Dodaj do ulubionych

Na Aqua grasuje seryjny zabójca..

23.04.22, 23:07

Większość nicków wypowiada się jakby były pod wpływem narkotyków, albo ktoś się pod nie podszywał, podejrzewam, że już dawno nie żyją. W ostatnim czasie odeszli od nas Perła und Wikul, ten ostatni loguje się teraz jako Awikul..
Obserwuj wątek
    • polski_francuz Aqua ageing 24.04.22, 11:06
      qwardian napisał:

"Większość nicków wypowiada się jakby były pod wpływem narkotyków, albo ktoś się pod nie podszywał, podejrzewam, że już dawno nie żyją."

Ageing, coz na to mozna poradzic? Sport albo ogrodek. BTW, jeden z moich doktorantow byl z Filipin. Ty tez masz doswiadczenie ponoc ze stamtad rodowitymi?

PF
      • qwardian Re: Aqua ageing 24.04.22, 11:32
        Jest z rodziny gubernatorskiej na wyspie obecnego prezydenta Duterte, ale ostrzegam tam wszyscy są kuzynami, ciotkami i wujkami. Bardziej konserwatywna niż ja, popiera odstrzelenie handlarzy narkotyków, ale bardzo blisko moich, ja oczywiście zbawiam narkomanów, pedałów i Żydów przez uczciwą pracę. Kobiety są fanatyczne PF, ostrzegam
        • polski_francuz Re: Aqua ageing 24.04.22, 13:56
          qwardian napisał:

"Jest z rodziny gubernatorskiej na wyspie obecnego prezydenta Duterte, ale ostrzegam tam wszyscy są kuzynami, ciotkami i wujkami."

Moja obserwacja, ze sa spoleglowi ale sprytni. Zadziwia to, ze sa katolikami z Azji. Duterte, hm, jego sposob walki z handlarzami narkotykow jest dosc brutalny. Ale pewnie takie lekcji historyczne zostaly nauczone.

PF

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka