Dodaj do ulubionych

Co sadzicie Najmilsi o osiagnieciach Senatu? :O)

01.06.22, 22:59
Senat przyjął nowelizację ustawy o Sądzie Najwyższym. Wprowadzono kilkadziesiąt poprawek

Mateusz Przyborowski
01 czerwca 2022


"Jedna z poprawek dotyczy m.in. sędziów Izby Dyscyplinarnej, którzy mieliby przestać orzekać w SN w dniu wejścia w życie nowelizacji, bez możliwości przejścia w stan spoczynku
Za przyjęciem poprawek zagłosowało 97 senatorów, a 3 wstrzymało się od głosu. Teraz nowelizacja wróci do Sejmu"

(...)

natemat.pl/416677,senat-przyjal-nowelizacje-ustawy-o-sadzie-najwyzszym-jest-wiele-poprawek

Przyjmie Sejm te nowa, Senacka, wersje czy tez nie przyjmie? Bo ja sadze, ze ja przyjmie ale nie wiem jeszcze jak ona bedzie wygladala po tym przyjeciu.


Jesli o mnie idzie to nie bardzo rozumiem dlaczego Senat nie zdecydowal o tym jakie prerogatywy ma miec ta nowa IOZ. Pozostawiajac te sprawe otwarta ryzykuje opozycja, ze w przyszlosci pisiory przydziela tej Izbie takie same prerogatywy jakie do tej pory miala ID.
Wie opozycja z kim ma do czynienia wie, ze pisiory to bandyci, zlodzieje i oszusci, ktorym w zadnym wypadku nie mozna ufac, a pozostawia tym samym lobuzom mozliwosc kontynuowania dotychczasowych bandyckich zachowan...
KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
Obserwuj wątek
  • benek231 Senat poszedl dale niz zyczy sobie KE, ale... :O) 02.06.22, 17:04
   >>
   Warunkom praworządnościowym Polska musi sprostać do końca czerwca tego roku.

   Obejmują one:

   * likwidację Izby Dyscyplinarnej,

   * umożliwienie powrotu do orzekania sędziom odsuniętym przez tę Izbę

   * reformę systemu dyscyplinarnego zgodnie z wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości UE z lipca 2021 r. (sędziego nie będzie można ukarać za treść orzeczenia ani za zadanie pytania prejudycjalnego do TSUE)

   Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, w pierwszej fazie negocjacji z polskim rządem Komisja Europejska chciała, by unieważnione zostały wszystkie decyzje Izby Dyscyplinarnej. Ostatecznie uzgodniono, że wprowadzony zostanie mechanizm weryfikacyjny. Sprawy dyscyplinarne mają być ponownie zbadane. >>


   wyborcza.pl/7,75398,28532886,ursula-von-der-leyen-w-polsce-kiedy-pierwsze-wyplaty-na-krajowy.html#S.DT-K.C-B.2-L.1.duzy

   Ciekawe co zrobia pisiory teraz gdyz pozostal im niecaly miesiac. Czy przedloza przed KE swoje dotychczsowe osiagniecia na czele z "reforma sadownictwa" autorstwa Du*y? Zdajac sobie sprawe, ze nie zostanie to zaakceptowane, ale liczac na struganie glupa i odkladanie w czasie akceptacje tych kamieni milowych, oraz na zmeczenie KE i TSUE, i ze machna one w koncu reka na praworzadnosc i przyjma to co jest.

   Pisiorom nie zalezy na tych pieniadzach az tak bardzo by przywracac praworzadnosc ktora z cala pewnoscia zalozy im stryczek na szyje.
  • benek231 Pisiory zagraly jak podle gowniarstwo, :O) 04.06.22, 07:50
   zbiorowo popierajac senacka wersje ustawy. Bo kto wie czy nie uda sie nabrac Ursuli von der Leyen, iz moze smialo dawac kase gdyz na te wlasnie wersje ustawy zaglosuja takze pisiory w Sejmie.
   Oni zdecydowanie was reprezentuja, Najmilsi. Wyrosliscie na tej samej katolickiej jabloni.   KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
   Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
   • benek231 Pisiory zagraly jak podle male zlodziejaszki :O) 06.06.22, 07:21
    Czyli godnie was reprezentuja, Najmilsi.    KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
    Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka