Dodaj do ulubionych

Rosjanie grzebia żolnierzy żywcem, tak jak Perłę..

10.07.22, 12:08

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28672283,rosjanie-grzebia-swoich-zolnierzy-zywcem-by-nie-wyplacac-odszkodowan.html
Wpierw go pogrzebano fizycznie, potem umarł jego mózg. Ja byłem trzy razy po drugiej stronie i zmartwychstałem jako Narodowy Robotnik, Jude odżyli cudownie jako roszczeniowcy warszawskich kamienic.
Obserwuj wątek
    • boomerang Re: Rosjanie grzebia żolnierzy żywcem, tak jak Pe 10.07.22, 12:17
      tego typu działania są już "tradycją" armii rosyjskiej

tradycji należy się trzymać.
      • qwardian Re: Rosjanie grzebia żolnierzy żywcem, tak jak Pe 10.07.22, 13:09
        Rewolucjoniści z natury są niecierpliwi, Narodowy Robotnik działa małymi kroczkami..
    • esteemiriam Re: Rosjanie grzebia żolnierzy żywcem, tak jak Pe 10.07.22, 13:37
      Zabawny jesteś, gdzie roszczenie, jeśli kamienica należała do rodziny Goldbergów lub Herszelów? Oni ją zbudowali, tak czy nie? To państwo polskie zachowało się idiotycznie w stosunku i do właścicieli i do osób, które hopsasa - roszczeniowo weszły sobie do nich i mieszkają. Do mojej rodziny należał hotel Europa w Lublinie. Dwie kamienice na Lubartowskiej, która chyli się ku upadkowi, ponieważ rajcy miasta zainteresowani są innymi rejonami miasta. A Europa zaprzepaszczona. Straszliwie zaniedbana była powojennie, jakaś knajpa gdzie chlano, a obecnie ukrainiec ją posiada. Europa i Ukraina, proszę mnie nie rozśmieszać. Widzę sukinsynów w W-wie, dla nich jagodnika za 25 złotych niedrogi. jak rozbijają się samochodem np Tesla, najnowszymi, a rodziny robią zakupy 300-400 złotych w carrefour. Jeszcze wasze dzieci będą pracować u ukraińców. Tylko już was nie będzie, żeby płakać za Żydami.
      Bo zawsze można było się dogadać.

Perła wiedział, co napisać w wątku jagodowym, żeby rozpętać "rozmowe" na konkretny temat.
      • qwardian Re: Rosjanie grzebia żolnierzy żywcem, tak jak Pe 10.07.22, 18:11
        Temat uboczny, bo głównym jak się tworzy mit i propagandę na temat Rosji. Zdaję sobie sprawę ile trzeba wsadzić pracy i kosztu w remont kamienicy, które nie zwrócą się do czasu kolejnego. Lubartowską 85 trudno uznać za rzetelne roszczenie, warszawskie jakie były każdy sam widział, eldorado spraw kancelarii prawniczych na fikcyjne osoby. Jestem chory jak mam iść do hotelu, restauracji, a co dopiero fryzjera, który trzyma moją głowę.
    • esteemiriam Re: Rosjanie grzebia żolnierzy żywcem, tak jak Pe 10.07.22, 21:42
      Boszsze! nie wiesz, o czym piszesz, nie mam siły tłumaczyć.
      Jesziwa Chachmej Lublin, która zarabia na Gminy jako hotel Ilan.
      Tam nie było fundamentów, budynek dosłownie
      "stał na opatrzności B-ej". Gmina to sprawiła, masę kosztowało.

To nie jest własność prywatna.
      Dzięki niej można m. in pomóc tym,
      którzy potrzebują bardzo, kiepsko stoją z forsą.
      Członkom Gmin, którzy nie mogli wyjechać w Marcu.
      Sporo takich było. Bo ojciec, mama chorzy...

Tamci mieli raz smutno, a potem o-bajo bongo całe życie, spotykam ich tutaj
      stadami. Świat milionerów.

Kamienica mojej prababki niedaleko ale już wykończona katolicko, jak się patrzy.
      lepiej zburzyć i od nowa zbudowac, taka juz ruina.
      • qwardian Re: Rosjanie grzebia żolnierzy żywcem, tak jak Pe 11.07.22, 11:30
        esteemiriam napisała:

> Tam nie było fundamentów, budynek dosłownie
        > "stał na opatrzności B-ej". Gmina to sprawiła, masę kosztowało.

Narodowy Robotnik osobiście musi kontrolować wylanie ławy fundamentowej, żeby stwierdzić w jakim była stanie, ale mieściła tam się Akademia Medyczna w Lublinie i od momentu szwindlu do czasu przejęcia w nazim państwie władzy przez PiS zmarło ponad sześć millionen katolików. To wszystko z powodu nieruchomości, za którą władze PRL w 1964 roku zwróciły pieniążki dla, cytuję: The Theological Seminary Yeshivath Chachmey z Michigan

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka