Dodaj do ulubionych

Populizm i Socjalizm rządzi

04.05.22, 14:43
Populizm i Socjalizm rządzi i istnieje prawdopodobieństwo, że wszyscy skończymy jak frakowicze. Na problemy finansowe rządu ma wpływ mnóstwo różnych decyzji ale socjal w dużej mierze wynikający z demokratycznego usytuowania populizmu jest nie do przecenienia. Miliardy idą na sztandarowe programy pisiuarów:
 13. emerytury, na którą w 2022 roku przeznaczone zostanie 12,7 mld zł z Funduszu
Solidarnościowego. W kolejnych latach łączne wydatki z tytułu 13. emerytury będą rosły z 14,1 mld
zł w 2023 roku do 16,4 mld zł w 2026 roku w wyniku wzrostu przeciętnej emerytury oraz
waloryzacji rent i emerytur,
 świadczenia 500 plus w wysokości ok. 38,7-40,5 mld zł rocznie,
 świadczeń rodzinnych i z Funduszu Alimentacyjnego w wysokości ok. 12,6-13,4 mld zł rocznie.Sam korzystam z tych programów w taki sposób, że najpierw zabierają mi kilkadziesiąt tys PLN a następnie wypłacają mi około 3000 pomocowych złoty. I jak tu się cieszyć z demokratycznych wyborów?
Obserwuj wątek
  • benek231 Pop. i Soc. rządzi - tego chciales, durny osle:O) 04.05.22, 16:25
   Błonka-Hymen01 napisała:

   I jak tu się cieszyć z demokratycznych wyborów?

   **
   Ciesz sie tak jak zwykle - jak głupi. Bo demokratyczne wybory sa tylko w demokracjach czyli nie w waszym katolickim grajdole, ty antydemokratyczne gowno.
   Łgarza, zboczeńca i kretyna z numerem bocznym 01 uprasza się o nie zabieranie głosu w sprawach, które przekraczają możliwości intelektualne jego pokracznego mózgu.

   KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
   Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka