Dodaj do ulubionych

PiS dorżnie Konfederację

28.05.22, 12:16
która sama z siebie się rozpada jak pierwiastek promieniotwórczy. Przy kłótniach i rozpadzie partia jest praktycznie bez możliwości sensownej obrony.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28510484,prorosyjska-konfederacja-w-wiadomosciach-tvp-wytyka-wypowiedzi.html#s=BoxOpImg6
W przypadku kilku polityków Konfederacji ja widzę tutaj ślad jakiś wręcz agenturalny. Nie wolno brać udziału w rosyjskiej propagandzie - powiedział w materiale "Wiadomości" Adrian Stanowski, redaktor naczelny "Gazety Polskiej Codziennie".

przy okazji znaleźli frajera do zrzucenia z siebie podejrzeń o prorosyjskość - to nie MY.

A.

Obserwuj wątek
  • qwardian Re: PiS dorżnie Konfederację 28.05.22, 12:57
   Pisie zdrajczyki zawsze to robiły zwłaszcza kiedy zbliżały się wybory. Moim zdaniem Konfederacja powinna zbliżyć się do Platformy i popierać Tuska, z racji chwalebnej postawy jego dziadka, który ratował Polskę od Sowieta i rodzinę Giertychów, którzy ratowali Polskę od masońskiej i kosmopolitycznej Europy. Mały gnom Jarosław Kaczyński wraz z rodziną Kornhauserów wpuścili w granice Polski czornych z USA uzbrojonych po zęby..
  • benek231 O agenturalnosci Konfederastow mowie od lat :O) 28.05.22, 17:45
   a o agenturalnosci J*M, jednego z najwiekszych wspolczesnych szkodnikow - mowie jeszcze dluzej.
   Dopiero Kaczynski przebil J*Ma i zostal najwiekszm szkodnikiem od czasow przedzaborowych.
   Przez zwiazki z Ordo Iuris Konfederasci ida na pasku Kremla. A wraz z nimi wszyscy ich entuzjasci.
   KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
   Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.


  • qwardian Re: PiS dorżnie Konfederację 28.05.22, 20:29
   Na marginesie każdy rozpad promieniotwórczego węgla C14 zaczyna się w organizmach żywych dopiero PO naziej śmierci i trwa bardzo długo, bo połowiczny osiągnie w ciągu około 5 tysięcy lat. Wszyscy go mamy bez wyjątku, więc pozostawiamy trwały ślad jeszcze przez około 60 tysięcy lat, bo do tego momentu jest mierzalny.
  • polski_francuz Prorosyjskie promieniowanie 29.05.22, 09:50
   andrzejg napisał:

   " ...się rozpada jak pierwiastek promieniotwórczy. "

   I, sadzac z artykulu, emituje szkodliwe prorosyjskie promieniowanie. Ciekaw jestem jak widzisz politykue PiSu w/s wojny ukrainsko-rosyjskiej?

   PF

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka