Dodaj do ulubionych

KretynLuka nagle wyjechal na kolonie :O)

29.05.22, 16:11
W zwiazku z powyzszym pozostale antydemokratyczne gowno w osobach Olega3, Perly, Piqa, Institorisa, czy Sz0ka, czmychnelo z forum, gdyz pod nieobecnosc najwiekszego z nich bambra i skurwysyna nie czuja sie juz tak pewni siebie. Wylecialo z nich bojowe powietrze.

Przez ostatnich 20 lat, z hakiem, wymienieni starali sie jak mogli by zniechecic do uczestnictwa tych uczestnikow ktorzy - jak oni sami - nie byli czarnoszczecinni. Ba, osiagneli sukces gdyz wielu interesujacych a pro-demokratycznych dyskutantow odeszlo z forum pod naporem tej klero-faszystowskiej, antyunijnej i antydemokratycznej wscieklizny.

Paradoksalnie wraz z wyjazdem Kretyna na kolonie poznikaly takze niedobitki zdawaloby sie demokratow. Najwyrazniej doszli do wniosku, ze skoro nie ma juz Kretyna to nie ma z kim rozmawiac, oraz o czym. Tak nasiakneli potrzeba wzajemnych relacji z Kretynem, ze pod jego nieobecnosc stracili sens zycia forumowym zyciem.

Ciekawe czy znajdzie sie ktos kto zalatwi im zycie w wolnym, demokratycznym, i europejskim kraju...(?)

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
Obserwuj wątek
      • benek231 KretynLuka nagle wyjechal na kolonie :O) 29.05.22, 17:16
        pierdla_z_krocza_i_napisała:

> widzę Kretynie52, że tęsknisz za mordobiciem od księcia właśnie.

**
        Widzisz, Kretynie5, chodzi o to, ze Kretyn jest znacznie glupszy od ciebie. Z racji wyksztalcenia jest glupszy. Bo gdyby Kretyn nie mial wyksztalcenia uniwersyteckiego, jakiego ty nie posiadasz, to w glupocie stalibyscie na tym samym poziomie. Ale poniewaz pomimo wyksztalcenia nadal jest glupi, jak jest, to znaczy, ze, tak naprawde, musi byc glupszy od ciebie. A skoro ty wielokrotnie dostales ode mnie potezne baty to on tym bardziej znowu je dostanie. Bo jest glupszy nawet od ciebie, ty pipo grochowa.

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
        Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
          • benek231 Ale nie jestem sympatykiem Putina i Lukaszenki:O) 29.05.22, 19:02
            jak ty, Kozi Bobku. Takze, w odroznieniu od ciebie, sympatyzuje z Ukraincami.

Nie jestem tez antydemokratycznym i antyunijnym gownem, jak ty nieudaczniku.

Chcesz kopa w pipe?

Zastanow sie tylko jaka banda przyglupow musicie byc, czyli i ty, pokrako, skoro przez 22 lata nie udalo wam sie mnie zwalczyc. A bylo was tu w sumie przynajmniej kilkudziesieciu. Siegaliscie po przerozne wulgarne obelgi, pluliscie na mnie i moja rodzine, urzadzaliscie koncerty szyderstwa, zastraszyliscie wielu uczestnikow ktorzy pod presja przylaczyli sie do was w wykluczaniu mnie z dyskusji, donosiliscie na mnie do Admina, gdy jeszcze funkcjonowal Admin, oczernialiscie mnie przed nim i wypraszaliscie zawieszanie mnie, wylacznie z uwagi na tresc moich wpisow bo jeszcze wowczas mialy nienaganna forme. Zaprezentowalisie sie tym wszystkim jako swinie podle a niemyte, jako banda tepych a podlych i nienawistnych skurwysynow. Z toba wlacznie, bydlaku, ma sie rozumiec.
            Zrazu uprawialiscie swe nikczemnosci pod przywodztwem Szkopa, znanego tez jako Dachs lub Borsuk, ktory niedawno zdechl na obczyznie. A po nim paleczke przejal Kretyn, ktory w tym swoim totalitarnym lbie nie moze pomiescic mysli, ze ktos moze miec inne poglady niz on, a on sam moze miec swe poglady glupie, po prostu. Bo jakie niby poglady moze miec pomiot Korwina-Mikke, ktory jest strasznym dziwolagiem, glupkiem, oraz antyunijnym i antydemokratycznym gownem. A w dodatku jest rosyjska agentura.

pierdla_z_krocza_i_ napisała:

nic madrego, jak zwykle

• perla_z_roztocza Re: Ale nie jestem sympatykiem Putina i Lukaszenk 30.05.22, 15:38
              benek231 napisał:

> Zastanow sie tylko jaka banda przyglupow musicie byc, czyli i ty, pokrako, skor
              > o przez 22 lata nie udalo wam sie mnie zwalczyc.

o przepraszam, gdy jeden z forumowiczów chciał ciebie Kretynie 52 wypierdolić z forum tego to ja zaprotestowałem i nazwałem cię osobliwością forum tego.
              Co nie wyklucza, iż jesteś brudnym wieprzem, ćwokiem, umysłowym inwalidą, i zwykłym xujem właśnie.
              • benek231 Ale nie jestem sympatykiem Putina i Lukaszenki:O) 30.05.22, 16:38
                Ja pamietam, ze jedynie Kretyn wstawil sie "wielkodusznie". Doskonale wiedzac, ze to jego "wstawiennictwo" nie ma najmniejszego znaczenia, a Admin zrobi to co Admin bedzie chcial.

Wczesniej jednakze kapowaliscie na mnie do tegoz Admina z nadzieja, ze wywali mnie na zbity pysk. Tak wygladala ta wasza szlachetnosc, ty antydemokratyczne gowno Putina.

pierdla_z_krocza_i_ napisała:

banialuki

• benek231 Ale nie jestem sympatykiem Putina i Lukaszenki:O) 30.05.22, 18:00
                    pierdla_z_krocza_i_napisała:

> posłuchaj pierdoło, ja nie jestem wy, ja jestem Perła w liczbie pojedynczej, i nie chodzę stadami.

**
                    Poniewaz jestes shemale wiec poprawna forma jest zwracanie sie do was w liczbie mnogiej. Z calym szacunkiem, ty antydemokratyczne gowno.

A teraz wyszorujcie sobie w pysku szarym mydlem bo cuchniecie.

• oleg3 Przepraszam 30.05.22, 12:57
      benek231 napisał:

> W zwiazku z powyzszym pozostale antydemokratyczne gowno w osobach Olega3, {...} , czmychnelo z forum,

Bardzo przepraszam, Krzysztofie. Z powodów zawodowych, rodzinnych i psychicznych (zdrowie jest najważniejsze) nie mogę być codziennie dostępny.
    • hymenos01 Drogi Beniu Krzysztofie! 30.05.22, 14:50
      benek231 napisał:

> i ty, pokrako, skoro przez 22 lata nie udalo wam sie mnie zwalczyc.

Nie ma tu nikogo, kto chciałby Cię zwalczyć. Nie ma, gdyż kretynów, takich jak Ty się nie zwalcza. Wręcz odwrotnie. Takie kretyństwo się hołubi z prostej przyczyny. Ty kretynie po prostu kompromitujesz każdą sprawę, której się dotkniesz. Zwykle takich jak Ty nazywa się pożytecznymi idiotami, ale dla Ciebie trzeba stosować bardziej wyrafinowane określenia. Pożyteczny idiota to stanowczo za mało.

--
      H.
      • benek231 Re: Drogi Beniu Krzysztofie! 30.05.22, 15:57
        Ty kretynie po prostu kompromitujesz każdą sprawę, której się dotkniesz. Poczynajac od wlasnego nicka, glupku, gdyz sadziles, ze ten olbrzym z kreskowki to Hymen, choc on byl He-Man, idioto. I tak zaprezentowales sie tutaj jako "Blona Dziewicza" choc, tak naprawde, jestes Anus - tez z tych okolic.

Ponadto skompromitowales sie tutaj jako antydemokratyczne i antyunijne gowno, czyli juz nie potrzebujesz kompromitowac sie wiecej, przybledo.

Błonka-Hymen napisała

nie, nie napisała - pękła

• hymenos01 Re: Drogi Beniu Krzysztofie! 30.05.22, 16:59
          benek231 udowodnił,

że jest kretynem, jełopem, głupolem, chamem, prymitywem, łgarzem, zboczeńcem i ponownie zachęca się go do przeczytania tego poniżej. Do swoich łgarstw, kretynizmów i chamstwa pozwolenia nie potrzebujesz.
          • benek231 Czy chcesz mi dac buzi, ze tak sie zwracasz? :O) 30.05.22, 18:12
            Nastepnym razem, glupku, napisz jeszcze pod moim adresem kilka slow na k oraz na ch. Wowczas oglosze, ze wygrales bez watpienia, ty antydemokratyczne gowno.

Blonka-Hymen napisała:

mase inwektyw

• benek231 Czy chcesz mi dac buzi, ze tak sie zwracasz? :O) 31.05.22, 08:45
                boomerang napisał:

> Dla mnie nie jesteś kretynem, Krzyżtopie, ale zaledwie durniem.

**
                A ja bardzo przejmuje sie opiniami takiego ciemniaka, glupa i bezplodnego zera jak ty, trollu.

• hymenos01 Nie pisz zboku, gdy twój Murzyn się zabawia, 31.05.22, 08:23
              bo ci sperma oczy zalewa.

benek231 napisał:

> Nastepnym razem, glupku, napisz jeszcze pod moim adresem kilka slow na k oraz n
              > a ch. Wowczas oglosze, ze wygrales bez watpienia, ty antydemokratyczne gowno.
              > Blonka-Hymen napisała:
              >
              > mase inwektyw

W przeciwieństwie to ciebie Durniu52, to nie były inwektywy tylko najczystsza prawda poparta twoimi wypróżnieniami. Niestety, rozum gównokraty tego nie pojmie, więc zajmuj się tym co gównokracja potrafi najlepiej i dalej zastanawiaj się nad ukrytymi znaczeniami nicków forumowych, ty gówniany zboczeńcu.
    • qwardian Re: KretynLuka nagle wyjechal na kolonie :O) 03.06.22, 08:56
      PO-nieważ Krzyś również zdezerterował, zasiądę na jego krześle i zacytuję wypowiedź Wojciech Sadurskiego w Gazecie Wyborczej:

Decyzja Komisji Europejskiej o akceptacji polskiego KPO jest fatalna, przede wszystkim ze względu na sekwencję wydarzeń. Akceptując fałszywe zapewnienia rządu o realizacji „kamieni milowych” jeszcze przed sejmowym rozważeniem senackich zmian w prezydenckiej ustawie o likwidacji Izby Dyscyplinarnej, Komisja odebrała polskim władzom jakiekolwiek bodźce dla potraktowania Senatu poważnie.

Teraz Sejm będzie mógł bez ponoszenia żadnych kosztów owe zmiany odrzucić i złą, kłamliwą ustawę przyjąć, a posłuszny PiS-owi prezydent i patologiczny kłamca premier będą mogli w Warszawie śmiać się w twarz pani przewodniczącej, która pozbyła się największego atutu, czyli groźby podtrzymania zawieszenia funduszy.

„Kamienie milowe” to więc tylko kamyczki – ale nawet one zostały zignorowane przez ustawę prezydencką w wersji sejmowej bądź zrealizowane w sposób pozorny i kłamliwy.

Narodowy Robotnik zawsze ostrzegał o zagrożeniach wynikających z naziej obecności w Unii Europejskiej..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka