Dodaj do ulubionych

kupię furmankę z koniem

11.06.22, 14:01
rozgrzana do czerwoności unia zakazuje samochodów z silnikami spalinowymi.
Mają być tylko elektryki.
A ja pieprzę elektryki.
Słowem, jeżeli ktoś ma na sprzedaż furmankę i konia na dodatek to info na mejla właśnie.
Obserwuj wątek
    • qwardian Re: kupię furmankę z koniem 12.06.22, 09:06
      Głęboko się nad tym zastanawiam, bo jednak gomułkowski projekt zastąpienia cytryn kiszoną kapustą miał sens, te sprowadzane miały sporo trujących środków na swojej powierzchni. Z drugiej strony operatorzy beczkowozów sprzed ponad stu lat ostrzegali, że kanalizacja doprowadzi do zatrucia rzek w Polsce i to ma faktycznie miejsce. Te beczki z odchodami zasypywano gaszonym wapnem i były zupełnie sterylne, po czym nawożono nimi podwarszawskie pola. Dzisiaj stosuje się te idiotyczne nawozy azotowe, które wywołują grzyb i pleśnienie, a przecież azotu jest w powietrzu więcej niż potrzeba.
      • polski_francuz Zady i walety nowoczesnosci 12.06.22, 09:31
        qwardian napisał:

" Z drugiej strony operatorzy beczkowozów sprzed ponad stu lat ostrzegali, że kanalizacja doprowadzi do zatrucia rzek w Polsce i to ma faktycznie miejsce. Te beczki z odchodami zasypywano gaszonym wapnem i były zupełnie sterylne, po czym nawożono nimi podwarszawskie pola. Dzisiaj stosuje się te idiotyczne nawozy azotowe, które wywołują grzyb i pleśnienie, a przecież azotu jest w powietrzu więcej niż potrzeba."

No coz dopisze sie by dodac kilka slow mimo,ze tworca watku i jego finansistka niezbyt mi leza.

A wiec furmanka vs. Tesla, beczkowozy vs. kanalizacja itd. No wiec, to prawda, ze nowoczesnosc przynosi wiele nowych problemow i nawozy azotowe sa tego przykladem podobnie jak i gazy wydalame podczas spalania weglowodorow. Waznym elementem do dodania jest ekonomia. Jesli sie wroci do furmanek z koniem a odrzuci Tesle to wielu ludzi straci prace w: R &D, w przemysle polprzewodnikow, w przemysle samochodowym...Co z tymi ludzmi sie stanie?Tusk (oh pardon Musk) wysle ich w kosmos?

Nie tedy droga zatem. Warto sie uczc z bledow przeszlosci by ich niepowtarzac. Niektore rozwiazania z przeszlosci jak butelka z staromodnym zamknieciem sa warte by do nich wrocic.

Ale, by far, nie wszystkie i nie bez zastanowienia.

PF

• qwardian Re: Zady i walety nowoczesnosci 12.06.22, 11:56
          Nieistotne z mojego punktu, czy sklepy będą puste i brak kosmetyków, oraz tamponów. Moje wszystkie pościele są w barwie czerwonej i krew z waginy tylko wywołuje u mnie wzbudzenie. Mówią, że to niezdrowe, ale ja mam całą twarz w krwi i nikomu nic do tego. Co kobiety zrobią z brukselskimi Pol Potami sama Bozia wie, bo kobiety lubią zbytek, a kiedy go zabraknie, to wtedy im biada..
    • felusiak1 Re: kupię furmankę z koniem 13.06.22, 21:07
      Wszystkie samochody bendom elektryczne. Sie bendzie ładować akumulatory.
      Kowalski mieszka w bloku i na parkingu ma punkt ladowania. Z tym, że nie tylko on jeden. Wszyscy korzystają z tego punktu. Kowalski ma od 10 do 11 to zwalnia się z pracy zeby naladować.
      Innym problemem o którym się nie mowi jest skąd się ta elektryczność weźmie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka