Dodaj do ulubionych

Ja-ro-slaw! Pol-ske Zbaw!, Ja-ro-slaw! Pol-ske :O)

09.06.22, 17:11
Sochaczew. Test okrzyków przed przemową Kaczyńskiego. "Jarosław! Coś słabo. Obiadu nie jedli?"

Natalia Pacholczyk
09.06.2022 16:18

W środę Jarosław Kaczyński pojawił się w Sochaczewie, gdzie spotkał się z mieszkańcami i samorządowcami. Przed wystąpieniem prezesa PiS w sali, w której odbyła się konwencja, przeprowadzono "próbę". Swoistym dyrygentem został przewodniczący Rady Miasta, który instruował zebranych w sprawie "spontanicznych" okrzyków.

(...)

Jarosław Kaczyński z wizytą w Sochaczewie. Mieszkańcy ćwiczyli "spontaniczne" okrzyki

W mediach społecznościowych większą popularnością niż wystąpienie Kaczyńskiego, cieszy się nagranie, które pokazuje przygotowania do tego wydarzenia. Jak się okazało, przewodniczący Rady Miasta Sochaczew Sylwester Kaczmarek postanowił przeprowadzić "próbę okrzyków" i reakcji na wystąpienie prezesa PiS.

- Takie spotkania, one muszą mieć swój rytm. Musimy przetestować okrzyk, jak wejdzie, to wszyscy razem: Jarosław! Jarosław! Jarosław! - mówi polityk na udostępnionym w mediach nagraniu. Politykowi nie spodobało się jednak mniejsze zaangażowanie uczestników. - Coś słabo, no. Obiadu nie jedli? Musimy naprawdę zrobić tutaj czad, żeby nas prezes zapamiętał, słuchajcie. Sochaczew to nie jest byle miasto - mówił dalej.

Sylwester Kaczmarek instruował też zebranych co do tego, jak mają się zachowywać w trakcie wystąpienia Kaczyńskiego. - Krzyczymy dotąd, aż prezes powie: "dziękuję, dziękuję, dziękuję" - stwierdził dalej.

(...)

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28564080,sochaczew-test-okrzykow-przed-przemowa-kaczynskiego-jaroslaw.html#do_w=46&do_v=306&do_st=RS&do_sid=719&do_a=719&s=BoxNewsImgLink
Czytałem przerozne krytyczne wypowiedzi, ktore najczesciej nawiazywały do czasow komunistycznych ("Wiesław!, Wiesław!" albo "Gierek!, Gierek!) ale nikt nie wykazał, ze komuchy takze wowczas tak własnie trenowali skandowanie. Zatem nie robiłbym sobie jaj z tego pana wodzireja gdyz on byc moze, po prostu, jak to człowiek poczciwy, chciał tylko aby wszystko wyszło ładnie i rowno.

Ze swej strony, natomiast, mam taka cicha nadzieje, ze i na tym forum nie wyskoczy, za przeproszeniem, jakas lizidupa Perła by przemusztrowac i was, Najmilsi, tym Jarosławem.

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
Obserwuj wątek
    • benek231 Ja to rozumiem, Najmilsi, choc nie popieram :O) 10.06.22, 16:06
      No bo niby jak mam popierac skoro brzydze sie wami nawet bardziej niz kiedys komuchami. Tamci takze wlazili swym sekretarzom w dupy tak jak wy ksiezom i Kaczynskiemu. Byli obrzydliwi do zerzygu - prawie tak jak obrzydliwi jestescie wy, ale jednak nie az tak.

Wprawdzie tu na forum nie demonstrujecie az takiego lizidupstwa ale nie widzicie nic niewlasciwego w zachowaniu tego wodzireja z Sochaczewa, oraz w trenowaniu autentycznego entuzjazmu. W zwiazku z czym jestescie takimi samymi dupiarzami jak pisiory z Sochaczewa i nie tylko - dupiarzami od lizania dup swych przywodcow. Obrzydliwcami.

KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
      Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
      • andrzejg Re: Ja to rozumiem, Najmilsi, choc nie popieram : 11.06.22, 06:16
        benek231 napisał:

>
        > Wprawdzie tu na forum nie demonstrujecie az takiego lizidupstwa ale nie widzici
        > e nic niewlasciwego w zachowaniu tego wodzireja z Sochaczewa, oraz w trenowaniu
        > autentycznego entuzjazmu. W zwiazku z czym jestescie takimi samymi dupiarzami
        > jak pisiory z Sochaczewa i nie tylko - dupiarzami od lizania dup swych przywodc
        > ow. Obrzydliwcami.
        >

To stąd taki wysyp wątków o dupkach i dupiarzach?

Z relacji wynika jednak ,że trenowanie nie przebiegało aż tak entuzjastycznie, a wystarczyło obiecać premię.
        • qwardian Re: Ja to rozumiem, Najmilsi, choc nie popieram : 11.06.22, 08:08
          Zaciemniane od początku do końca, Andrzeju. Pisie zdrajczyki zamilczają plan rozpirzania motoryzacji, który brukselski belzebub rzucił nam pod nogi, żeby unicestwić Europę i zajumać Maybacha Ojcu Tadeuszowi Rydzykowi. Ale nie traćmy nadziei, Lech Wałęsa zjednoczy nas pod hasłem rozwiązania UE, krótkim, prostym przekazem, który każdy rozumie. Przestrzegam przed Wojciechem Olszańskim, wprawdzie go bardzo lubię, ale artyści i aktorzy w polityce przynoszą dużo nieszczęść..
        • benek231 Ja to rozumiem, Najmilsi, choc nie popieram :O) 11.06.22, 16:14
          andrzejg napisał:

> To stąd taki wysyp wątków o dupkach i dupiarzach?
          >
          Z relacji wynika jednak ,że trenowanie nie przebiegało aż tak entuzjastycznie, a wystarczyło obiecać premię.

**
          Pozwolcie im porzadzic jeszcze troche a tak wytresuja swoich wyznawcow, ze ci beda sie bac by nie wypasc za malo entuzjastycznie - bedzie u was druga Korea Polnocna.
          No i popatrz do czego to doszlo - zupelnie jak w latach 50-70ch za komuny. Takze nadskakiwali szyszkom i wlazili im w dupe.

Moze i masz racje, ze skandowaliby skladniej i glosniej gdyby obiecano im premie. Tylko czy daliby wszystkim zebranym? Ktorzy i tak potrzebowaliby kogos kto przetrenowalby z nimi to skandowanie. Jednym slowem straszne lizidupstwo. Zupelnie jak w katolickim kosciele.
          Ciekawe kto wytrenowal Kaczynskiego w skromnych a spontanicznych reakcjach na te spontanicznosc.

Ludzie na ochotnika kreca bat na wlasne dupy, ale to mi najzupelniej nie przeszkadza. Nie podoba mi sie tylko to, ze tym wlasnie batem okladani beda takze inni.

Co do dupiarzy to nigdy nie spotkamlem sie z tym okresleniem, ale tez Trzaskowski jest z mlodszego pokolenia, a ja wyjechalem gdy on jeszcze byl dzieckiem i do "dupiarza" brakowalo mu jakies 15 lat. Uzyl okreslenia nawiazujacego do jego mlodosci i klero-faszysci oczywiscie nie mogli tego przepuscic - musieli mu dokopac, ze te niefrasobliwosc. Ale tez, niepotrzebnie palnal, w przyplywie szczerosci. Choc powinien byl pamietac o ogromnym zaklamaniu narodowo-katolickiej czesci spoleczenstwa.

Ja uzylem okreslenia dupiarz w odniesieniu do tych ktorzy obcalowuja dupe Kaczynskiego czy jakiegos innego biskupa. Czesto nie zdajac sobie sprawy z obrzydliwosci wlasnych zachowan. Przy ktorych mlodziencze prowadzenie sie Trzaskowskiego to jednak pikus.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka