Dodaj do ulubionych

Czy ktoś wie dlaczego Covid umarł?

02.06.22, 14:43
Chętnie poczytam.
Obserwuj wątek
    • boomerang Re: Czy ktoś wie dlaczego Covid umarł? 03.06.22, 03:04
      Kowid miał za zadanie zlikwidować chroniczną deflację, te zerowe stopy procentowe w bankach i ujemne na obligacjach. Zadanie wykonał z nawiązką. Teraz mamy początki potężnej inflacji, ale tę już uleczy recesja, a może i depresja jakby co.
        • mlody774 Re: Czy ktoś wie dlaczego Covid umarł? 04.06.22, 16:12
          Co jest w szczepionce, sad im nakazał wcześniejsze ujawnienie jej zawartości. Ale widać ze niema to znaczenia dla wielu, bo jak korporacyjne media nie powiedz to miliony nie wiedza. Ujawniono juz szkodliwe działanie wszystkich covid szczypawek i ze wiedziano o działaniach uboczny wcześniej. Ale co zrobisz i do kogo się odwołasz? Jeszcze nie wprowadzono koniecznych zmian. Ale są przygotowywane.
      • mlody774 Re: Czy ktoś wie dlaczego Covid umarł? 04.06.22, 16:05
        Z tym zerowym oprocentowaniem to było konieczne, bo gospodarka juz upada od lat. Deflacja była powodem, ze gospodarka pomimo zerowego oprocentowania nie była wcale taka prężna, z tad średnia klasa przestała kupować drogie rzeczy. Kupuje się tylko konieczne artykuły. Teraz podnoszą oprocentowanie aby zatrzymać inflacje jest sztucznie nakręcana i tym spowodują upadek gospodarczy. Na takie rzeczy jak samochody, domy, fabryki itd będzie gigantyczna deflacja jeszcze może w tym roku. Ci wszyscy co tak łatwo kupowali na kredyt, będą zniszczeni i zmuszeni do sprzedaży wszystkiego co maja. Chyba tylko namiot sobie zostawia. Wiec co zrobią lewacy? III Wojna Światowa(którą przegrają) czy plandemia żeby czasami ktoś nie pomyślał ze to jest ich wina?
          • mlody774 Re: Czy ktoś wie dlaczego Covid umarł? 05.06.22, 00:36
            Ja wiem tyle co można zaobserwować i usłyszeć. Wiec Ponoć Rosja przygotowuje się od około 2000roku aby zniszczyć gospodarkę lewackiego świata. To oni juz od lat gromadzą złoto, nie zaciągają prawie w ogóle kredytów, spłacili swój dług państwowy całkowicie itd. Tylko stwierdzam fakty. Chiny to taki kraj, co nie wiele może, bo musi dbać o swoich odbiorców(teraz są to głównie: USA and Zachodnia Europe). Wyprodukowane artykuły muszą być gdzieś sprzedane. Ale jak kryzys na zachodzie będzie się rozwijał na max, to znajda sobie innego odbiorce. Wiec o co ci chodzi z tym Chinami? Inaczej może być z AU bo jest to mało zaludniony kraj. Juz od lat nie słucham Radia Australia.
    • oleg3 O ile dobrze odczytuję intencje 03.06.22, 11:27
      Hipotezy są dwie. Pierwsza zakłada wyczerpanie się potencjału biznesowego i BigFarm przeszedł do kolejnego projektu z małpią ospą w roli głównej. Druga hipoteza zakłada zmianę klikalności z kowidła na Ukrainę.
        • mlody774 Re: Temperatury 04.06.22, 03:20
          To zasługa Putina i to jest na poważnie. Lewacki system nie może walczyć na dwa front od razu. Nie mogą sobie pozwolić na protesty własnego społeczeństwa kiedy wojna jest im wypowiedziana. Wiec teraz tylko bronią się przed inwazja FR(inwazja ekonomiczna). A ze maj nadzieje ze FR przegra(uwierzyli we własną propagandę) to planują następne plandemie juz na zimę tego roku. To tylko dowodzi jaka siema to była i jak zmanipulowani są ci co się zaszczypawkowali.
          PS. A słyszeliście, ze w ogóle nie można się dogadać z tymi zaszczypawkowynymi? To teraz juz wiecie. Cenzura wkracza szybko.
            • mlody774 Re: Temperatury 04.06.22, 12:26
              To zależy z ktorych informacji korzystasz. Dla ułatwienia. Jakie figury NWO maja wpływ na FR? Wiemy ze, ten Sh..... od wielkiego resetu chwali się ze wszystkich rządzących, to on juz przeszkolił i są po jego stronie. Tylko zobacz jak FR tym pajaca szkodzi, ze odgrażając się FR, sami perswazja się w wielka depresje, która pozbawi ich władzy w rezultacie.
              PS. W Polsce juz wolno zbierać chrust w lasach, do długości 1.5metra na zimę. Wolno, ale Polskie piece juz są przestawione na gaz ziemny dzięki polityce fałszywego zagrożenia klimatycznego. Niemcy nie maja zatopionych kopalni węgla i zniszczonego sprzętu wydobywczego(przez dywersje) ja Polska i będą opalać węglem itd. A lato się jeszcze nie zaczęło a gdzie tu zima.
              • prze.nick Re: Temperatury 04.06.22, 12:38
                Nie widzisz że dzięki tej wojnie wszystko zbliża się NWO? I zapomnialbym - Rosja i USA na Ukrainie wspólnie odwalają robotę dla Izraela
                www.wolniisolidarni.czest.pl/2018/09/16/niebianska-jerozolima/?doing_wp_cron=1654084759.1225950717926025390625
                Pozycjonowanie do wielkiej wojny świata muzułmańskiego i chrześcijańskiego również następuje dzięki brakowi dostaw żywności z powodu Ukrainy.
                Źródła mam lepsze niż jakiekolwiek dotąd widziałem na necie.
                Tak naprawdę zaczęła się wojna duchowa opisana w ostatniej księdze NT.
                • mlody774 Re: Temperatury 04.06.22, 15:40
                  To jak masz dobre informacje, to wiesz, ze na Soros(i innych) jest nakaz aresztowania w Rosji. Następnie wiesz, ze Rosja zgodziła się na wysyłkę zboża z Ukrainy ale nie zgadzaj się aby statki przybywające po zboże przywoziły bron. Ale z wywózką zboża z Ukry jest problem, bo porty na Morzu Czarnym są zaminowane przez Ukre, a z nimi nic nie wiadomo(może nawet mam nie maja gdzie co postawili) jak z zachodnim uzbrojeniem, gdzie i do kogo idzie. Ukry mogą je sprzedawać lub dawać innym faszysta/terrorysta. Batalion Azow i mu podobni będą osadzeni, wiec zrobią wszytko aby uniknąć kary. Moze nawet do Polski lub Niemiec uciekają. Maja wszystkie faszystowskie insygnia wytatuowane, wiec nie powinno być problemów. Hahaha
                  Informacji z net ja nie mogę tutaj linkować.
                  • prze.nick Re: Temperatury 05.06.22, 16:28
                    Ukry mogą je sprzedawać lub dawać innym faszysta/terrorysta.

Ukry mogą je sprzedawać lub dawać innym faszystom/terrorystom?

Faszyści szkoleni są w Rosji
                    wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-niemieccy-neonazisci-szkolili-sie-w-rosji-rzad-potwierdza,nId,6071752
                • mlody774 Re: Temperatury 04.06.22, 15:52
                  A z ta Niebiańską Jerozolima, to nie wiadomo co będzie. Żydzi przyczynili się do założenia ZSRR i kierowali tym państwem do jego upadku. Ale później oni wyemigrowali. To Ukraińcy mogli im obiecywać NJ,.
                  • prze.nick Re: Temperatury 04.06.22, 16:06
                    Chcesz wierzyć w Putina i to że chcą aresztować Sorosa to twoja sprawa ale te wszystkie opowieści o dobrym Putinie skończą się jak bajka o QAnon.
                    I to bardzo szybko bo AI (fałszywy bóg który przegrywa rozgrywkęz Bogiem) przyspiesza wydarzenia (do najbliższych 3 - 4 lat). Oni juz wiedzą że przegrają dlatego chcą jak najwięcej ludzi zabrać ze sobą. I nie chodzi tu tylko o śmierć fizyczną ludzi bo to już by dawno zrobili ale chodzi o śmierć duchową,gdyż każdy człowiek ma duszę, która jest cząstką Boga.
                    To wszystko jest w NT i wystarczy tylko teraz poskładać to w jedną całość.
                    MT 10,28
                    28 Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz nie mogą zabić duszy. Bójcie się raczej tego, który może i duszę, i ciało zatracić w piekielnym ogniu.
                    • mlody774 Re: Temperatury 04.06.22, 16:27
                      Ja jestem wierzący ale wiem, ze ta cześć wiary którą ty wykorzystuje ma służyć do tego aby ludzkość przestała interesować się sprawami ziemskim. Bóg wszytko zrobi za ciebie i tobie podobnych.Hahaha Parę lat temu w kościołach ćwiczono RAPCIE, tez byleś na tych ćwiczeniach? Takie i podobne bzdury co teraz opisujesz powtarzają się co parę lat i zawsze są opracowywane przez braci w wierze dla odwrócenia uwagi(tym razem z ponoszonych klęsk)
                      QAnon to jest wersja medialna. Grupę którą mas na myśli to "Q". i są to ludzie z rożnych wywiadów. Często juz emerytowani. Np. wierz ze zorganizowali kilka lat temu upadek na giełdzie, dla dania nauczy bogacza. Wiedz, ze ich konta mogą być wyczyszczone i ze nie posiadają jakiś specjalnych uzdolnień co mogło by wytłumaczy ich bogactwa, poza tym ze oszukują.
                      • prze.nick Re: Temperatury 04.06.22, 16:32
                        Wcale nie twierdzę że Bóg (zewnętrzny) wykona za mnie całą pracę gdyż to my jesteśmy częścią Boga
                        Łk 17:20,21
                        "Zapytany zaś przez faryzeuszów, kiedy przychodzi królestwo Boga, odpowiedział im i rzekł: Nie przychodzi królestwo Boga do zaobserwowania. Ani powiedzą: Oto tu, lub: Tam. Oto bowiem królestwo Boga wewnątrz was jest."
                  • prze.nick Re: Temperatury 04.06.22, 16:28
                    MT 4,8-9
                    8 Jeszcze raz wziął Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych 9 i rzekł do Niego: «Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon».

Naprawdę myślisz że Putin nie oddał mu pokłonu?
                    To ciekawe czemu nic nie powiedział o Kowidzie. Czyżby dlatego że jest, jak powiedział Litwinienko, częścią zdegenerowanej elity?
                    www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/aleksandr-litwinienko-pisal-ze-putin-jest-pedofilem/twm3l0n
                  • prze.nick Re: Temperatury 05.06.22, 16:22
                    Coś nie za bardzo wychodzi Rosji ta denazyfikacja
                    wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-niemieccy-neonazisci-szkolili-sie-w-rosji-rzad-potwierdza,nId,6071752
        • polski_francuz Re: Temperatury 04.06.22, 07:41
          boomerang napisał:

" W Australii zima, temperatury blisko zera, a kowid i tak szlag trafił."

Jak wirusa nie ma to siem nie rozprzestrzenia. Do tego australijska zima to jak polska wiosna.

PF

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka