Dodaj do ulubionych

Wreszcie! Jest 1. w Polsce toaleta dla transów

24.05.22, 10:52
W LXXV Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego w Warszawie powstała nowa łazienka stworzona z myślą o osobach niebinarnych, transpłciowych oraz nieokreślających się.

Jako Polak jestem dumy. Dotarła do nas cywilizacja. Jaś czujący się Małgosią (czy odwrotnie) może wreszcie zamknąć się w kabinie.
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: Wreszcie! Jest 1. w Polsce toaleta dla transó 24.05.22, 11:04
      Jeżeli są prywatne i płatne, to wszystko OK. Tam pedałki mogą załatwiać swoje potrzeby w śmierdzące odbytnice. Ale w miastach płatne są toalety na dworcach, tam biedni normalni ludzie muszą szukać drobnych pieniążków kiedy po piwku ich przyciśnie, wiele z automatów nie akceptuje monet, tylko karty o których istnieniu nikt nie wie.
    • perla_z_roztocza Re: Wreszcie! Jest 1. w Polsce toaleta dla transó 24.05.22, 12:05
      moja roztoczańska kuzynka jest wraz z mężem na kontrakcie w Kalifornii. Robią jakieś startupy w IT. Mają dwójkę dzieci w wieku szkolnym.
      No i jak przyjechała na urlop to opowiadała co się dzieje w tej całej Kalifornii.
      O tych szkolnych kibelkach też mówiła.
      To takie burdeliki tak naprawdę. Chłopak i dziewczyna mogą tam przebywać legalnie więc się pieprzą.
      Ot i cała prawda o tych postępowych inicjatywach jest.
      Ja się tylko zastanawiam gdzie są feministki broniąc kobiet. Bo w takiej Kalifornii czy Kanadzie, łysy dresiarz skazany za gwałty na kobietach jak oświadczy, że czuje się kobietą to władze mają obowiązek przenieść go do żeńskiego więzienia.
      Efekt taki, że więźniarki zaczęły zachodzić w ciąże. No i teraz kobietom tam umieszczonym rozdaje się prezerwatywy właśnie.

marsz.info/usa-mezczyzni-ktorzy-podaja-sie-za-kobiety-trafiaja-do-zenskich-wiezien/
      www.tvp.info/55242485/transplciowi-mezczyzni-w-wiezieniach-dla-kobiet-osadzonym-rozdawane-sa-prezerwatywy
    • benek231 Katolicyzm wypral was ze zdolnosci do empatii :O) 25.05.22, 07:46
      >> (...)
      – Jestem trans, więc nigdy nie korzystam z toalet w mojej szkole – powiedział niedawno 13–letni Felix w rozmowie z BBC. Do placówki uczęszczał wtedy już 9 miesięcy.

Wyjaśnił powody w prosty sposób.

– Obawiam się, że jeśli pójdę do damskiej toalety, dziewczyny będą pytać, dlaczego jest tu chłopak, a gdy pójdę do męskiej, chłopaki będą pytać, dlaczego jest tu dziewczyna – powiedział brytyjski nastolatek. Felix marzył o tym, co niedawno stało się rzeczywistością w warszawskim liceum – uniwersalnej toalecie, gdzie każdy będzie mile widziany i nikt nie będzie musiał się tłumaczyć. (...) >>

natemat.pl/414982,wladcy-pecherzy-toaleta-dla-uczniow-trans-oburzyla-prawice

Masz totalitarny leb, Olegu3. Takoz twoi koledzy. Ma byc tak jak bylo do tej pory, jak chcecie wy, a jak nie to nalezy zlapac za kark i go przygiac. Przymusic. Tak jak islamisci przymuszaja swoje kobiety przy pomocy bata i bicia. Proba zrozumienia problemow drugiego czlowieka, a zwlaszcza mlodocianego, mocno wykracza poza wasze mozliwosci.

PS... Ten Czarnek to wyjatkowo zamordystyczny katolicki tłuk.

oleg3 napisał:

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
      Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka