Dodaj do ulubionych

TSUE wydał wyrok - marzenie K52

28.04.22, 00:55
Każdy wyrok TSUE jest zawsze zgodny z oczekiwaniami K52, zatem ten ostatni odrzucający skargę Polski dotyczącą ACTA-2 również. Ciekawe jak sobie teraz Benio poradzi z pisaniem na forum, skoro wdrożona dyrektywa zabrania wklejania tekstów bez zgody ich autora. No przecież samodzielnie gównokrata nie skleci żadnego wpisu.
Obserwuj wątek
    • benek231 Mało wiesz, Błonka, ty antydemokratyczne gowno :O) 28.04.22, 07:02
      Wyroki TSUE nie zawsze zgodne sa z moimi oczekiwaniami. Czasem sa mi obojetne. Niemniej szanuje te wyroki takze wowczas gdy niezbyt mi sie podobaja. Przede wszystkim dlatego, ze mam szacunek dla tej instytucji, i mam szacunek dla UE. W przeciwienstwie do ciebie ty antydemokratyczne i antyunijne gowno.

Łgarza, zboczeńca i kretyna z numerem bocznym 01 uprasza się o nie zabieranie głosu w sprawach, które przekraczają możliwości intelektualne jego pokracznego mózgu.

Błonka-hymen napisała:

bzdury, jak to gownarz-harcerzyk

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
      Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
        • hymenos01 Co prawda to do Kretyna52 było 28.04.22, 08:37
          gerlalt napisał(a):

> Szacunek do komunistów nie umiera nigdy. Jak to jest towarzyszu czy też genosse
          > : być jednocześnie daszystą i komuch em?

Zapewne jest to tak jak w sytuacji, gdzie skrajna prawica ogłasza program oparty na skrajnie lewicowych rozwiązaniach. Połączenie daszysty z komuchem to nie mój pomysł, więc może Kretyn52 Ci odpowie.
      • hymenos01 Po czynach poznasz gównokratę, nie po deklaracjach 28.04.22, 08:27
        benek231 napisał:

> Wyroki TSUE nie zawsze zgodne sa z moimi oczekiwaniami. Czasem sa mi obojetne.
        > Niemniej szanuje te wyroki takze wowczas gdy niezbyt mi sie podobaja.

To przykład łgarstwa, gównoszacunku i gównodeklaracji. Ten akurat oddalający zastrzeżenia zgłoszone przez pisiuary jest zgodny z wszelkimi deklaracjami Łgarza52. Zastrzeżenie dotyczyło dyrektywy UE, którą rząd pisiuarów powinien wprowadzić do polskiego prawa w ubiegłym roku. Szacunek objawiający się ostentacyjnym łamaniem zasad, których dotyczył wyrok TSUE to coś, co Kretyn52 robi z dużym zaangażowaniem i zacięciem.
        Grzecznie poproszę o link potwiedrzający te gównodeklaracje i ten gównoszacunek.

> Przede ws
        > zystkim dlatego, ze mam szacunek dla tej instytucji, i mam szacunek dla UE. W p
        > rzeciwienstwie do ciebie ty antydemokratyczne i antyunijne gowno.

Napisał gównokrata wykazujący gównoszacunek do instytucji unijnych i samej demokracji w UE.

>
        > Łgarza, zboczeńca i kretyna z numerem bocznym 01 uprasza się o nie zabieranie g
        > łosu w sprawach, które przekraczają możliwości intelektualne jego pokracznego m
        > ózgu.

Wyrok TSUE zakazuje cytowania tekstów bez zgody jego autorów. Kretynie52, nie wyraziłem zgody na cytowanie moich tekstów. Masz je czytać, rozumieć i zastosować się do nich w praktyce.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka