariacie tuż po proteście, mówił z kolei, że Wiktor stał w grupie mężczyzn rzucających kamieniami. Różnica nie jest wielka, ale zdaniem sędziego istotna.

    Inna wątpliwość: tajniacy dopiero przed sądem zeznali, że Wiktor miał uczestniczyć w podawaniu kamieni.

    W komisariacie o tym nie mówili, a przecież to wtedy – a nie pół roku później – powinni lepiej pamiętać przebieg zdarzeń.
    Zdaniem sędziego nie można wykluczyć wersji, którą lansował obrońca oskarżonego adwokat Mateusz Bogacz. Według tej wersji Wiktor stał obok grupy zamaskowanych agresorów przypadkiem, a tajniacy wytypowali go tylko dlatego, że łatwiej było go śledzić.

    Czy sądy będą wierzyć policjantom?
    W Polsce nie mamy prawa precedensowego, dlatego wyrok w sprawie Wiktora nie wiąże w żaden sposób innych sądów. Ale każdy obywatel, który zostanie oskarżony wyłącznie na podstawie zeznań policjantów, może się na ten wyrok powoływać.

    Dopiero czas pokaże, czy w ten sposób sądy ustanowią nowy standard oceny zeznań policjantów w podobnych sprawach.

    Wiktor spędził w komisariacie kilkanaście godzin. Za niesłuszne zatrzymanie inny sędzia Andrzej Klimowicz przyznał mu 3 tys. zł zadośćuczynienia.    poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,27991074,sad-recenzuje-rzady-pis-upolityczniona-prokuratura-kryje-bezprawne.html

    KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow.
    Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.


    • xiazeluka Re: Znowu stanales, Kretyn tam gdzie ZOMO, :O) 22.04.22, 20:52
     "Wyrok był epokowy, bo sędzia podważył wiarygodność zeznań policyjnych tajniaków - uznał, że nie można im wierzyć, bo policja strzeże dziś interesów PiS."

     No i to właśnie nie ma niczego wspólnego z prawem, Ty faszystowskie amoralne gowno: odpowiedzialność zbiorowa i domysły zamiast dowiedzenia, że akurat tych dwóch tajniaków wypełniało poufne polecenia Kaczyńskiego. I tak właśnie można od dziś argumentować w sądach: wcale nie jechałem za szybko, to represjonowanie obywatela przez policję drogową strzegącą interesów PiS, a ja przecież nigdy na PiS nie głosowałem, zatem to oczywista zemsta.
     • benek231 Znowu stanales, Kretyn tam gdzie ZOMO, :O) 22.04.22, 21:54
      kretynaluka napisała:

      > "Wyrok był epokowy, bo sędzia podważył wiarygodność zeznań policyjnych tajniakó
      > w - uznał, że nie można im wierzyć, bo policja strzeże dziś interesów PiS."
      >
      > No i to właśnie nie ma niczego wspólnego z prawem,
      **
      O to chodzi, ze ma, ty antydemokratyczne gowno. Sedzia ktory nie jest pacholkiem rezymu, sedzia niezawisly, musi brac pod uwage wszelkie okolicznosci. I gdy widzi, ze ma do czynienia z banda (Kaczynskiego), ktora robi co jej sie podoba, to taki sedzia musi to uwzglednic przy ferowaniu wyrokow.
      Ty, Kretynie, oczywiscie wolalbys aby to byl sad kapurowy albo prawie taki czyli jak u Putna czy Lukaszenki, gdzie na swiadkow podstawiani sa policjanci czytajacy z kartki napisanej przez ich szefow. Ale na razie jeszcze "wolnosciowcy" nie wzieliscie wszystkich za morde i trafi sie sedzia ktory potrafi postawic sie wam okoniem. Sedzia obserwujacy traktowanie spokojnych i uczciwych ludzi z demonstracji, widzacy dete sprawy robione im na sile, slyszacy ich wolanie o sprawiedliwosc, gdyz spotkala ich razaca niesprawiedliwosc ze strony tych ktorzy mieli ich ochraniac.
      Ty jestes gowno, Kretyn - po prostu gowno jestes. Bo tylko na takie okreslenie zasluguje taki obrzydliwiec jak ty. Ktory do cech wymienionych teraz w swej kretynskiej sygnaturce dopisal sobie tesknote za dyktatorskim terrorem policyjnym.

      KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow.
      Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
      • xiazeluka Re: Znowu stanales, Kretyn tam gdzie ZOMO, :O) 23.04.22, 01:03
       Sam jesteś antydemokratyczne gowno, Ty antydemokratyczne gowno. Sędzia wydał wyrok motywowany politycznie, a nie prawnie, uznając sobie ot tak cała policję za sługusów reżimu, bez dowiedzenia tego. Bo tak. Poziom Rolanda Freislera i Twój, Ty amoralne nazikomunistyczne gowno.
       • benek231 Zlapali go gdyz nie uciekal :O) 23.04.22, 06:39
        Student z Poznania skazany po Strajku Kobiet. Tajniacy go śledzili, bo wyróżniał się wyglądem

        Piotr Żytnicki
        28 czerwca 2021 | 14:55

        W trakcie Strajku Kobiet w Poznaniu zamaskowana grupa rzuciła w policjantów kamieniami. Sąd skazał w poniedziałek studenta Wiktora Joachimkowskiego. Nie był zamaskowany.

        - Oskarżony uczestniczył w legalnej demonstracji. W jej trakcie doszło jednak do nielegalnego zbiegowiska. Jego uczestnicy wspólnymi siłami dopuścili się zamachu na policjantów. Oskarżony w tym uczestniczył - przekonywała w poniedziałek sędzia Joanna Knobel.

        Uwierzyła w relacje dwóch policyjnych tajniaków, choć jednocześnie miała zastrzeżenia co do ich postawy w trakcie protestu.
        (...)

        Wersje w tej sprawie są dwie. Wiktor zaprzecza, by rzucił kamieniem w policjantów. Jego wersję potwierdza jeden z kolegów ("Nie rzucał"). Dwóch tajniaków twierdzi natomiast, że Wiktor - jako jedyny niezamaskowany - rzucał kamieniem razem z zamaskowanymi.

        Tajniacy poczekali do końca protestu. Nie poszli za grupą w kapturach, tylko za studentem bez kaptura. Sami przyznali, że w tłumie wyróżniał się wyglądem: miał blond włosy lekko wygolone po bokach i zaczesane. Łatwiej było go śledzić.

        Adwokat Mateusz Bogacz, obrońca Wiktora, domagał się uniewinnienia. Przekonywał, że policjanci znaleźli kozła ofiarnego, a prawdziwych sprawców puścili wolno: - Rachunek niby się zgadza: było przestępstwo, jest sprawca. To zagrożenie dla każdego obywatela, który może znaleźć się w identycznej sytuacji.
        (...)

        Sędzia Knobel nie wyjaśniła, dlaczego niekarany wcześniej student - nie zasłaniając nawet głowy - miałby rzucać w policjantów razem z grupą zakapturzonych mężczyzn. Przyjęła jedynie, że zrobił to "bez powodu".

        Jednocześnie mówiła o wątpliwościach wobec postawy policjantów: - Grupa osób się rozeszła, a policjanci mieli wobec oskarżonego ułatwione zadanie, bo był charakterystyczny - nie miał kaptura na głowie. Obrońca ma rację, że naruszono zasadę legalizmu. Nakazuje ona ścigać każdą osobę, która popełniła przestępstwo. W tym zakresie decyzje podejmować mogą jednak przełożeni policjantów.(...)

        Psy poszły na łatwizne - bo kto im co zrobi.


        poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,27261487,student-z-poznania-skazany-po-strajku-kobiet-tajniacy-go-sledzili.html

        Sedzia tradycyjnie i rutynowo przyjela za wiarygodne wylacznie to co zeznawali klamliwi policjanci. Bo tak wlasnie sie to odbywa - wiarygodna jest policja bez wzgledu na to w jakiej uczestniczy konspiracji oraz jak bardzo klamie, ty gowno.

        W ub. roku po protestach, jak najeci, publicznie klamali rzecznicy policji, na czele z Ciarka. To bylo tak bezczelne, ze tylko taka swinia jak ty, Kretyn, mogla to kupic.

        >> „Jest oczywistym, iż takie działania policji są wynikiem realizacji niejawnych dla społeczeństwa założeń taktycznych, których emblematycznymi wykonawcami są m.in. policjanci nieumundurowani, a jeżeli umundurowani, to pozbawieni oznaczeń identyfikujących" – podkreśla Jęksa.>>

        Innymi slowy sedzia Jęksa zdaje sobie sprawe z tego, ze policja nie stoi po stronie prawdy lecz wykonuje polecenia PiSu - pracuje na polityczne zlecenie i klamie na polityczne zlecenie. Mowi wprost, ze policja nie jest wiarygodna. A takie wlasnie, przy okazji, jest szerokie odczucie spoleczne. Oczywiscie nie twoje, Kretyn, ty gowno, gdyz ty, "wolnosciowcu", najchetniej widzialbys w Polsce taki rezym jak w Rosji, gdzie niezawisly sedzia jest opowiadaniem z bajki, ty maly Putinku.

        Ciesze sie, ze obnazyłes sie w całej okazałosci, Kretyn, oraz doszczetnie skompromitowałes, ty gowno.        gownoluka napisała:

        oszczerstwa i klamstwa


        KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
        Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
        • xiazeluka Re: Zlapali go gdyz nie uciekal :O) 23.04.22, 11:59
         "Innymi slowy sedzia Jęksa zdaje sobie sprawe z tego, ze policja nie stoi po stronie prawdy lecz wykonuje polecenia PiSu - pracuje na polityczne zlecenie i klamie na polityczne zlecenie."

         No właśnie o to chodzi, Kretynie52. Niezawisły przedstawiciel nadzwyczajnej kasty uznał sobie, że "policja" stoi po stronie reżimu bez żadnego dowodu- bo takowego w tym zakresie nie przeprowadził. I to jest bezprawie, które tak Ci się podoba, Antifo52. Takim rozumowaniem można każdego uniewinnić/skazać za cokolwiek, co jest obrazą przewodu sądowego. Mła powtórzy, żeby sklerotykowi Kretynowi52 coś zaświtało: kazać również. Otóż wystarczy, żeby sędzia był politycznie pobudzony jak tow. Jęksa tylko na abarot i oto mamy uzasadnienie wyroku o treści: "demonstranci antyrządowi nie stoją po stronie prawdy, lecz wykonują polecenia Peło - pracują na polityczne zlecenie i kłamią na polityczne zlecenie. Mówiąc wprost: motywacje demonstrantów nie są wiarygodne. A takie właśnie, przy okazji, jest szerokie odczucie społeczne wyrażone najwyższym poparciem dla partii rządzącej".

         I byś trafił za kratki na podstawie dokładnie takiego samego uzasadnienia, które wychwalasz, Ty antywolnościowe gowno.

         Na koniec, dla jasności: skazanie tego studenta jedynie na podstawie zeznań dwóch tajniaków to oczywiście skandal i bardzo dobrze, że tow. Jęksa go uniewinnił. Ale nie zrobił tego z powodów kardynalnych, wolnościowych i prawnych, lecz złośliwie politycznie. A to jest psucie prawa. No i otwarta droga - to akurat przypadkiem bardzo słusznie - do zakwestionowania procesowej większej wiarygodności relacji mundurowych od relacji cywilów. Komeda nie siedziałby pół życia w lochu, gdyby sąd po prostu przyjął do wiadomości, że facet miał alibi.
         • benek231 Zlapali go gdyz nie uciekal :O) 23.04.22, 17:23
          gownoluka napisała:

          demonstranci antyrządowi nie stoją po stronie prawdy, lecz wykonują polecenia Peło

          **
          To jest kompletna bzdura, obrzydliwcu, gdyz, w odroznieniu od policji, "Poło" nie posiada narzedzi by wyegzekwowac obowiazkowe uczestnictwo dziesiatek tysiecy ludzi w antyrzadowych demonstracjach. W policji dostaja nakaz by klamac i klamia. Dostaja nakaz by bic i bija. A gdy sprobuja sie wylamac to nie dostana premii, zostaja przeniesieni na zadupie, dostaja po kieszeni, traca prace. Nastepnym razem nie maja juz pytan, Putinku. Czyli tylko takie debilne gowno jak ty moze wymyslec "argument" jaki wymysliles ty, ty antydemokratyczne gowno.
          KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
          Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
           • benek231 Zlapali go gdyz nie uciekal :O) 23.04.22, 22:00
            gownoluka napisała:

            Jęksa go uniewinnił. Ale nie zrobił tego z powodów kardynalnych, wolnościowych i prawnych, lecz złośliwie politycznie.

            **
            Czy on powiedzial, ze uniewinnil studenta z "powodow zlosliwie politycznych" a nie z "powodow kardynalnych", Putinku?

            KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
            Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.

             • benek231 Zlapali go gdyz nie uciekal :O) 24.04.22, 08:38
              Czy on powiedzial, ze uniewinnil studenta z "powodow zlosliwie politycznych" a nie z "powodow kardynalnych", Putinku?              gownoluka napisało:

              > Towarzysz sędzia może sobie mówić co chce. Tak samo jak antywolnościowe gowno K
              > retyn52.
              **
              Oprocz litery prawa sedzia winien kierowac sie takze poczuciem sprawedliwosci oraz uczciwoscia. Na razie, i na szczescie, nie macie jeszcze zadekretowane w polskim prawie, ze policyjny szpicel zawsze mowi prawde. Wiem, ze bardzo bys tego chcial, zwolenniku bicia ludzi palkami teleskopowymi, ale na razie Polska rozni sie jeszcze, pod tym wzgledem, od hitlerowskich Niemiec, gdzie sedzia nie mial wyboru, badz mogl zrezygnowac z wykonywania zawodu.

              Ten sedzia mial mocne podstawy by nie uznac szpicli za wiarygodnych swiadkow, by dac wiare studentowi, ktory nie zakrywal twarzy dlatego, ze skoro nie rzucal kamieniami to uznal, ze nie ma sie czego obawiac. Wprawdzie w Polsce rzadzonej przez klero-faszystow, i w starciu z policja, okazalo sie to naiwnym rozumowaniem niemniej sedzia uznal, ze student jest przez to bardziej wiarygodny niz szpicle.

              Ponadto sedzia doskonale widzial, ze panstwo zawlaszczone zostalo przez bande klamcow, oszustow i zlodziei, ktora odporzadkowala sobie prokurature, sluzby specjalne i policje, pracujace teraz dla bandy a nie dla panstwa, i majace troszczyc sie o dobro bandy a nie o dobro panstwa i obywateli - takze kosztem panstwa i kosztem obywateli.

              W perwszej instancji sedzia skazala studenta z "powodow zlosliwie politycznych" gdy np. stwierdzila, ze nie wiadomo dlaczego nie zaslonil twarzy i uznala zeznania szpicli gdyz tak to sie przyjelo wlasnie z powodow politycznych, ty antydemokratyczne gowno zamordystyczne.

              KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
              Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
              • xiazeluka Re: Zlapali go gdyz nie uciekal :O) 24.04.22, 12:08
               A jakie ma znaczenie to, co powiedział, Kretynie52? Ty też przecież ględzisz wszystko, co ostatnia zmurszała komórka około mózgowa Ci podpowie. To nie ma najmniejszego znaczenia. Tow. sędzia nie kryje wrogiego nastawienia do reżimu pis i tyle.

               Tak więc niezawisły wysoki sąd nie kierował się poczuciami wyższymi, lecz wyrachowaniem politycznym. Nie pierwszy raz, zresztą. To bezprawie, którego jesteś aktywnym zwolennikiem, Ty antywolnościowe gowno.

               A co Mła napisał o wiarygodności gestapowców to żeś już oczywiście nie przesylabizował, bo dwa akapity to na zmurszałą komórkę około mózgową zbyt wiele.
               • benek231 Zlapali go gdyz nie uciekal :O) 25.04.22, 15:28
                gownoluka napisało:

                Tow. sędzia nie kryje wrogiego nastawienia do reżimu pis i tyle.

                Tak więc niezawisły wysoki sąd nie kierował się poczuciami wyższymi, lecz wyrac
                > howaniem politycznym. Nie pierwszy raz, zresztą. To bezprawie, którego jesteś a
                > ktywnym zwolennikiem, Ty antywolnościowe gowno.
                >
                > A co Mła napisał o wiarygodności gestapowców to żeś już oczywiście nie przesyla
                > bizował, bo dwa akapity to na zmurszałą komórkę około mózgową zbyt wiele.

                **
                Najwyrazniej sedzia uznal, ze szpiclom na uluach Ziobra i Kaczynskiego nie mozna ufac - mial do tego prawo. Zwlaszcza, ze kierowal sie poczuciem sprawiedliwosci oraz uczciwoscia. Ty oczywiscie wolalbys by sedzia mial pdejscie takie jak jego kolezanka z pierwszej instancji, lub jakim wykazywali sie takze sedziowie PRLowscy, z gory akceptujacy wszelkie zmowy i zeznania umundurowanych bandytow. Co do ktorych, jak widze nie masz zastrzezen, ty zamordystyczne gowno antywolnosciowe.

                KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
                Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
                • xiazeluka Re: Zlapali go gdyz nie uciekal :O) 25.04.22, 16:18
                 "Ty oczywiscie wolalbys by sedzia mial pdejscie takie jak jego kolezanka z pierwszej instancji, lub jakim wykazywali sie takze sedziowie PRLowscy, z gory akceptujacy wszelkie zmowy i zeznania umundurowanych bandytow. "

                 Przecież tow. Jęksa ma dokładnie takie podejście jak opisałeś powyżej, nieszczęsny Kretynie52. Jego koleżanka skazała, on uniewinnił, ale podejście identyczne.
         • benek231 Zlapali go gdyz nie uciekal :O) 24.04.22, 18:51
          gownoluka napisało:

          Na koniec, dla jasności: skazanie tego studenta jedynie na podstawie zeznań dwóch tajniaków to oczywiście skandal i bardzo dobrze, że tow. Jęksa go uniewinnił. Ale nie zrobił tego z powodów kardynalnych, wolnościowych i prawnych, lecz złośliwie politycznie. A to jest psucie prawa. No i otwarta droga - to akurat przypadkiem bardzo słusznie - do zakwestionowania procesowej większej wiarygodności relacji mundurowych od relacji cywilów.

          **
          Gratuluje Kretyn obudzenia sie w tobie ducha praworzadnosci. Ale powiedz mi jak doszedles do tego, ze sedzia
          Jęksa uniewinnil studenta z "powodow zlosliwie politycznych" a nie "z powodow kardynalnych, wolnościowych i prawnych" skoro sam sedzia tego nie wyjawil? Czy wywnioskowales to z nastawienia jakie ten sedzia mial w stosunku do rzadow klamcow, oszystow i zlodziei - z tego, ze on nie lubil klamcow, oszustow, i zlodziei, podporzadkowujacych sobie wymiar sprawiedliwosci i policje w oparciu o wzorce putinowskie i orbanowskie? A moze on nie mial prawa miec tego rodzaju uprzedzen w stosunku do klamcow, oszustow, zlodziei i bandytow i wrecz poinien lubic ich aby unknac oskarzen o uprzedzenia?

          Nie bez kozery zadalem ci wczesniej pytanie: >> Czy on powiedzial, ze uniewinnil studenta z "powodow zlosliwie politycznych" a nie z "powodow kardynalnych", Putinku? >> gdyz ty nie masz bladego pojecia z jakich powodow uniewinnil Jeksa tego studenta, choc insynuujesz mu powody polityczne. Bo wedlug ciebie poczucie sprawiedliwsci, uczciwosc to powody polityczne gdyz sedzia od zawsze nie lubil klamcow oszustow, zlodziei i bandytow. A skoro byl do nich uprzedzony no to musial kierowac sie przeslankami politycznymi, prawda barania glowo?

          Pokretny jestes, Kretyn, jak przystalo na pszenno-buraczanego pisiora. Jednoczesnie stwierdzasz, ze to dobrze, iz Jeksa uniewinnil studenta ale wolalbys tez aby zostawil go w pudle gdyz wazniejsza byla niepokalanosc powodow uniewinnienia. A skoro nie mogl zmusic szpicli do przyznania sie, ze klamali to nie nalezalo obalac orzeczenia pierwszej instacji, gdyz jest to psucie prawa. O sprawiedliwosc, i uwiezienie niewinnego czlowieka mniejsza. Tyle, ze Jeksa zdawal sobie sprawe z tego, ze w tradycyjny sposob nie jest w stanie wygrac ze zmowa policji - policji notorycznie klamiacej w mysl zalecen Zioba , Kaczynskiego, Wojcika, i Kaminskiego. Po prostu uznal wiec, ze pracujacy dla rezymu szpicel nie jest wiarygodnym swiadkiem. Zwlaszcza, ze przeciez mogli szpicle bez problemow nagrac na filmie studenta rzucajacego kamieniami, badz podajacego kamienie rzucajacym. Po to dostali kamery, jak by nie bylo - prawda ty Gowno? Tymczasem oni wystapili jak za komuny, jak bogowie, lub zona Cezara. A sedzia z pierwszej instancji nie odwazyla sie tego zakwestionowac, choc miala powazne watpliwosci.

          Zatem co znaczy byc wolnosciowcem ty Gowno?
          Bo jak dotad, i glownie dzieki tobie, Kretyn, wolnosciowiec to takie bydle ktore chcialoby wolnosci trakowania z buta przeroznych miejszosci, brania za morde wszystkich ktorym niezbyt po drodze z tymi waszymi zasranymi wartosciami konserwatywnymi, czy tez chcialoby wolnosci plucia w tramwaju.
          Ale jesli o mnie idzie to ja zawsze bylem i bede przeciwko takim "wolnosciowcom" jak ty Putinku.


          KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
          Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
           • benek231 Zlapali go gdyz nie uciekal :O) 25.04.22, 15:39

            Ty, Kretyn, jestes tak samo wiarygodny jak te pisowskie szpicle, ktorych sedzia Jeksa tak ladnie splawil.
            Przeciez gdybym byl sedzia i zobaczyl przed soba takiego klamliwego bydlaka jak ty, czy inny policyjny szpicel, to niby dlaczego mialbym wam wierzyc? Czy dlatego, ze istnieje niepisana umowa pomiedzy policja a sedziami, ze ci ostatni kupuja kazde gowno jakie ci pierwsi im podadza?

            Zatkalem ci ten glupi ryj, zaoralem go za ten "twoj genialny wpis", czyli kupe gowna, a wiec, swoim zwyczajem, zaczynasz mataczyc, krecic i oszukiwac. Wypaliles sie glupku, i spiewasz coraz cieniej, ty gowno.


            gownoluka napisało:


            KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
            Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
            • xiazeluka Re: Zlapali go gdyz nie uciekal :O) 25.04.22, 16:23
             Ty, Kretynie52, jesteś tak samo wiarygodny jak te pisowskie szpicle, których sędzia Jeksa tak politycznie spławił.
             Przecież gdyby Mła był sędzia i zobaczył przed sobą takiego kłamliwego bydlaka jak Ty czy inny policyjny szpicel, to niby dlaczego miałby Ci wierzyć? Czy dlatego, że istnieje niepisana umowa pomiędzy policją a sędziami, że ci ostatni kupują każde gowno jakie ci pierwsi im podadzą?

             Mła zatkał Ci ten głupi ryj, Mła zaorał Kretyna52 swoim genialnym wpisem, czyli jakością niedostępną oregońskim kretynom, a więc, swoim kretyńskim zwyczajem, zaczynasz mataczyć, kręcić i oszukiwać. Mła w końcu wypali z Ciebie głupotę choćby miał i Ciebie całego skremować, Ty tępe antywolnościowe gowno.
             • benek231 Rozdeptalem cie, Kretyn, jak robala :O) 25.04.22, 21:42
              wygladasz zalosnie.


              Do dalszych swoich gimnastyk, szpagatow, i innych zwodow, zapros Tete. Ona lubi takie numery.
              Dla mnie tamat zakonczony. Zgodnie z planem znow wyszedles na glupka, ty gowno.
              gownoluka napisało:

              jak to ono


              KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
              Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
              • hymenos01 Muszę Cię Beniu rozczarować. 26.04.22, 00:11
               Cały spór, o ile można to tak nazwać można opisać w dwóch stwierdzeniach.

               XL: Sędzia nie może odrzucić zeznań świadków bez wykazania, że są one niezgodne z prawdą.

               K52: Sędzia ma prawo odrzucić zeznania świadków, jeżeli stwierdzi, że są oni członkami aparatu państwowego, który akurat sędziemu się nie podoba.

               Powyższe jednoznacznie potwierdza, że benek231 jest antydemokratycznym gównem, który kompletnie nie rozumie na czym polega niezawisłość sądów.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka