Dodaj do ulubionych

HiT nie tylko dla tutejszych melomanow :O)

27.06.22, 20:44
>> Prof. Roszkowski w podręcznik do HIT dostrzegł też ukryte, destrukcyjne działanie rock and rolla lat 60.
- Aspiracje młodego pokolenia Amerykanów znajdowały wyraz w modnych przebojach, które kwalifikowano coraz częściej ogólnym mianem właśnie rock and roll. Stale przesuwano granicę wrażliwości w muzyce rockowej, w której popularność zdobywały zespoły grające coraz głośniej. To oczywiście też jest rzeczą gustu, ale co gorsza zaczęto manipulować warstwą tekstową, używając coraz bardziej dosadnych słów. To zaś wykraczało już poza obręb muzyki jako takiej. Dotyczyło to takich supergwiazd jak The Beatles, The Doors, The Rolling Stones, Jimi Hendrix czy Janis Joplin - będą mogli przeczytać w nowym roku szkolnym uczniowie. >>


www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,28618742,hit-czarnka-poznalismy-kolejnego-wroga-niewiarygodne-ale.html

Pamietam jak komuna wybrzydzala na rocka, obok wszystkiego co zachodnie. Od poczatku lat 60ch wymyslali komuchy cale kampanie obsmarowujace zachodnia muzyke, z rockiem na czele. Obrzydzali ja jak tylko mogli, gloryfikujac muzyczne osiagniecia socjalizmu, ewentualnie klasyke oraz muzyke ludowa.
Obecna klero-faszystowska komuna kontynuuje tamte tradycje lansujac, dla odmiany, jakies Arki i tym podobne bzdety.

Po doswiadczeniach lat 50ch-70ch ub. wieku, i przezyciu tamtych propagandystow i doktrynerow, nie sadzilem, ze znow bede musial napotkac takie bydle jak ten Czarnek.

A ow prof. Roszkowski uwielbia zapewne piesni koscielne.
KretynLuka jest zoologicznym wrogiem demokracji, przynaleznosci Polski do UE, rasista, mizoginem, antysemita, homofobem, antyociepleniowcem, ksenofobem, antyszczepionkowcem, anty-TVNowcem czyli wrogiem wolnosci slowa i mediow, antymaseczkowcem, wrogiem praw kobiet i wolnosci obywatelskich, symetrysta, oraz katolickim fundamentalista-integrysta, entuzjasta Ordo Iuris, zacieklym wrogiem WOSPu oraz Ukraincow, chodzącą kwintesencją zamordyzmu.
Xiazeluka znany tez jako Kretyn to czolowy nienawistnik, czolowa szczujnia tego Forum - plynne gowno w ludzkiej skorze.


Obserwuj wątek
  • boomerang Re: HiT nie tylko dla tutejszych melomanow :O) 28.06.22, 01:13
   destrukcyjne działanie rock and rolla lat 60

   W latach 60-tych to już nie był rock&roll tylko rock. Z rock&rolla ostał się na krótko jeszcze tylko król rock&rolla Elvis Presley, pomimo że samego rock&rolla już nie było.


   zaczęto manipulować warstwą tekstową, używając coraz bardziej dosadnych słów
   Chcę cię trzymać za rękę - to rzeczywiście były dosadne słowa The Beatles. Dziwnym trafem Roszkowski pominął laureata Nagrody Nobla Boba Dylana, który używał bardziej dosadnych słów niż Elvis Presley, który śpiewał praktycznie o niczym.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka