Dodaj do ulubionych

Najwiekszy polski szkodnik - Jaroslaw Kaczynski:O)

18.06.22, 16:34
Agnieszka Kublik: 18 czerwca kończy 73 lata, jest spod Bliźniąt. Mój bilans Jarosława Kaczyńskiego

WOLNA SOBOTA
17.06.2022


Wszystko, co złe w Polsce, to wina Kaczyńskiego. Bezsporna. Jest ich bez liku, skupię się na "oczywistych oczywistościach".
18 czerwca kończy 73 lata, jest spod znaku Bliźniąt. Bywają inteligentne, impulsywne, nerwowe, miewają dwie twarze, są kłamliwe, nieszczere i powierzchowne, a także egocentryczne i chytre. Brakuje im empatii, skupiają się na sobie. Świetnie czują się na samodzielnych lub kierowniczych stanowiskach.

Czy to obraz Jarosława Kaczyńskiego?

Wygrał wybory w 2015 r. hasłem „Polska w ruinie", gdy wmówił to 5,7 mln Polaków. Teraz PiS chce przekonać miliony, że zło to „wina Tuska". Gdybym była opozycją, to znalazłabym odpowiedź: „Wszystko, co w Polsce złego, to wina Kaczyńskiego".

Agnieszka Kublik: Wszystkie afery po 2015 r. – wina Kaczyńskiego
W ubiegłym roku Polacy czekali na wyrok dwa razy dłużej niż 10 lat temu, mimo to Ziobro opowiada, że czeka się krócej. Bo jego resort zestawił dane, które są nieporównywalne – pierwszy kwartał tego roku z całym poprzednim rokiem.

A przewlekłość w sądach to ogromny problem dla frankowiczów – postępowania mogą trwać latami, rekordziści na rozprawę czekają nawet pięć lat.

Media publiczne tracą na wiarygodności, a mimo to dostają miliony z budżetu, by PiS nie utracił władzy. To wbrew pozorom ma sens, bo aż 86 proc. wyborców PiS ma o TVP jak najlepsze zdanie.

Chorzy długo czekają na opis badań diagnostycznych.

Jak podał NIK, w trybie stabilnym w 17 proc. przypadków na opis badania czeka się ponad 14 dni, a rekord wyniósł aż 168 dni. W trybie pilnym na co dziesiąte badanie czekało się powyżej dwóch tygodni – nawet 64 dni.

Daruję sobie inflację, ceny benzyny, chleba, masła, owoców i warzyw, bo to oczywista wina Kaczyńskiego, skoro rządzi wszystkim i wszystkimi.

Wszystkie afery po 2015 r. – wina Kaczyńskiego. A to, że winni nie zostali ukarani – wina Kaczyńskiego.

Agnieszka Kublik: Wina Kaczyńskiego jest bezsporna
Weźmy sprawę respiratorów , na które poszły miliony, a które nie nadawały się do użytku. Śledczy z Koalicji Obywatelskiej – posłowie Michał Szczerba i Dariusz Joński – twierdzą, że za aferą z respiratorami kupionymi od handlarza bronią Izdebskiego stoi Morawiecki. Co gorsza, na polecenie Morawieckiego te same respiratory od Izdebskiego kupiła spółka KGHM. Potem odkupiła je kancelaria premiera po 159 tys. zł za sztukę (cena rynkowa 65 tys. zł), a cała umowa ze spółką E&K opiewała na 100 mln. Premier zaprzecza, ale tak, to wina Kaczyńskiego, że mamy premiera, który nie kłamie, gdy się pomyli.

Afera z „wyborami kopertowymi" , do których nie doszło, a które pochłonęły co najmniej 70 mln zł. Tu Kaczyński się przyznał, że parł do wyborów, zablokował je Jarosław Gowin, więc jest poza rządem i Zjednoczoną Prawicą.

Afera „srebrnych wież" , w której podejrzenia o oszustwo padły na samego Kaczyńskiego, trafiła do prokuratury tylko po to, by ta odmówiła wszczęcia śledztwa.

Afera KNF nie została wyjaśniona do dziś. Zaczęła się w listopadzie 2018 r., kiedy „Wyborcza" ujawniła stenogram rozmowy przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego Marka Chrzanowskiego z Leszkiem Czarneckim, właścicielem Getin Noble Banku i Idea Banku. Chrzanowski obiecywał Czarneckiemu spokój w zamian za zatrudnienie znajomego prawnika i sowite wynagrodzenie – 1 proc. wartości Getin Noble Banku, co bankier wyliczył na 40 mln zł. Po ujawnieniu nagrania Chrzanowski został zmuszony do dymisji, a potem zatrzymany. Przed zatrzymaniem pozwolono mu przez kilka godzin czyścić gabinet. Jest na wolności, publicznie bronił go prezes Narodowego Banku Centralnego Adam Glapiński. Chrzanowski jest dzisiaj pracownikiem Szkoły Głównej Handlowej. Pracuje w Instytucie Ekonomii Politycznej i Polityki Gospodarczej, w Katedrze Polityki Gospodarczej i Teorii Pieniądza. Ma tam etat pracownika badawczego, od wybuchu afery nie pracuje bezpośrednio ze studentami.

No i afera hejterska u samego Ziobry. Posłuszni mu sędziowie planowali akcje oczerniające sędziów przeciwnych zamachowi na wymiar sprawiedliwości. Wykorzystywali poufne dokumenty Ministerstwa Sprawiedliwości, współpracowali z prorządowymi dziennikarzami.

A te horrendalnie wysokie nagrody, jakie przyznała swojemu rządowi premier Beata Szydło?

Aż 22 ministrów jej gabinetu w latach 2016-17 dostało od kilkudziesięciu do ponad 110 tys. zł, co zdarzyło się po raz pierwszy w historii III RP (dotychczas byli nagradzani co najwyżej wiceministrowie).

Sprawa przeszła do historii po sejmowym wystąpieniu Szydło, która odpowiadając opozycji, krzyczała: „Te pieniądze po prostu się należały".

No i afera Pegasusa . Władza kupiła za 35 mln zł izraelski system, który pozwala na śledzenie smartfonów oraz ich użytkowników za pieniądze z resortu sprawiedliwości przeznaczone na Fundusz Pomocy Ofiarom Przestępstw. PiS wykorzystał tę cyberbroń do śledzenia opozycji podczas kampanii wyborczej w 2019 r.

Tak, ta wina Kaczyńskiego jest bezsporna.


wyborcza.pl/magazyn/7,124059,28589843,wszystko-co-zle-w-polsce-to-wina-kaczynskiego-bezsporna.html#S.TD-K.C-B.3-L.1.duzy

Od porzednich rzadow PiSu twierdze, ze J.Kaczynski to najwiekszy polski szkodnik od czasow przedzaborowych. Na pierwszym miejscu, na podium, wymienil J*Ma.

Jeden z komentarzy:
>>
Jagger48
18.06.2022, 09:54

Ta inflacja, tą demolka stadnin, tę wycinkę Puszczy, to niszczenie prawa, łamanie konstytucji, to niszczenie finansów, gospodarki i całego Naszego Kraju umieszczając Go (Polski) na końcu ogona Europy, - to wszystko WINA KACZORA!!!!! >>

A ja dopisze do powyzszego zniszczenie demokracji, a takze oslabienie zwiazkow Polski z Unia Europejska oraz samej Unii - co z cala pewnoscia jest wykonywaniem pracy zleconej Kaczynskiemu przez biskupow oraz, zarazem i najprawdopodobniej agenturalna misja na rzecz Putina.
KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.


Obserwuj wątek
  • zwrotnicowy Re: Najwiekszy polski szkodnik - Jaroslaw Kaczyns 18.06.22, 21:33
   Taki jak Turkuć Podjadek. Taki szkodnik, ze inflacja w Ameryce i w Anglii to też jego wina. Ale w Ameryce i w Anglii o tym nie wiedzą i mowia, ze za inflacje odpowiada Putin.

   • benek231 Najwiekszy polski szkodnik - Jaroslaw Kaczynski:O) 18.06.22, 22:59
    zwrotnicowy napisał:

    Taki szkodnik, ze inflacja w Ameryce i w Anglii i to też jego wina. Ale w Ameryce i w Anglii o tym nie wiedzą i mowia, ze za in flacje odpowiada Putin.

    **
    Ktos cie oklamal. Nikt nie twierdzi, ze inflacja w Ameryce i w Anglii to wina Kaczynskiego. Twierdzimy natomiast, ze inflacja w Polsce to w duzej czesci zasluga Kaczynskiego. Bo to jego dyrektywy realizowal (niezalezny) Glapinski, kiedy uparcie nie podwyzszal stop procentowych, gdy inflacja wzrosla powyzej 4%, czyli na dlugo przed pandemia. Jego zasranym obowiazkiem, wynikajacym z konstytucji, bylo zrobic to gdy przekroczyla 3,5%. Nie podwyzszal, gdyz pisiory doszly do wniosku, ze lepiej bedzie dla nich jesli nawet bedzie duza inflacja a male bezrobocie niz na odwrot. Przy okazji chcieli miec tez wieksze wplywy z podatkow, do budzetu.
    Putin i wojna w Ukrainie takze dolozyly do inflacji ale tam gdzie nie bylo Kaczynskiego jest ona o polowe nizsza niz w Polsce.
    KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
    Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
    • zwrotnicowy Re: Najwiekszy polski szkodnik - Jaroslaw Kaczyns 19.06.22, 00:21
     Oczywiście , ze nikt nie mowi, że Kaczyńskiego wina. Ale jakim cudem za inflacje w Polsce odpowiada Kaczyński jeśli inflacja jest wszedzie. Za inflację w Polsce za późnego Gierka i potem odpowiadał Gierek i jego nastepcy bo wtedy inflacja byla tylko w Polsce. Teraz jest wszedzie. Zatem Kaczyński nie moze ponosić winy. Nigdzie na swiecie nie podwyższono stóp kiedy inflacja przekroczyła 4%. W Ameryce już prawie 10% a stopy dopiero teraz podwyższono o 3/4 procenta.
     • benek231 Najwiekszy polski szkodnik - Jaroslaw Kaczynski:O) 19.06.22, 09:20
      zwrotnicowy napisał:

      > Oczywiście , ze nikt nie mowi, że Kaczyńskiego wina. Ale jakim cudem za inflacj
      > e w Polsce odpowiada Kaczyński jeśli inflacja jest wszedzie. Za inflację w Pols
      > ce za późnego Gierka i potem odpowiadał Gierek i jego nastepcy bo wtedy inflacj
      > a byla tylko w Polsce. Teraz jest wszedzie. Zatem Kaczyński nie moze ponosić wi
      > ny. Nigdzie na swiecie nie podwyższono stóp kiedy inflacja przekroczyła 4%. W A
      > meryce już prawie 10% a stopy dopiero teraz podwyższono o 3/4 procenta.

      **
      To sa takie symetryczne argumenty, na zasadzie "a inni tez kradna" - w odpowiedzi na stwierdzenie, ze 'X' kradnie.

      W Stanach inflacja jest o polowe mniejsza niz w Polsce pomimo ociagania sie Feda z podnoszeniem stop procentowych. A ociagal sie on dlatego, ze nie bylo przeslanek wewnetrznych by je podnosic. Gospodarka krecila sie jak nalezy. Byla zdrowa. Dopiero efekty dzialan Rosji, wojny, wzrostu swiatwych cen gazu i ropy spowodowaly skok inflacji i w Stanach.
      Natomiast w przypadku Polski gospodarka byla na skraju zapasci gdyz jechala na konsumpcji przy katastrofalnym braku inwestycji. Polska gospodarka byla i jest chora. Dzialania Rosji jedynie dolozyly do jej dalszego rozkladu.

      Ponadto prawo wyraznie mowi, ze obowiazkiem RPP i Prezesa jest utrzymanie inflacji na poziomie 1.5% + - 1%, przy czym wszystko jest dobrze gdy... jest dobrze. Takie niepisane prawo dzungli. Ale gdy jest zle to odpowiedzialny jest ten kto prawa nie przestrzegal. A, ze Kaczynski recznie steruje wszystkim to...

      I tak, na przyklad ja, mam gdzes wszekie jego "dobre checi". Uwazam, ze jego polityka ekonomiczna jest do dupy, tak jak ten jego caly neo-komunizm. Odpowiedzialny jest Kaczynski.
      KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
      Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
      • benek231 Korekta------Najwiekszy polski szkodnik - JK :O) 19.06.22, 15:23

       Wczesniej napisalem:

       obowiazkiem RPP i Prezesa jest utrzymanie inflacji na poziomie 1.5% + - 1%,

       a powinno byc

       2.5% + - 1%

       Mistyping

       KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
       Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
      • zwrotnicowy Re: Najwiekszy polski szkodnik - Jaroslaw Kaczyns 19.06.22, 19:11
       Własnie czytam, ze w Ameryce w styczniu 2022 wszyscy emeryci dostali podwyżkę o 6% bo tyle wynosiła inflacja w 2021. Piszą, ze teraz jest 9%. Czyli inflacja była wysoka zanim Rosja napadla a mimo to nie podniesiono stóp procentowych. W styczniu 2021 benzyna kosztowała $2.42. W lutym 2022 czyli przed napaścią Putina $3.62 czyli skok w gorę o 50%.
       W Polsce odpowiednio 3.70 za litr i 5.20 czyli skok o 40% a to mniej niż w Ameryce.
       • benek231 Najwiekszy polski szkodnik - Jaroslaw Kaczynski:O) 19.06.22, 19:37
        Czy to co w Stanach usprawiedliwia odmowe podnoszenia stop procentowych w Polsce, gdy inflacja znalazla sie na poziomie 6% ?
        zwrotnicowy napisał:        KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
        Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
        • zwrotnicowy Re: Najwiekszy polski szkodnik - Jaroslaw Kaczyns 20.06.22, 00:33
         Ja nie usprawiedliwiam ale nikt nie podniósł stóp procentowych.
         Gdyby Polska podniosla to złotowka podrożałaby czyniąc polski eksport mniej konkurencyjnym co mogłoby stworzyć warunki sprzyjajace recesji. Teraz recesja jest pewna. Czy już jest czy dopiero za miesiac, nie wiadomo.
         • benek231 Najwiekszy polski szkodnik - Jaroslaw Kaczynski:O) 20.06.22, 06:35
          zwrotnicowy napisał:

          > Ja nie usprawiedliwiam ale nikt nie podniósł stóp procentowych.
          > Gdyby Polska podniosla to złotowka podrożałaby czyniąc polski eksport mniej kon
          > kurencyjnym co mogłoby stworzyć warunki sprzyjajace recesji.

          **
          I to wlasnie doprowadzilo do dalszego wzrostu inflacji. Co nalezalo udowodnic.          KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
          Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
          • zwrotnicowy Re: Najwiekszy polski szkodnik - Jaroslaw Kaczyns 20.06.22, 08:59
           I inflacja nadal wzrasta bo 3/4 procenta niczego nie zmienia. Stopa procentowa musi być wyzsza od stopy inflacji a decydenci nie maja jaj aby to zrobić i doprowadzą do katastrofy.
           • benek231 Najwiekszy polski szkodnik - Jaroslaw Kaczynski:O) 20.06.22, 16:28
            Sadze, ze to ma wiecej wspolnego z zimna kalkulacja niz z jajami. Po prostu wyzsze stopy procentowe wiaza sie zwykle ze wzrostem stopy bezrobocia. Kredyty sa coraz drozsze a malych przedsiebiorcow nie stac jest na zaciaganie takich drogich kredytow, wiec staraja sie kurczyc swoje biznesy. Zazwyczaj wiaze sie to ze zwalnianiem pracownikow, a to jest wzrost bezrobocia ktorego pisiory tak panicznie sie boja. Bo bezrobocie uderzyc musi w ich elektorat, a wiec i spodziewaja sie kurczenie sie tego elektoratu. Najprawdopodobniej wyzsze bezrobocie moze tez doprowadzic do niezadowolenia spolecznego wyrazanego na ulicznych protestach. I tego klero-faszysci boja sie bardzo.

            Jesli o mnie idzie to zdecydowanie wole by bezrobocie bylo wyzsze a inflacja nizsza. Emeryci czesto tak wlasnie maja. Czyli to nie jest tak, ze jakies rozwiazanie jest obiektywnie lepsze lub gorsze. Zalezy gdzie kto lezy. I z mojego punktu widzenia pisiory dopuscily sie okradania takich jak ja by rozlozyc niedogodnosci ekonomiczne na wszystkich, w miejsce zezwolenia na wieksze bezrobocie czyli obciazenie nimi znacznie wezszej grupy (potencjalnie?) bezrobotnych. Innymi slowy, w swych dzialaniach zwiazanych z inflacja vs. bezrobocie klero-faszysci nie dzialaja w moim interesie. I nie tylko moim gdyz wieksza czesc spoleczenstwa doswiadcza negatywnych skutkow inflacji, zamiast waskiej grupy, ktora moglaby przebimbac trudne czasy na zasilku dla bezrobotnych.            zwrotnicowy napisał:            KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
            Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
            • benek231 Wyglada jakbys wajche gdzies zgubil :O) 21.06.22, 07:51
             a zapowiadalo sie na interesujaca dyskusje...


             benek231 napisał:             KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
             Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
             • zwrotnicowy Re: Wyglada jakbys wajche gdzies zgubil :O) 22.06.22, 18:42
              Moim zdaniem dyskusja została wyczerpana.
              • benek231 Wyglada jakbys wajche gdzies zgubil :O) 22.06.22, 20:43
               zwrotnicowy napisał:

               > Moim zdaniem dyskusja została wyczerpana.

               **
               Czy masz na mysli tylko kwestie inflacji czy tez calego szkodnictwa Kaczynskiego? A jest ono ogromne, przy czym mnie najbardziej interesuje szkodzenie polskiej demokracji oraz przynaleznosci Polski do UE. Ktore, moim zdaniem, sa sporo wazniejsze od napedzania inflacji. Nie sadzisz?
               KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
               Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
               • zwrotnicowy Re: Wyglada jakbys wajche gdzies zgubil :O) 22.06.22, 21:16
                Moim zdaniem to co zamieściłeś o Kaczyńskim to propaganda z najniższej półki.
                Sama emocja i brak faktów. Niestety w antypisowskich mediach tylko taka propagande uprawiają. Tak jakby starali sie przekonać już przekonanych. Niestety do nieprzekonanych taka narracja nie trafia.
                Na przykład ten cytat "Wygrał wybory w 2015 r. hasłem „Polska w ruinie".
                To znaczy, że przekonał do siebie wystaczjacą ilość wyborców aby przejąc wladzę.
                Opozycja nieustannie usiłuje wygrać wybory hasłem „Polska w ruinie".
                Normalna polityczna mowa. Albo to: Teraz PiS chce przekonać miliony, że zło to „wina Tuska". Gdybym była opozycją, to znalazłabym odpowiedź: „Wszystko, co w Polsce złego, to wina Kaczyńskiego". Ta pani przecież to głosi, już znalazla. Normalny polityczny język. Trudno dyskutować o czymś co obiektywnie istnieje, jest akceptowane powszechnie i wykorzystywane do politycznej walki. Taka jest demokracja. Bez tego nie może istnieć.
                • benek231 Wyglada jakbys wajche gdzies zgubil :O) 22.06.22, 23:09
                 zwrotnicowy napisał:

                 > Moim zdaniem to co zamieściłeś o Kaczyńskim to propaganda z najniższej półki.
                 > Sama emocja i brak faktów.

                 **
                 A to ci dopiero, nie przypuszczalem, ze jestem emocjonalny. No i prosze, jednak uczy sie czlowiek cale zycie.

                 Tymczasem np. nieogloszenie swego czasu wyroku TK przez Szydlo to jest fakt, a nie emocje. W wyniku tego deliktu konstytucyjnego do TK, takze bezprawnie, dokooptowano tzw. "sedziow dublerow". Obok KRSu takze zakwestionowanych przez TSUE. Czyli kolejny fakt. W dodatku do spolki z aktem powolania do zycia tzw. Izby Dyscyplinarnej przez KRS, ktora zostala powolana do zycia niezgodnie z Konstytucja.
                 Widzisz tu gdzies moje emocje? Bo ja nie, oraz zapewniam, ze spokojny jestem i chlodny niczym granitowy posąg. I wychodzi mi, ze Kaczynski to wielki szkodnik.
                 KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
                 Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
                 • zwrotnicowy Re: Wyglada jakbys wajche gdzies zgubil :O) 23.06.22, 00:25
                  Tak, to fakt. Szydło nie ogłosiła wyroku niezwłocznie. Ale niezwłocznie w polskim prawie nie oznacza natychmiast. Wyrok został ogloszony z 12 dniowym poslizgiem.
                  Izba Dyscyplinarna zostala powolana ustawą Sejmu a nie przez KRS.
                  W Polsce sędziów powołuje prezydent.
                  Myslę, ze jesteś pelen nieanawiści do PiSu i Kaczyńskiego
                  • benek231 Wyglada jakbys wajche gdzies zgubil :O) 23.06.22, 07:15
                   zwrotnicowy napisał:

                   > Tak, to fakt. Szydło nie ogłosiła wyroku niezwłocznie. Ale niezwłocznie w polsk
                   > im prawie nie oznacza natychmiast. Wyrok został ogloszony z 12 dniowym poslizgi
                   > em.
                   > Izba Dyscyplinarna zostala powolana ustawą Sejmu a nie przez KRS.
                   > W Polsce sędziów powołuje prezydent.
                   > Myslę, ze jesteś pelen nieanawiści do PiSu i Kaczyńskiego

                   **
                   Ciekawe do czego zmierzaja twoje wycieczki dot. moich rzekomych emocji? Hmmm...


                   Za Wiki:

                   >> Od listopada 2015 do grudnia 2016 uchwalono sześć ustaw dotyczących Trybunału Konstytucyjnego przygotowanych przez Prawo i Sprawiedliwość. Wg PiS ustawy miały unormować sytuację zaistniałą po podwójnym wyborze nowej części składu sędziowskiego. 3 grudnia 2015 Trybunał Konstytucyjny orzekł, że przygotowana przez PiS ustawa wprowadzająca zmiany w funkcjonowaniu TK jest w całości niezgodna z Konstytucją. W marcu 2016 premier Beata Szydło, wg części opinii nie stosując się do zapisów Art. 190. pkt 2 konstytucji, odmówiła publikacji w Dzienniku Ustaw wyroku dotyczącego ustawy o TK, a także dalszych wyroków, co poskutkowało stałym wstrzymaniem promulgacji wyroków Trybunału. W konsekwencji doszło do zaistnienia w Polsce dualizmu prawnego (np. Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z sierpnia 2016 zastosował nieopublikowany wówczas wyrok TK z czerwca 2016). 16 sierpnia 2016 rząd Beaty Szydło opublikował 21 zaległych orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, jednak dwa wyroki pozostały nieopublikowane. 29 grudnia 2016 w Dzienniku Ustaw opublikowano 15 zaległych orzeczeń TK wydanych między 27 września a 13 grudnia, jednak trzy orzeczenia pozostały nieopublikowane. Publikacja pozostałych trzech orzeczeń TK nastąpiła 5 czerwca 2018. W czasie między wydaniem orzeczenia TK, a jego publikacją, korzystając z ustaw uznanych w orzeczeniu za niezgodne z konstytucją, sędzią trybunału została m.in. Julia Przyłębska, późniejsza prezes Trybunału[2]. >>

                   pl.wikipedia.org/wiki/Kryzys_wokół_Trybunału_Konstytucyjnego_w_Polsce

                   Czyli wyglada na to, ze ten "12 dniowy poslizg" to bylo 2 lata i 12 tygodni. Ale nie ma sie o co spierac - drobiazg. Zwlaszcza, ze to poczatek demolki sadownictwa.W ktorej chodzilo i chodzi o podporzadkowanie Sadownictwa wladzy wykonawczej, a konkretnie Kaczynskiemu poprzez Ziobre. Czyli chodzi o to by podporzadkowane sadownictwo tanczylo tak jak mu zagraja ci dwaj panowie. Na zamordystyczna melodie. By wyrokowalo na polityczne zamowienie. Faszysci czy komunisci tak maja. A Kaczynski to przeciez komuch. Co tobie, widze, najzupelniej nie przeszkadza, oraz nie wzbudza najmniejszych emocji.

                   Kolejny drobiazg. Izba Dyscyplinarna zostala powolana przez Sejm ale sedziowie do niej powolywani byli przez prezydenta z kandydatur wysunietych przez pisiorska wadliwa KRS.

                   W miedzyczasie doszedlem do wniosku, ze te twoje zarzuty o emocje, teraz o nienawisc, to niewatpliwie jest projekcja. Mnostwo razy mialem z tym do czynienia i, wierz mi, wiem o czym mowie.

                   KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
                   Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
                  • benek231 Wyglada jakbys wajche gdzies zgubil :O) 23.06.22, 07:15
                   zwrotnicowy napisał:

                   > Tak, to fakt. Szydło nie ogłosiła wyroku niezwłocznie. Ale niezwłocznie w polsk
                   > im prawie nie oznacza natychmiast. Wyrok został ogloszony z 12 dniowym poslizgi
                   > em.
                   > Izba Dyscyplinarna zostala powolana ustawą Sejmu a nie przez KRS.
                   > W Polsce sędziów powołuje prezydent.
                   > Myslę, ze jesteś pelen nieanawiści do PiSu i Kaczyńskiego

                   **
                   Ciekawe do czego zmierzaja twoje wycieczki dot. moich rzekomych emocji? Hmmm...


                   Za Wiki:

                   >> Od listopada 2015 do grudnia 2016 uchwalono sześć ustaw dotyczących Trybunału Konstytucyjnego przygotowanych przez Prawo i Sprawiedliwość. Wg PiS ustawy miały unormować sytuację zaistniałą po podwójnym wyborze nowej części składu sędziowskiego. 3 grudnia 2015 Trybunał Konstytucyjny orzekł, że przygotowana przez PiS ustawa wprowadzająca zmiany w funkcjonowaniu TK jest w całości niezgodna z Konstytucją. W marcu 2016 premier Beata Szydło, wg części opinii nie stosując się do zapisów Art. 190. pkt 2 konstytucji, odmówiła publikacji w Dzienniku Ustaw wyroku dotyczącego ustawy o TK, a także dalszych wyroków, co poskutkowało stałym wstrzymaniem promulgacji wyroków Trybunału. W konsekwencji doszło do zaistnienia w Polsce dualizmu prawnego (np. Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z sierpnia 2016 zastosował nieopublikowany wówczas wyrok TK z czerwca 2016). 16 sierpnia 2016 rząd Beaty Szydło opublikował 21 zaległych orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, jednak dwa wyroki pozostały nieopublikowane. 29 grudnia 2016 w Dzienniku Ustaw opublikowano 15 zaległych orzeczeń TK wydanych między 27 września a 13 grudnia, jednak trzy orzeczenia pozostały nieopublikowane. Publikacja pozostałych trzech orzeczeń TK nastąpiła 5 czerwca 2018. W czasie między wydaniem orzeczenia TK, a jego publikacją, korzystając z ustaw uznanych w orzeczeniu za niezgodne z konstytucją, sędzią trybunału została m.in. Julia Przyłębska, późniejsza prezes Trybunału[2]. >>

                   pl.wikipedia.org/wiki/Kryzys_wokół_Trybunału_Konstytucyjnego_w_Polsce

                   Czyli wyglada na to, ze ten "12 dniowy poslizg" to bylo 2 lata i 12 tygodni. Ale nie ma sie o co spierac - drobiazg. Zwlaszcza, ze to poczatek demolki sadownictwa.W ktorej chodzilo i chodzi o podporzadkowanie Sadownictwa wladzy wykonawczej, a konkretnie Kaczynskiemu poprzez Ziobre. Czyli chodzi o to by podporzadkowane sadownictwo tanczylo tak jak mu zagraja ci dwaj panowie. Na zamordystyczna melodie. By wyrokowalo na polityczne zamowienie. Faszysci czy komunisci tak maja. A Kaczynski to przeciez komuch. Co tobie, widze, najzupelniej nie przeszkadza, oraz nie wzbudza najmniejszych emocji.

                   Kolejny drobiazg. Izba Dyscyplinarna zostala powolana przez Sejm ale sedziowie do niej powolywani byli przez prezydenta z kandydatur wysunietych przez pisiorska wadliwa KRS.

                   W miedzyczasie doszedlem do wniosku, ze te twoje zarzuty o emocje, teraz o nienawisc, to niewatpliwie jest projekcja. Mnostwo razy mialem z tym do czynienia i, wierz mi, wiem o czym mowie.

                   KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
                   Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
    • oleg3 Re: Najwiekszy polski szkodnik - Jaroslaw Kaczyns 19.06.22, 12:59
     > Ponadto prawo wyraznie mowi, ze obowiazkiem RPP i Prezesa jest utrzymanie inflacji na poziomie 1.5% + - 1%

     Nie pieprz Krzysiu.
   • boomerang Re: Najwiekszy polski szkodnik - Jaroslaw Kaczyns 20.06.22, 00:29
    nie wiem czy tylko ja zauważam fakt że ten turkuć podjadek ma wyraz twarzy Krzysia
  • qwardian Re: Najwiekszy polski szkodnik - Jaroslaw Kaczyns 22.06.22, 15:35
   Tra, la, la..
  • qwardian Zobacz Krzyś.. 22.06.22, 15:43
   Forum Aktualności i Media Aquanet ZMIEŃ
   Szukaj na forum


   Dodaj do ulubionych
   Kaczyński antysemita
   Gość: kris IP: 213.76.164.* 04.06.01, 21:10
   Lech Kaczyński powinien zostać uznany za antysemite ponieważ wbrew GW i
   Grossowi zaniża liczbę zabitych o 1200 osób.
   Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś Dodaj do ulubionych
   Błąd wysyłania: post, na który odpowiadasz został zarchiwizowany.
  • zwrotnicowy Re: Najwiekszy polski szkodnik - Jaroslaw Kaczyns 23.06.22, 07:51
   TK wydał wyrok 4 grudnia a opublikowano go 16 grudnia.
   Wystarczy przeczytać tekst twojej stopki. Zionie nienawiscią do jakiegoś KretynLuki.. Nienawiść to emocja.
   • benek231 Najwiekszy polski szkodnik - Jaroslaw Kaczynski:O) 23.06.22, 16:18
    zwrotnicowy napisał:

    > TK wydał wyrok 4 grudnia a opublikowano go 16 grudnia.
    > Wystarczy przeczytać tekst twojej stopki. Zionie nienawiscią do jakiegoś Kretyn
    > Luki.. Nienawiść to emocja.

    **
    Pozwole sobie odeslac cie do mojego wczeniejszego wpisu, powyzej, ktorego nie zauwazyles, badz ktory najwyrazniej wyprowadzil cie z rownowagi jeszcze bardziej. Oto on:

    benek231 Wyglada jakbys wajche gdzies zgubil surprised) 23.06.22, 07:15


    Co do owego KretynaLuki, natomiast, to ja zione miloscia do tych wszystkich ktorych ten skurwysyn Kretyn skrzywdzil, oraz jeszcze moze skrzywdzic. To bardzo zly czlowiek.
    KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
    Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
    • zwrotnicowy Re: Najwiekszy polski szkodnik - Jaroslaw Kaczyns 23.06.22, 18:29
     Czyli twoja nienawiść wynika z miłosci do rzekomo skrzywdzonych przez osobnika Kretynluka.
     A jesli nienawiść wynika z milosci to jest nie tylko usprawiedliwiona, jest pożadana i nobilitujaca.
     Twój wpis 7:15 zauwazyłem i odniosłem się powyżej. Twój wpis nie wyprowadził mnie z rownowagi. Nie jestem tak emocjonalny jak ty.
     • benek231 Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 23.06.22, 20:29
      zwrotnicowy napisał:

      > Twój wpis 7:15 zauwazyłem i odniosłem się powyżej. Twój wpis nie wyprowadził mn
      > ie z rownowagi.

      **
      Niech ci bedzie, ze cie nie wyprowadzil - nie o to chodzi. A o to, ze wcale nie odniosles sie do tego wpisu powyzej oraz fragmentu tekstu z Wiki. Napisales jakas bzdure wyssana z palca. W dotatku nie pod tamtym tekstem (postem), jakbys wolal uniknac konfrontacji i weryfikacji.


      A przy okazji powiedz mi prosze co miales na mysli gdy w czesci dyskusji dot. rozkrecenia inflacji przez PiS, powyzej, stwierdziles: "Moim zdaniem dyskusja została wyczerpana."? Pytam bo nie wiem co dla ciebie oznaczalo wowczas, ze "dyskusja została wyczerpana". Czy na przyklad uznales tym samym wyzszosc moich argumentow, i mialkosc wlasnych? Czy tez na odwrot, czyli w obliczu miazdzacej krytyki doszedles do wniosku, ze, wobec powyzszego, twoje i tak jest na wierzchu?
      KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
      Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.


      • zwrotnicowy Re: Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 23.06.22, 21:43
       Tak się wpisało. Nie wiem dlaczego nie pod tamtym tekstem.
       Sukces ma wielu ojców a porażka zawsze jest sierotą.

       Dyskusja na ten temat nie ma sensu. Ty twierdzisz, ze Kaczyński ponosi winę za inflację w Polsce co samo w sobie jest niedorzeczne, wynikajace z emocji, z niecheci lub nienawisci. Czyli twoje argumenty są nieracjonalne. Zatem dyskusja jest wyczerpana.
       • benek231 Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 23.06.22, 23:00
        zwrotnicowy napisał:

        > Dyskusja na ten temat nie ma sensu. Ty twierdzisz, ze Kaczyński ponosi winę za
        > inflację w Polsce co samo w sobie jest niedorzeczne, wynikajace z emocji, z nie
        > checi lub nienawisci. Czyli twoje argumenty są nieracjonalne. Zatem dyskusja je
        > st wyczerpana.

        **
        Ja twierdzilem, ze Kaczynski jest odpowiedzialy za czesc inflacji. I przytoczylem szereg rzeczowych argumentow na poparcie swego stanowiska. Na co ty wybrales druga z sugerowanych mozliwosci, gdyz w obliczu argumentow rzucajacych cie na kolana stwierdziles, ze i tak masz racje bo... ja nie moge miec racji. Czyli to co twierdzisz ty musi byc kompletnie niedorzeczne i wynikajace z nienawisci do mnie, i zacmienia umyslu, gdyz inaczej nie moglbys byc az tak nieprzemakalny na racjonalna i rzeczowa argumentacje.

        A Kaczynski jest odpowiedzialny za czesc inflacji gdyz polecil Glapinskiemu by ten nie podnosil stop procentowych nawet wowczas gdy inflacja wspiela sie ponad 6%, gdyz tak bylo lepiej dla PiSu z uwagi na mniejsze bezrobocie, co sam przyznales, oraz z uwagi na wyzsze wplywy do budzetu.

        Odnosze wrazenie, ze jestes jednym z tych dyskutantow ktorzy uwazaja, ze moga plesc jakiekolwiek androny gdyz chowaja sie za nickiem, nikt ich nie zna, a wiec nie musza wstydzic sie wlasnej postawy.
        Czym mozesz sie nie przejmowac gdyz na tym forum od dawna funkcjonuje przynajmniej dwoch uczestnikow o podobnym nastawieniu do zycia.
        KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
        Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
        • zwrotnicowy Re: Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 23.06.22, 23:14
         Twoje argumenty nie są usadowione w faktach. Kaczyński nie jest winny inflacji i nie mogl nakazać. Podniesienie stopy procentowej w momencie kiedy nikt inny tego nie robi mialoby katastrofalne skutki dla gospodarki.
         • benek231 Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 24.06.22, 07:30
          zwrotnicowy napisał:

          > Twoje argumenty nie są usadowione w faktach. Kaczyński nie jest winny inflacji
          > i nie mogl nakazać. Podniesienie stopy procentowej w momencie kiedy nikt inny t
          > ego nie robi mialoby katastrofalne skutki dla gospodarki.

          **
          Obowiazkiem Glapinskiego byla troska o wartosc zlotowki, czyli dbalosc o to by inflacja nie wykraczala pnad 3.5%. Co oznacza ze powinien byl reagowac podnoszeniem stop procentowych gdy i przekroczyla 5 i 6 procent. Ale nie robil tego gdyz Kaczynski bal sie bezrobocia oraz potrzebowal wiecej kasy w budzecie. I tu nie masz zadnych argumentow - tak jak Kaczynski z Glapinskim. Zenada.
          A Polacy dzieki wam musza sie teraz meczyc.
          KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
          Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
          • zwrotnicowy Re: Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 24.06.22, 08:51
           Zgrabnie usiłujesz powiazać niestety to tak nie dziala.
           Ale twoim celem jest powieszenie psów na wstretnych pisiorach zatem zaden racjonalny argument do ciebie nie dociera.
           Doceniam jednak twoją chęć rozmowy i upór.
           • benek231 Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 25.06.22, 18:54
            zwrotnicowy napisał:

            > Zgrabnie usiłujesz powiazać niestety to tak nie dziala.
            > Ale twoim celem jest powieszenie psów na wstretnych pisiorach zatem zaden racjo
            > nalny argument do ciebie nie dociera.

            **
            Przede wszystkim ty nie masz racjonalnych argumentow. Same emocje plus powichrowany kregoslup.
            Tymczasem za polowe wysokosci inflacji opowiedzialne sa pisiory. Po czesci Glapinski, ktory na rozkaz Kaczynskiego nie walczyl z inflacja, a po czesci Kaczynski, zasilajacy rynek coraz to nowymi tonami pieniedzy, przeznaczonymi na przerozne szczytne cele (tarcze, 13ki, 14tki, 500+ i inne). Kiedy prawie kazde dziecko wie, ze inflacja to nadmiar pieniedzy na rynku.

            Broniac pisiory bronisz przegranej sprawy. Zwlaszcza teraz gdy w ramach walki z inflacja Kaczynski nadal zarzuca rynek pustymi pieniedzmi - na te szczytne cele. Choc inflacje mozna zdusic jedynie poprzez zaciskanie pasa, czyli np. podnoszenie stop procentowych. Ale poniewaz oznaczaloby to walniecie suwerena po keszeni wiec na kazdy ruch NBP Kaczynski odpowiada coraz to nowymi rozdawniczymi pomyslami.

            Inflacja to glownie dzielo pisiorow, z Kaczynskim i Glapinskim na czele. Bo Kaczynski to najwiekszy szkodnik.
            KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
            Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
            • zwrotnicowy Re: Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 25.06.22, 21:41
             No dobrze. Musisz mieć rację to ją miej.
             • benek231 Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 26.06.22, 16:45
              zwrotnicowy napisał:

              > No dobrze. Musisz mieć rację to ją miej.

              **
              A to oznacza, ze ty jej nie masz. A mimo to usilowales maksymalnie namotac i namataczyc. Zupelnie jak ta menda Falusik, o ktorym ci juz wspomnialem. Nie idz w jego slady bo to niezwykle obrzydliwy typ. Na przyklad, wyobraz sobie, koniecznie musial dokopywac sie moich danych personalnych, wraz z adresem. Samo obrzucanie mnie wyzwiskami na forum juz mu nie wystarczalo i musial dowiedziec sie gdzie ja mieszkam. Po co?! W jakim celu?! Jak myslisz?
              Czy planowal sobie podpalenie mi chalupy? Czy naslanie na mnie zbirow? Albo mial sprobowac zaczaic sie na mnie i ustrzelic zza wegla? Pewnie mojej rodzinie takze by nie przepuscil(?) A caly czas goraco zapewnial mnie o wlasnej bezemocjonalnosci i racjonalnosci. No i masz te jego racjonalnosc skrytobojcy. Obroncy tzw. "nienarodzonych".
              Wiesz, on niby chowal sie za tym swoim smiesznym nickiem, ale przeciez za tym Falusikiem stoi jakas kreatura - czlowiek. Ktoremu malo jest przesladowac kogos na forum i najchetniej realnie poderznalby mi jeszcze gardlo. Pewnie jest do tego religijny. Tacy sa najgorsi. Bez wzgledu na to pod jakimi nickami on tu wystepuje, gdyz i pod dwudziestym bedzie to i tak ta sama menda. To samo antydemokratyczne i antyunijne gowno.              KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
              Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
              • zwrotnicowy Re: Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 26.06.22, 18:04
               Widzę, że masz wybujałą wyobraźnię. Ten Falusik żeby dowiedzieć się gdzie mieszkasz musiał mieć twoje nazwisko. Skąd mógł je mieć?
               • benek231 Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 27.06.22, 08:34
                zwrotnicowy napisał:

                > Widzę, że masz wybujałą wyobraźnię. Ten Falusik żeby dowiedzieć się gdzie miesz
                > kasz musiał mieć twoje nazwisko. Skąd mógł je mieć?

                **
                Co za roznica skad? Przyzwoity czlowiek tego nie robi. A jesli ktos robi to moge spodziewac sie po nim wszystkiego najgorszego. I skad ci przyszlo do glowy, ze "musial" miec moje nazwisko. Przeciez dopiero co pojawiles sie na forach?
                Taki Falusik, jesli potrafi, zdolny jest do wlamania sie do mojego komputera, w celu pozyskania nazwiska. W tym samym celu co powyzej. A ty znow stajesz po niewlasciwej stronie. Ciekawe...
                KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
                Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.


                • zwrotnicowy Re: Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 27.06.22, 09:39
                 Jak można dobrać się do twoich danych personalnych? Albo ty sam ujawnileś swoje nazwisko albo ktoś to zrobił. Mając nazwisko można dużo znaleźć ale bez miejsca zamieszkania trudno powiedzieć kogo się znalazło. Może to proste dla hakerów.
                 Watpię aby tu pisali hakerzy.
                 • benek231 Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 27.06.22, 15:38
                  zwrotnicowy napisał:

                  > Jak można dobrać się do twoich danych personalnych? Albo ty sam ujawnileś swoje
                  > nazwisko albo ktoś to zrobił. Mając nazwisko można dużo znaleźć ale bez miejsc
                  > a zamieszkania trudno powiedzieć kogo się znalazło. Może to proste dla hakerów.
                  > Watpię aby tu pisali hakerzy.

                  **
                  No nie wiem, ale ja mam inne podejscie. Po prostu nie kradne owocow wylozonych na stoiska przy farmach, tylko dlatego, ze nie ma przy nich wlascicieli.

                  Swgo czasu KretynLuka ujawnil swoje personalia ale nie przyszlo mi do glowy by dogrzebywac sie jego miejsca zamieszkania, choc to moj najwiekszy wrog.
                  Ale najwyrazniej ludzie sa rozni. Takoz ta swinia Falusik.
                  KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
                  Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
                  • zwrotnicowy Re: Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 27.06.22, 18:22
                   No to przyznaj się. Sam ujawniłeś swoje dane. Nie zostały ci ukradzione.
                   Być może ten Falusik zrobił z tego niesmaczny użytek ale chyba nie ukradł.
                   • benek231 Re: Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 27.06.22, 19:08
                    zwrotnicowy napisał:

                    > No to przyznaj się. Sam ujawniłeś swoje dane. Nie zostały ci ukradzione.
                    > Być może ten Falusik zrobił z tego niesmaczny użytek ale chyba nie ukradł.

                    **
                    Z szybkosci wyciagania przez ciebie niektorych wnioskow domyslam sie, ze znamy sie dluzej niz od tygodni.

                    Myslisz, ze stanowi to wieksza roznice czy ukradl i dotarl do adresu w jakims niecnym celu, czy tez nie ukradl a zrobil to samo?

                    Bo ja nie widze roznicy pomiedzy kradzieza brzoskwin ze wspomnianego straganu, gdy akurat wlasciciel nie patrzyl, a kradzieza wowczas gdy jest calkiem nieobecny.

                    Z punktu widzenia wlasciciela okolicznosci nie robia roznicy. A z mojego punktu widzenia Falusik zrobil z tego "niesmaczny uzytek", bez wzgledu na okolicznosci.

                    Swoja droga zauwazylem, ze ty bardziej interesujesz sie mna, i pilujesz coraz mocniej, niz tematem tego watku, czyli szkodnikiem Kaczynskim. Obawiam sie, ze wchodzisz na droge Falusika. Zupelnie jakbys mial jego krew.
                    KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
                    Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
                    • zwrotnicowy Re: Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 27.06.22, 20:10
                     Rozmawialiśmy o inflacji i rzekomej winie Kaczynskiego z Glapinskim a potem o przynajmniej czesciowej winie i ty wprowadziłeś wątek Falusika. Że ukradł i oszkalował. Nie wiem w jakim celu wplatałeś oboczny temat, ktory z inflacja nie ma nic wspolnego. Przecież przyznałem ci upragnioną rację.
                     • benek231 Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 28.06.22, 07:46
                      zwrotnicowy napisał:

                      > Rozmawialiśmy o inflacji

                      **
                      Tu takze jest o inflacji:

                      www.youtube.com/watch?v=pkWNJyZeP6E


                      KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
                      Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.


                      • zwrotnicowy Re: Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 28.06.22, 10:10
                       No to mamy temat zakończony. Szczególnie po wynurzeniach bufona.
                       • benek231 Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 28.06.22, 15:24
                        zwrotnicowy napisał:

                        > No to mamy temat zakończony. Szczególnie po wynurzeniach bufona.

                        **
                        Bufon czy nie to czesto kwestia gustu. Osobiscie znam wiekszych bufonow, jak np. Trump, czy Czarnek. Bufonow ktorzy wyglaszaja opinie niespecjalnie sla sie na ich uzasadnienie. Oczekuja, ze spowoduja wybuchy entuzjazmu bez jakichkolwiek uzasadnien.

                        Facet postawil teze, ze nadchodzi najglebszy kryzys od lat 80ch. I bardzo ladnie to uzasadnil. Mozna sie z nim nie zgadzac, ale dobrze jest przy tym wiedzec dlaczego. Osobiscie nie wiem czy on ma racje - to sie okaze. Jak na razie zaprezentowal interesujace spojrzenie na szereg zagadnien i ladnie ubral je w slowa.
                        Potrafisz lepiej? Prosze bardzo.                        KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
                        Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
                       • benek231 Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 28.06.22, 15:24
                        zwrotnicowy napisał:

                        > No to mamy temat zakończony. Szczególnie po wynurzeniach bufona.

                        **
                        Bufon czy nie to czesto kwestia gustu. Osobiscie znam wiekszych bufonow, jak np. Trump, czy Czarnek. Bufonow ktorzy wyglaszaja opinie niespecjalnie sla sie na ich uzasadnienie. Oczekuja, ze spowoduja wybuchy entuzjazmu bez jakichkolwiek uzasadnien.

                        Facet postawil teze, ze nadchodzi najglebszy kryzys od lat 80ch. I bardzo ladnie to uzasadnil. Mozna sie z nim nie zgadzac, ale dobrze jest przy tym wiedzec dlaczego. Osobiscie nie wiem czy on ma racje - to sie okaze. Jak na razie zaprezentowal interesujace spojrzenie na szereg zagadnien i ladnie ubral je w slowa.
                        Potrafisz lepiej? Prosze bardzo.                        KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
                        Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.
                        • zwrotnicowy Re: Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 28.06.22, 19:03
                         Temat jest zakończony.
                         • benek231 Najwiekszy polski szkodnik - J.Kaczynski :O) 28.06.22, 20:36
                          zwrotnicowy napisał:

                          > Temat jest zakończony.

                          **
                          Mam wrazenie, ze temat nie bylby zakonczony gdyby wszystko szlo po mysli pisu. A tu takie wpadki...
                          KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
                          Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka